خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

درصد مناسب با خط ویژه گاج ادبیات؟

سلام من ادبیاتم ضعیفه و خیلی وقت برای عمومی ها نمیزارم ...من میخوام از همین اول تا کنکور برای ادبیات از جمع بندی خط ویژه گاج استفاده کنم چون کتاب حجم کمی داره میتونم تا اخر سال بار ها اون رو بخونم ایا این میتونه منو به درصد های خوبی برسونه؟
      اگر کتاب خوبی برای ادبیات سراغ دارید پیشنهاد بدید...ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Sheytani
      نمایش مشخصات
      - عنوان ویرایش شد.

درکنارش حتما باید تست هم کار کنید.پیشنهاد من کتاب های تست الگو هستن.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم ادبیاتم ضعیف بود ولی نشستم کامل کتاب های ادبیات گاج سبزو خوندم واقعا تو ادبیات حرفه ای شدم و هر دو سالی که کنکور دادم ادبیات درصدم بالا بود
      ....

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اونایی که تو ادبیات ضعیفن درک ادبیشون ضعیفه واین نیاز درک درست اوناست که با تست زدن و وقت کافی براش حل میشه...

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      سلام من ادبیاتم ضعیفه و خیلی وقت برای عمومی ها نمیزارم ...من میخوام از همین اول تا کنکور برای ادبیات از جمع بندی خط ویژه گاج استفاده کنم چون کتاب حجم کمی داره میتونم تا اخر سال بار ها اون رو بخونم ایا این میتونه منو به درصد های خوبی برسونه؟
      سلام
      اشتباه نکن برادر
      اینکه شما برای دروس عمومی وقت نمیگذارین اشتباهه محضه ، همون قدری که دروس اختصاصی برای شما مهم هستند ، دروس عمومی هم مهم هستند مخصوصاً ادبیات که ضریب 4 هستش

کتاب خط ویژه ادبیات کتابی خوبیه ،
      اما به تنهایی کافی نیست و شما رو به درصد مورد نظر نمیرسونه.

چون این کتاب برای جمع بندی هست و درش تست زیادی نیست ، شما برای تسلط کافی رو مباحث ادبیات کنکور باید تست زیاد بزنید تا مسلط بشید ، و الا آب در هاون کوبیدن است.

برای درس ادبیات کنکور ، به نظرم
      ادبیات موضوعی گاج عالیه ، چون تست های خوب و طبقه بندی شده ای داره و شما
      رو برای رسیدن به درصدهای بالا در کنکور خیلی کمک میکنه

موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تست هم کار کنید
      من میکرو طبقه بندی گاج داشتم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به نظر من :
      تست+ادبیات موضوعی گاج
      موفق باشید
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عزيز من خط ويژه كه كتاب جمع بندييه...
      شما اگه از الآن داريد واسه كنكور ميخونيد هرگز خودتون رو با اين حرفا گول نزنيد...
      تقريبآ بيشتر مشاورا حتي به اونايي كه اسفند هم واسه كنكور شروع ميكنن توصيه نميكنن از همون اول از كتاب هاي جمع بندي استفاده كنند...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koenigsegg نمایش پست ها
      سلام خط ویژه فقط یه جلدش تولید شده و فعلا کامل نیست!اما قرابتش معرکس!!بنظرم به عنوان منبع آموزشی کاملا قابل استفادس اما به عنوان منبع تستی چون فقط تست کنکور داره شاید یزره ضعیف باشه!ولی برا یه درصد متوسط می ارزه!
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آرایه ها و قرابت در مجموع یه چیزی کمتر از نصف کنکور هستن وکاملا وابسته به تسلط و تمرین شما روی این موضوعات هستن نه منبع شما. خط ویژه هرچی هم که باشه در کل خظ ویژه هست و خلاصه هست نمیشه شما رو به تسلط در قرابت و آرایه برسونه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن