خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دو منبعی در زیست

سلام دوستان به نظرتون چکار کنم توی تمام درس ها فقط یک منبع انتخاب کردم بقیه را کنار گذاشتم دیگه رو اعصابم بودند اما تو زیست نمیدونم چکار کنم خیلی سبز و تانک و ابی قلمچی رو کنار گذاشتم اما واقعا نمیتونم بین نشر الگو و گاج نقره ای یکیو انتخاب کنم نشر الگو خیلی سخته و نمیتونم با اون جلو بیام وقتی گاج هم در کنارم باشه اینجوری وقت کمتری برای خواندن کتاب دارم از طرفی میترسم که اگه نشر الگو رو بزارم کنار اسیب میبینم میشه تا عید گاج نقره ای کار کرد بعد تو فاصله عید تا خرداد نشر الگو زد؟ به نظرم بعید میاد دوستان میتونید روشی پیشنهاد کنید هم نشر الگو و هم گاج نقره ای رو با هم جلو بیارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب نظرم الگو رو کنار نذار عالیه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز منبع اصلی تو زیست بدون هیچ شک و شبهه و تردید متن خود کتاب درسیه
      یعنی صفحه رو بگن پاراگراف بگن از حفظ بگی در این حد
      بعدش با توجه به سطحت الگو گاج و حتی 8هزار(اینو دست رتبه برترم هم بوده)منابع خوبین
      ولی مهم تسلط کافی رو کتابه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درواقع کتاب +الگو
      یا کتاب+گاج
      مگه اینکه اول الگو رو تموم کنی بد بری سراغ گاج چه فصلی چه کلی

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana نمایش پست ها
      دوست عزیز منبع اصلی تو زیست بدون هیچ شک و شبهه و تردید متن خود کتاب درسیه
      یعنی صفحه رو بگن پاراگراف بگن از حفظ بگی در این حد
      بعدش با توجه به سطحت الگو گاج و حتی 8هزار(اینو دست رتبه برترم هم بوده)منابع خوبین
      ولی مهم تسلط کافی رو کتابه
      دیگه کتاب مفت هم نمیرزه برا زیست شما 300 دور کتاب بخونی شاید بتونی 10 درصد بزنی ... اینم اگه قید ها حفظ کنی

باید حتما از کتاب هایی مثل همایش یا الگو یا گاج یا تانک تست استفاده کنی تا نتیجه خوب بگیری

هر کسیم بگه فقط با کتاب میشه درصد بالای 30 زد دروغ بزرگی گفته

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر کتابی یک نقطه قوتی داره.(نه اینکه نقطه ضعف داشته باشن.ولی هر کتابی یه قسمتش بهتره دیگه!)
      برای حلاجیه متنِ کتاب بهتره از خیلی سبز استفاده کنید. برای تست هم الگو(درسته کتاب سختیه ولی تستای جوندار خوبی داره). برای ترکیب کردن هم فاگوزیست خوبه(البته حجمش بالاست و خودتون میتونید این کار رو انجام بدید) . اگه بخواید هزینتون زیاد نشه میتونید از یک کتاب استفاده کنید. مشکلی براتون پیش نمیاد
      گاج بیشتر برای تسلط خوبه. چون تست خیلی سخت و جوندار نداره. ولی با 30 تا تستش میتونی یه فصل رو مرور کنی.
      البته این نظر من بود.نظر دوستان هم محترمه.
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط altenrate نمایش پست ها
      دیگه کتاب مفت هم نمیرزه برا زیست شما 300 دور کتاب بخونی شاید بتونی 10 درصد بزنی ... اینم اگه قید ها حفظ کنی

باید حتما از کتاب هایی مثل همایش یا الگو یا گاج یا تانک تست استفاده کنی تا نتیجه خوب بگیری

دوست عزیز دروغم کجا بود من خودم امسال کنکور دادم
      تنها درسایی که تست زدم از الگو رو دو تا سه فصل اول هر کتاب بود بقیه اش کتاب درسی+تستای گزینه 2 امسال
      مسئله اینه کسی متن کتابو نمیفهمه نمیتونه استنتاج کنه ربط بده خب این اولاز خوب نخوندنه کتابه به مقادر کافی بعدش هم نداشتن اون مهارت ها
      انشالله که شما موفق باشی ولی کتابو ننداز کنار
      من خودم کتابمو چند دور بیشتر عمیق تر میخوندم شایدم بهتر میشدم دیگه نمیموندم حالا خودت مختاری

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط altenrate نمایش پست ها

تنها درسایی که تست زدم از الگو رو دو تا سه فصل اول هر کتاب بود بقیه اش کتاب درسی+تستای گزینه 2 امسال
      مسئله اینه کسی متن کتابو نمیفهمه نمیتونه استنتاج کنه ربط بده خب این اولاز خوب نخوندنه کتابه به مقادر کافی بعدش هم نداشتن اون مهارت ها
      من خودم کتابمو چند دور بیشتر عمیق تر میخوندم شایدم بهتر میشدم دیگه نمیموندم حالا خودت مختاری

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mariyana نمایش پست ها
      خوندن چند باره ی کتاب درسی خیلی خوبه. منم موافقم.ولی کتاب درسی به تنهایی اصلا جوابگو نیست.
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      خوندن چند باره ی کتاب درسی خیلی خوبه. منم موافقم.ولی کتاب درسی به تنهایی اصلا جوابگو نیست.
      من فقط چیزی که خودم ازش نتیجه گرفتمو میگم
      تو این فروم دوستان به من خیلی لطف داشتن و همیشه منو راهنمایی کردن و باصبر جواب دادن تا جایی که از دستم بیاد سعی میکنم این حس رو برگردونم
      نمیگم برای درصد بالای هفتاد
      ولی تا 60 رو حداقل جواب میده(خودم 68)
      هنوز کتابای جدیدمو که سفارش دادم نرسیده حیف دوربین دم دست نیست از کتاب تستام زیستم عکس بگیرم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب من الان چکار کنم چجوری دوتا را با هم بیارم جلو الگو تستای ترکیبی خیلی داره چکارش کنم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب الان من چکار کنم الگو رو بزارم کنار یا گاجو

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب من الان چکار کنم الگو رو بزارم کنار یا گاجو اگه الان الگو رو بزارم کنار دیگه بعد عید سراغش نمیشه رفت چکار کنم؟

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      خوب من الان چکار کنم الگو رو بزارم کنار یا گاجو اگه الان الگو رو بزارم کنار دیگه بعد عید سراغش نمیشه رفت چکار کنم؟
      الگو از الان !!! نمیشه سطحش بالاس شما باید اول به تسلط خوبی برسید

به نظر من سطح تانک کمی از گاج بالاتر و کمی از الگو پایین تر هس

اول تخته رو کار کن تا طرفای عید و وبعدش که خوب راه افتادی برو سراغ الگو

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی تن ها نمایش پست ها
      چند منبعی اگه بتونی اولویت بندی کنی واسه منابعت خیلیم خوبه .. اگرم میخوای تک باشی گاج جامع رو بردار الگورو بزار کنار واسه بعدن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن