خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آلبوم جدید شهرام شکوهی ۩ تـــآ نفس هســـت ۩

shahram-shokoohi-ta-nafas-hast.jpg

موسیقی ما – سومین آلبوم رسمی «شهرام شکوهی» از صبح امروز در سراسر کشور منتشر شد.

به گزارش «موسیقی ما»، سومین آلبوم شهرام شکوهی پس از «مدارا» و «کولی عشق» از صبح امروز در سراسر کشور توزیع شد تا این خواننده جدیدترین آثار خود را در اختیار دوستدارانش قرار دهد.

این آلبوم در دوازده قطعه به نام های «دلتنگم، رسوا، تا نفس هست، ای دل نرو، این رسم کجاست، امان از تو، یادت رفته، تسلیم، برکه و ماه، عاشق بمون، سراپا عاشق، تا نفس هست 2» منتشر شده است.

مهلا سلیمانی، امین بامشاد، علی بحرینی، محمد کاظمی و خود شهرام شکوهی ترانه سراهای این آلبوم هستند و مجید اسد اصلاحی، میلاد ترابی، عادل فلاح و خود این خواننده هم برای این آلبوم ملودی ساخته اند. در بخش تنظیم کننده ها نیز اسامی ای چون: « میلاد ترابی، امیرحسین کاشانیان ، مجید اسد اصلاحی و ایمان حجت» به چشم می خورد. پیام طونی، امرحسین کاشانیان، کریم قربانی، میلاد ترابی، مجید اسد اصلاحی، مهدی پاشا، آرسام بابایی، نصیر شعیبی و عادل فلاح نوازنده هایی هستند که در این اثر ساز زده اندو این آلبوم در استودیو «راگا» (ایمان حجت) تهیه و تولید شده است.

شهرام شکوهی پیش از این درباره این آلبوم به «موسیقی ما» گفته بود: « فضای کلی آلبوم را بر اساس تنوع سلیقه ها تعیین کرده ایم. اما در عین حال اگر قرار باشد به صورت کلی درباره فضای آلبوم حرف بزنیم، در آن سعی کرده ام فضاسازی ها جوری باشد که همه نوع مخاطب بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و به نسبت آلبوم دوم نیز نقش خودم را کمتر کرده ام؛ چه در بخش ترانه و حتی در بخش ملودی. مثل آلبوم قبلی نیست که خودم مولف عمده اثر باشم. سعی کردم تفکر جدیدی به آلبوم تزریق شود و این تفکر جدید به نظر خودم و کسانی که آلبوم را گوش کرده اند جواب داده و فضا هم تفاوت های زیادی با آلبوم های قبلی دارد. یعنی شبیه آلبوم های قبلی نیست ولی در نهایت خودم ام.»

01_12.jpg

دانلود با کیفیت 128 / به صورت زیپ

دانلود با کیفیت 128 / به صورت تکی

اگه دانلود کردین و خوشتون اومد برای حمایت ازش به صورت اورجینال تهیه کنید.
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صداشو خیلی دوس دارم
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شهرام یدونس اما محسن چاوشی بیشتر میپسندم
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همیشه یادتان باشد که وضعیت کنونی شما..
      سرنوشت نهاییتان نیست..
      روزهای خوب خواهند آمد

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن