خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

چگونه برنامه ریزی کنم؟

سلام دوستان عزیز.،من در تابستان دچار آشفتگی ذهنی شدم یعنی نمیتونم برای کنکور 95 برنامه ریزی کنم و درس بخونم، نمیدونم از کجا شروع کنم مدرسه هم میرم ، اگر لطف کنید درباره ی برنامه ریزی منو راهنمایی کنیدو جزییات رو هم عنوان کنید ممنون میشم...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز.،من در تابستان دچار آشفتگی ذهنی شدم یعنی نمیتونم برای کنکور 95 برنامه ریزی کنم و درس بخونم، نمیدونم از کجا شروع کنم مدرسه هم میرم ، اگر لطف کنید درباره ی برنامه ریزی منو راهنمایی کنیدو جزییات رو هم عنوان کنید ممنون میشم...
      سلام

فكر كنم بتونين اطلاعات خيلي خوبي از لينك هاي داخل امضام كه نوشته هاي دوست خوبمون آقا سعيد هستش بدست بيارين.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi نمایش پست ها
      شما ابتدا روی یک کاغذ مطالبی رو که توی تابستان میتونی بخونید رو پیاده کنید ،سعی کنید این مطالب رو زیاد نکنید یعنی مثلا نگید که همه دروس عمومی و اختصاصی دوم و سوم رو توی 1 ماه و نیم باقیمانده تابستون میخونم چون از درس زده میشین

این مطالبی رو که نوشتی حالا توی روز های هفته ات تا پایان تابستون تقسیم میکنی و شروع میکنی به درس خوندن

مثلا پیش خودت میگی که من تا اخر تابستون ریاضی 2 و هندسه 2 و ادبیات 2 و دینی 2 رو به طور کامل میخونم
      حالا میای مثلا تو هفته اول میگی من در این هفته 4 درس ادبیات 4 درس دینی و یک فصل هتگندسه و یک فصل ریاضی میخونم

اینجوری پیش برو مشکلی پیش نمیاد

موفق باشید
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن