خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 80 از 80
    1. Top | #76
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پیام های اول این تایپیک رو میخونم خندم میگیره.طرف کتاب ۲۷ تومنی خریده ناراحت بوده...ما دیگه چی بگیم

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ساقی اصحاب کهف کی بوده
      وقت وقت یه خواب طولانیه
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Orwell نمایش پست ها
      یه مطلبی بگم خالی از لطف نیست.

سال 89-90 من سوم دبیرستان بودم. اگه اشتباه نکنم اذرماه بود که نمایشگاه کتاب باز شده بود. مارو از طرف مدرسه بردن اونجا. من فقط با 48 هزار تومن حدود 10 جلد کتاب خریدم ! شیمی مبتکران دوم + سوم + زمین خیلی سبز + زیست دوم خیلی سبز و یه سری کتاب دیگه که یادم نمیاد. فقط با 48 هزار تومن !

چون یادمه 50 تومن همراهم بود از این 50 تومن 2 تومنش رو با بچه ها رفتیم ساندویچ خوردیم بقیش رو کلا کتاب خریدم.

حالا امسال از ماه تیر تا به الان لیست کتابها و قیمتی که خریدم به این شرح بوده : ( لازم به ذکره که منظورم از " تخفیف مغازه " در حد 2-3 هزار تومن بوده. چون اونجایی که مشتریش هستم همیشه بهم 2-3 تومن تخفیف میده )

تیک ایت زبان انگلیسی گاج = 11000
      زیست سوم خیلی سبز ( با 20 درصد تخفیف سایت انتشارات ) = 28000
      زیست دوم الگو ( با 20 درصد تخفیف سایت انتشارات ) = 23000
      زیست سوم الگو + زیست پیش 1 الگو ( با 20 درصد تخفیف سایت انتشارات ) = 50000
      دینی خیلی سبز + ریاضی خیلی سبز ( با تخفیف مغازه ) = 65000
      فیزیک پایه گاج سوال و جواب ( با 25 درصد تخفیف سایت انتشارات ) = 48000
      پکیج ادبیات مبحثی الگو ( با 35 درصد تخفیف سایت انتشارات ) = 59000
      عربی جامع خیلی سبز + تیک ایت عربی گاج ( با تخفیف مغازه ) = 49000
      شیمی دوم الگو ( با تخفیف مغازه ) = 32000
      هندسه 2 گاج سبز + جبرواحتمال گاج سبز + حسابان گاج سبز + زبان فارسی گاج سبز ( این 4 مورد رو واسه دیپلم مجددم گرفتم ) + هندسه 1 میکروگاج ( با تخفیف مغازه ) = 83000

جمع کل : 448000 تومان !

این فقط لیست کتابهایی بود که از اول تیر تا به الان خریدم. تازه 30 هزار تومنم که پول بابت کتابهای درسی دادم حساب نکردم فقط کمک آموزشی ها رو گفتم.

شیمی 2 مبتکران سال 89 قیمتش 9 هزار تومن بود. الان چنده ؟ 35 هزار تومن. یعنی چند درصد افزایش قیمت داشته : 400 درصد !

شیمی مبتکران رو صرفا بعنوان یه مثال گفتم. حالا دیگه کار نداریم ریاضی خیلی سبز از 11 هزار تومن رسید به 40 هزار تومن.
      بعد خوندن این متن فقط می توان به افق خیره شد

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KINGPARSA نمایش پست ها
      بعد خوندن این متن فقط می توان به افق خیره شد
      الان بخوای برای سه سال شیمی مبتکران بگیری میشه حدود 1500!!!!!!!! ناقابل !!!یه زمانی با 1500زن گرفتن ملت !!!!

5. Top | #80
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این دیگه چه مقایسه مسخره ایه ، خب حقوق بابای منم اوایل کارش 70 هزار تومن بود .

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن