خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 113
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من کارنامشونو دیدم میگم با این درصد زیست باید بقیشو منفی زده باشه تاثیر معدلم دیگه انقد؟!!!!!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیستش منطقی نیس

نمیگم کارنامه ساختگیه

اما با توجه ب کارنامه های امسال رتبه 10-11 هزار منطقیه:/

منم معدل کتبیم 10-11 هس

عمومیارو 15 زدم شد 30-40ک

اصلا منطقییی نیییی
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط Egotist : 23 مرداد 1394 در ساعت 22:01

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چه جوری میشه معدل 8 میشه...مگه درسا زیر 10 بشه به عنوان تجدیدی دوباره امتحان نمیگیرن/؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا این کارنامه باعث میشه آدم هنگ کنه ولی مگه معدل 8 هم داریم؟دوستان راست میگن ایشون تجدید محسوب شدن و دوباره باید امتحان میدادن تا نمره بیارن و بتونن برن پیش.این مورد بدجورررررر کژتابی داره.درصداشون هم جوری نیست که بد باشه راحت زیر 10هزار میاوردن .
      این نظر شخصی من:به این کارنامه توجه نکنید چون اطلاعاتش ناقصه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      زیستش منطقی نیس

نمیگم کارنامه ساختگیه

اما با توجه ب کارنامه های امسال رتبه 10-11 هزار منطقیه:/

منم معدل کتبیم 10-11 هس

عمومیارو 15 زدم شد 30-40ک

اصلا منطقییی نیییی
      فکر کنم خواسته کارش رو بزرگتر جلوه بده

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      چه جوری میشه معدل 8 میشه...مگه درسا زیر 10 بشه به عنوان تجدیدی دوباره امتحان نمیگیرن/؟
      همينطوره دوسه درس تجدید میشن

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      فکر کنم خواسته کارش رو بزرگتر جلوه بده
      مگ رتبه دست خودشه ک برگتر پایین جلوه بده؟

عمومی هاش از من بهتره

من میشم 30 هزار با معدل 10-11

ایشوون میشن 20 هزار با معدل 8 و درصد زیست 87 ک به نقل خودتون دومین درصد کشوره؟

میدونی چه ترازی میده؟

بین اون 500هزار نفر ، زیست ک بیشترین ضریب داره ، نفر دومه توش .

loolll

کارنامه الکیه !
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط Egotist : 23 مرداد 1394 در ساعت 22:15

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالب اینجاس میگه فقط گاج و الگو بعد میگه فاگوزیست تقلیدی از جزوه امرایی و خیلی سبزه
      در صورتی که خیلی سبز خیلی خیلی کمتر از فاگو توضیح داده
      امرایی که خودش تو تبریزه همچین کلاساش معروف نیستن این از کجا جزوه شو گیر اورده نمیدونم(کتاباش تو بازار هست ولی جزوه هاشو ... )

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینکه بدون زدن درسای دیگه زیست بزنی زیاد ارزش نداره و نمیشه روش حساب کرد
      زمانی این درصد ارزش داره که توی 50 دقیقه (اونم نهایت 50 دقیقه) زده بشه نه2ساعت
      البته اگه درسای دیگه رو تو زمان خودش جواب داده و از زمان اونا برای زیست استفاده نکرده اونوقت قبول میکنم که خیلی زیست بلده

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امین منم همینو میگم فاگو بیشتر توضیح داده چطور میشه تقلید کرده باشه مگه داریم مگه میشه؟!

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      کلا این کارنامه باعث میشه آدم هنگ کنه ولی مگه معدل 8 هم داریم؟دوستان راست میگن ایشون تجدید محسوب شدن و دوباره باید امتحان میدادن تا نمره بیارن و بتونن برن پیش.این مورد بدجورررررر کژتابی داره.درصداشون هم جوری نیست که بد باشه راحت زیر 10هزار میاوردن .
      این نظر شخصی من:به این کارنامه توجه نکنید چون اطلاعاتش ناقصه
      معدل کتبی حداقلش میتونه زیر 6 هم باشه. این نمرات نهایی سوم هست که معدل کتبی رو تشکیل میده و اگه کسی 7.25 در نهایی بگیره و مستمر رو بهش نمره بدن ( همه غیرانتفاییها 20 میدن ) نمرش در مجموع پاس میشه. ضمن اینکه میتونه دوتا درس رو هم نهایی 4.25 بگیره و تبصره کنه

به نظر من با توجه به تاثیر معدل این کارنامه کاملا منطقی هست.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      امین منم همینو میگم فاگو بیشتر توضیح داده چطور میشه تقلید کرده باشه مگه داریم مگه میشه؟!
      خب از الگو خیلی سبز و...
      مگه هر چیزی که بیشتر باشه نمیشه تقلید شده باشه
      هنر اونه مختصر مفید و کاربردی
      مشاور

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      درود به تو
      حق ایشون هم مثل دوست من به خاط معدل خورده شده
      واقعا آدم حسرت می خوره این همه زحمت میکشن این تغییر رشته ها آخرش هم رتبه این میشه
      درمورد فاگو هم حرف کاملا منطقی زده

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اتفاقا منم توی سمپادیا عضو هستم و از ازشون در باره درصد زیستشون سوال پرسیدم به من هم کتاب گاج نقره ای با ژنتیک تخته سیاه رو توصیه کردند. اینجوری که من از دهنشون بیرون کشیدم با آقای علی کرامت هم رابطه صمیمی دارن که اگه اینطور باشه و درطول سال کسی از علی کرامت رفع اشکال کرده باشه و مشورت گرفته باشه چنین درصدی خیلیم هنر نیست. البته نمیخوام کارشون رو زیر سوال ببریم ولی وقتی در فیزیک و ریاضی تعدادی سوال آسون و معمولی به پایین داریم و ایشون نتونسته بهشون جواب بده یعنی به هیچ وجه دانش آموز خوبی نبوده فقط زیستش خوب بوده. درست مثل فوتبالیستی میمونه که سرعتش از گرت بیل و کریس رونالدو و آنتونیووالنسیا هم بیشتر باشه ولی یه پاس معمولی رو نتونه بده و شوتش از پشت 18 به دروازه نرسه..
      چیزی که ایشون رو داغون کرده ریاضی و فیزیک هستن. ریاضی امسال 7 سوال کاملا معمولی داشت یعنی حتی اونا رو هم نزده. طبق نظر آقای موئینی 13 سوال هم در طبقه سوالات متوسط بودن یعنی ریاضی ایشون از متوسط معمولی خیلی خیلی پایین تره همینطور فیزیکش. نمشه هم گفت که وقت ریاضی رو برای زیست گذاشته چون این حرفش توجیه نمیشه چون زیست اصلا وقت گیر نبود بلکه تله های تستی باعث شدن درصدامون کم بشه نه وقتگیر بودن سوالات. فقط دوتا تست وقتگیر در شجره نامه و ژنتیک جمعیت داشتیم. به نظر من ایشون همه وقتش رو در طول سال برای زیست شناسی گذاشته و مثل ماها فکر کرده که کسی زیست رو 100 بزنه ترازش خیلی بهتر میشه و فلان ... ایشون کم کاری کرده و چوبش رو هم خورده هرچند اگه برای سال بعد بمونه قطعا رتبه زیر 100 هست.
      در مورد نظرش در خصوص فاگوزیست کاملا درست و بجا گفته و شما اگه از بقیه بچه های سمپادی واقعی فروم سمپادیا سوال کنین اصلا اسم این کتاب رو نشنیدن. به نظر من کسی که واقعا میتونه در مورد زیست و منبع زیست و کتاب کمک آموزشی حرف بزنه ایشون هست نه کسایی که 24 ساعته آنلاین هستن و تنها پستهاشون در ستایش فاگوزیست هست.

راستی بچه ها اگه پست های ایشون رو در سمپادیا خونده باشین ایشون کارنامش رو برای دانشگاه آزاد فرستاده که با توجه به درصد زیست شناسیش ایشون رو در رشته پزشکی پذیرش کنن اگه به درخواستش جواب مثبت بدن واقعا فاتحه هرچی کنکور و رقابت سالم هست خونده شده ... اگه شماها هنوز باهاش ارتباط دارین پیگیری کنین ببینین درخواستش چی شده

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من به عنوان شاخ درعرصه ی زیست شناسی؟؟مگه زیست شناسی بز کوهیه ک ایشون شاخش هستن

حرفاشون منطقی نیس..

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن