خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

نظرتون درباره ی دبیر فیزیک غلامرضا محبی

بچه ها نظرتون درباره ی غلامرضا محبی دبیر فیزیک چیه?

چون میخواد بیاد شهرمون میگن اگه خوب بود وقتش پر بود و الان برا شهر ما وقت نداشت
      من خودم باگ خلقتم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی هیشکی نظری نداشت؟؟؟؟
      من خودم باگ خلقتم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza_m.d.d نمایش پست ها

داداش الکی وقتتون رو با اینکه فلانی استاد 1 کشور میخواد بیاد شهرمون همایش برگزار کنه ، هدر ندین
      والا این همایش و کلاس استاد فلانی رفتن جز اینکه وقتتون رو هدر بده و یه پولی هم هزینه کنید هیچی دیگه براتون نداره

به نظر من یه کتاب کمکی خوب و غنی برای فیزیک بگیرید و از روی اون بخونید ، 75 درصد یادگیری فیزیک زیاد تست زدن هستش یعنی شما در هر مبحثی تست های متعددی بزنی و رفع اشکال کنی

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

نمیشناسمش ولی اگر هم قراره بری کلاس حتما 2-3 جلسه آزمایشی برو سر کلاسش چون با یه جلسه نمیشه قضاوت کرد فقط و فقط به خاطر هدر نرفتن وقتت میگم آخه اینا همیشه جلسه اول کلی از خودشون تعریف میکنن و تضمین میدن کلاس منو بیای کف درصدی که میتونی بزنی 90!!! و اغلب از مبحثی شروع میکنن که توش تسلط بیشتری دارن.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دليل اينكه بچه ها زياد نظر نميدن اينه كه اين آقا رو نميشناسن حالا چطور ميخوان بگن خوب يا بده؟؟!!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      دليل اينكه بچه ها زياد نظر نميدن اينه كه اين آقا رو نميشناسن حالا چطور ميخوان بگن خوب يا بده؟؟!!!!

ایشون طراح سوالای آزمونای قلمچیه
      گفتم شاید بشناسن
      کلاسشم یه جلسه رفتم ، عالی بود
      من خودم باگ خلقتم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ایشون طراح سوالای آزمونای قلمچیه
      گفتم شاید بشناسن
      کلاسشم یه جلسه رفتم ، عالی بود
      سلام
      آقای غلامرضا محبی تقریبا دو سال پیش اولین بار به دلیل دعوت مدیر آموزشگاه قلم چی کرمان برای تدریس اومد و منم کلاسشو ثبت نام کردم
      اولین روزی هم که سر کلاسش رفتم یادمه بهم گفت که فقط تهران درس میده و کرمانشاه و جای دیگه ای نمیره ! واقعا هنوز برام جای سواله چرا ؟!!
      تو روز اول که میشه گفت از 1 ساعت و نیم وقت کلاس فقط 15 دقیقه درس داد که توی اون 15 دقیقه فرمول طلایی و نقره ای ریاضی ( که مربوط به مثلثات هست که تو همه کتابا هم هست یعنی مثلا 3 به توان دو با 4 به توان دو میشه 5 به توان دو ) رو گفت و یه مثال ساده زد. بقیه ی کلاسو یا از خودش تعریف کرد یا در مورد نمرات ما سوال پرسید. ولی یه جزوه همراهش بود که خیلی تعریفشو میکرد ولی ما ندیدمش و دشات از رو اون میگفت
      آخر کار هم گفت که کلاستون جمعیتش کمه ( در صورتی که ما با دخترا حدودا 40 نفری میشدیم ) و برای جلسه بعد به بقیه بگید بیان ثبت نام کنن
      دیگه ایشون جلسه بعد تشریف نیاوردند !! و دیگه هم نیومدن
      با توجه به شناخت من که اصلا بهتره کلاسشو نری. در هر صورت مولف و طراح سوال بود با معلم بودن فرق میکنه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      جواد عزیز
      وقی این پیام رو فرستادی من کلاساشو ثبت نام کرده بودم
      البته جلسیه ایه، میتونی از هر وقت که بخوای نری
      اینج کلاساش حدو ده رو مشه تا یک از اون ورم دو نیم تا حدودای شیش و نیم هفت
      جزوشم از حق نگذریم خیلی خوبه
      مرسی بابت اطلاعات
      من خودم باگ خلقتم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام داداش
      ایشون رو کاملا میشناسم
      من کرمانشاهیم
      ایشون اومدن شهرستان سرپلذهاب برا تدریس و توی خود کرمانشاه تدریس نداشتن(برا کنکور94)بجز پیش2 تمام مباحث رو برامون تدریس کرد.ی عده راضی بودن.ی عده نه.
      من خیلی از تدریس خازن و مدارش خوشم اومد.تقریبا 8-9جلسه اومد از 8صب تا 8شب.ببین من و بیشتر بچه مشکلمون این بود ک سرکلاسش عالی یاد میگرفتیم اما توی ازمونا نتیجه نمیگرفتیم و ب مشکل برمیخوردیم.من نتیجه کنکورمم دیدم شب قبل کنکورمم با محبی تلفنی و حتی تو وایبر حرف زدم.
      از انصاف نگذریم.خداییش معلم خوبیه ولی خب باید درسشو خونده باشی تستاشو زده باشی و فقط برا رفع اشکال و جمع بندی بری سرکلاسش ن صرفا برا ییادگیری.ایشون جزوه ای هم ک میدن تستای کنکوره اما تستایی ک نکته خاصی رو در بر داره و برا زمان جمع بندی عالیه.در کنار تست ها هم نکات خاص هر فصل رو میگه توی کادر هایی ک هر کدام ی عنوان داره بنویسین.خب معلم خوبیه و تلاش کرده ک اسمش رفته دو کتاب قلمچی و طراحی یا گزینش تست قلمچی
      پس حق داره تعریف کنه از خودش
      من ک دارم اینارو مینویسمچون دلم از قلمچی شهرمون پره خواستم فقط بدیشو برات بگم اما حین نوشتن نتونستم از حق بگذرم
      ببخش طولانی شد
      خلاصه مطلب بهت بگم که اگه از کلاسش برا رفع اشکال و جمع بندی استفاده کنی نتیجه میگیری صد در صد.امت اگه بری کلاسش ک توی ی روز تدریس کنه واست و بعد بری سراغ حل تستاس به نظرم بهتره ک نری فقط ب سوال
      هزینه یک روز کلاسش +هزینه جزوه ک بهتون میدن سر جمع چقد برا هر جلسه ازتون پول میگیرن؟
      از ما با جزوه 35هزار تومن هر جلسه یک روزه گرفتن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون بابت حرفات
      45 تومن
      تو ازمون جمع بندی 10 مهر من فیزیک رو نخوندم و 70 زدم با تدریسش
      اون شیش تایی هم جواب ندادم سه تاش ما ترمو بود که درس نداده
      من خودم باگ خلقتم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیشناسم...نظری ندارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن