خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عالی بود سعید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا عااااااااااااالی بود

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعا عاااااااااااااالی بود

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم دمت گرم عالی بود مرسی کارت درسته 👏👏👏👏

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED19 نمایش پست ها
      سلام ...رشته های مربوط به بهداشت زیر گروه 2 هستن نه یک ...درسته ؟؟
      بله
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آپ
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      در کنکور سراسری، مجموعه رشته های تحصیلی را که ضریب دروس امتحان آن ها یکسان است، تحت یک زیرگروه دسته بندی می ‌ کنند.در کنکور سراسری، گروه ریاضی 3، گروه تجربی 5، گروه علوم انسانی 5، گروه هنر 5 و زبان های خارجی 4 زیرگروه دارند.

معرفی زیرگروهها در گروه آزمایشی علوم تجربی

زیرگروه 1؛ مواد امتحانی و ضرایب آن: زمین ‌ شناسی (0)، ریاضی (2)، زیست شناسی(4)، فیزیک (2) و شیمی (3)

رشته ‌ های این زیر گروه عبارتند از:

پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، دکترای پیوسته بیوتکنولوژی، کاردرمانی، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، مامایی، پرستاری، گفتاردرمانی، شنوایی سنجی، تغذیه، اعضای مصنوعی، تکنولوژی پرتوشناسی، پرتودرمانی، پرستاری دندانپزشکی، بهداشت محیط، بهداشت حرفه ای، علوم آزمایشگاهی، مدارک پزشکی، هوشبری، اتاق عمل، پروتزهای دندانی، بهداشت عمومی، بهداشت کار دهان و دندان، زیست شناسی، روان شناسی، بورسیه رشته ‌ های پزشکی نیروی انتظامی و ارتش، علوم صنایع غذایی، کودک ‌ یاری، زیست شناسی عمومی، مدیریت و کمیسری دریایی.

زیرگروه 2؛ مواد امتحانی و ضرایب آن: زمین ‌ شناسی (1)، ریاضی (3)، زیست ‌ شناسی(4)، فیزیک (2) و شیمی (4)

رشته ‌ های داروسازی، دبیری شیمی، شیمی محض، ناوبری و فرماندهی کشتی در این زیرگروه قرار دارند.

زیرگروه 3؛
      مواد امتحانی و ضرایب آن: زمین ‌ شناسی (4)، ریاضی (3)، زیست ‌ شناسی ‌ (2)، فیزیک (2) و شیمی (2)

در این زیرگروه فقط رشته زمین شناسی قرار دارد.

زیرگروه 4؛ مواد امتحانی و ضرایب آن: زمین ‌ شناسی (1)، ریاضی (4)، زیست ‌ شناسی(2)، فیزیک (3) و شیمی (2)

رشته ‌ هایی که در این زیرگروه می ‌ بینیم عبارتند از:
      حسابداری، مدیریت، مدیریت فرهنگی هنری، مدیریت بازرگانی، مدیریت امور بانکی، مدیریت بیمه، علوم اقتصادی، معارف و علوم سیاسی، الهیات و معارف، معارف و مدیریت، امور گمرکی، اقتصاد نظری، فلسفه، اقتصاد حمل و نقل، علوم اقتصاد، اقتصاد صنعتی، معارف و حقوق، الهیات و ارشاد، ادبیات و زبان عربی، ریاضی، فیزیک، خلبانی، نگهداری هواپیما، مهندسی سیستم، هوانوردی، ناوبری هوایی، علوم قرآنی، کتابداری و فقه (کلیه گرایش ها)

زیر گروه 5؛ مواد امتحانی و ضرایب آن: زمین ‌ شناسی (1)، ریاضی (3)، زیست ‌ شناسی(2)، فیزیک (2) و شیمی (2)

این زیرگروه شامل رشته ‌ های کاردانی و مهندسی های کشاورزی، کتابداری در شاخه پزشکی، مدیریت خدمات پزشکی، تربیت ‌ بدنی، روابط سیاسی، علوم سیاسی، مددکاری اجتماعی، تربیت ‌ مربی عقیدتی- سیاسی، تولید سیما، اطلاعات و ضد اطلاعات و حقوق می ‌ باشد.
      ببخشید یه سوال: من تو درس زمین شناسی خیلی قوی هستم اما رشته های زیر گروه 1 رو دوست دارم پس یعنی به خاطر ضریب صفرش به سوالات زمین شناسی جواب ندم؟؟؟
      گاهي مسير جاده به بن بست ميرود,گاهي تمام حادثه از دست ميرود,گاهي همان کسي که دم از عقل ميزند در راه هوشياري خود مست مي رود

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط گل گندم نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال: من تو درس زمین شناسی خیلی قوی هستم اما رشته های زیر گروه 1 رو دوست دارم پس یعنی به خاطر ضریب صفرش به سوالات زمین شناسی جواب ندم؟؟؟
      اگه وقت کردی جواب بده....میتونه تو رتبه کلت تاثیر بذاره...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اگه وقت کردی جواب بده....میتونه تو رتبه کلت تاثیر بذاره...
      ممنون از پاسختون
      گاهي مسير جاده به بن بست ميرود,گاهي تمام حادثه از دست ميرود,گاهي همان کسي که دم از عقل ميزند در راه هوشياري خود مست مي رود

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP!

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      UP!!!

13. Top | #43
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه دوراهی هست که بدجور اذیتم میکنه ! اگه میشه برام با توضیحات بگید که کدوم خوبه و کدوم بد؟
      یکی اینکه همرا هدرس خوندن هم تست بزنم و در روز چند تا درس رو با هم بخونم !!
      و اینکه بشینم یک مدت تقریبا طولانی کل درسنامه ها ی همهی درس ها رو بخونم و بعدش بشینم تست بزنم .. مثلا تا عید بشینم درس ها فقط درسنامه و جزوه و فیلم اموزشی ببینم بدون اینکه تو این مدت تست بزنم ! بعد عید بشینم فقط تست بزنم و از خلاصه نویسی های قبل عیدم استفاده کنم !!
      کدوم بهتره ؟؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad1379 نمایش پست ها
      یه دوراهی هست که بدجور اذیتم میکنه ! اگه میشه برام با توضیحات بگید که کدوم خوبه و کدوم بد؟
      یکی اینکه همرا هدرس خوندن هم تست بزنم و در روز چند تا درس رو با هم بخونم !!
      و اینکه بشینم یک مدت تقریبا طولانی کل درسنامه ها ی همهی درس ها رو بخونم و بعدش بشینم تست بزنم .. مثلا تا عید بشینم درس ها فقط درسنامه و جزوه و فیلم اموزشی ببینم بدون اینکه تو این مدت تست بزنم ! بعد عید بشینم فقط تست بزنم و از خلاصه نویسی های قبل عیدم استفاده کنم !!
      کدوم بهتره ؟؟
      عزیز تصورت اینه که چون خیلی درسنامه خوندی و وقت گذاشتی قراره تستا رو درو کنی و مسلط بشی؟!
      والا دروس اختصاصی همون موقع که یه مقدار درسنامه میخونی نمیتونی همه تست هارو جواب بدی،حالا همه رو جمع کنی که واحسینا میشهدر ضمن قرار نیست همه درسنامه ها تو خاطرت بمونه ؛یه سری مباحث هست که چندین بار باید برگردی بخونیشون تا به تسلط برسی پس این راهو در پیش نگیر
      تیکه تیکه بخون جمع کن مباحث رو

15. Top | #45
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ToPHaTt3aR نمایش پست ها
      عزیز تصورت اینه که چون خیلی درسنامه خوندی و وقت گذاشتی قراره تستا رو درو کنی و مسلط بشی؟!
      والا دروس اختصاصی همون موقع که یه مقدار درسنامه میخونی نمیتونی همه تست هارو جواب بدی،حالا همه رو جمع کنی که واحسینا میشهدر ضمن قرار نیست همه درسنامه ها تو خاطرت بمونه ؛یه سری مباحث هست که چندین بار باید برگردی بخونیشون تا به تسلط برسی پس این راهو در پیش نگیر
      تیکه تیکه بخون جمع کن مباحث رو
      خب با فرض اینکه راه حل شما رو انجام بدم میشه یه سری ایستگاه زمانی بدی ببینم تو اون زمان با خودم چند چندم .. مثلا بگو تو ماه اول نصف پایه یا هرچی .. سطحمم در حد پایینه اما نه خیلی .
      و اینکه چه زمانی درسارو تموم کنم و چه زمانی جمع بندی ؟
      ازمون نمیرم ولی اگر بخوام برم با این اوضاع که تا الان هیچی نخوندم بزارم فقط جامع هارو برم ؟
      جامع قلمچی یا سنجش یا هردو ؟
      پشت کنکوریم !!

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)