خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

افزایش انگیزه با تعیین یک هدف معنوی برای کنکور 95

زندگی، باور دریاست در اندیشه ی ماهی، در تنگ
      زندگی، ترجمه ی روشن خاک است، در آیینه ی عشق
      زندگی، فهم نفهمیدن هاست
      زندگی، پنجره ای باز، به دنیای وجودست
      تا که این پنجره باز است، جهانی با ماست
      آسمان، نور، خدا، عشق، سعادت با ماست
      به علاوه خدا بودن ، یعنی منهای همه مشکلات و سختی ها ؛

با درود و سلام بی پایان و ضمن عرض ادب به خدمت همه شاگردان عزیزم و کنکوریهای 95 که می دونم این موقع های تابستان دل تو دلشون نیست و میخوان هرجوری شده بهترین کارها از خودشان بروز بدن و با همه تلاش و توان به سمت بهترین شدن پیش برن . فکر می کنم بعد از حس و حال و جو مثبتی که این جلسه بهتون میده میشه ی جورایی تخمین زود که در روند گزارش دهی و عملکرد تک تک شما عزیزان بتونم پیشرفت هایی شاهد باشم .
      از آنجایی که خیلی دوست دارم نهایت تلاش و توان شما رو ببینم و هر لحظه روی بهترین قله ها در حال پیشرفت و صعود باشی ، ازت میخوام که این دو جلسه مشاوره که یکی از آنها همایش دوسال پیش من در جمع کنکوریها بوده رو به دقت گوش کنی و بند بند وجودت و سلول سلول درونت وقف هدفت کنی تا در نهایت بتونی به بهترینه برسی .... واقعا کنکور از دور به چشم بعضی ها خیلی وحشتناک هست و این جریان رو به سمت بدتر شدن هم میره ، اگر خدایی نکرده داوطلبی با شل گرفتن و سهل انگاری ها در ابتدای سال دستی دستی خودش عقب بیندازه و کار برای خودش سخت کنه .

اما حالا اینجا یک سوال مطرح هست . اونم اینکه چرا با وجود اینکه خیلی ها درس می خوانند اما فقط عده کمی می توانند به ایده آل های خودشان برسند ؟

چرا حتی بین بهترین دانش آموزان کنکوری تاثیر تبلیغات وسوسه انگیز که فقط قصد داره برای فروش و سود بیشتر منابع آموزشی کنکور برای موفقیت شما برجسته کنه که این عملا" باعث بیراهه رفتن شما از مسیر اصلی موفقیت که همان درس خواندن هست ، زیاد شده ؟

راز موفقیت افراد موفق در چی هست ؟

موفق ها با چه هدفی درس می خوانند ؟

اون چه هدفی هست که باعث میشه تو فوق العاده باشی و هر روز با عشق زیاد شب رو به صبح و صبح رو به شب برسونی ؟

تفاوت هدف ها در چه چیزی هست که بعضی ها حاضر میشن از هر چیزی برای رسیدن به آن بزنن ؟

چرا با وجود مدرنیته و این همه مدعی ظاهری رساندن شما به موفقیت های تضمینی زندگی و شرایط ایده آل مالی و آرامش مثال زدنی و اوج لذت و هیجان و .... انسان هنوز مبهوت به دور خود می چرخد ؟

آیا فرمول موفقیت کشف شده ؟

آیا میشه همیشه رو فرم بود و اون حس و حال ناب انگیزشی که گویی داره رگ رو بدنت پاره میشه و آقای افشار همیشه روی آن تاکید داره حفظ کرد ؟

چطوری میشه هر روز با طراوت و انرژی خارق العده و مثال زدنی ، روز شروع کرد و حتی با وجود برخی ناملایمات هیچ وقت کم نیاورد و همیشه یک درجه بهتر از دیروز بود ؟

همایش برنامه ریزی و هدف گذاری معنوی کنکور

جلسه اجتماعی آرمان طلبی در زندگی
      حتما هردو دانلود کنید

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی استاد عزیزم.
      عالی بود
      هدف معنوی من فقط جبران گذشته هستش!! (رشته ی دانشگاهی برام اهمیت داره اما از لحاظ انگیزه منو ارضا نمیکنه)
      خدا رو شکر هدف معنویِ من تا الآن خیلی خوب روم جواب داده

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

در همه جلسات مشاوره ای تاکید من همیشه به روی بازیکن طلائی میدان که خود شما بوده ،هست و هیچ وقت نمی توانم وجود عنصری دیگه در ترکیب موفقیت کنکور فراتر از خود شما ببینم ؛ اعتقاد دارم که هر کسی بخواد بار زحمت و جور تلاش برای رسیدن به آمال و آرزوهاش به گردن کس دیگه ای بیندازه ، خیلی زود متوجه میشه که به سراب زده و چیزی جز مدت ها تنبلی و توهم نصیبش نشده .
      اما کسی که از همین حالا یعنی هفته پایانی مرداد پر قدرت و معرکه قدم تو مسیر موفقیت میذاره و پا تو کفش آهنین داوطلبان با اراده ای می کنه که با وجود همه سختی ها آنها خودشان خوب نشان دادن ، قول از منه افشار مطمئن باشه که مقصد براش فقط ی بهونه میشه برای دیدن مسیر و این مسیر هست که هر روز شور و حال مضاعف به رگ های تو تزریق میکنه و در نهایت چیزی حتی فراتر از حد انتظار به تو هدیه می کنه .
      جلو آیینه بایست و خود فعلی ات فقط و فقط تو دل خودت و نه برای کس دیگه نقد کن .. شاید یک لیست ده تایی از بزرگترین موانع و مشکلات مرتبط با درس و کنکور در این دو ماه لازم باشه تا در بیاری و اینبار در خلاف جهت آنها حرکت کنی . مثل کنکوری که روند گذار روزها و هفته های اخیر خودش باعث شده تا پکر و پژمرده و منفعل بشه اما حالا می دونه با دست روی دست گذاشتن چیزی درست نمیشه و میخواد مردونه بیاد تو میدان مسابقه و خودی نشان بده .

ی حرفه ای و با جنبه میدونه پدر و مادر 24 ساعت با او در خانه در ارتباط هستند ، پس اگر نقد و انتقادی هم به او کنند ، بهتره بجای موضع گیری و ناراحت شدن و لج کردن ، ی قدری رو عملکرد خودش تمرکز کنه و اگر خودش احساس کرد میشه کار بهتر پیش برد ، حتما از پیشنهاد این عزیزان استفاده کنه.

ی کنکوری حرفه ای انقدری عالی درس ها در 40 روز باقی تا تابستان می خوانه که انگار از اول تابستان فوق العاده و کولاک کار کرده و با شروع مهر ماه پر از انرژی های مثبت و حس و حال خوب به کارش ادامه میده .

ی کنکوری درجه یک خوب می دونه اگر درسی اونو اذیت کرد نباید کمپلت بذاره کنار و باید خرد خرد و کم کم در زمان های زیاد و حجم کم روی آن کار کنه تا در نهایت بتونه غول بی شاخ و دم آن را در هم بشکنه

ی کنکوری زرنگ میدونه که بی حوصلی و کسالت برای همه پیش میاد و مهم اینه اگر پیش آمد نباید خیلی طول بکشه و حتما با متدها و روش های خاص خودش هرچه سریع تر سرحال و شاداب میکنه تا بازم فوق العاده بشینه پای درس و کتاب

با آرزوی سلامتی خودتان و پر و مادرهای عزیز و در این فرخنده و خجسته میریم به استقبال همایش داغ و تازه ده ساعت پیش

محتوا همایش هفته چهارم مرداد 94 :

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقای افشار من جدیدن ساعت مطالعمو زیاد کردم یکم سست شدم واسه درس خوندن به نظرتون باز ساعت مطالعمو کم کنم؟

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بالاخره شمارو دیدیم و به واقعی بودنتون پی بردیم این واقعن برای رفع ابهام لازم بود

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      استاد افشار پرده از چهره گشودین استاد !!

والا من هر چی تو نت گشتم نتونستم عکستون رو پیدا کنم
      حتی زدم برنامه فرصت برابر سالای 89 شاید تو برنامه هاش ک بودین عکستون باش اما نبود!!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب این عکس همون شخصی بود که چند وقت پیش عکسش رو یکی از بچه ها داد بعد مدیر گفت نه ایشون افشار نیست
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)