خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 42
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسابانو نمایش پست ها
      ایا شما دوستاتون هستید؟شما شمایید و کافیه اراده کنید تا بدست بیارید!ولی متاسفانه نشستید کنار گذشتتونو دارین غصه میخورینو احتمالا زندگیتون پر از ای کاش و افسوسه!
      خوب اگه اینطور پیش برید من تضمینی برای موفقیتتون نمیدم...درضمن کسایی که پزشکی قبول شدن از سیاره دیگه ای نبودن یا ادمای عجیبی نبودن!
      همشون ادم بودن مثل من و شما و بقیه...فقط ارادشو داشتن ... تصمیم گرفتن و عملیش کردن!
      هیچ دشمنی بزرگ تر از خودتون نیست براتون فعلا...حتی کنکور نمیتونه باعث شکستتون بشه مگه اینکه خودتون اجازه بدین!

شما همین الانش میگید کافیه دوهزار بشه رتبت!شما اگه برا دوهزار میخونید و اما و اگراش بدونید به نتیجه ای نمیرسین!
      فقط شمایید که قراره نقش خودتونو بازی کنه..و یک شما (شخص شما)اتفاق میوفته تو تاریخ!سعی کنید بهترین بازیگر برای نقشتون باشید!
      ممنون از حرفای خوبتون؛ ولی زیادی خوش خیالی هم خوب نیست دوست عزیز، شما کسانی رو که هر روز 10 ساعت می خوندن و قبول نشدن رو چی می گین؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Piece of Cake نمایش پست ها
      شما چند ساعت می خونی؟
      من چون امسالم کنکور دادم 3100 شدم که خیلی بد نیست فعلا دارم استراحت می کنم
      روزی 3 ساعت ریاضی وهندسه می خونم فقط

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از حرفای خوبتون؛ ولی زیادی خوش خیالی هم خوب نیست دوست عزیز، شما کسانی رو که هر روز 10 ساعت می خوندن و قبول نشدن رو چی می گین؟
      هه! زیادی بد خیالی هم خوب نیست!
      شما دارید با اما و اگر زندگی میکنید...بهتره هدفاتونو ببوسین بذارین کنار!
      اونایی که روزی ده ساعت درس میخوندن اونا بودن و شما شما!
      اونا با ده ساعت نتونستن شما با دوازده ساعت که میتونین!هرفرد با کناریش فرق داره!شما کساییو که روزی نه ساعت میخوندن و رشته دلخواهشون قبول شدن چی میگین؟
      خیلی منفی فکر میکنید...حتی منم دارم انرژی منفی میگیرم باحرفاتون... محکم باشید...هنوز قصد دارید کنکور بدین با این روحیتون؟
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      من چون امسالم کنکور دادم 3100 شدم که خیلی بد نیست فعلا دارم استراحت می کنم
      روزی 3 ساعت ریاضی وهندسه می خونم فقط
      آزاد پزشکی قبول نمی شدین؟
      برنامتون رو با قلمچی میخواین پیش برین امسال؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هه! زیادی بد خیالی هم خوب نیست!
      شما دارید با اما و اگر زندگی میکنید...بهتره هدفاتونو ببوسین بذارین کنار!
      اونایی که روزی ده ساعت درس میخوندن اونا بودن و شما شما!
      اونا با ده ساعت نتونستن شما با دوازده ساعت که میتونین!هرفرد با کناریش فرق داره!شما کساییو که روزی نه ساعت میخوندن و رشته دلخواهشون قبول شدن چی میگین؟
      خیلی منفی فکر میکنید...حتی منم دارم انرژی منفی میگیرم باحرفاتون... محکم باشید...هنوز قصد دارید کنکور بدین با این روحیتون؟
      من خودم خیلی خوش خیال بودم از اول... کاری به اما و اگر هم نداشتم... همون سال اول که تغییر رشته دادم همه می گفتن نه این کارت اشتباه محضه و قبول نمیشی...
      تابستون هم 3 هفته خوب خوندم تقریبا هر هفته 40 ساعت، مشکلم این بود که یه روز 8 ساعت می خوندم ولی فرداش 3 ساعت...
      شما در یه تاپیک دیگه گفتین حتی 1 ساعت هم نمی تونستین بخونین، الان چطوره وضعیتتون؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آزاد پزشکی قبول نمی شدین؟
      برنامتون رو با قلمچی میخواین پیش برین امسال؟
      بعیده
      من انتخاب رشته کردم
      البته فقط اگه تهران قبول شم میرم چون دیگه بخوام هزینه های رفت و امد و اسکان شهر دیگه رو بعلاوه شهریه ازاد بکنم که خیلی گرون درمیاد برای من

نه قلم چی نمیرم
      بین گزینه دو و گاج موندم
      ولی خب من هر ازمونی برم برنامه رو باتوجه به برنامه اون ازمون شخصی سازی می کنم

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعیده
      من انتخاب رشته کردم
      البته فقط اگه تهران قبول شم میرم چون دیگه بخوام هزینه های رفت و امد و اسکان شهر دیگه رو بعلاوه شهریه ازاد بکنم که خیلی گرون درمیاد برای من

نه قلم چی نمیرم
      بین گزینه دو و گاج موندم
      ولی خب من هر ازمونی برم برنامه رو باتوجه به برنامه اون ازمون شخصی سازی می کنم
      قلم چی رو که همه می گن برین برای تجربی ها؟! دلیل شما چیه واسش؟

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قلم چی رو که همه می گن برین برای تجربی ها؟! دلیل شما چیه واسش؟
      مدل کاسبی کردنش دوست ندارم

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدل کاسبی کردنش دوست ندارم
      خب کاسبی کردنش چه ربطی به کنکورتون داره؟؟!
      منم مدل سوال دادن سازمان سنجش تو کنکور رو دوست ندارم!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم خیلی خوش خیال بودم از اول... کاری به اما و اگر هم نداشتم... همون سال اول که تغییر رشته دادم همه می گفتن نه این کارت اشتباه محضه و قبول نمیشی...
      تابستون هم 3 هفته خوب خوندم تقریبا هر هفته 40 ساعت، مشکلم این بود که یه روز 8 ساعت می خوندم ولی فرداش 3 ساعت...
      شما در یه تاپیک دیگه گفتین حتی 1 ساعت هم نمی تونستین بخونین، الان چطوره وضعیتتون؟
      چرا پای ضعفای ادمو میکشین وسط؟خخخخخ
      امممم درسته هنوزم دستو پنجه نرم میکنم با این مشکلم...ولی خوب از اونجایی که منم حتما موفق میشم!
      اممم تاثیری که روحیه و اراده روی ادم میذاره شاید برای شما مثل رویا باشه!یه معجزه!اره یه معجزه!
      کافیه بخواید!ولی کم نخواید در حد پزشکی و دوهزارو اینا!من میگم رتبه تک و ارادمو در حد تک جمع میکنم ولی اگه موفق نشم حداقل میدونم زحمتمو کشیدم و پشیمون نیستم...درضمن رتبم تک نشه زیر هزار میشه که...نمیشه؟

برای خودتون ارزش قائل باشید...اعتماد به نفستونم تقویت کنید...اعتماد به نفس این نیست که بگید من من!اینه که اعتماد داشته باشید به خودتون!
      چندتا پیشنهاد!

من کل اتاقمو با جمله های سازنده پر کردم بطوری که به اتاقم نزدیک میشم انرژی میگیرمو جذب میشم به سمت کتابخونه...
      حتی یه لیوان مخصوص برای درس خوندن دارم که خستگیمم میگیره...مداد و خودکار و کاغذ مخصوصم دارم!
      برنامه ریزیمم دقیقه و فکر همه جاشو کردم!اینطور که به بقیه گفتم سنگین نیست و مطمئنم کم نمیارم!
      شما هم میتونید از اینکارا بکنید...شاید از نظرتون بچگانه باشه ولی برا من که بدجور تاثیر گذار بوده...
      موفق بشید حتما!
      در ضمن این خوش خیالی نیست...
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا پای ضعفای ادمو میکشین وسط؟خخخخخ
      امممم درسته هنوزم دستو پنجه نرم میکنم با این مشکلم...ولی خوب از اونجایی که منم حتما موفق میشم!
      اممم تاثیری که روحیه و اراده روی ادم میذاره شاید برای شما مثل رویا باشه!یه معجزه!اره یه معجزه!
      کافیه بخواید!ولی کم نخواید در حد پزشکی و دوهزارو اینا!من میگم رتبه تک و ارادمو در حد تک جمع میکنم ولی اگه موفق نشم حداقل میدونم زحمتمو کشیدم و پشیمون نیستم...درضمن رتبم تک نشه زیر هزار میشه که...نمیشه؟

برای خودتون ارزش قائل باشید...اعتماد به نفستونم تقویت کنید...اعتماد به نفس این نیست که بگید من من!اینه که اعتماد داشته باشید به خودتون!
      چندتا پیشنهاد!

من کل اتاقمو با جمله های سازنده پر کردم بطوری که به اتاقم نزدیک میشم انرژی میگیرمو جذب میشم به سمت کتابخونه...
      حتی یه لیوان مخصوص برای درس خوندن دارم که خستگیمم میگیره...مداد و خودکار و کاغذ مخصوصم دارم!
      برنامه ریزیمم دقیقه و فکر همه جاشو کردم!اینطور که به بقیه گفتم سنگین نیست و مطمئنم کم نمیارم!
      شما هم میتونید از اینکارا بکنید...شاید از نظرتون بچگانه باشه ولی برا من که بدجور تاثیر گذار بوده...
      موفق بشید حتما!
      در ضمن این خوش خیالی نیست...
      امیدوارم شما به نتیجه زحماتتون برسین. ببخشید اگر انرژی منفی گرفتین.

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      حالا کی گفته تو خونه بخونی ؟ - به نظر من برو کتابخونه و بشین درست رو بخون
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه بابا کی انرژی منفی گرفت...
      شما احیانا انرژی مثبتی امیدی حس نمیکنین؟
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      حالا کی گفته تو خونه بخونی ؟ - به نظر من برو کتابخونه و بشین درست رو بخون
      موفق باشی
      بای
      خودم هم فکرش بودم، ولی کتابخونه ای هست که هر روز در دسترس باشه و تفکیک نکنه روزهاش رو به دختر و پسر؟
      و کتابخونه نزدیک خونمون نیست متاسفانه...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه بابا کی انرژی منفی گرفت...
      شما احیانا انرژی مثبتی امیدی حس نمیکنین؟
      خداروشکر.
      چرا حس می کنم دستتون درد نکنه ولی...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن