خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 144
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما دینی رو چجوری میخوندین ؟؟
      روش خوندنتون چجوری بود ؟؟
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط doctorg نمایش پست ها
      سلام یکی از دوستان که اونم تو دینی درصد بالا بود میگفت تو هفته اخر یهدور دینیرو خوندم تا بالا زدم و یه سوال خلاصه نویسی لازمه
      سلام،اگه منظورت اینه که فقط یک هفته آخر رو دینی خونده و قبلش اصن نخونده که اصلا من اینجور خوندنو قبول ندارم ولی اگه قبلا خونده و هفته ی آخر هم یه دور خونده که دقیقا همون کاری رو کرده که من کردم،آره خلاصه نویسی لازمه خیلی لازمه یه جزوه خلاصه باید داشته باشی تا شب قبل آزمون های آزمایشی و هفته ی آخر قبل کنکور بخونیش چون به هر حال دینی عمومیه و فرّار پس حتما نیاز به خلاصه نویسی هست به خصوص آیات.

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armin نمایش پست ها
      شما دینی رو چجوری میخوندین ؟؟
      روش خوندنتون چجوری بود ؟؟
      اگه منظورت اینه که چی میخوندم یه چند تا پست قبلی رو نگاه کنم کامل توضیح دادم که چه کتاب هایی رو میخوندم+جزوه خلاصه نوشته شده توسط خودم
      در ضمن هیچ وقت یک روز کامل رو برای یک درس عمومی اختصاص ندیدن(کاری که بعضی از دوستام میکردن و اصلا نتیجه نگرفتن) مثلا بگی من امروز بشینم فقط دینی بخونم تا مثلا 5-6 درس رو تمام کنم،نه دروس عمومی رو چون حفظی و فرّارند باید در طول هفته بخونین.
      کنکورهای خارج از کشور هم که فوق العاده فوق العاده مهم اند حتما حتما حتما حتما!!! حلش کن.حل نکردن سوالات حداقل دینی و شیمی کنکورهای خارج از کشور بدجور به ضررت تموم میشه.
      حتما خود کتاب رو هم حداقل یک بار بخون(چون دیدم بعضی ها فقط و فقط میرن سراغ کمک آموزشی) حالا آیاتشو از رو کتاب نخوندی زیاد مهم نیست ولی خود متن رو شده به صورت داستان!! بخون چون بعضی وقت ها سوالایی از تو متن میاد که تو کتب کمک آموزشی نیومده.
      موفق باشی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لینک که تو سایت کنکور هس!

همونا رو میخواین؟
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur نمایش پست ها
      اگه منظورت اینه که چی میخوندم یه چند تا پست قبلی رو نگاه کنم کامل توضیح دادم که چه کتاب هایی رو میخوندم+جزوه خلاصه نوشته شده توسط خودم
      در ضمن هیچ وقت یک روز کامل رو برای یک درس عمومی اختصاص ندیدن(کاری که بعضی از دوستام میکردن و اصلا نتیجه نگرفتن) مثلا بگی من امروز بشینم فقط دینی بخونم تا مثلا 5-6 درس رو تمام کنم،نه دروس عمومی رو چون حفظی و فرّارند باید در طول هفته بخونین.
      کنکورهای خارج از کشور هم که فوق العاده فوق العاده مهم اند حتما حتما حتما حتما!!! حلش کن.حل نکردن سوالات حداقل دینی و شیمی کنکورهای خارج از کشور بدجور به ضررت تموم میشه.
      حتما خود کتاب رو هم حداقل یک بار بخون(چون دیدم بعضی ها فقط و فقط میرن سراغ کمک آموزشی) حالا آیاتشو از رو کتاب نخوندی زیاد مهم نیست ولی خود متن رو شده به صورت داستان!! بخون چون بعضی وقت ها سوالایی از تو متن میاد که تو کتب کمک آموزشی نیومده.
      موفق باشی
      ممنون . منظورم اینه که چجوری میخوندی ؟ مثلأ هر روز میخوندی یا مثلأ میذاشتی آخر هفته یا مثلأ آیات رو روی فیشا مینوشتی و . . .

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ro.Architect نمایش پست ها
      لینک که تو سایت کنکور هس!

همونا رو میخواین؟
      لینک کتاب درسی دین و زندگی هست؟ من پیداش نمیکنم ممنون میشم اگه لینکشو اینجا بزاری

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      ویرایش توسط Ro.Architect : 22 اسفند 1391 در ساعت 00:23

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون . منظورم اینه که چجوری میخوندی ؟ مثلأ هر روز میخوندی یا مثلأ میذاشتی آخر هفته یا مثلأ آیات رو روی فیشا مینوشتی و . . .
      حالا افتاد!! پس کاش اول میگفتی الاپآن توی ازمون ها دینی رو چند درصد میزنی تا بهتر راهنماییت میکردم.راجع به اینکه اینکه نباید یک روز کاملو بهش اختصاص بدی که گفتم ولی نه نیازی نیست هر روز بخونی اگه 3 روز در هفته هر بارم 2 ساعت رو بهش اختصاص بدی کاملا کافیه حتی شاید یه ذره زیاد هم باشه.
      نه من هیچ وقت فیش ننوشتم،سعی کن نکات آیات رو تو خود کتاب جلوی آیات بنویسی اینجوری خیلی بهتر یاد میگیری،برای آیات کتاب بررسی مفاهیم آیات و روایات در دین و زندگی نشر الگو رو هم اگه فکر میکنی وقت بکنی بخونی کتاب جالب و خوبیه هر چند بعضی جاها دیگه خیلی خیلی وارد جزئیات شده.
      برای زدن تست دینی(یا کلا عمومی ها)هم که حتما بلافاصله بعد خوندن یک مبحث تست همون مبحث رو نزن بزار حداقل یه دو روزی فاصله بیفته.
      اصن هم خودت رو به اینکه مثلا من باید فرضا 2 شنبه و 4 شنبه و جمعه دینی کارکنم پایبند نکن خودمونی بگم! اگه الآن حس ریاضی هست خب ریاضی بخون اگه حس شیمیه شیمی بخون هر وقت حسش بود همون درس رو بخون ولی یادت نره که حتما بخونی حالا چه روزی و چه ساعتی تو هفته باشه مهم نیست.البته با این نظر من خیلی از مشاورها مخالفن ولی من اینو تجربه کردم و واسه من جواب دادم بازم ببین کدوم واسه خودت بهتره.
      سوال دیگه ای هم باشه من هستم...

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مرسی.دمت گرم.
      شما تحلیل اینکه از کدوم کتاب و درس بیشتر میاد و درجه سختی سوال ها و اینجور مطالب رو میخواستی؟؟ من امشب که دیگه نیستم و تا فردا بعد از ظهر هم که گرفتارم ایشالا فردا شب واست یه تحلیل کامل و درست حسابی و به درد بخور رو واست میزارم،یه شب که واست دیر نمیشه دیگه؟!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که خودم نمیتونم جملات قبلی و بعدی یه آیه رو بفهمم .
      مثلأ تو کنکور هم یه بخشی از آیه رو میدن و بقیش رو هم سه نقطه میذاره . ما باید بقیش رو حدس بزنیم که منم تو همین مورد مشکل دارم . به نظرتون چجوری میشه حلش کنم ؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkur نمایش پست ها
      مرسی.دمت گرم.
      شما تحلیل اینکه از کدوم کتاب و درس بیشتر میاد و درجه سختی سوال ها و اینجور مطالب رو میخواستی؟؟ من امشب که دیگه نیستم و تا فردا بعد از ظهر هم که گرفتارم ایشالا فردا شب واست یه تحلیل کامل و درست حسابی و به درد بخور رو واست میزارم،یه شب که واست دیر نمیشه دیگه؟!
      من میخوام بدونم درسهای دینی 3 چقدر مهمن؟!اون مهمتراش!

نه مشکلی نیس ممنون
      خداحافظ ای همنشین همیشه

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ro.Architect نمایش پست ها
      من میخوام بدونم درسهای دینی 3 چقدر مهمن؟!اون مهمتراش!

نه مشکلی نیس ممنون
      چشم من فردا شب واست دقیق دینی 3 رو بررسی میکنم و اینکه چه قسمت هاییش مهم تره و چه قسمت هاییش نه.

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که خودم نمیتونم جملات قبلی و بعدی یه آیه رو بفهمم .
      مثلأ تو کنکور هم یه بخشی از آیه رو میدن و بقیش رو هم سه نقطه میذاره . ما باید بقیش رو حدس بزنیم که منم تو همین مورد مشکل دارم . به نظرتون چجوری میشه حلش کنم ؟؟
      میفهمم چی میگی چون خود من هم کاملا همین مشکل رو اوایل داشتم،اگه واقعا حافظه فوق العاده ای داری میتونی آیات رو حفظ کنی(من چند تا نمونه اینجوری دیدم) ولی اگه هم بتونی این کار رو بکنی خیلی وقت میگیره واسه همین این کار رو نکنی بهتره.
      کاری که من کردم این بود که آیه رو میخوندم و پیام آیه رو هم میخوندم بعدش یه قسمت هایی از آیه رو بگیر ولی پیام کل آیه رو بگو بعد یه قسمت دیگه رو بگیر باز پیام کل آیه رو تکرار کن،بعد از این یه چند تا تست بزن .بعد از این کار میبینی که کاملا آیه ملکه ذهنت شده یعنی تا یک قسمتی از آیه رو میبینی پیام های کل آیه یادت میاد باور کن اگه این کار رو انجام بدی اصلا نیازی به حفظ آیه نیست.من این کار رو انجام دادم و نتیجه گرفتم که بهت میگم انجامش بده،تو هم تو یک هفته واسه چند تا درس این کار رو انجام بده من فکر میکنم خودت نتیجه اش رو میبینی.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییت
      امتحان میکنم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من تو تست هایی که دوتا جاخالی دارن و یکی ایه و دیگری مفهومه مشکل دارم چون بعضی وقت ها هر دو تاش درسته
      دانشگاه بابل
      اگه کسی بود بگه اشنا بشیم

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن