خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

نوشتن جزوه شیمی

سلام من خیلی علاقه به تدریس و نوشتن جزوه شیمی دارم شما نظر بدین چطوری باشه جزوش که عالی بشه؟ کلا نظراتتون رو راجع به یک کتاب یا جزوه خوب بگین باید چه ویژگی هایی داشته باشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      سلام من خیلی علاقه به تدریس و نوشتن جزوه شیمی دارم شما نظر بدین چطوری باشه جزوش که عالی بشه؟ کلا نظراتتون رو راجع به یک کتاب یا جزوه خوب بگین باید چه ویژگی هایی داشته باشه
      با عرض سلام و وقت بخیر

شاید در ابتدا از نظری که من میدم تا حدی ناراحت بشین ولی اگه کمی بیشتر درباره اش تامل کنین شاید چندان هم بد نباشه

شما که اینقدر به تالیف و تدریس علاقه دارین ، خیلی عالی میشه که این تواناییتون رو در دانشگاه نشون بدین و ان شا الله تلاش کنین تا بتونین

عضو هیئت علمی دانشگاه بشین ..... چون شما می تونین در دانشگاه یک شخص بسیار مفیدتری بشین و هم به درجه علمی بالایی برسین و هم به علاقتون

یعنی تدریس و تالیف برسین

به هر حال ( از نظر من ) زمانی که کتاب ها و جزوه های موجود در بازار بسیار زیاد هستن ، این کار شما نه تنها کمکی به بچه ها نمی کنه ، بلکه اونا رو

بیشتر سردرگم می کنه

حالا اگه نظر یا فرمایشی دارین در خدمتتون هستم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما مدرکتون چیه؟
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله پویاجان اینم نظریه

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تازه میخوام برم دانشگاه رشته شیمی کاربردی یا محض چون خیلی علاقه دارم ولی یه نکته ای هست اینکه جزوه نوشتن اصلا سن خاصی نداره فردین جوادی از ۱۹ سالگی شروع به نوشتن کرده یا آقای اسماعیل خان که با استاد ماهینی در درس عربی از ۱۶ سالگی شروع به تدریس کرده

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من تازه میخوام برم دانشگاه رشته شیمی کاربردی یا محض چون خیلی علاقه دارم ولی یه نکته ای هست اینکه جزوه نوشتن اصلا سن خاصی نداره فردین جوادی از ۱۹ سالگی شروع به نوشتن کرده یا آقای اسماعیل خان که با استاد ماهینی در درس عربی از ۱۶ سالگی شروع به تدریس کرده
      شما کم کم شروع به نوشتن کن اما وقتی مدرک و تحصیلات تکمیلی رو گذروندی بعد بصورت کتاب بده بیرون اینجوری کاملا به نغع ات هست بنا به هزینه ای که خواهی کرد
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه شما نویسنده ای که باید همه اینا رو بدونی

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با پویا موافقم
      مشاور

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یه جزوه باید یه چیز جدید داشته باشه وگرنه که فروش نمیره..به نظرم اول سعی کن یه جایی تدریس کنی و بعد اقدام به نوشتن جزوه کن...
      رشتت هم که اگه شیمی باشه بیشتر میتونی پیشرفت کنی...من موافق هیئت علمی و ... نیستم..اگه الان علاقه داری و دوس داری پول در بیاری از همین الان شروع کن!
      مهم ترین چیز ایده جدیده...

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله ممنون

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سوالی بود در خدمتم!
      ان شا الله در شیمی محض/کاربردی هم بترکونی

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دمت گرم توهم موفق باشی تو زندگیت از بقیه دوستان هم متشکرم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا شما با چه کتابی حال میکنین درسنامه اول باشه تست بعدش یا اول تست بعدش درسنامه و اینکه شامل چه تستایی باشه

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کلا شما با چه کتابی حال میکنین درسنامه اول باشه تست بعدش یا اول تست بعدش درسنامه و اینکه شامل چه تستایی باشه
      کار سختیه کمی در محیط دانشگاه باشی اطلاعاتت بیشتر بشه بهتره و راحت تره نوشتنت انرژیت رو صرف درسای دانشگاهت کن
      مشاور

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راهنمایی کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن