خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anti-zionist نمایش پست ها
      لطفا کمک کنید بنده مشخصات خود را در اعلام اسامي پذيرفته شدگان رشته شرايط خاص دانشگاه فرهنگيان وارد كردم و نام خود را مشاهده کردم در ان جا اشاره نكرده كه قبول هستم يا نه از كجا بفهم كه به مصاحبه دعوت شده ام يا نه؟

فقط این اومد
      فایل پیوست 38333

یه سوال دیگ تو اطلاعیه نوشته تو جدول شماره 5 ادرس مکان محصاحبه نوشته شده ولی من اونجا اخرش جدول شماره 3 رو می بینم جدول شماره 4 و 5 نیست جریان چیه؟
      مال من هم همین طوره این یعنی قبولید توی هر کد رشته ی از فرهنگیان که انتخاب کرده بودید

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anti-zionist نمایش پست ها
      لطفا کمک کنید بنده مشخصات خود را در اعلام اسامي پذيرفته شدگان رشته شرايط خاص دانشگاه فرهنگيان وارد كردم و نام خود را مشاهده کردم در ان جا اشاره نكرده كه قبول هستم يا نه از كجا بفهم كه به مصاحبه دعوت شده ام يا نه؟

فقط این اومد
      فایل پیوست 38333

یه سوال دیگ تو اطلاعیه نوشته تو جدول شماره 5 ادرس مکان محصاحبه نوشته شده ولی من اونجا اخرش جدول شماره 3 رو می بینم جدول شماره 4 و 5 نیست جریان چیه؟
      سلام ، اگه اسمتون هست ، احتمالا معرفی شدید ، زبان های خارجی ، اگه قبول نشدید ، لابد می نوشت قبول نشدید ...
      ویرایش توسط Leonardo : 21 مرداد 1394 در ساعت 17:58

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمک کنید الان نمیدونم فرهنگیان قبول شدم یا نه یعنی اصلا ننوشته قبول یا مردود ؟ فقط تو نام دانشگاه نوشته كليه كد رشته‌هاي تحصيلي متمركز دانشگاه فرهنگيان تو توضیح هم نوشتهراي اطلاع از برنامه زماني و آدرس محل مراجعه داوطلبان براي مصاحبه و ساير مراحل گزينش ، اطلاعيه اي که در سايت اين سازمان به نشاني سازمان سنجش آموزش کشور ‌ قرار داده شده است را مطالعه فرماييد.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه کسی دعوت به مصاحبه نشده باشه همچین چیزی میاد:
      (مثل من )
      capture.png

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      آقا این که واسه هنر نیست؟!؟!؟!؟
      طراحی صنعتی کی میاد جوابش؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها برا منم نوشته کلیه کد رشته های دانشگاه فرهنگیان....ولی من معماری شهید رجایی رو هم انتخاب کرده بودم....یعنی اون جزوش نیست؟؟؟؟یعنی قبول نشدم؟؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان دانشگاه الزهرا و امام صادق چی ؟ اونا کی اعلام میشن؟

دیگه دارم به اخر میرسم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاغا اگه وقتی شماره داوطلبیتون یا شماره پروندتون رو زدید و اسمتون رو آورد یعنی اینکه یا قبول شدید یا نشدید!

حالا اگه اینجوری بود یعنی قبول شدید:

http://forum.konkur.in/attachments/3...hfghfghgfh.png

و اگه اینجوری بود یعنی قبول نشدید :

http://forum.konkur.in/attachments/3...01-capture.png

...........

و اینم بگم رشته ها دارای شرایط خاص شامل اینا میشه که نتیجشون اومده : دانشگاههاي شاهد، علوم قضايي و خدمات اداري دادگستري ، مديريت بيمه اكو موسسه آموزش عالي بيمه اكو در دانشگاه علامه طباطبائي، دانشكده غيرانتفاعي رفاه، وكليه كد رشته‌هاي تحصيلي متمركز دانشگاه فرهنگيان در پرديس‌هاي آموزشي و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي ـ تهران (رشته‌هاي مخصوص داوطلبان بومي و داراي تعهد استخدام) درآزمون ‌سراسري ‌سال 1394

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اسم و فامیلم هست ولی ننوشته کلیه رشته ها

دیگه دارم به اخر میرسم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن