خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Question سوال در مورد شرایط پشت کنکوری بودن

با سلام
      من یک سوال داشتم اگه اطلاعاتی در این مورد دارید راهنمایی کنید.
      من الان دانش آموز سوم تجربی هستم متولد 1374/11/08 و با توجه به گفته های مشاوران عزیز من فقط سال تموم کردن چهارم دبیرستان حق شرکت در کنکور رو دارم و به گفته آن ها به خاطر نوبت دوم بودن من هست . آیا این گفته درست هست یا نه؟

2. Top | #2
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bmninformation نمایش پست ها
      با سلام
      من الان دانش آموز سوم تجربی هستم متولد 1374/11/08 و با توجه به گفته های مشاوران عزیز من فقط سال تموم کردن چهارم دبیرستان حق شرکت در کنکور رو دارم و به گفته آن ها به خاطر نوبت دوم بودن من هست . آیا این گفته درست هست یا نه؟
      فکر کنم درست باشه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bmninformation نمایش پست ها
      با سلام

ببین اول از همه ، قوانین ثابت نیست و شاید تا سال دیگه تموم بشه ، ولی

طبق قانون نظام وظیفه هر مشمولی که مدرک پیش دانشگاهیش رو قبل 18 سالگی بگیره که شامل شما نمیشه ( چون نیمه دومی ) 6 ماه وقت داری بری خودتو معرفی کنی ولی اگه بعد از 18 سالگی مدرک پیشت رو بگیری 1 سال وقت داری ، یعنی به طور حتم میتونی برای سال دوم پشت کنکور بمونی ( الان قانون این طوریه شک نکن ، چون من خیلی پرسیدم ) ولی اگه قصدت پشت کنکور مونده ، حتما حتما حتما حتما یه درس رو خودت بنداز تا سال دیگه همچنان مشغول درس خوندن باشی و نظام وظیفه بهت معافیت تحصیلی میده و میری حال می کنی.......
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام و تشکر در در مورد این راهنمایی
      ولی من الا سوم تجربی هستم و در سال 93 هم مدرک چهارم دبیرستان را می گیرم. که اونوقت سن من 19 سال می شه و با گفته شما اصلا مشمول من نیست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن