خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کمک در مورد تغییر رشته

سلام.
      راستش من امسال سال سوم دبیرستان رشته ریاضی هستم و می خوام رشته تجربی برای کنکور امتحان بدم.
      اما حالا موندم که تجربی امتحان بدم یا ریاضی....بعدش میترسم تجربی امتحان بدم و قبول نشم...

حالا من از شما میخوام که یه توضیحی در مورد این دو رشته بدین..ایا اگه تجربی امتحان بدم و قبول بشم خوبه...آخه هنوز یه سری میگن پزشکی اشباع شده...
      و اصلا میتونم ریاضی و اینارو با توجه به رشته ی ریاضی در تجربی خوب جواب بدم...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی نیست....!!!!!!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadbaha نمایش پست ها
      سلام.
      راستش من امسال سال سوم دبیرستان رشته ریاضی هستم و می خوام رشته تجربی برای کنکور امتحان بدم.
      اما حالا موندم که تجربی امتحان بدم یا ریاضی....بعدش میترسم تجربی امتحان بدم و قبول نشم...

حالا من از شما میخوام که یه توضیحی در مورد این دو رشته بدین..ایا اگه تجربی امتحان بدم و قبول بشم خوبه...آخه هنوز یه سری میگن پزشکی اشباع شده...
      شما از خودتون بپرسین چرا میخواین تجربی امتحان بدین؟بخاطر پزشکیه؟و دودلین بخاطر اشباع شدن پزشکی؟خیر پزشکی هیچوقت اشباع نمیشه اونچه اشباع شده پزشک عمومیه...تخصص بگیر.
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.

سلام دوست عزیز یه دقیقه با خودت خلوت کن ببین ته دلت چی میگه یه برگه بردار توانایی هات رو روش بنویس بر اساس توانایی هات ببین به کدوم رشته میتونی توانا تر باشی ببین مثلا میتونی زیست رو مفهومی بخونی ؟ این رو هم بدون در تجربی رقابت خیلی سنگینه اگه واقعا سخت کوش و درس خونی بیا تو این رشته و گرنه قطعا شکست میخوری و اگه بتونی پزشکی هم قبول شی چون درس های رشته پزشکی خیلی سخته در دانشگاه صد در صد موفق نمیشی مگر اینکه واقعا بهش علاقه داشته باشی

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.

سلام. اگر به تجربی علاقه ی زیادی دارید برید سراغش. وگرنه اصلا توصیه نمیکنم که تغییر رشته بدید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلااااااام بچه ها
      من امسال پیشه ریاضی هستم و اصلا و ابدا به ریاضی علاقه ندارمبخاطره این اشلا درس نمیخونم. الان نزدیکه کنکوره چن وقته تصمیممو گرفتم تغییره رشته بدم. میدونم که میتونم چی کنم؟ کتاب چی بخونم؟ دوستام که تجربین و امسال کنکور دارن میتونم از کتاب اونا استفاده کنم؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی یه سال پشته کنکور بمونم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا سلام
      دوما خوش اومدید
      سوما براتون میپرسم خبرشو تا شنبه میدم
      خوبه؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما امسال نمیتونی کنکور تجربی بدی..

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید سلام. چرااااااااااااا؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی من همون sajede هستم با یوزره خواهرم اومدم.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این شماره مشاور منه من ازشون پرسیدم جواب دادن ولی مغز جلبکم نفهمید چی میگه شمارشو میدم خودتون بتماسید ازش بپرسید:09367312878جناب اقای اقبالی.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم.
      مشاوره کجاست؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ،رشته ی من تجربیه و امسال کنکور دادم اما به خاطر علاقه ی شدیدم به الکترونیک میخوام سال بعد تو کنکور ریاضی شرکت کنم،میخواستم بپرسم که آیا باید کار خاصی انجام بدم یا به راحتی میتونم تو کنکور ریاضی شرکت کنم و مشکلی واسه نمرات امتحانات نهایی سال سوم که تو کنکور تاثیر دارن پیش نمیاد ؟
      و سوال دیگه اینکه واسه رشته ی بیوالکتریک چه رتبه ای لازمه؟
      (با تشکر)

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا جوابمو بدید چون خیلی حیاتیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)