خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های دارای شرایط خاص فردا اعلام می‌شود!

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هریک از کدرشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص فردا چهارشنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی‌ شده فهرست اسامی معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت هر یک از کدرشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاه‌های شاهد، علوم قضایی، خدمات اداری و دادگستری،‌ مدیریت بیمه اکو موسسه بیمه اکو در دانشگاه علامه، دانشکده غیرانتفاعی رفاه و تمام کدرشته‌های تحصیلی متمرکز فرهنگیان در پردیس‌های آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر رجایی فردا چهارشنبه 21 مرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی افزود: تمام معرفی‌شدگان باید برای انجام مصاحبه،‌ معاینه و آزمون عملی و مراحل مختلف گزینش در زمان تعیین‌شده به نشانی مشخص شده در سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

به گفته توکلی عدم مراجعه داوطلبان برای انجام مراحل معین به منزله انصراف قطعی است.

منبع : خبرگزاری فارس
      ویرایش توسط Leonardo : 20 مرداد 1394 در ساعت 15:58

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی اسامی قبول شده های دانشگاه شاهد هم فردا اعلام میشه؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آن شرلی نمایش پست ها
      یعنی اسامی قبول شده های دانشگاه شاهد هم فردا اعلام میشه؟؟؟
      اطلاعيه ‌سازمان ‌سنجش ‌آموزش كشور درخصوص زمان اعلام اسامي معرفي‌شدگان‌ چند برابر ظرفيت‌ رشته‌هاي ‌تحصيلي داراي شرايط خاص دانشگاههاي شاهد و ...

اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت واسه مصاحبه و ... رشته های خاص فردا اعلام میشه ...
      ویرایش توسط Leonardo : 20 مرداد 1394 در ساعت 18:27

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال! اگه یکی مدیریت بیمه علامه رو زده باشه مثلا تو اولویت دهم یعنی فردا مشخص میشه اولویت دهمش رو قبول شده یا نه فقط بیمه اکو میاد نه بیمه؟ چطوریه؟

ویرایش توسط فاطمه زهرا : 20 مرداد 1394 در ساعت 18:05

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه زهرا نمایش پست ها
      یه سوال! اگه یکی مدیریت بیمه علامه رو زده باشه مثلا تو اولویت دهم یعنی فردا مشخص میشه اولویت دهمش رو قبول شده یا نه فقط بیمه اکو میاد نه بیمه؟ چطوریه؟
      فردا اسامی چند برابر ظرفیت واسه مصاحبه و ... اعلام میشه!

اینکه قبول شدین یا نه بعدا اعلام میشه! (همزمان با دیگر رشته ها ، شهریور ماه)

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشخص نشده چه ساعتی رو سایت قرار میگیرن؟
      ممکنه مثل جریان رتبه های کنکور ، این نتایج رو هم زودتر از موعد مشخص شده اعلام کنن؟
      نا شنوا باش وقتی هَمـــــــهـــــ از محال بودن آرزوهایتـــــــــ می گوینــــــد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 3amira نمایش پست ها
      مشخص نشده چه ساعتی رو سایت قرار میگیرن؟
      ممکنه مثل جریان رتبه های کنکور ، این نتایج رو هم زودتر از موعد مشخص شده اعلام کنن؟
      : ) نه مشخص نشده ، فکر نکنم ، اما احتمالش هست ، فردا میاد مطمئنا ...
      ویرایش توسط Leonardo : 20 مرداد 1394 در ساعت 18:59

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leonardo نمایش پست ها
      : ) نه مشخص نشده ، فکر نکنم ، اما احتمالش هست ، فردا میاد مطمئنا ...
      یه سوال مگ نیومده؟ این نیست؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anti-zionist نمایش پست ها
      یه سوال مگ نیومده؟ این نیست؟
      capture.png

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.PNG
مشاهده: 92
حجم: 65.6 کیلو بایت
      خیر ، این مال رشته های خاص هنر هست ، اسامی چند برابر ظرفیت رشته های دارای شرایط خاص مربوط به دانشگاه شاهد ، فرهنگیان ، قضایی و ... فردا اعلام میشه!

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=2183
      ویرایش توسط Leonardo : 20 مرداد 1394 در ساعت 21:22

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Leonardo نمایش پست ها
      خیر ، این مال رشته های خاص هنر هست ، اسامی چند برابر ظرفیت رشته های دارای شرایط خاص مربوط به دانشگاه شاهد ، فرهنگیان ، قضایی و ... فردا اعلام میشه!

سازمان سنجش آموزش کشور
      داداش خوب شد گفتی مشخصاتم رو زدم گفت داوطلبي با چنين مشخصات در بين معرفی شدگان رشته های شرایط خاص موجود نمي باشد کم مونده بود سکته کنم برم رو تخت بیمارستان

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش خوب شد گفتی مشخصاتم رو زدم گفت داوطلبي با چنين مشخصات در بين معرفی شدگان رشته های شرایط خاص موجود نمي باشد کم مونده بود سکته کنم برم رو تخت بیمارستان
      ، فردا اعلام میشه ، خدا نکنه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستاان برای اینکه اطلاعات مذهبیمون برای مصاحبه در حد قابل انتظار باشه چی پیشنهاد میدید؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط enrique1376 نمایش پست ها
      دوستاان برای اینکه اطلاعات مذهبیمون برای مصاحبه در حد قابل انتظار باشه چی پیشنهاد میدید؟
      نکات مهم هنگام مصاحبه :

در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم چه سئوالاتی پرسیده می شود؟ آگاهی از وضعیت و روش مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم
      ۱- در بدو ورود سلام کردن و راحت بودن
      ۲- وضعیت ظاهر فرد: در حین مصاحبه ناخن ها . حجاب. لباس . آرایش شده یا خیر . در بدو ورود کفش و... مورد توجه قرار می گیرد
      ۳- طرز نشستن
      ۴- کم رویی و خجالتی بودن
      ۵- قدرت بیان و خوب صحبت کردن و با افراد مصاحبه کننده خوب رابطه برقرار کردن و راحت بودن
      ۶- روخوانی قران : ابتدا نحوه برداشتن قران. بوسیدن قران. دست روی کلمات می گذارید یا خیر. بسم الله . صدق الله ....
      ۷- تسلط بر احکام : برخی کتب با حجم کم به نام رساله آموزشی هستند که می توان از آنها استفاد ه کرد در مورد مواردی مانند نماز ایات. نماز جمعه . وضو. روزه . مرجع تقلید. و....
      ۸- هوشیار بودن : مثلا پرسیده می شود که نماز میت چند رکوع دارد !!!!
      ۹- سئولات علمی مرتبط با رشته در سطح روان و ساده . هرکس متناسب با رشته مورد تقاضا مثلا برای دبیری زیست چند سئوال ساده از زیست یا تاریخ در مورد تاریخ البته در همین جا باید هوشیار بود که سئوال هوشیاری را بتوان جواب داد . مثلا ممکن است از متقاضیان تاریخ پرسیده شود آغا محمدخان قاجار چند فرزند داشت؟که باید هوشیار بود ایشان خواجه بوده اند!
      ۱۰- سئوالات روان شناسی و فرهنگی پیرامون شغل : مثلا هدف شما از دبیر شدن ؟ اگر کسی در کلاس شما شلوغ کرد شما چکار می کنید؟ اگر کلاس شما شلوغ باشد نشانه چیست؟ چقدر به پول اهمیت می دهید؟ مزایای دبیر شدن در چیست؟ نحوه ارتباط شما در مدرسه با سایر عوامل چگونه می تواند باشد؟و.....
      ۱۱- تسلط بر مسائل سیاسی : مانند اوضاع منطقه خاورمیانه . جهان. وضعیت هسته ای ایران. وضعیت دولت. لذا لازم است خبرها ی ساعت ۲۱ را خوب پی گیری کنید
      ۱۲-داشتن مدارک لازم : موفقیت ها . عضو شورا بودن. عضو بسیج بودن. عضو یا همکاری با جایی داشتن مثلا در انتخابات یا فرمانداری یا شهرداری یاانجمن اسلامی یا. تقدیرنامه های مرتبط
      ۱۳- آگاهی از مسئولان استان و شهرستان مانند استاندار.امام جمعه.نماینده ولی فقیه. ...
      لطفا در صورت استفاده منبع را ذکر فرمایید.

نظر محمد:

با سلام و تشکر از مطلب خوبتان.پارسال که دوستام رفته بودند مصاحبه ازشون بیشتر درباره ولایت فقیه پرسیده بودند.البته اولشم یه تست اعتماد به نفس گرفته بودن ازشون.یعنی همون ابتدای کار یه لغت نامانوس انگلیسی ازشون پرسیده بودن که ببینن طرف خودشو گم میکنه یا نه؟بعد هم درباره ولایت فقیه پرسیده بودند.مثلا از یکی پرسیده بودند ولایت فقیه رو توضیح بده که فکر کنم خوندن همون مطالب کتاب دین و زندگی سوم درس ولایت فقیه برای پاسخگویی کافی باشه البته اگه یه خودی هم نشون بدیم بد نیست.مثلا دوستم گفته بود خداوند در آیه قرآن می فرماید ای پیامبر آنچه که به تو نازل شده به مردم ابلاغ کن اگه چنین نکنی انگار رسالتت رو انجام ندادی که این موضوع اهمیت ولایت رو میرسونه.طرف مصاحبه کننده هم کلی ازش خوشش اومده بود.از اون یکی دوستم پرسیده بودن اگه کسی به رهبر فحش بده چی کار میکنی؟اون بیچاره هم هنگ کرده بود.!!!!خلاصه گفتم تا اگه صلاح دونستید این بند رو هم به مطالب بالا اضافه کنید.با تشکر.

نظر شکر

سلام من پارسال در مصاحبه تربیت معلم شرکت کردم ولی دانشگاه نرفتم و امسال کنکور میدم یه سری سولاتی که از من پرسیدند این بود که:طرز وضو گرفتن-سوالاتی درباره نماز جمعه و نماز جماعت و اینکه در آنها شرکت میکنم یا نه که من هم راستش را گفتم-شرکت در راهپیمایی ها- سوال دیگری که از من پرسیدند این بود که اگر دانش آموزی به تو بی ادبی و بی احترامی کند تو چطور برخورد میکنی-سوال درباره ی اینکه توی چه سایتهایی میری-سوال درباره اینکه چرا میخای معلم بشی و اینکه چرا در انتخابهایت تربیت معلم رو زدی-و چیزای دیگه اصلیاش اینایی بود که نوشتم در ضمن قد و وزن نیز خیلی مهم بود و به وزن من گیر دادن.

نظر فائزه

سلام.
      من پارسال برال مصاحبه تربیت معلم رفتم.
      اول که معاینه چشم بود و قدم رو پرسید!
      مرحله بعد 3تا آقا و 1خانم تو یه اتاق بودن که هر کدوم تو یه زمینه (روانشناسی معارف و...) سوال میپرسیدن و تو یه فرم علامت میزدن.
      چند خصوصیت خوب و بدت رو بگو؟!
      قرآن رو بردار چند آیه بخون...
      سرگرمی هات چیه؟
      کتاب میخونی؟ آخرین کتابی که خوندی؟ تو مدرسه میرفتی کتابخونه؟
      تو مدرسه عضو بسیج و چه گروههایی بودی؟ مشارکتت؟
      تو درسات واسه تحقیق از چه منبعی استفاده میکردی؟
      تربیت معلمو انتخاب چند زدی؟ چرا میخوای معلم بشی؟ رتبت؟
      آدرس خونتون!!!! واسه نماز میری مسجد؟ همیشه؟ اسم مسجد و پیش نماز مسجدی که میری؟!!!!
      فکر کن اول مهره معلمی رفتی سر کلاس!!!! (باید نمایش بازی میکردی! تست بازیگری بود!!!)
      فکرکن بچه ها سر کلاسن بهشون درس بده!!!!
      وسطاشم هی میگفت بچه ها دارن حرف میزنن باید به بچه های خیالی تذکر میدادی!!! (در ضمن باید به بچه ها نگاه میکردی نه اونا!!!!)
      تو چه مراسم مذهبی و سیاسی مثل راهپیمایی شرکت کردی؟ آخرین بار که رفتی چه مناسبتی بود؟
      رای میدی؟ چند بار رای دادی؟ چه انتخاباتی بود؟ شناسنامه رو نگاه میکنن قسمت مهر رای!!!!
      در باره ی رهبر و رئیس جمهور و خبرگان و .... که چه جوری انتخاب میشن؟
      یه چیز خیلی مهم دخترا حتما چادر سرشون کنن!!!! روزی که من رفتم فقط من و یه نفر دیگه چادر نداشتیم!!!! و از من پرسید چرا چادر نداری و....
      در مورد لباس و حجاب میپرسن که همیشه همین طوری و...
      ماهواره دارین؟ فیلم چی میبینی؟! (مهمه ها!!! من خیلی وقت بود تلوزیون نمیدیدم ازم درباره یه فیلم دونگی یا یه همچین چیزی پرسید!!! جوابی نداشتم فکر کرد ماهواره میبینم!گفت الان چه فیلمهایی پخش میشه؟)
      با یه سری سوال مسخره! فرق کتاب و مجله!!! هادی ساعی که بود و چه کرد؟!!!
      نظر ساناز:

سلام. من پارسال برای مصاحبه تربیت معلم رفتم.
      سوال روانشناسی مثل: اگه معلم شدی و مدیر مدرسه با این که روش تدریست خود بود الکی ازت ایراد گرفت چه برخوردی باهاش میکنی؟!
      مذهبی: نماز رو باید یه 4رکعتی کامل میخوندی و توضیح میدادی.
      غسل و نماز جمعه چه جوریه؟
      با چه دعایی انس داری و چه روزی میخونی؟
      اسم چند تا مرجع تقلید؟
      اگه نظر مرجع تقلیدت با رهبر فرق داشته باشه کدوم رو اجرا میکنی؟
      و مثل بازجویی همه ی سوالها و جوابها رو کامل مینوشتن!
      به نظر من این یک روز رو بیخیال صداقت بشین و طوری لباس بپوشید و طوری جواب بدید که اونا دوست دارن!
      من که به خاطر صداقتم رد شدم با این که رتبم خیلی خوب بود...

آرشیو تجربیات مصاحبه بصورت نظرات :
      نظرات

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      معرفی اون دسته رشته های تعهد سه برابر خدمت و بورسیه ارتش و سپاه و نیرو انتظامی و ... هم فرداست؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن