خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18

موضوع: تور آنتالیا

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تور آنتالیا

تور آنتالیا -هتل ASDEM LABADA BEACH

عکس های هتل رو در ادامه مطلب مشاهده کنید.
      هتل ASDEM LABADA BEACH-تور آنتالیا

اطلاعات کلی :

سال تاسیس : ژوئن 2006
      بازسازی شده : 2012
      فاصله از فرودگاه : 60 کیلومتر به فرودگاه آنتالیا ، 50دقیقه
      اتاق ها:
      همه اتاق ها با سبک معماری مدرن ترکیه ارائه شده، با فرش ، بالکن، حمام، WC، سشوار، تلفن مستقیم، مینی بار،

تلویزیون، ماهواره ای ، تهویه هوای مرکزی ومبل.
      امکانات هتل ASDEM LABADA BEACH در تور ترکیه :

رستوران اصلی – 4 رستوران a’la carte (ترکی، ایتالیایی و دریایی و ژاپنی) – 6 بار
      3 استخر در فضای باز - 2 استخر در فضای باز - 2 استخر سرپوشیده - 2 استخر بچه در فضای باز
      حمام ، سنا ، جکوزی ، بدن سازی ، اتصال به اینترنت بی سیم، اتاق بازی کامپیوتری ، سینما - منبع :
      تور استانبول و تور دبی
      هزینه اضافی:
      دکتر و پرستار ، خدمات اتاق 24 ساعت ، ماساژ، مراقبت از پوست ، آرایشگاه ،خشکشویی، فکس و کپی ، خدمات عکس، بازار ، مرکز خرید

فعالیت:

برنامه های سرگرم کننده، اجرای زنده موسیقی، سیرک آکروبات، مسابقات، کلوپ شبانه
      برای کودکان:
      باشگاه کوچک، اتاق کامپیوتر، نگهداری کودک
      ورزش:

دارت، تنیس رومیزی ، بدمینتن ، والیبال ساحلی ، مینی فوتبال ، زمین تنیس ، بیلیارد ، بازی های کامپیوتری ، دوچرخه
      هزینه اضافی:
      تجهیزات تنیس ، ورزشهای آبی ، تور قایق بادبانی ، غواصی، خدمات اتاق
      ساحل :
      ساحل شنی، نیمکت ، چترآفتابگیر،خدمات حوله
      غذا و نوشیدنی:
      صبحانه، نهار، شام ، بوفه غذا )، بوفه شب ، تنقلات ، چای و کیک، بستنی ، نوشیدنی داخلی و خارجی ، نوشابه )
      آدرس سایت هتل: http://www.asdembeach.com.tr

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.eloglu نمایش پست ها
      تور آنتالیا -هتل ASDEM LABADA BEACH

عکس های هتل رو در ادامه مطلب مشاهده کنید.
      هتل ASDEM LABADA BEACH-تور آنتالیا

اطلاعات کلی :

سال تاسیس : ژوئن 2006
      بازسازی شده : 2012
      فاصله از فرودگاه : 60 کیلومتر به فرودگاه آنتالیا ، 50دقیقه
      اتاق ها:
      همه اتاق ها با سبک معماری مدرن ترکیه ارائه شده، با فرش ، بالکن، حمام، WC، سشوار، تلفن مستقیم، مینی بار،

تلویزیون، ماهواره ای ، تهویه هوای مرکزی ومبل.
      امکانات هتل ASDEM LABADA BEACH در تور ترکیه :

رستوران اصلی – 4 رستوران a’la carte (ترکی، ایتالیایی و دریایی و ژاپنی) – 6 بار
      3 استخر در فضای باز - 2 استخر در فضای باز - 2 استخر سرپوشیده - 2 استخر بچه در فضای باز
      حمام ، سنا ، جکوزی ، بدن سازی ، اتصال به اینترنت بی سیم، اتاق بازی کامپیوتری ، سینما - منبع :
      تور استانبول و تور دبی
      هزینه اضافی:
      دکتر و پرستار ، خدمات اتاق 24 ساعت ، ماساژ، مراقبت از پوست ، آرایشگاه ،خشکشویی، فکس و کپی ، خدمات عکس، بازار ، مرکز خرید

فعالیت:

برنامه های سرگرم کننده، اجرای زنده موسیقی، سیرک آکروبات، مسابقات، کلوپ شبانه
      برای کودکان:
      باشگاه کوچک، اتاق کامپیوتر، نگهداری کودک
      ورزش:

دارت، تنیس رومیزی ، بدمینتن ، والیبال ساحلی ، مینی فوتبال ، زمین تنیس ، بیلیارد ، بازی های کامپیوتری ، دوچرخه
      هزینه اضافی:
      تجهیزات تنیس ، ورزشهای آبی ، تور قایق بادبانی ، غواصی، خدمات اتاق
      ساحل :
      ساحل شنی، نیمکت ، چترآفتابگیر،خدمات حوله
      غذا و نوشیدنی:
      صبحانه، نهار، شام ، بوفه غذا )، بوفه شب ، تنقلات ، چای و کیک، بستنی ، نوشیدنی داخلی و خارجی ، نوشابه )
      آدرس سایت هتل: Hotel Asdem Labada

سلام داداش داداش آخرش تو چه کار هستی یه بار آسانسور یه بار آیتی این بار هم تور مسافرتی

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      هزینه اقامت روزانه؟هر نفر

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی ما الان داریم تو ایران زندگی میکنیم واقعا ؟!!!!! شوخی کردم بابا ایران بهشت گم شدس ..... یه روز میسازیمش ..... 100 برابر ترکیه بهتر !!!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      یعنی ما الان داریم تو ایران زندگی میکنیم واقعا ؟!!!!! شوخی کردم بابا ایران بهشت گم شدس ..... یه روز میسازیمش ..... 100 برابر ترکیه بهتر !!!
      حالا بشین تا اون روز بیاد

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...Rahim... نمایش پست ها
      حالا بشین تا اون روز بیاد

بله با این روحیه نا امید شما اون روز هیچوقت نخواهد آمد .....

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ربطی به روحیه نداره .. اینی که شما میگی بلند پروازیه اون روز شاید هیچوقت نیاد شاید .. حداقل واسه زمونه ما که نمیاد حالا بعد ما امکانش هست ولی خیلی کم .. یکم واقع بین باشیم ...

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      تا موقعی که دزدی و اختلاس کلان در کشور ما رایج باشه، ما سیر پسرفتمون تند تر خواهد بود...

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      ربطی به روحیه نداره .. اینی که شما میگی بلند پروازیه اون روز شاید هیچوقت نیاد شاید .. حداقل واسه زمونه ما که نمیاد حالا بعد ما امکانش هست ولی خیلی کم .. یکم واقع بین باشیم ...

ولی من مطمئنم این اتفاق تو دوره من اتفاق خواهد افتاد .... چه تضمینی وجود داره که فردا این اتفاق نیفته ؟!! خب وقتی شما میگی زمونه ما نمیشه بعد ما هم میگن زمونه ما نمیشه تا ابد ایران همین میمونه .... بله شاید شما راست میگی ما ایرانیا با هم نیستیم وگرنه انقدر حقمونو نمیخوردن .... از ماست که بر ماست ....

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      تا موقعی که دزدی و اختلاس کلان در کشور ما رایج باشه، ما سیر پسرفتمون تند تر خواهد بود...

این چیز هایی که شما میگی رایج نیستن !!!! رایجو خیلییی وقته رد کردن!!!!! میگم که تو کشورای اروپا یه شیر گرون میشه کل ملت میریزن تو خیابون ، شیر فروشا شیرارو میریزن تو جاده ها برای اعتراض .... ایران همه چیز 10 برابر میشه همه خوابن انگار بعد همون که 10 برابر گرون شده رو میان 1000 تومن ارزون میکنن همه خوشحال و خندان !!! میگن ءءءء دیدی ارزون شد !!! خب مبگم دیگه از ماست که بر ماست !!

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ولی من مطمئنم این اتفاق تو دوره من اتفاق خواهد افتاد .... چه تضمینی وجود داره که فردا این اتفاق نیفته ؟!! خب وقتی شما میگی زمونه ما نمیشه بعد ما هم میگن زمونه ما نمیشه تا ابد ایران همین میمونه .... بله شاید شما راست میگی ما ایرانیا با هم نیستیم وگرنه انقدر حقمونو نمیخوردن .... از ماست که بر ماست ....

بحث اینهکه ما در کشورون تصمیم گیر نیستیم حتی یه ذره..اگه منافعشون بهشون اجازه بده شاید یه پیشرفتی هم کردیم...

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان میگی من چیکار کنم ؟ اگه میتونم جلوی اختلاس و دزدیو بگیرم بهم بگو ..

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      این چیز هایی که شما میگی رایج نیستن !!!! رایجو خیلییی وقته رد کردن!!!!! میگم که تو کشورای اروپا یه شیر گرون میشه کل ملت میریزن تو خیابون ، شیر فروشا شیرارو میریزن تو جاده ها برای اعتراض .... ایران همه چیز 10 برابر میشه همه خوابن انگار بعد همون که 10 برابر گرون شده رو میان 1000 تومن ارزون میکنن همه خوشحال و خندان !!! میگن ءءءء دیدی ارزون شد !!! خب مبگم دیگه از ماست که بر ماست !!
      بیخیال داداشم! به قول یکی از دوستام گوشت کیلویی 40 تومنی رو داری میسوزونی که راجع ب
      ه این حرفا حرف بزنی؟ خوش بگذرون فقط...

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      الان میگی من چیکار کنم ؟ اگه میتونم جلوی اختلاس و دزدیو بگیرم بهم بگو ..

هیچی من چیزی نمیخوام میگم حد اقل بی تفاوت نباشیم .... حالا مهم نیست ان شا الله همچی درست خواهد شد !!!

یه روز خوب میاد اینو میدونم ..... !!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      بیخیال داداشم! به قول یکی از دوستام گوشت کیلویی 40 تومنی رو داری میسوزونی که راجع ب
      ه این حرفا حرف بزنی؟ خوش بگذرون فقط...

دلم میسوزه برا ایران ..... باشه پایان !!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن