خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتان درباره تفکیک جنسیتی دانشجویان؟؟؟؟؟؟؟

رأی دهندگان
    201. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • موافقم

37 18.41%
    • مخالفم

164 81.59%
    صفحه 2 از 31 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 453
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی ذهنشون ارزش داره که با مسائل اینجوری پر نشه...چجوری بگم... شاید حرفام از نظر شما (نه شخص شما) خیلی کوتاه یا خشک باشه...
      ولی از نظر من (که دخترم) افکارم و عقایدم ارزش داره که با این چیزا خراب نشه...
      بد توضیح میدم اما همشینی با افراد بد (چه دختر چه پسر) بی تاثیر نیست رو فرد ...هرچقدرم سرش توکار خودش باشه
      به من ارزش دادن که به فکرم بودن و فهمیدم من وقتی وارد یک جامعه جدید میشم ممکنه اشتباهاتی ازم سربزنه... البته با حرفای ما چیزی عوض نمیشه ...
      خدایی نکرده نمیگم پسرا بدن یا دخترا بدن یا اینکه با نفس کلاس مختلط مشکل داشته باشم...جامعه بد شده...همه جور ادم هست دیگه...
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      برای کسی که اهل درس باشه هیچ فرقی نمیکنه ...
      شما میخوای برای درس خوندن و مدرک گرفتن بری دانشگاه یا ... ؟
      بیاید یه کمی سطح بالاتر حرف بزنیم و بچگونه استدلال نیاریم
      اول بگم که در دانشگاه آزاد حدود نصف آدما واسه هدفی که سه نقطه گذاشتی میان دانشگاه
      دوم بچه های ایرانی تا دبیرستان فقط هم جنس خودشون رو دیدن و اصن جامعه شناسا میگن در دنیای امروزی باید نیمی از ازدواجا در محیط تحصیل یا کار باشه....اگه مختلط نباشه اصن شناخت پیدا نمیشه نسبت به جنس مخالف...این که دانشگاها الان اینطوریه قطعا کلی آدم قبل ما راجع بش بحث کردن..شناخت جنس مخالف ارزشش خیلی بیشتر از علم میتونه باشه واسه یه مملکت چون یه فرد با یه همسری که بهم میخورن میتوونه پیشرفت کنه
      هر کسی حتی تحصیل کرده هم نیاز به ازدواج داره...

نکته مهم تر: در دنیا داشنگاهایی که مختلطن پیشرفت علمشون خیلی بیشتر از جاهایی که فقط یه جنسن بدلیل حس رقابت بیشتر

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این طرح به هیچ وجه عملی نیست و احمقانه هست

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این موضوع رو میشنوم خندم میگیره!!!
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      علم؟؟؟ مشکل اینه هرچی غربی باشه علمیه ولی هرچی دینمون بگه(دلم نمیخواست به دین بکشه حرفم... حتما جبهه میگیرید) ضد علمه؟
      همچین علمی رو درست میدونید؟
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگران نباشيد دانشگاه هاي ايران ظرفيت اين کارو ندارن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خب بچه ها نگفتین تا این تاریخ دانشگاه های ملی ما مثل تهران و اصفهان و بهشتی و علامه و ...خلاصه دانشگاه های خوبمون تفکیک صورت گرفته یا نه؟
      اگه اره توی چه رشته ای؟
      فقط دانشگاه قم رو فاکتور بگیرین که از تاسیسش تا الان تفکیک صورت گرفته

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      این کار یه توهین..کسی که دنبال یه چیز دیگس و برا یه کار دیگه میاد دانشگاه مطمئنا بدونید که دانشگاه هم نباشه اون کارو میکنه..

پس هیچ دلیلی نداره که بگن بعضیا میان دیگرون رو هم از راه به در میکنن..

اگه کسی بخواد درست باشه..طرف همچین چیزایی که بخاطرش میخوان تفکیک کنن نمیره

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسابانو نمایش پست ها
      علم؟؟؟ مشکل اینه هرچی غربی باشه علمیه ولی هرچی دینمون بگه(دلم نمیخواست به دین بکشه حرفم... حتما جبهه میگیرید) ضد علمه؟
      همچین علمی رو درست میدونید؟
      اصن ربطی به غرب نداره.
      ادم خود به خود ازدواج نمیکنه که.بلاخره باید یکیو یه جایی دید دیگه.
      من چن نفر رو میشناسم که وقتی یه دختر میبینن نمیتونن باهاش صحبت کنن!!! باورتون میشه؟؟!!! چرا؟؟ چون فقط توی عمرشون با مامانشون صحبت کردن!!
      مگه دختر و پسر قراره توی دانشگاه چیکار کنن که با دینمون مشکل داره؟؟؟(نمیگم اتفاقی نمیوفته ولی این اتفاق برای کسایی که به خودشون اعتماد دارن و به دین اهمیت میدن اتفاق نمیوفته)
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یعنی ذهنشون ارزش داره که با مسائل اینجوری پر نشه...چجوری بگم... شاید حرفام از نظر شما (نه شخص شما) خیلی کوتاه یا خشک باشه...
      ولی از نظر من (که دخترم) افکارم و عقایدم ارزش داره که با این چیزا خراب نشه...
      بد توضیح میدم اما همشینی با افراد بد (چه دختر چه پسر) بی تاثیر نیست رو فرد ...هرچقدرم سرش توکار خودش باشه
      به من ارزش دادن که به فکرم بودن و فهمیدم من وقتی وارد یک جامعه جدید میشم ممکنه اشتباهاتی ازم سربزنه... البته با حرفای ما چیزی عوض نمیشه ...
      خدایی نکرده نمیگم پسرا بدن یا دخترا بدن یا اینکه با نفس کلاس مختلط مشکل داشته باشم...جامعه بد شده...همه جور ادم هست دیگه...

این پرسه باید در سن دبیرستان طی میشد و در ایران دانشگاه..بالاخره باید رد بشه..اوایلش شاید واسه طرفین سخت باشه اما بعدش باید عادی شه..نصف آدما غیر هم جنسن با شما..باید با همه جور آدما سازش داشته باشید

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هیچ دانشگاه معتبر نمیتونه چون الان ساعت حق التدریس یه استادیار نزدیک 50 تومنه در نتیجه این پروژه فوق العاده بار مالی بالایی داره که دانشگاه ها از پسش برنمیان و در درجه دوم فضای فیزیکی محدود وجود داره
      یه فرد تا بیاد پی اچ دی بگیره 30 سالش میشه و فقط با جنس مذکر یا مونث رفت وآمد کرده من دیگه حرفی ندارم

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط d4nte نمایش پست ها
      این کار یه توهین..کسی که دنبال یه چیز دیگس و برا یه کار دیگه میاد دانشگاه مطمئنا بدونید که دانشگاه هم نباشه اون کارو میکنه..

پس هیچ دلیلی نداره که بگن بعضیا میان دیگرون رو هم از راه به در میکنن..

اگه کسی بخواد درست باشه..طرف همچین چیزایی که بخاطرش میخوان تفکیک کنن نمیره
      عجب... ولی این محیط یه فرصت خوبو برای اینکار در اختیارش میذاره...
      یعنی فردی که درسته از تحصیل باید محروم بشه؟
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      اصن ربطی به غرب نداره.
      ادم خود به خود ازدواج نمیکنه که.بلاخره باید یکیو یه جایی دید دیگه.
      من چن نفر رو میشناسم که وقتی یه دختر میبینن نمیتونن باهاش صحبت کنن!!! باورتون میشه؟؟!!! چرا؟؟ چون فقط توی عمرشون با مامانشون صحبت کردن!!
      مگه دختر و پسر قراره توی دانشگاه چیکار کنن که با دینمون مشکل داره؟؟؟(نمیگم اتفاقی نمیوفته ولی این اتفاق برای کسایی که به خودشون اعتماد دارن و به دین اهمیت میدن اتفاق نمیوفته)
      در مورد غرب... گفتید علم میگه و من کلی گفتم غرب!
      یعنی برای ازدواج میرید دانشگاه و....
      بازم میگم همنشینی با ادمای بد هرچقدرم سر به راه باشی تاثیر خودشو داره
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عجب... ولی این محیط یه فرصت خوبو برای اینکار در اختیارش میذاره...
      یعنی فردی که درسته از تحصیل باید محروم بشه؟
      درست یا غلط بودن فرد هنگامی که در معرض حق و باطل باشه مشخص میشه یعنی عرصه برای هر تصمیمی وجود داشته باشه

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      این پرسه باید در سن دبیرستان طی میشد و در ایران دانشگاه..بالاخره باید رد بشه..اوایلش شاید واسه طرفین سخت باشه اما بعدش باید عادی شه..نصف آدما غیر هم جنسن با شما..باید با همه جور آدما سازش داشته باشید
      به نظر شما فقط برای سازش میرن دانشگاه جوونا؟
      درسته باید اموزش ببینن از بچگی ولی وقتی این اموزش نیست...وقتی بد میرسونن به جوونا منظورو همین میشه که تفکیک جنسیو توهین بدونن!
      از نظر من با این اوضاع تفکیک میتونه مفید باشه مگه این که به بچه ها خوبو بدو بفهمونن(اموزش)!
      (دوست ندارم پای دین وسط کشیده بشه)برای همین نمیتونم خوب توضیح بدم
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

صفحه 2 از 31 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن