خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 86
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو عمومیا بالای ۷۰ زدن آنچنان سخت نیس فقط مشکلی که هست زمانه که اونم با تستای زیاد حل میشه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      کنکور۹۴ به نظر من آسونتر بود اتفاقا و منابع هم زبان فارسی نشرالگو لغت و املا نشرالگو تاریخ ادبیات لقمه مهروماه آرایه ادبی نشرالگو قرابت معنایی هفت خوان خیلی سبز
      ممنون از نظرت...
      منابعی که گفتی منابع خوبین اما احساس میکنم توی املا خیلی سبز بهتر کار کرده...

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره نیگا کلا بین نشرالگو و هفت خوان خیلی سبز آنچنان فرقی نیس با هرکدوم حال میکنی بخر

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      سلام...
      ادبیات موضوعی تست های قرابتش چطوره؟؟؟
      تالیفی های دشوار داره یانه؟؟؟
      با توجه به عنوان تایپیک به نظرتون یک داوطلب مستعد رو ساپورت میکنه؟؟؟
      به نظرم خوبه !واسه کسی که 70 به بالاس به نظرم خوبه قرابتاش!ببینین کلا قرابت به خود فرد بستگی داره ..

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شاید اینجا جاش نیست ولی نمیدونم کجا بگم
      شاید واسه کنکو 94 حدودا 5 سال کنکور ریاضی تجربی هنر رو تو خونه زده بودم
      همه هم زمان دار. درصدم همیشه 50تا 60 بود 93 تجربی 70 درصد
      رفتم سر جلسه زدم 26
      هیچ استرسی هم نداشتم سر کنکور
      این قضیه واسه همه درسام پیش اومد
      کسی راهکاری داره؟
      ویرایش توسط Black : 21 مرداد 1394 در ساعت 21:59

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      شاید اینجا جاش نیست ولی نمیدونم کجا بگم
      شاید واسه کنکو 95 حدودا 5 سال کنکور ریاضی تجربی هنر رو تو خونه زده بودم
      همه هم زمان دار. درصدم همیشه 50تا 60 بود 93 تجربی 70 درصد
      رفتم سر جلسه زدم 26
      هیچ استرسی هم نداشتم سر کنکور
      این قضیه واسه همه درسام پیش اومد
      کسی راهکاری داره؟
      سلام عزیزم...
      ممنون از این که اینقدر جامع منابع مختلف رو بررسی کردی
      خداییش من که جوابمو گرفتم
      رفع اسپم: واقعا لغت و تاریخ ادبیاتم نیاز به تست دارن؟؟؟

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      سلام عزیزم...
      ممنون از این که اینقدر جامع منابع مختلف رو بررسی کردی
      خداییش من که جوابمو گرفتم
      رفع اسپم: واقعا لغت و تاریخ ادبیاتم نیاز به تست دارن؟؟؟
      درود
      باو اولش که توضیح دادم

از اینکه تاپیک بزنم بهتر نبود؟

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علی جان شاید یکی از راهکاراش دادن آزمون آزمایشی زیاد باشه تا عادت کنی به زمانش

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من کنکور امسال 94 زدم و دلیلش هم همون تست تاریخ ادبیات ذن چیست ع.پاشایی بود که غلط زدم واقعا هم سوال نامردی بود...
      البته من واقعا عاشق ادبیاتم و از ده یازده سالگی مدام پیگیر ادبیات و شعر هستم کلا
      اعتقاد من اینه موضوعی خوندن ادبیات خوب نیست ذهن پسش میزنه
      مثلا شما یک ساعت پشت هم لغت بخونی حالت بد میشه و بازدهی دیگه به صفر میرسه
      بعلاوه وقتی شما لغت بلد نباشی چطور می خوای قرابت بزنی چون اگه لغت ندونی ممکنه تو درک شعر مشکل پیدا کنی
      خب منابع خوب از نظر من ... که ممکنه از نظر یکی دیگه بد باشه ... خودتون بیشتر بررسی کنید که به دردتون می خوره یا نه

ادبیات 2 و 3 و پیش ----کلک معلم ساجدی --- تقریبا از کتاب قرابت جدا هم بی نیاز میشین چون برا هر شعر مشابهش اورده +روده درازی های سبز گاج رو هم نداره ولی به اندازه کافی مطالب کتاب از نظر واژه ها و تاریخ ادبیات و معنی پوشش داده تست هم داره
      واژگان--- لغت و املا و واژگان مهر و ماه که جز کتاب های لقمش هست قیمتشم خوبه 6 تومن بود من خریدم +واژگان ساجدی بخصوص قسمت واژگان پیشرفته اش برای جمع بندی عالیه ترجیح من مهروماه در طول سال و ساجدی برای جمع بندی
      ارایه های ادبی --- آشتی با ارایه های ادبی تخته سیاه مهران شرفی ---بهترین درس نامه های ارایه ها اینجاست ---جمع و جور و بدون حاشیه
      تاریخ ادبیات--- لقمه مهروماه کتاب معقولیه که همه چی داره 6 تومنه و مثل الگو جنگولک بازی درنیاورده با عکس و کاریکاتور و مسخره بازی!
      زبان فارسی--- منبع خود من ابتدا خوندن از رمزینه کتاب کلاسش که نمی دونم الان گیر میاد یا نه بعد خوندن این میرم برای تکمیلش هامون سبطی رو می خونم به تنهایی سبطی رو توصیه نمی کنم چون برا مباحث پایه ای ارجاع میده به یه کتاب دیگه و اگر اون مطالب پایه رو ندونید سردرگم میشید
      اگر پیدا کردین رمزینه رو خیلی خوبه
      زبان فارسی تخته سیاه و محوری گاج هم میگن خوبه من ندیدمشون
      برا تست جامع هم خیلی سبز خوبه راستش من چاپ 92 الگو رو داشتم خیلی تست چرت و پرت الکی داشت اما خیلی سبز کمتر تست چرت داره ! خیلی سبز درس نامه های نسبتا خوبی برا زبان فارسی هم داره تو پاسخنامه اش

10. Top | #25
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این اتفاق که آدم تو خونه بهتر از کنکور میزنه ماله خیلیاست و طبیعیه خوب ولی اینقدر تفاوت درصد زیاده که باید آزمون های آزمایشی شرکت کنی و با محیط آشنا بشی

11. Top | #26
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اول از همه شما باید کتاب ادبیات موضوعی گاج رو بگیرید واسه تستاش .
      من لقمه های مهروماه رو برای آموزش همه موضوعات ادبیات ( به جز قرابت ) پیشنهاد می کنم .
      یکی یکی موضوعات رو با سایر رقیباشون بررسی می کنم :

1 - آرایه :‌ رقیبش نشر الگو هست که کتابش خیلی بی روحه و تقریبا سیاه و سفید (‌البته چاپ قبلیشو که من داشتم سیاه و سفید بود ) و برای هر آرایه حدود یک صفحه نصفه توضیح داده و بعدش یه عالمه تست که وقتی ادبیات موضوعی گاج رو بگیرید دیگه تستا رو از همونجا می زنید . لقمه مهروماه چاپش رنگی هست و قبل از بار علمیش اصلا آدم دوست داره که بخونش ! برای هر آرایه توضیحات خیلی خوب با کلی مثال آورده و همچنین برای هر آرایه هم یه تصویر آورده که تو قشنگ می گیری جریان چیه .آرایه هایی هم که با هم اشتباه گرفته میشن رو توضیح داده فرقشون رو بازم با مثال های زیاد .

2- تاریخ ادبیات : باز هم رقیب اصلیش نشرالگو هست و چندتا کتاب دیگه مثل مصور تخته سیاه . نشر الگو باز هم سیاه و سفید ! ولی خب تستای زیادی داره که وقتی شما گاج رو داری نیاز نمیشه . واسه بعضی از اشخاص هم کتاباشون کامل نیست و ناقصه ! ولی لقمه مهروماه چهره و صورت اشخاص رو به صورت رنگی و با حالت کاریکاتوری آورده و همه اشخاص و کتاب ها رو هم به صورت کامل کامل و بدون نقص آورده .

3- زبان فارسی :‌ رقیب زیاد داره ولی خب اصلی ترین هاش هامون سبطی نشر دریافت ، 5+1 بحث الگو و هفت خوان خیلی سبزن . هامون سبطی تو بعضی از قسمت ها خیلی خوبه ولی خیلی حجمش زیاد و مسائل اضافی خیلی خیلی خیلی داره که اصلا آدم وقت نمی کنه بخونه و دیگه اینکه مطالب رو با یه نظم خوب مرتب نکرده کنار هم . 5+1 بحث رو هم خودم دیدم اصلا خوشم نیومد ! من خوشم نیومد ولی شاید خوب باشه ! هقت خوان خیلی سبز باز کتاب خوبیه و در سطح همین لقمه مهروماه هست . لقمه مهروماه باز هم رنگی ! مطالب رو قشنگ دسته بندی کرده به صورت موضوعی ن بر اساس نظم کتاب درسی ! (‌البته نمیشه ترتیب کتاب درسی رو گفت نظم !‌ ) تمام نکاتی رو که توی هامون سبطی نشر دریافت هست رو داره فقط دیگه اضافه گویی هاشو گذاشته کنار . آخرش هم یه خلاصه خیلی خوب واسه دوران جمع بندی داره خودش ! راستی یه ویژگی خیلی خوب دیگه هم که داره درس های حفظیاتی مثل زندگی نامه و . .. رو به صورت خلاصه و مفید آورده و مثل نشر دریافت نگفته از رو کتاب بخونید !

4- قرابت معنایی :‌ کتابای مطرح بازار واسه قرابت هفت خوان خیلی سبز ، الگو و نشر دریافته . قرابت مبحثیه که تو باید با تست زیاد توش استاد بشی چون به هر حال هر چی هم که بخوای مفهوم شعر ها رو بخونی و حفظ کنی آخر سر تو کنکور 4 تا شعر دیگه می دن که تو حالا ندیدیشون ! پس ما چه دلیلی داره بیایم وقت بزاریم رو درسنامه واسه قرابت مثل نشر دریافت ! به هیچ وجه نشر دریافت رو پیشنهاد نمی کنم چون حجمش هم خیلی زیاده . قرابت الگو و خیلی سبز هم تقریبا در یه سطحن که باز من هفت خوان رو چون بر اساس درس های کتاب درسی طبقه بندی کرده و الگو طبقه بندی نکرده من هفت خوان رو بیشتر ترجیح میدم .

5- لغت و املا :
      این مبحث چون کاملا حفظیه زیاد فرقی نمی کنه چه منبعی داشته باشید همه منابع تو این زمینه خوب کار کردن .

توصیه : پیشنهاد می کنم واسه درسی مثل ادبیات سعی کنید کتابایی کم حجم و مفید بگیرید که زیاد وقتتون رو نگیره . به هر حال با این که ضریبش از بقیه عمومی ها بیشتره ولی دلیل نمیشه وقت خیلی زیادی روش بزارید . درس های خیلی مهم تری هم دارید . پس زیاد دور و بر کتابای نشر دریافت نرید ( البته فقط واسه ادبیات می گم ! )

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...
      به نظر بنده اگر می خواید مبحثی کار کنید و نتیجه خوبی درس ادبیات بگیرید این کتاب ها را پیشهناد می کنم
      لغت و املاء:خیلی سبز
      آرایه های ادبی:لقمه مهر و ماه
      تاریخ ادبیات:تقریبا همه انتشارات خوب کار کردن ولی نظر بنده به ترتیب===>لقمه مهر و ماه/هفت خوان خیلی سبز/نشر الگو
      زبان فارسی:هفت خوان خیلی سبز(ویرایش جدید)
      قرابت:قرابت تا میتونی تمرین کن و تست بزن از روی کتاب تست که داری و پاسخ تشریحی را دقیق بخون
      کتاب تست هم ادبیات موضوعی گاج
      اگه میخوای درس به درس بری جلو که کتاب های محوری گاج هم آموزش آرایه،لغت و تاریخ ادبیات میتونی از اینا به جای موارد بالا استفاده کنی
      اگر وقت داشتی کتاب های سال به سال گاج محوری مخصوصا معنی شعرها بخون
      موفق باشید...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من امسال کنکور زبان هنر تجربی شرکت کردم درصدای ادبیاتم به ترتیب63.4-63.4-74شد
      تو ازمونای قلم چی هم 70-90بودم....
      کتاب محوری +تست فوق العاده زیاد تو قرابت خعلی کمکم کرد

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      اول از همه شما باید کتاب ادبیات موضوعی گاج رو بگیرید واسه تستاش .
      من لقمه های مهروماه رو برای آموزش همه موضوعات ادبیات ( به جز قرابت ) پیشنهاد می کنم .
      یکی یکی موضوعات رو با سایر رقیباشون بررسی می کنم :

1 - آرایه :‌ رقیبش نشر الگو هست که کتابش خیلی بی روحه و تقریبا سیاه و سفید (‌البته چاپ قبلیشو که من داشتم سیاه و سفید بود ) و برای هر آرایه حدود یک صفحه نصفه توضیح داده و بعدش یه عالمه تست که وقتی ادبیات موضوعی گاج رو بگیرید دیگه تستا رو از همونجا می زنید . لقمه مهروماه چاپش رنگی هست و قبل از بار علمیش اصلا آدم دوست داره که بخونش ! برای هر آرایه توضیحات خیلی خوب با کلی مثال آورده و همچنین برای هر آرایه هم یه تصویر آورده که تو قشنگ می گیری جریان چیه .آرایه هایی هم که با هم اشتباه گرفته میشن رو توضیح داده فرقشون رو بازم با مثال های زیاد .

2- تاریخ ادبیات : باز هم رقیب اصلیش نشرالگو هست و چندتا کتاب دیگه مثل مصور تخته سیاه . نشر الگو باز هم سیاه و سفید ! ولی خب تستای زیادی داره که وقتی شما گاج رو داری نیاز نمیشه . واسه بعضی از اشخاص هم کتاباشون کامل نیست و ناقصه ! ولی لقمه مهروماه چهره و صورت اشخاص رو به صورت رنگی و با حالت کاریکاتوری آورده و همه اشخاص و کتاب ها رو هم به صورت کامل کامل و بدون نقص آورده .

3- زبان فارسی :‌ رقیب زیاد داره ولی خب اصلی ترین هاش هامون سبطی نشر دریافت ، 5+1 بحث الگو و هفت خوان خیلی سبزن . هامون سبطی تو بعضی از قسمت ها خیلی خوبه ولی خیلی حجمش زیاد و مسائل اضافی خیلی خیلی خیلی داره که اصلا آدم وقت نمی کنه بخونه و دیگه اینکه مطالب رو با یه نظم خوب مرتب نکرده کنار هم . 5+1 بحث رو هم خودم دیدم اصلا خوشم نیومد ! من خوشم نیومد ولی شاید خوب باشه ! هقت خوان خیلی سبز باز کتاب خوبیه و در سطح همین لقمه مهروماه هست . لقمه مهروماه باز هم رنگی ! مطالب رو قشنگ دسته بندی کرده به صورت موضوعی ن بر اساس نظم کتاب درسی ! (‌البته نمیشه ترتیب کتاب درسی رو گفت نظم !‌ ) تمام نکاتی رو که توی هامون سبطی نشر دریافت هست رو داره فقط دیگه اضافه گویی هاشو گذاشته کنار . آخرش هم یه خلاصه خیلی خوب واسه دوران جمع بندی داره خودش ! راستی یه ویژگی خیلی خوب دیگه هم که داره درس های حفظیاتی مثل زندگی نامه و . .. رو به صورت خلاصه و مفید آورده و مثل نشر دریافت نگفته از رو کتاب بخونید !

4- قرابت معنایی :‌ کتابای مطرح بازار واسه قرابت هفت خوان خیلی سبز ، الگو و نشر دریافته . قرابت مبحثیه که تو باید با تست زیاد توش استاد بشی چون به هر حال هر چی هم که بخوای مفهوم شعر ها رو بخونی و حفظ کنی آخر سر تو کنکور 4 تا شعر دیگه می دن که تو حالا ندیدیشون ! پس ما چه دلیلی داره بیایم وقت بزاریم رو درسنامه واسه قرابت مثل نشر دریافت ! به هیچ وجه نشر دریافت رو پیشنهاد نمی کنم چون حجمش هم خیلی زیاده . قرابت الگو و خیلی سبز هم تقریبا در یه سطحن که باز من هفت خوان رو چون بر اساس درس های کتاب درسی طبقه بندی کرده و الگو طبقه بندی نکرده من هفت خوان رو بیشتر ترجیح میدم .

5- لغت و املا :
      این مبحث چون کاملا حفظیه زیاد فرقی نمی کنه چه منبعی داشته باشید همه منابع تو این زمینه خوب کار کردن .

توصیه : پیشنهاد می کنم واسه درسی مثل ادبیات سعی کنید کتابایی کم حجم و مفید بگیرید که زیاد وقتتون رو نگیره . به هر حال با این که ضریبش از بقیه عمومی ها بیشتره ولی دلیل نمیشه وقت خیلی زیادی روش بزارید . درس های خیلی مهم تری هم دارید . پس زیاد دور و بر کتابای نشر دریافت نرید ( البته فقط واسه ادبیات می گم ! )
      کتاب زبان فارسی لقمه مهروماه درس به درسه؟! چجوریاس؟
      ...

15. Top | #30
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      کتاب زبان فارسی لقمه مهروماه درس به درسه؟! چجوریاس؟
      نه به ترتیب کتاب درسی نیست . اول واج و تکواژ رو توضیح داده بعد جمله ، بعد گروه های اسمی و فعلی و ... بعد ویرایش و بعدش هم مطالب حفظی رو به صورت درس به درس آورده .

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن