خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قابل توجه کسانی که میخواهند از خارج کشور به داخل منتقل شوند

آئین نامه انتقال دانشجویان ایرانی از دانشگاه خارج به دانشگاههای داخل کشور درحال بازنگری می باشد و مفاد آئین نامه قبلی مصوب شورایعالی برنامه ریزی مورخ 11/6/88 جهت ورودیهای سپتامبر2015 به بعد قابل استناد نمی باشد. لذا توصیه میگردد کلیه متقاضیان با هدف اتمام دوره درخارج از کشور وارائه مدرک نهائی جهت ارزشیابی، اقدام به شروع به تحصیل نمایند و کلیه ضوابط مربوط به ارزشیابی مدارک از جمله اعتبار دانشگاه وسایر شرایط آئین نامه ارزشیابی را مدنظر داشته باشند . بدیهی است ضوابط آئین نامه جدید انتقال متعاقباً پس از تصویب نهائی درشورایعالی برنامه ریزی، با تاریخ اجرا جهت ورودیهای مذکور اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: وزارت بهداشت
      مشاور

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستی دارم که می گفت من میرم ارمنستان پزشکی میخونم بعد انتقالی می گیرم به یه دانشگاه دولتی توی ایران.
      این کار شدنیه؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      دوستی دارم که می گفت من میرم ارمنستان پزشکی میخونم بعد انتقالی می گیرم به یه دانشگاه دولتی توی ایران.
      این کار شدنیه؟
      باید اون دانشگاه هایی که تحصیل میکنن تو خارج تو سایت وزارت علوم باش و مورد تایید باشه
      بعضا دیده شده که قبول نکردن واحد های پاس شده در خارج رو مجبور شده طرف بقیه واحد ها رو در پردیس های داخل بخونه
      نشدنی نیست اما چندین مرحله کار اداری و تبطیق و.. داره اگه دانشگاه اونور ضعیف یا متوسط باشه اما اگه دانشگاه های سطح عالی اروپایی باشه که مشکلی نیست
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      طبق آئین نامه سه نوع دانشگاه خارجی داریم : 1-معتبر .... 2- معتبر مشروط .... 3-غیر معتبر
      معتبر ها که مشخصه موردی ندارند و میشه اونجا درس خوند و درخواست انتقالی داد که قبول کردنش روال قانونی خودش رو داره . معتبر مشروط یک سری دانشگاه ها هستند در بعضی کشور ها که وزارت بهداشت ایران شروطی مثل معدل و ... برای شما میذاره تا بتونید بعد ها مدرکتون رو در ایران ارزشیابی کنید و یاا انتقالی بگیرید به کشور ..... گزینه سوم دیگه مشخصه کاملا . بعضی دانشگاه ها و بعضی کشور ها که شما اگه برید چند سال اونجا وقت بذارید و هزینه بکنید وقتی برگردید مدرکتون هیچ جوره ارزشیابی نمیشه و امکان انتقالی گرفتن به داخل کشور هم برای ادامه تحصیل نیست.یعنی پول خودتونو کامل تو جوب آب ریختید
      ارمنستان هم یکی از همین کشور هاست که طبق لیستی که وزارت بهداشت منتشر کرده از سال 2010 دانشگاه هاش از لیست دانشگاه های معتبر خارج شدند

پـسـر زمـسـتـان

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این کار شدنیه؟
      تا جایی که من اطلاع دارم دانشجویان رشته های پزشکی خارج کشور فقط اجازه انتقال به دانشگاه های پردیس غیر از تهران رو دارن و حق ادامه تحصیل تو دانشگاه روزانه رو ندارن

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mii Lad نمایش پست ها
      تا جایی که من اطلاع دارم دانشجویان رشته های پزشکی خارج کشور فقط اجازه انتقال به دانشگاه های پردیس غیر از تهران رو دارن و حق ادامه تحصیل تو دانشگاه روزانه رو ندارن
      یه تبصره داره که اگه پدر و مادر هیت علمی باشن میتونن دولتی تحصیل کنن
      با تشکر
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      یه تبصره داره که اگه پدر و مادر هیت علمی باشن میتونن دولتی تحصیل کنن
      با تشکر
      اگر صفحه ای مربوط به این موضوع هست ممنون میشم در اختیارم قرار بدید

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر صفحه ای مربوط به این موضوع هست ممنون میشم در اختیارم قرار بدید
      معمولا اینجور چیزها رو اموزش دانشکده ها در جریانن
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن