خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

◄◄ مشاوران و رتبه هاشون در کنکور 94!!

سلام.داشتم تو نت سرچ میکردم که گفتم بزار ببینم این همه مشاور کنکوری داریم و انقدر تبلیغات گسترده آیا خداییش اومدن اسم اون شاگرداشون که رتبه خوبی کسب کردن با کارنامه هاشونو بزارن! که به چیزای جالبی برخوردم.
      اولین سایت که تبلیغشم احتمال بالا دیدید پاتوق رتبه های زیر صد بود!!
      رفتیم سرچ کردیم دیدیم طرف اومده عکس کارنامه داوطلب برترهارو از سایت کانون گرفته ی بک گراند با آرم خودش زده و گذاشته تو سایتش!! از شاگردای خودشم خبری نبود
      سایت بعدی رفتیم سراغ دی وی دی فروشا و اونجام خبری نبود!!
      سایت بعدی رفتیم سراغ پکیج طلایی دار هاوو دیدیم نه اصلا خبری نیست!!
      سایت بعدی رفتیم سراغ اکسیرداراوو اونجام .....
      رفتیم سراغ کلیددارای کنکور و فرمول تستیا اونم اسم ی رتبه شو بصورت مبهم زده بود هر چی سرچ کردیم دیدم اصلا تو کنکور 94 با همچین اسمی هم چین رتبه ای نبوده!!
      رفتیم سراغ همشاگردیاوو اونم ی چندتایی اسم گذاشته بود!ی چیز بگم شاخ در نیاریداااا طرف فارغ التحصیل بوده و از اردیبهشت اومده زیر دست مشاور بزرگ و شده 498 !!!

در کل به این نتیجه رسیدیم که بهتره خودتون برسین

پاسخ به سوالات سربازی
      ویرایش توسط Unknown Soldier : 26 مرداد 1394 در ساعت 11:59

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من رتبه یکی و میدونم
      علیرضا افشار
      سال اول 80000
      سال دوم 3000
      از زبون خودش شنیدم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      خاکسار که طبقه معمول ترکونده البته کارشاخی نمیکنه چون بچه زرنگارومیگیره به قوله ینفر اگر کسی با خاکساررتبش 1500شده بی خاکسار150 میشد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کاری به تبلیغات دروغ این افراد ندارم ولی هیچکس نمیتونه تاثیر مشاور با تجربه رو رد کنه و انکار

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جناب استارتر خيلي مبهم به سايتايي كه رفتن اشاره كرده،
      البته من نميخوام هزينه هاي سنگين واسه كنكور رو تاييد كنم ولي اگه كسي هم رتبه دو رقمي كنكور اوورده باشه كه دليلي بر اين نيست كه اسمش رو تو گوگل بياره بالا كه شما ميخواستيد با گوگل راست و دروغ حرف مشاورا رو دربياريد...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا مشاوره و این حرفا همش حرف مفته

تو همین انجمن کنکور انقدر بچه های با اطلاعات خوب وجود داره که از صد تا مشاور کارشون بهتره
      تو همین جا یه تاپیک بازکنید و سوالاتونو بپرسید صدنفر میان جواب های خوب میدن

نه این که ادم بره پیش مشاور نیم ساعت 60هزار تومان ازش پول بگیره

موفق باشید
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      البته من نميخوام هزينه هاي سنگين واسه كنكور رو تاييد كنم ولي اگه كسي هم رتبه دو رقمي كنكور اوورده باشه كه دليلي بر اين نيست كه اسمش رو تو گوگل بياره بالا كه شما ميخواستيد با گوگل راست و دروغ حرف مشاورا رو دربياريد...
      توی گوگل ننوشته ک
      رفته گوگل و بعد رفته سایت مشاورا و کسایی که dvd میفروشن
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SunOS نمایش پست ها
      توی گوگل ننوشته ک
      رفته گوگل و بعد رفته سایت مشاورا و کسایی که dvd میفروشن
      ""رفتیم سراغ کلیددارای کنکور و فرمول تستیا اونم اسم ی رتبه شو بصورت مبهم زده بود هر چی سرچ کردیم دیدم اصلا تو کنکور 94 با همچین اسمی هم چین رتبه ای نبوده!!""
      خب اول رفته تو سايت مشاورا، بعد واسه اينكه بفهمه راست گفتن يا نه رفته گوگل يا هر مرورگر ديگه اي....
      منم ميگم اگه تو گوگل نياووردتش بالا دليلي بر اين نيست كه اونا دروغ گفتن...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مشاور اگه درس خوندن بلد بود خودش میخوند

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ""رفتیم سراغ کلیددارای کنکور و فرمول تستیا اونم اسم ی رتبه شو بصورت مبهم زده بود هر چی سرچ کردیم دیدم اصلا تو کنکور 94 با همچین اسمی هم چین رتبه ای نبوده!!""
      خب اول رفته تو سايت مشاورا، بعد واسه اينكه بفهمه راست گفتن يا نه رفته گوگل يا هر مرورگر ديگه اي....
      تو هم از دار ودسته های احمدی هستی بگو از معجزات جناب احمدی (به عنوان مثال کسی اومد معدلش 8 بود در عرض 3 ماه پزشکی قبول شد)!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بدی ما ایرانیها اینه که تا کسی نظر مخالف بده بهش انگ میزنیم
      دوستانی هم که میان میگن مشاور مفتش به درد نمیخوره نتیجه ای که کسب کردن رو بگن.
      من بدون مشاور سال پیش 4800
      من با مشاور امسال 781
      رشته تجربی منطقه 1 زیر گروه 1...........781
      مشاور اگه درست حسابی باشه میدونه چطور دانش آموز رو هدایت کنه مثلا من مشاور آقای قرقچیان بود مولف فیزیک خوشخوان و دبیر فیزیک در مدارس نمونه دولتی و ...
      ایشون من رو هدایت کردن و من خودم رو مدیون ایشون میدونم.
      اگه قراره حرف بزنیم باید مستدل حرف بزنیم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اصلا مشاور نداشتم رتبه کنکورم با این که هیچ کلاس کنکور هیچ برنامه خاصی نداشتم و خوندم 5000 شد راضی هم هستم
      ولی اینو قبول دارم مشاور فقط میتونه راهنمایی کنه این تو هستی که میخونی و به هدفت میرسی

دیگه دارم به اخر میرسم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا ما با گوگل اطلاعاتو نیوردیم بالا.دقیق رفتیم تو سایت کانون ک لیست اسامی رتبه های زیر 100 سال 94 رو اعلام کرده بودن
      پاسخ به سوالات سربازی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما سایتشونو زیرو رو کردیم !! نرفتیم که تو گوگل سرچشون کنیم
      پاسخ به سوالات سربازی

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      والا ما با گوگل اطلاعاتو نیوردیم بالا.دقیق رفتیم تو سایت کانون ک لیست اسامی رتبه های زیر 100 سال 94 رو اعلام کرده بودن
      بخدا نميخوام از كسي دفاع كنم ولي كانون فقط رتبه هاي خودش رو اعلام كرده،
      اون زير 100 ها كه اعلام كرده عضو كانون بودن،
      وگرنه كانون حتي زير 10 هم كه مال خودش نبود اعلام نكرد (برو هنر و زبان رو ببين)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن