خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شهریه رشته کامپیوتر-نرم افزار دانشگاه آزاد

سلام دوستان
      دو سوال داشتم
      من برای ثبت نام در دانشگاه ازاد اسلامشهر رشته مهنسی کامپیوتر -نرم افزار به صورت اینترنتی اقدام کردم می خواستم بدونم برای ثبت نام نهایی چه هنگام باید به دانشگاه مراجعه کنم
      و یک سوال دیگر هم داشتم شهریه ثابت و متغیر مهندسی کامپیوتر - نرم افزار در این داشنگاه چند تموم میشه و من برای شروع باید چقدر شهریه پرداخت کنم ؟
      من با کل شماره های دانشگاه تماس گرفتم اما کسی درست و حسابی پاسخگو نبود و چون در خارج از شهر هستم نتونستم تا حضوری به داتشگاه مراجعه کنم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دو سوال داشتم
      من برای ثبت نام در دانشگاه ازاد اسلامشهر رشته مهنسی کامپیوتر -نرم افزار به صورت اینترنتی اقدام کردم می خواستم بدونم برای ثبت نام نهایی چه هنگام باید به دانشگاه مراجعه کنم
      و یک سوال دیگر هم داشتم شهریه ثابت و متغیر مهندسی کامپیوتر - نرم افزار در این داشنگاه چند تموم میشه و من برای شروع باید چقدر شهریه پرداخت کنم ؟
      من با کل شماره های دانشگاه تماس گرفتم اما کسی درست و حسابی پاسخگو نبود و چون در خارج از شهر هستم نتونستم تا حضوری به داتشگاه مراجعه کنم
      باید بری سایت دانشگاه ازاد اول اینترنتی انتخاب رشته کنی بعد شهریور که قبول شدی بری دانشگاه ثبتانم
      شهریه اش ترمی حدود یک الی یک و دویست هست
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون . من بدون ازمون ثبت نام کردم از کجا بدونم که شهریور ماه قبول میشم یا نه ؟
      شهریه دانشگاه ازاد مدیریت بازرگانی چند در میاد /؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام ممنون . من بدون ازمون ثبت نام کردم از کجا بدونم که شهریور ماه قبول میشم یا نه ؟
      شهریه دانشگاه ازاد مدیریت بازرگانی چند در میاد /؟
      بدون ازمون 99 درصد قبولی
      شهریه اش حدود یه تومنه
      مشاور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن