خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 144
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Red face چگونه دینی را 100 بزنید!

سلام به همه شما.من دین و زندگی کنکور 91 رو 94 درصد زدم و اون یک سوال رو بر اساس یک بی دقتی اشتباه پاسخ دادم!!در امتحانات کانون و گزینه دو هم معمولا 100 یا همین 94 میزدم و الآن میخواستم بهتون کمک کنم که اگه سوالی در مورد این درس دارید ایشالا بتونم بهتون کمک کنم چون فک میکنم همه میتونن این درس رو حداقل 80 بزنن...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دینی سوم خیلی مهمه؟؟؟؟؟ من یه دور خوندمش به زووووووووووور!
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میشه یه امضا به ما بدین

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur نمایش پست ها
      سلام به همه شما.من دین و زندگی کنکور 91 رو 94 درصد زدم و اون یک سوال رو بر اساس یک بی دقتی اشتباه پاسخ دادم!!در امتحانات کانون و گزینه دو هم معمولا 100 یا همین 94 میزدم و الآن میخواستم بهتون کمک کنم که اگه سوالی در مورد این درس دارید ایشالا بتونم بهتون کمک کنم چون فک میکنم همه میتونن این درس رو حداقل 80 بزنن...
      سلااااااااااام..
      من از دروس عمومی هیـــــــــــــــــــــــ ــــــچی نخوندم..
      اگه میشه بگید از چ منبعی دین و زندگی رو بخونم که بتونم با درصد بالا بزنم،اونم با این وقت کم

5. Top | #5
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur نمایش پست ها

سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه قصد کمک داری

اگر برات امکان پذیر هست ،پاسخ کلیدی یا تشریحی سوالات دین و زندگی خارج از کشور 91 را برام بفرست تا با نام خودت در سایت کنکور منتشر کنم

این هم لینک دانلود سوالات

دانلود دفترچه سوالات و پاسخ کلیدی کنکور خارج از کشور 91 رشته های ریاضی و تجربی - کنکور

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      لطفا بگید کجاهاش بیشتر میاد؟

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

مـــــــــــا آزمـــــــــوده ایمــــــ در این شهــــــــــــــر

بختــــــــــــــــــــ خویش

بیــــــــــــــرون بایــــــد کشیـــــــــد از این ورطــــه

رختـــــــــــــــــ خویش

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز

ممنون از اینکه قصد کمک داری

اگر برات امکان پذیر هست ،پاسخ کلیدی یا تشریحی سوالات دین و زندگی خارج از کشور 91 را برام بفرست تا با نام خودت در سایت کنکور منتشر کنم

این هم لینک دانلود سوالات

دانلود دفترچه سوالات و پاسخ کلیدی کنکور خارج از کشور 91 رشته های ریاضی و تجربی - کنکور

سلام،باشه فقط من خود کتاب های دینی رو ندارم اگه میشه لینک کتاب های دین و زندگی 2و 3 وپیش رو بزاری من واست یک روزه جواب ها رو میفرستم حتی اگه بتونم تشریحی.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط --mohammad-- نمایش پست ها
      اگه میشه یه امضا به ما بدین

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ro.Architect نمایش پست ها
      دینی سوم خیلی مهمه؟؟؟؟؟ من یه دور خوندمش به زووووووووووور!
      سلام اگه از نظر تعداد سوال میگی که تقریبا از هر سه تا کتاب یه تعداد سوال میاد ولی اگه از نظر سختی میگی بهت بگم که دینی دوم به نظر من از همه سخت تره به خصوص قسمت های اول کتاب(من همیشه غلط هام از همین بخش ها بود) و قسمت های اندیشه و تحقیق های سال دوم هم که دیگه خیلییییییییییییییی مهمه،دینی سوم از نظر سختی بعد از دینی دومه البته دینی سوم یه درس های خیلی مهمی داره که حتی ممکنه از یک درسش دو تا سوال بیاد(اگه یکی لینک دانلود کتاب ها رو به من بده من میتونم بهت بگم کدوم درس ها رو حتما با دقت بخونی) و دینی پیش هم که خیلی خیلی سادست من همیشه تو کانون پیش رو به جز یک بار 100 زدم،به خصوص ترم 2 که دیگه واقعا نباید غلط داشته باشی چون کاملا حفظیه و یه چندتا آیات هم داره که ازشون سوالات خیلی آسونی میاد و حیفه که این سوالات رو از دست بدی،بازم سوالی بود در خدمتتم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RaZiyeh نمایش پست ها
      سلااااااااااام..
      من از دروس عمومی هیـــــــــــــــــــــــ ــــــچی نخوندم..
      اگه میشه بگید از چ منبعی دین و زندگی رو بخونم که بتونم با درصد بالا بزنم،اونم با این وقت کم
      اینجوری که شما میگین به نظر دروس عمومی رو جدی نگرفتین اشتباه خیلی خیلی بزرگی که امیدوارم بعد عید جبرانش کنید،من درصد عمومی هام اینجوری بود(تقربیه شاید یه دو سه درصد بالا پایین باشه):ادبیات 84 عربی 84 دینی 94 زبان 80 ولی میانگین دروس اختصاصی من حدود 65 بود و رتبم 500 منطقه دو شد،بهتون پیشنهاد میکنم حتما عمومی ها رو جدی بگیرین اگه وقت ندارین حداقل ادبیات و عربی رو کار کنین به خصوص ادبیات بر خلاف بقیه عمومی ها خیلی وقت نمیخواد چون مبحثیه و به جز تاریخ ادبیات و لغات بقیش اصلا حفظی نیست واگه روش پاسخ به اونا رو یاد بگیری و حداقل 50 بزنی خیلی از بقیه جلو میفتی.
      راجع به اینکه من چی میخوندم اول بگم که من در طول سال خوندم واسه همین الان این کتب رو توصیه نمیکنم چون وقت گیره (من دینی جامع گاج نقره ای و تحلیل و بررسی مفاهیم آیات و روایات در دین و زندگی نشر الگو رو میخوندم) ولی حقیقتا شاید این ها نبود که باعث شد من بالا بزنم بلکه جزوه ی خلاصه ای بود که خودم از منابع مختلف و آزمون های کانون،گزینه 2 و گاج نوشتم و جدی میگم فوق العاده بود ولی متاسفانه بعد کنکور یکی از موسسات آموزشی شهرمون این جزوه رو از من گرفت ولی بازم اگه ببینم خود مدیر سایت موافق باشه و دوستان زیادی هم بخوان فقط شماها لینک کتب دینی رو بزارین من هنوزم اونقدر بارم هست!!! که بتونم واسه کنکوری ها یه جزوه خلاصه بنویسم تا به درد اونایی که میخوان چند روزه دینی رو تمام کنن بخوره چون من تو ایام عید بیکارم و خوشحال میشم بتونم به شماها کمک کنم.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نیلگون نمایش پست ها
      سلام
      باشه چشم من فقط لینک دانلود کتب به دستم برسه یه تحلیل کامل کامل از کتب دین و زندگی واستون میزارم تا ایشالا به درد همتون بخوره

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام

شما آیه ها رو حفظ کرده بودید؟!!

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام،نه من آیه ها رو حفظ نبودم ولی دیگه وقتی هر قسمتی از آیه ای رو میدیدم میدونستم پیام (فارسی) قبل و بعد این آیه چیه،به نظر من حفظ آیه کاملا کاملا غلطه فقط همین که بدونی این آیه قبلش یا بعدش میخواد درباره چی صحبت کنه بسه.
      *البته یه 10 مورد کوتاهی هست که باید حتما حفظ کنی مثلا حالا من دقیقا یادم نیست ولی فک کنم یک جا میگه لهم غذاب *الیم* یک جا میگه لهم غذاب *عظیم* اینکه این لهم به کی برمیگرده رو دیگه آره باید کاملا حفظ باشی و دیگه واسه اینجور تست ها که البته تو کنکورم خیلی خیلی کم میاد راه دیگه ای نیست هرچند که میگم حدود 10 موردِ اونم کوتاه بیشتر نیست.
      ویرایش توسط E H S A N : 21 اسفند 1391 در ساعت 19:43

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام یکی از دوستان که اونم تو دینی درصد بالا بود میگفت تو هفته اخر یهدور دینیرو خوندم تا بالا زدم و یه سوال خلاصه نویسی لازمه
      دانشگاه بابل
      اگه کسی بود بگه اشنا بشیم

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن