خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 80
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      چون هر سال دوستان انتشاراتی میان یه کنکور تجربی یا ریاضی به کتاباشون اضافه میکنن بعد میبینی نسبت به پارسال الکی با این تغییر جزیی کتاباشون پنج گاهی ده تومن افزایش قیمت خورده چرا در ضمن نود درصد هم درسنامها و تستها تغییر نکرده فقط یه کنکور به اخر کتاب اضافه شده این انتشارات ها بیشتر شبیه مافیای کنکورند تو این وضع بد اقتصادی بچه مردم باید این همه هزینه صرف خرید کتاب کن بعد انتشاراتی مثل گاج میاد بهمن تخفیف خوب میذاره کسی نیس به اینا بگه عزیز من چرا تو تابستون این تخفیفها رو نمیذارید چر؟؟؟چرا بهمن که همه کتاب خریدن دیگه به اخر سال نزدیک میشیم انقدر تخفیف میذارید
      همه این افزایش قیمت رو داشتن ولی خب بعضیا الکی بوده. ولی داخل گاج که این افزایش قیمت تازه کتابا رو رسونده به قیمت واقعیشون و بازم کتابی گرون‌تر از قیمت واقعیش نیست.
      راجع به تخفیف هم دلیلش اینه که تا بهمن این ایده به ذهنشون نرسیده که تخفیف بذارن. ولی الان دیگه گاجانه هست و هیچ انتشارات دیگه‌ای این کارو نمی‌کنه
      در ضمن، قیمت کتابا توسط اتحادیه ناشرین کنترل می‌شه.

2. Top | #62
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      همه این افزایش قیمت رو داشتن ولی خب بعضیا الکی بوده. ولی داخل گاج که این افزایش قیمت تازه کتابا رو رسونده به قیمت واقعیشون و بازم کتابی گرون‌تر از قیمت واقعیش نیست.
      راجع به تخفیف هم دلیلش اینه که تا بهمن این ایده به ذهنشون نرسیده که تخفیف بذارن. ولی الان دیگه گاجانه هست و هیچ انتشارات دیگه‌ای این کارو نمی‌کنه
      در ضمن، قیمت کتابا توسط اتحادیه ناشرین کنترل می‌شه.
      حرف شما تا حدودی صحیح و متین

قبول دارم که قیمت کاغذ به نسبت دو سه سال پیش خیلی گرون تر شده

اینم قبول دارم که انصافا انتشارات گاج نسبت به سایرین کتاب های با کیفیت تری رو روانه بازار میکنه حداقل این رو میشه از کیفیت کاغذ ، جلد کتاب ، چاپ و ... متوجه شد

منتهی سیاست قیمت گذاری باید با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه صورت بگیره

حضرتعالی مستحضر هستید که هم اینک که با شما صحبت میکنم 75 درصد مردم زیر خط زجر قرار دارند و قدرت خریدشون روز به روز شدیدا کاهش پیدا میکنه و ...

هر چند که انصافا اینکار گاج و تخفیفاتش برای کنکوری ها در خور تقدیره

3. Top | #63
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      با اینکه معلم زیست خودمون دکتر نشتایی عزیز مولف کتاب خیلی سبز هستن و شاید انتقاد از انتشارات برای من دردسر ایجاد کنه اما باز هم میگم
      متاسفانه انتشاراتی مثل خیلی سبز ، گاج ، قلم چی (بی پدر و مادرتر از قلمچی نداریم) ، نشر الگو و مبتکران یک رانت بسیار قوی هستن و هر کسی بخواد کتاب چاپ کنه باید از اینا اجازه بگیره
      براشون هم هیچی مهم نیست. کتابی که هزینه چاپش میشه 12 تومن رو دارن 36 تومن میفروشن
      انشالله بعد از کنکور قصد دارم از خجالت خیلی ها از جمله آقای دزد (کاظم قلمچی) در بیام . از راهی که هیچ کس فکرش رو نمیکنه
      از کنکور دکانی ساختن که واقعا وصف شدنی نیست
      یه اشاره ای هم به تبلیغات بالای سایت خودمون هم داشته باشیم بد نیست !
      در واقع بهتره توصیه کنیم که رفقا کلا اول سایت رو بیخیال بشن و بدونن هرچی اونجا تبلیغ شده به درد نخوره
      در هر تجربه ي تلخ و شيرين تنها خودرا مسئول بدان.ديگران در هر صورت در کنار تواند
      ویرایش توسط AREFKAMANI1998 : 25 اسفند 1395 در ساعت 02:25

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AREFKAMANI1998 نمایش پست ها
      سلام
      با اینکه معلم زیست خودمون دکتر نشتایی عزیز مولف کتاب خیلی سبز هستن و شاید انتقاد از انتشارات برای من دردسر ایجاد کنه اما باز هم میگم
      متاسفانه انتشاراتی مثل خیلی سبز ، گاج ، قلم چی (بی پدر و مادرتر از قلمچی نداریم) ، نشر الگو و مبتکران یک رانت بسیار قوی هستن و هر کسی بخواد کتاب چاپ کنه باید از اینا اجازه بگیره
      براشون هم هیچی مهم نیست. کتابی که هزینه چاپش میشه 12 تومن رو دارن 36 تومن میفروشن
      انشالله بعد از کنکور قصد دارم از خجالت خیلی ها از جمله آقای دزد (کاظم قلمچی) در بیام . از راهی که هیچ کس فکرش رو نمیکنه
      در واقع بهتره توصیه کنیم که رفقا کلا اول سایت رو بیخیال بشن و بدونن هرچی اونجا تبلیغ شده به درد نخوره
      درود

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آقای حمیدرضا زارع از چی دفاع میکنید
      یه کتاب iq ریاضی گاج پنجاه و دو هزار تومن!! انصافه آخه

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقای زارع از طرف من به انتشارات گاج بگو تخفیف گاجانه رو فقط برا کتاب پرفروش کنکوریشون اعمال کنه کتاب داستان و نوت بوک هم رفتن گذاشتن توی تخفیف گاجانه همین مونده لیوان و تی شرت جدول تناوبی روهم به گاجانه اضافه کنن این تخفیفها خوبه ولی چی بگم این تخفیف گاجانه به دل ادم نمیشینه کتاب فیزیک،میکرو ریاضی ای کیو زیست ای کیو اینا باید تو؟تخفیف گاجانه قرار بگیره ولی این کتابا یا تو تخفیف قرار نمیگیرن یا خیلی دیر قرار میگیرن تو تخفیف گاجانه

7. Top | #67
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا یه سؤال، چرا فکر می‌کنین روی قیمت کتابا، نظارتی وجود نداره؟
      فکر نمی کنیم
      یقین داریم مملکت روی هواست...
      در هر تجربه ي تلخ و شيرين تنها خودرا مسئول بدان.ديگران در هر صورت در کنار تواند

8. Top | #68
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      حرف شما تا حدودی صحیح و متین

قبول دارم که قیمت کاغذ به نسبت دو سه سال پیش خیلی گرون تر شده

اینم قبول دارم که انصافا انتشارات گاج نسبت به سایرین کتاب های با کیفیت تری رو روانه بازار میکنه حداقل این رو میشه از کیفیت کاغذ ، جلد کتاب ، چاپ و ... متوجه شد

منتهی سیاست قیمت گذاری باید با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه صورت بگیره

حضرتعالی مستحضر هستید که هم اینک که با شما صحبت میکنم 75 درصد مردم زیر خط زجر قرار دارند و قدرت خریدشون روز به روز شدیدا کاهش پیدا میکنه و ...

هر چند که انصافا اینکار گاج و تخفیفاتش برای کنکوری ها در خور تقدیره
      مطمئن باشید به این موضوع توجه میشه وگرنه قیمت کتابا خیلی بیشتر از این بود. به هر حال اینو هم در نظر بگیرید که اگه قیمت کتابا از این کم‌تر بشه، سود انتشارات به حدی ناچیز میشه که دیگه انتشار کتاب به‌ضرر ناشر تموم میشه. سود واقعی ناشر از چاپ کتاب، خیلی‌ کم‌تر از اون چیزی هست که عموم مردم فکر می‌کنن

9. Top | #69
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan.m نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan kolak نمایش پست ها
      اقای زارع از طرف من به انتشارات گاج بگو تخفیف گاجانه رو فقط برا کتاب پرفروش کنکوریشون اعمال کنه کتاب داستان و نوت بوک هم رفتن گذاشتن توی تخفیف گاجانه همین مونده لیوان و تی شرت جدول تناوبی روهم به گاجانه اضافه کنن این تخفیفها خوبه ولی چی بگم این تخفیف گاجانه به دل ادم نمیشینه کتاب فیزیک،میکرو ریاضی ای کیو زیست ای کیو اینا باید تو؟تخفیف گاجانه قرار بگیره ولی این کتابا یا تو تخفیف قرار نمیگیرن یا خیلی دیر قرار میگیرن تو تخفیف گاجانه
      والا گاج به حدی پرفروش و معتبر هست کتاباش که نیازی به دفاع من نداره و اگه من راجع به گاج می‌گم به این دلیل هست که مستقیماً فرایندهای تولید کتاب و چاپش رو دیدم و قیمت چاپ کتاب و قیمتی که پشت جلد هست رو هم دیدم و می‌دونم که تفکر مردم اشتباه هست. منم یه زمانی از دید شما مسائل رو که نگاه می‌کردم، همچین چیزی به ذهنم می‌رسید که قیمتا خیلی زیاده ولی وقتی که از نزدیک در بطن کار باشین، می‌بینین که اینجوری نیست. ناشری هم که این همه اعتبار کسب کرده، با گرون کردن الکی کتاباش به اعتبار خودش لطمه نمی‌زنه
      اما کلا راجع به تخفیف‌ها و قیمت کتابا، اینو در نظر داشته باشید که برای چاپ هر کتاب، چه هزینه‌ای صرف میشه.به‌جز هزینه چاپ، کلی پرسنل هم درگیر هستن تا یه کتاب تولید بشه. بنابراین، انتظار این که کتابا زیر قیمت چاپ بشن یا اینکه همیشه کتابا ۵۵ درصد تخفیف داشته باشن، یه چیز غیرمنطقی است. اما راجع به کتابایی هم که در گاچانه هستند، تا الان تقریباً کل کتابایی که گفتین یه بار در گاچانه قرار گرفتن اما چرا بیشتر از این قرار نگرفتن؟ چون تعداد کتابا به حدی زیاد است که بیشتر از این امکان‌پذیر نبوده. شما کنکوری هستین و انتظار دارین کتاب‌های کنکور تخفیف بخوره، اما دانش‌آموزان مقاطع پایین‌تر هم کتاب می‌خوان. واسه همین هم هر روز ۵ تا کتاب مختلف و از سبک‌های مختلف تخفیف می‌خورن تا از این نظر عدالت رعایت شه.
      موفق باشید

10. Top | #70
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      سلام
      فکر نمی کنیم
      یقین داریم مملکت روی هواست...
      برای اینکه بدونین دارین اشتباه می‌کنین، فقط این نکته رو می‌گم که کجای دنبا، قیمت کتاب فقط بر اساس تعداد صفحات مشخص میشه و به محتوا، برند و مخاطب توجهی نمیشه؟ و به‌نظر شما قیمت چاپ هر صفحه کتاب چقدر است؟
      البته، مؤسسات زیادی هستند که از این کارا می‌کنن و خود من اکثرشون رو دقیق می‌دونم چیکارا کردن و می‌کنن ولی خب مردم باهوش‌تر از این حرفا هستن و این مؤسسات خیلی زود میان و میرن.

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا گاج به حدی پرفروش و معتبر هست کتاباش که نیازی به دفاع من نداره و اگه من راجع به گاج می‌گم به این دلیل هست که مستقیماً فرایندهای تولید کتاب و چاپش رو دیدم و قیمت چاپ کتاب و قیمتی که پشت جلد هست رو هم دیدم و می‌دونم که تفکر مردم اشتباه هست. منم یه زمانی از دید شما مسائل رو که نگاه می‌کردم، همچین چیزی به ذهنم می‌رسید که قیمتا خیلی زیاده ولی وقتی که از نزدیک در بطن کار باشین، می‌بینین که اینجوری نیست. ناشری هم که این همه اعتبار کسب کرده، با گرون کردن الکی کتاباش به اعتبار خودش لطمه نمی‌زنه
      اما کلا راجع به تخفیف‌ها و قیمت کتابا، اینو در نظر داشته باشید که برای چاپ هر کتاب، چه هزینه‌ای صرف میشه.به‌جز هزینه چاپ، کلی پرسنل هم درگیر هستن تا یه کتاب تولید بشه. بنابراین، انتظار این که کتابا زیر قیمت چاپ بشن یا اینکه همیشه کتابا ۵۵ درصد تخفیف داشته باشن، یه چیز غیرمنطقی است. اما راجع به کتابایی هم که در گاچانه هستند، تا الان تقریباً کل کتابایی که گفتین یه بار در گاچانه قرار گرفتن اما چرا بیشتر از این قرار نگرفتن؟ چون تعداد کتابا به حدی زیاد است که بیشتر از این امکان‌پذیر نبوده. شما کنکوری هستین و انتظار دارین کتاب‌های کنکور تخفیف بخوره، اما دانش‌آموزان مقاطع پایین‌تر هم کتاب می‌خوان. واسه همین هم هر روز ۵ تا کتاب مختلف و از سبک‌های مختلف تخفیف می‌خورن تا از این نظر عدالت رعایت شه.
      موفق باشید
      آقای زارع در اینکه انتشارات گاح بهترین کیفیت کاغذ رو به دور دزدی از وزن کاغذ داره و کیفیت مطالب کتابش هم عالیه اما یک سوال دارم چرا انتشارات تخفیف 50 درصد میزاره ؟ میشه اینطوری برداشت کرد که انتشارات بیش از 50 درصد از هر جلد کتاب سود میبره که با وجود این تخفیف بازم سود میکنه ! این عجیب نیست ؟
      من شنیدم 5 درصد قیمت روی جلد کتاب به مولف اون میرسه ( البته اگه درست یادم مونده باشه سه سال پیش معللمون که توی مجموعه گاج هست میگفت )

12. Top | #72
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      آقای زارع در اینکه انتشارات گاح بهترین کیفیت کاغذ رو به دور دزدی از وزن کاغذ داره و کیفیت مطالب کتابش هم عالیه اما یک سوال دارم چرا انتشارات تخفیف 50 درصد میزاره ؟ میشه اینطوری برداشت کرد که انتشارات بیش از 50 درصد از هر جلد کتاب سود میبره که با وجود این تخفیف بازم سود میکنه ! این عجیب نیست ؟
      من شنیدم 5 درصد قیمت روی جلد کتاب به مولف اون میرسه ( البته اگه درست یادم مونده باشه سه سال پیش معللمون که توی مجموعه گاج هست میگفت )
      والا من اجازه ندارم بگم سود انتشارات چقدر است اما این رقمی که شما گفتین چندین برابر هسن
      راجع به مولف هم زیاد کفتین [emoji3]
      کلا این بحثا رو بیخیال شین. تو کنکور ازش سوال نمیاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Top | #73
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      زیست ایکیو دو جلد 100 هزار تومن واقعا ادم چیزی نمیتونه بگه
      ​فارسی را پاس بداریم

14. Top | #74
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      زیست ایکیو دو جلد 100 هزار تومن واقعا ادم چیزی نمیتونه بگه
      به نظر من ارزشش رو داره

15. Top | #75
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan.m نمایش پست ها
      این پیام برای سال 95 بوده و 52 هزار تومان رای کتاب iq گاج خیلی بوده و همین الان که دارم این پیام رو می نویسم قیمت دو جلد ریاضی iq گاج 425000 تومان بدون تخفیفه!

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن