خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین شغل پر درآمد(به غیر از زیر شاخه ی پزشکی)

رأی دهندگان
    347. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • مهندسی برق

54 15.56%
    • مهندسی عمران

53 15.27%
    • مکانیک

18 5.19%
    • مهندسی شیمی

26 7.49%
    • توسعه ی نرم افزاری و بازی سازی

55 15.85%
    • حسابداری

21 6.05%
    • حقوق

74 21.33%
    • مدیریت

19 5.48%
    • معماری

9 2.59%
    • روان شناسی

28 8.07%
    • مهندسی پزشکی

33 9.51%
    • سینما

37 10.66%
    • کارگردانی

19 5.48%
    • مهندسی فناوری اطلاعات

20 5.76%
    • مهندسی صنایع

16 4.61%
    • فلسفه

7 2.02%
    • مهندسی مدیریت اجرایی

7 2.02%
    • مهندسی هوافضا

27 7.78%
    • راهنمایی مشاوره

24 6.92%
    • مهندسی تعمیر و نگهداری

8 2.31%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 3 از 21 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 310
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شغل های ازاد درامدشون معمولا بهتره...
      به خصوص بنگاه املاک یا رستوران و فست فود اگه بگیره,طلا فروشی(حتی یه طلافروشی کوچیک!)حتی ارایشگاه زنانه و...
      ولی خوب ادم باید اهل ریسک باشه...از طرفی فعالیت زیاد میخواد و فکر ادم باید خوب و بیزینسی باشه...

نمیشه گفت کدوم رشته دقیقا...ولی اگه کسی سرمایه داشته باشه عمران-معماری میتونه درامد های بالا رو براش داشته باشه...
      رشته های دیگه مثل روان شناسی-حقوق-پزشکی و...تک و توک داخلشون پیدا میشه کسی که بتونه درامد بالا کسب کنه...اونم یه زمان زیاد و گاهی درس خوندن بدون خستگی برای یک عمر!و فعالیت کافی و زیاد رو میطلبه...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها کسی میدونه درامد علوم ازمایشگاهی تو 3 مقطع دکترا و فوق و لیسانس چقدره؟
      میدونم عدد دقیق نداره اما اگه کسی میدونه بگه لطفا

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من مهندسی مکانیک خیلی بهتر از برقه!!!!
      چقدر زود دیر میشود...

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلاهبرداری و دزدی از همه پردرآمدتره

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KARGADAN.isBACK نمایش پست ها
      کلاهبرداری و دزدی از همه پردرآمدتره
      من هم موافقم
      رفع اسپم:مهندس شیمی بد جور در آمدش بالاست.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      uppppppppp

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.z نمایش پست ها
      بچه ها کسی میدونه درامد علوم ازمایشگاهی تو 3 مقطع دکترا و فوق و لیسانس چقدره؟
      میدونم عدد دقیق نداره اما اگه کسی میدونه بگه لطفا
      یکی از آشنایان ما توی آزمایشگاه کار می کنه برای لیساس با فوق فکر نمی کنم زیاد فرق کنه 800 تا 1 تومن یا یکم بیشتر بستگی داره به صاحاب کار
      اگر هم دکتری داشته باشی می تونی آزمایشگاه بزنی نمی دونم بستگی داره ا اگر دکتر آزمایشگاه باشی 4تا 5 تومن می گیری
      توی منطقه ی ما اینجوری دیگه جا های دیگه رو اطلاع ندارم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرتون درمورد مهندس شیمی چیه؟

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سایت دیجی کالا روزانه 2 میلیارد سود خالص برای مدیرش داره
      همه گزینه های روی میز درس نیست!
      ولی بهترین گزینه ها همون درسه

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرکدوم واسه خودش درآمد بیش تری داره مثلا یه وکیل خوب بایه پرونده 8تومن درمیاره و یه وکیل متوسط 2 دومیلیون
      یامهندسی هست درامدش خیلی بالاست ویکیم خیلی پایین
      همشون باهم تقریبا یکسانه باید کاربلد باشی تا حقوقت افزایش پیدا کنه

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من كسي تو كارش موفق ميشه ك زرنگ باشه بعد به كارش علاقه داشته باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. Top | #42
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بنظرم:
      اگه زندگیه خوبی میخوایید هدفتون باید کار در خارج از ایران باشه.
      اگه میخوایید توی ایران راحت زندگی کنید یا میتونید با ذهن خلاق به پول برسید یا اینکه از رشته های تاپ در دانشگاه های تاپ فارغ التحصیل بشید ولی اپلای نکنید ی کشور خارجی .چون ب تخصصتون نیاز دارن.

مهندسی تعمیر و نگهداری ، مکانیک ، کامپیوتر و هوافضا بهترین ها هستن
      چون به راحتی میتونید برا خودتون کاری در خارج از ایران جور کنید
      (رشته هایین که من براشون پلن کشیدم برای تحصیل در ایران کار در خارج)

مهندسی دریا شاخه کشتی سازی هم از نظر من خوبه . البته جدیدا نمیدونم بازار کارش چطور شده .
      ب جوشکاری زیر دریا هم علاقه مند شدم . و با توجه ب تاسییس فاز های جدید توی پارس جنوبی بازار کار خوبی داره. بازار کار نسبتا خوبی هم توی خارج از ایران داره
      رشته برق رو ب این دلیل نمیگم پر درآمد ک چون تا 4 سال دیگه که شما لیسانس بگیری فارغ التحصیلان اون رشته خیلی زیاد میشن.
      از چن سال پیش ک یادمه هرکی رو میشناختم برق خونده. الانم داره آیفون وصل میکنه ب در . ( البته هیچکدوم از دانشگاه های تهران فارغالتحصیل نشده بودن )

**منظورم از خلاقیت اینه که فکر اقتصادیتونو بالا ببرید. از داشته هاتون بهره اقتصادی ببرید.
      : دوسال سال پیش که کامپیوترم قبلیم سوخت پدرم برای اینکه از درسم عقب نمونم برام کامپیوتر نگرفت و حتی گفت که خودت پول در بیار و بگیر.
      ما چون شهرستانیم پدر بزرگم و پدرم باغ های میوه زیاد و بزرگی دارن که میوه های اونو نمیفروشن و خودمون و مهمونایی که میان ازشون استفاده میکنیم.

و چون ما توی ی شهر کوچیک هستیم بنابراین بیشتر افراد رو میشناسیم . محله ما ی میوه فروش خوب هست که مغازه بزرگی توی بهترین جای شهر داره.
      اون تابستون من 60% میوه های اونجا رو همراه اون فروختم.
      بدون این که دلالی میون ما باشه هم به اون سود رسید و هم به من.
      بعدش ک بیش از نصف پول ی کامپیوترو جمع کردم در حالی که داشت قیمتا یواش یواش گرون میشد با بابام رفتیم و یدونه کامپیوتر خریدیم.

من با اون کامپیوتر برنامه نویسی و کد نویسی بلد شدم. تونستم به آدمای زیادی کمک کنم و تونستم حتی با ساختن قالب سایت و وبلاگ و فروششون درآمد نسبتا کمی در حد اینکه کتابامو بخرم داشته باشم.

همین امسال هم اون میوه هارو فروختم . و حتی اگه عمو های دیگه ام سر ارث و میراث مال زمیناشون وجدا نمیکردن میتونستیم با هم بفروشیم و سودش به هممون برسه (#تفرقه )

یا میدونید میتونید با ساخت یه اکانت دخترونه اسنتاگرم بالای 20 هزار تا فالوور داشته باشد و بعد اونو بفروشید به قیمت میلیونی ؟؟ ( منم تا دو ماه پیش نمیدونستم )

از خودم تعریف نمیکنم. ولی تا اونجایی که با هم سنامون آشنا هستم بیشترتون درگیر لاین و تلگرام شدین ویا اینکه بیش از حد تئوری نگاه میکنید.
      من تا امسال حتی موبایل نداشتم.( الانم پشیمونم . چون تقریبا هر روز 1 ساعت وقتمو برای چک کردن تلگرام و اینستا میزارم )

البته گفته باشم من هم مثل اکثر شما 17 سالمه و برای کنکور 95 ریاضی خودمو آماده میکنم . و دلیل بیشتر شکست های خودمو روابط عمومی پایینم و درونگرا و منزوی بودنم میدونم.

در ضمن سعی کنید آنالیزتونو بالا ببرید . شاید جوشکاری زیر دریا رو روی جلد شیمی 3 دیده اید . ولی تاحالا بهش فکر کردین بعنوان شغل ؟ به اینکه کشورتون الان داره پالایشگاه میزنه ربط دادید ؟ ( البتنه اگه آخر کتاب میکرو طبقه بندی شیمی رو هم بخونید درموردش نوشته . من بعد دقیقا اول مرداد ک کتابو گرفتم دیدم ک چقدر نظر ی آدم میتونه ب نظر من نزدیک باشه :D )

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r3zaa نمایش پست ها
      بنظرم:
      اگه زندگیه خوبی میخوایید هدفتون باید کار در خارج از ایران باشه.
      اگه میخوایید توی ایران راحت زندگی کنید یا میتونید با ذهن خلاق به پول برسید یا اینکه از رشته های تاپ در دانشگاه های تاپ فارغ التحصیل بشید ولی اپلای نکنید ی کشور خارجی .چون ب تخصصتون نیاز دارن.

مهندسی تعمیر و نگهداری ، مکانیک ، کامپیوتر و هوافضا بهترین ها هستن
      چون به راحتی میتونید برا خودتون کاری در خارج از ایران جور کنید
      (رشته هایین که من براشون پلن کشیدم برای تحصیل در ایران کار در خارج)

مهندسی دریا شاخه کشتی سازی هم از نظر من خوبه . البته جدیدا نمیدونم بازار کارش چطور شده .
      ب جوشکاری زیر دریا هم علاقه مند شدم . و با توجه ب تاسییس فاز های جدید توی پارس جنوبی بازار کار خوبی داره. بازار کار نسبتا خوبی هم توی خارج از ایران داره
      رشته برق رو ب این دلیل نمیگم پر درآمد ک چون تا 4 سال دیگه که شما لیسانس بگیری فارغ التحصیلان اون رشته خیلی زیاد میشن.
      از چن سال پیش ک یادمه هرکی رو میشناختم برق خونده. الانم داره آیفون وصل میکنه ب در . ( البته هیچکدوم از دانشگاه های تهران فارغالتحصیل نشده بودن )

**منظورم از خلاقیت اینه که فکر اقتصادیتونو بالا ببرید. از داشته هاتون بهره اقتصادی ببرید.
      : دوسال سال پیش که کامپیوترم قبلیم سوخت پدرم برای اینکه از درسم عقب نمونم برام کامپیوتر نگرفت و حتی گفت که خودت پول در بیار و بگیر.
      ما چون شهرستانیم پدر بزرگم و پدرم باغ های میوه زیاد و بزرگی دارن که میوه های اونو نمیفروشن و خودمون و مهمونایی که میان ازشون استفاده میکنیم.

و چون ما توی ی شهر کوچیک هستیم بنابراین بیشتر افراد رو میشناسیم . محله ما ی میوه فروش خوب هست که مغازه بزرگی توی بهترین جای شهر داره.
      اون تابستون من 60% میوه های اونجا رو همراه اون فروختم.
      بدون این که دلالی میون ما باشه هم به اون سود رسید و هم به من.
      بعدش ک بیش از نصف پول ی کامپیوترو جمع کردم در حالی که داشت قیمتا یواش یواش گرون میشد با بابام رفتیم و یدونه کامپیوتر خریدیم.

من با اون کامپیوتر برنامه نویسی و کد نویسی بلد شدم. تونستم به آدمای زیادی کمک کنم و تونستم حتی با ساختن قالب سایت و وبلاگ و فروششون درآمد نسبتا کمی در حد اینکه کتابامو بخرم داشته باشم.

همین امسال هم اون میوه هارو فروختم . و حتی اگه عمو های دیگه ام سر ارث و میراث مال زمیناشون وجدا نمیکردن میتونستیم با هم بفروشیم و سودش به هممون برسه (#تفرقه )

یا میدونید میتونید با ساخت یه اکانت دخترونه اسنتاگرم بالای 20 هزار تا فالوور داشته باشد و بعد اونو بفروشید به قیمت میلیونی ؟؟ ( منم تا دو ماه پیش نمیدونستم )

از خودم تعریف نمیکنم. ولی تا اونجایی که با هم سنامون آشنا هستم بیشترتون درگیر لاین و تلگرام شدین ویا اینکه بیش از حد تئوری نگاه میکنید.
      من تا امسال حتی موبایل نداشتم.( الانم پشیمونم . چون تقریبا هر روز 1 ساعت وقتمو برای چک کردن تلگرام و اینستا میزارم )

البته گفته باشم من هم مثل اکثر شما 17 سالمه و برای کنکور 95 ریاضی خودمو آماده میکنم . و دلیل بیشتر شکست های خودمو روابط عمومی پایینم و درونگرا و منزوی بودنم میدونم.

در ضمن سعی کنید آنالیزتونو بالا ببرید . شاید جوشکاری زیر دریا رو روی جلد شیمی 3 دیده اید . ولی تاحالا بهش فکر کردین بعنوان شغل ؟ به اینکه کشورتون الان داره پالایشگاه میزنه ربط دادید ؟ ( البتنه اگه آخر کتاب میکرو طبقه بندی شیمی رو هم بخونید درموردش نوشته . من بعد دقیقا اول مرداد ک کتابو گرفتم دیدم ک چقدر نظر ی آدم میتونه ب نظر من نزدیک باشه :D )

آفرین
      یه پسر هفده ساله و این فکر آینده نگر! واقعا لذت بردم از خوندن . فکر اقتصادی خوبی داری تو نه تنها از مهندسی نه تنها پزشکی بلکه از هرچیزی میتونی پول بسیار خوب در بیاری

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

14. Top | #44
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تو این چند سال با این اوضاع حتما باس دکتر شی....بقیه رشته ها باید یجا استخدام شی.. اونم با سوالای مسخره استخدامی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا بغرعان اونی ک تهران زندگی میکنه میتونه روزانه 200 پُرس استامبولی پلو ببره جلو بازار بزرگ بفروشه کلی سود داره.رو هر پرس 3 تومن هم سود داشته باشه میشه 600 تومن در روز و 18 تومن در ماه. من اگه تهران قبول شم همین کارو میکنم
      ویرایش توسط nacli : 08 شهریور 1394 در ساعت 01:20

صفحه 3 از 21 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن