خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 34 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 498
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

*** وسایل مورد نیاز برای خوابگاه ***

از اون جایی که خیلی از بچه های کنکوری مجبورند برای تحصیل به شهر های دیگه برند و در خوابگاه زندگی کنند ، لازم دیدم که به بچه ها حتی کوچک ترین و جزئی ترین لوازم مورد نیاز برای زندگی چندین ماهه شون در خوابگاه رو یاد آور بشم ...

1) برس و شانه

2) پلاستیک فریزر و پلاستیک زباله ( لازم نیست یه بسته ببرید چند تا کافیه )

3)اتو مسافرتی

4) چمدان بزرگ برای انتقال وسایل ، حتما قفل دار باشه ...

5) دستمال پارچه ای برای گرفتن اجسام داغ ( کاربرد در آشپز خانه ، اگه اشتباه نکنم بهش می گن دستمال دستگیره )

6 ) چوب لباسی ( از اینایی که توی کمد لباس کاربرد داره )

7) گوشی - لپ تاپ و شارژر ... ترجیحا یک کیف قفل دار مخصوص برای این موارد و سایر وسایل ارزشمندتون داشته باشید)

8) نبات و قند

9) چای کیسه ای

10 ) قرص های ضروری مثل سرماخوردگی ، استامینوفون و ...

11)جوراب

12)بالشت ، پتو ، ملافه و تشک

13)ظرف !

14) مواد لازم اولیه برای آشپزی مثل ادویه جات ، نمک و ...

15)قوری و کتری

16)لوازم التحریر

17) کاغذ a4 به مقدار لازم

18)کبریت

19)ضبط صوت ( برای ضبط صدای استاد ، دلیلش رو حرفه ای های دانشگاه شرح بدن لطفا )

20)چراغ قوه

21)دمپایی 2 عدد ؛ یکی برای جابجایی در خوابگاه و دیگری برای سرویس بهداشتی

22)ناخن گیر

23)حوله ی حمام و صورت

24)آینه ی جیبی و معمولی

25)جانماز و مهر و قرآن و ....

26)ادکلن ، اسپری و ...

27)فلش مموری

28)پول نقد و عابربانک ( ترجیحا به اسم خودتون تا اگه مشکلی پیش اومد بتونید سریعا خودتون اقدام کنید )

29)نخ و سوزن و قیچی

30)عینک معمولی و آفتابی

31)لباس زمستونی و گرم چند عدد ( نگید هنوز پاییزه و ... هوا هیچ وقت قابل پیش بینی نیست )

32)بطری آب

33)خمیردندان ، نخ دندان و مسواک

34)صابون ، شامپو و لطف و ...

35) جاصابونی ( دلیلش رو بعدا به خوبی می فهمید )

36)لباس راحتی و زیر

37)چاقوی بزرگ و کو چک

38) چند عدد کنسرو

39) قاشق چنگال

40) در باز کن

41)گیره ی لباس

42)طناب نازک برای بند رخت

43) قفل آویز و قفل کمدی ( نمی دونم اسم اصلیش چیه ، همین هایی که تو کمد ها هم دیده میشه ) ؛ قفل کمدتون رو پس از اسکان عوض کنید ...

44)قفل در اتاق رو به همراهی هم اتاقی هاتون عوض کنید ...

45)اسکاچ ، مایع ظرفشویی و پودر لباس شویی

46)سه راهی سیم دار و سه راهی بی سیم

47)عکس 3*4 سال جاری به تعداد حداقل 12 تا ( پشت نویسی هم بکنید )

48) دفترچه ی بیمه

49 ) اصل مدارک شناسایی تون من جمله کارت ملی ، شناسنامه

50) دفترچه ی حسابتون ( اگه حساب جاری به اسم خودتون دارید )

51)کپی شناسنامه و کارت ملی به تعداد کافی

52)کیف رسمی

53)کیف پولی و جیبی

54)چراغ مطالعه

55) لیوان ترجیحا غیر شیشه ای ببرید و اگه خواستید اون جا شیشه ایش رو تهیه کنید ...

56) پارکت و یا رو فرشی و یا قالیچه و یا ... ؛ موکت خوابگاه زیاد تمیز نیست

57)فلاسک

58) جارو برای تمیز کردن اتاق ( جارو برقی تو اکثر خوابگاه ها هست ، منظورم از این جارو معمولیا بود )

59)کفش رسمی و ورزشی

60)اگه مناطق پر باران میرید چکمه یا پوتین هم ببرید ...

61)سطل زباله

62)کاغذ چرک نویس

63)گوش پاکن

64)شلوار و پیرهن رسمی

65) کت و شلوار برای مراسم رسمی ( روز اول کت و شلوار نپوشید )

66)منگنه و منگنه زن

67 ) چسب نواری بزرگ و کوچک

68 ) کِرِم و از این دست مواد ( اگه عادت به استفادشون دارید )

69)ماشین ریش تراش و سایر لوازم اصلاح صورت (برای پسر ها )

70)شال گردن و دستکش برای راهیان مناطق سردسیر

71)بشقاب و کاسه و ...

72) یک عدد
      Card TV DVB X-Vision USB
      برای مشاهده ی TV به وسیله ی لپ تاپ( بدون نیاز به نت )

قابل توجه ناظرین محترم ؛ یک تایپیک با همین نام وجود داره منتها تنها 3 -4 پست به لوازم مورد نیاز خوابگاه اشاره کردن و تقریبا بقیه ی پست ها به بحث و دعوا سر آوردن یا نیاوردن لپ تاپ است ... ارزش وقت دوستان خیلی بیشتر از اونه که با چنین پست هایی تلف بشه ... پس خواهشا بگذارید این تایپیک باز بمونه ... ممنون از شما دوستان

پ . ن ها ؛

1) خیلی از موارد بالا رو می تونید توی شهر مقصد تهیه کنیذ اما چیز های جزئی مثل گوش پاکن و مسواک و ... رو همین جا تهیه کنید که اذیت نشید ...

2)از دوستان بخصوص عزیزانی که تجربه ی خوابگاه دارند خواهش می کنم که پیشنهادات و انتقادات و تجربیات خودشون رو در اختیار بقیه هم بگذارند ...

3)از بحث و جدل بی مورد در تایپیک بپرهیزید خواهشا ...

4)اسپم هم ندید لطف کردید ...

5) اگه چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه حتما یاد آور بشید ...

اگه از این تایپیک سود بردید 5 صلوات برای سلامتی صاحب الزمان ( عج ) بفرستید ...

موفق و موید باشید ...

و من الله توفیق ...

پ . ن ؛ الان که یکسال به عقب بر می گردم نمی دونم چرا این قدر وسیله ردیف کردم !!؟ مواردی که قرمز می کنم ضروری نیست !! حداقل فعلا ضروری نیست همون جا

می خرید اگه لازم بود
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...
      ویرایش توسط moho : 21 مرداد 1395 در ساعت 02:24

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خیلی خیلی ممنون محمدحسین جان ، خیلی کامل و جامع بود

به نظرم یه دونه Card TV DVB X-Vision USB دوستان بگیرین و نرم افزارش رو روی لپ تاپ نصب کنند برای تماشای TV در خوابگاه راحت باشند
      من که خودم به شخصه همین مدل کارت تی وی
      X-Vision رو روی لپ تاپ نصب کردم برای تماشای TV

ویرایش توسط saj8jad : 17 مرداد 1394 در ساعت 07:57 دلیل: اضافه کردن عکس Card TV DVB X-Vision USB

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      خیلی خیلی ممنون محمدحسین جان ، خیلی کامل و جامع بود
      خیلی ممنون داداش گلم سجاد ... شما هم خوابگاهی هستی دیه نه ؟؟؟ یه جهیزیه ی کامل می خواد ما شاء الله ...

پیشنهادت هم عالی بود من خودم تو فکرش نبودم ... ممنون از پیشنهادت داداش گلم ...

راستی این رو یادم رفت بگم ...

آبجی های گلم چادر یادتون نره ( تر جیحا 2 تا ) اگه هم چادر نمی پوشید از قبل تحقیق کنید که توی دانشگاه و خوابگاه بهتون گیر ندن ...

جند کتاب غیر درسی هم برای پر کردن اوقات فراغت ببرید ...

اگه کارتتون رمز اینترنتی نداره براش بگیرید ( به کمک عابر بانک )

یه تشت کوچیک برای شستن لباس ها هم حتما ببرید و به مانند مسواک اجازه ی استفاده از اون رو به بقیه ندید ...

اگه غذا پختن بلد نیستید توی فرصت باقی مونده حتما چند غذای ساده رو یاد بگیرید تا مجبور نباشید پنجشنبه و جمعه ها ( که دانشگاه ها معمولا بهتون غذا نمی دن ) رو همیشه با غذای حاضری سر کنید ...

قبل از استفاده از اسپری و ادکلن از هم اتاقی هاتون بپرسید تا مطمئن بشید نسبت به اون حساسیت ندارند ...

و اما برای شروع دوستی و تاثیر مثبت روی هم اتاقی هاتون ، شیرینی مخصوص شهرتون (البته هم اتاقی هاتون ممکنه هم شهری تون باشند ) یا یک بسته شیرینی جمع و جور و ساده براشون تهیه کنید ... مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد ...

اینم رعایت کپی رایت ؛

از این صفحه خیلی کمک گرفتم دست نویسندش درد نکنه ؛ کلیک کنید

موفق باشید ان شاء الله ...

در پناه حق ...

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

ویرایش توسط moho : 17 مرداد 1394 در ساعت 08:01

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      خیلی ممنون داداش گلم سجاد ... شما هم خوابگاهی هستی دیه نه ؟؟؟ یه جهیزیه ی کامل می خواد ما شاء الله ...

آبجی های گلم چادر یادتون نره ( تر جیحا 2 تا ) اگه هم چادر نمی پوشید از قبل تحقیق کنید که توی دانشگاه و خوابگاه بهتون گیر ندن ...

یه تشت کوچیک برای شستن لباس ها هم حتما ببرید و به مانند مسواک اجازه ی استفاده از اون رو به بقیه ندید ...

اگه غذا پختن بلد نیستید توی فرصت باقی مونده حتما چند غذای ساده رو یاد بگیرید تا مجبور نباشید پنجشنبه و جمعه ها ( که دانشگاه ها معمولا بهتون غذا نمی دن ) رو همیشه با غذای حاضری سر کنید ...

قبل از استفاده از اسپری و ادکلن از هم اتاقی هاتون بپرسید تا مطمئن بشید نسبت به اون حساسیت ندارند ...

و اما برای شروع دوستی و تاثیر مثبت روی هم اتاقی هاتون ، شیرینی مخصوص شهرتون (البته هم اتاقی هاتون ممکنه هم شهری تون باشند ) یا یک بسته شیرینی جمع و جور و ساده براشون تهیه کنید ... مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد ...

اینم رعایت کپی رایت ؛

در پناه حق ...

ممنون عالی بود... دارم 2 تا کتاب کشت و کشتاری دانلود میکنم معرکست

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      اسمشون رو بگو یا لینک دانلودشون رو بگذار آبجی الی تا ببینیم بدرد ما هم میخوره ، بخونیمش حداقل

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها

خواهش می کنم آبجی ... خدا به هم اتاقی هاتون رحم کنه ...

اگه چیزی به ذهنتون رسید که در لیست نبود حتما بگید تا بقیه هم مطلع بشن ...

موفق باشید ...

در پناه حق خانم دکتر ...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آهان راستی این روپوش سفیدی که می گن دانشجویان پزشکی باید تهیه کنند واقعا لازمه عایا ؟؟

پ . ن ؛ بله ضروری بود !!

اون هایی که آزمایشگاه توی برنامه درسیشون هست ، روپوش سفید رو فراموش نکنن !

( پ . ن رو بعد از 1 سال نوشتم )

ویرایش توسط moho : 21 مرداد 1395 در ساعت 02:27

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا ک
      لیستتون خیلیم ناقص بود :/
      پس خرسش کووووووو؟؟؟؟؟؟!!!!!!
      اصن جا خوردم لیست رو دیده مگه میشه بدون خرسی رفت؟! :/
      ب لیستتون اضافه کنید خرس گنده ها ب انضمام کوچولو ها

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها
      واقعا ک
      لیستتون خیلیم ناقص بود :/
      پس خرسش کووووووو؟؟؟؟؟؟!!!!!!
      اصن جا خوردم لیست رو دیده مگه میشه بدون خرسی رفت؟! :/
      ب لیستتون اضافه کنید خرس گنده ها ب انضمام کوچولو ها
      آره راس می گین ... چون من پسرم یادم نبود این ها رو ...

خواهران گرامی شاسخین در ابعاد بزرگ و کوچیک یادتون نره ...

موفق باشید ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره راس می گین ... چون من پسرم یادم نبود این ها رو ...

خواهران گرامی شاسخین در ابعاد بزرگ و کوچیک یادتون نره ...

موفق باشید ...
      البته برای سریال بازهای گرامی ارشیوتون رو چه روی دی وی دیه چه هارد ببرید دید مادر و اعضای خانواده یه بررسی انجام دادن اونم با این سریال ها دیگه خونه تون میشه خوابگاه
      من برم یا میبرم یا میدم دست دوستان
      اها دخترخانم ها ضد افتاب و لوازم ارایشی هم یادتون نره به خصوص شهر پرتی باشه معلوم نیست اصلشو گیر بیاری تغلبی هم که پوست رو...
      من یه سوال ذهنمو درگیر کرده دوستان به خصوص دانشگاه رفته چه دانشگاه های تاپ چه شهرهای دور جواب بدن لطفا من تو اکثر فیلم ها دیدم دانشجو تبلت هم میبرن سر کلاس چه برای ضبط و نوشتن به خصوص دو نوع(سرفیس و ایر) اینجا ضایع است این حرکت؟نکنیم این کار رو؟
      راستی برای جالباس هام اگه کمدتون محدوده و لباس اویزی زیاد دارید از این اویز ها که موربه و رو هم خیلی خوبه حجم کم و لباس زیاد رو پوشش میده

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آهان خوب شد گفتید از این جا آویز چسبی ها هم چند تا همراتون باشه ... تکی یا جفتی هاش بهتره ... حتما لازمتون میشه ... اینم عکسش ؛

home-set-4648-98694-1-zoom-1-.jpg

لپ تاپ و تبلت هم فکر کنم ضایع باشه سر کلاس ببریم ... اول یه کمی با شرایط کلاس آشنا بشید بعد اگه شد اینا رو سر کلاس ببرید ...

در ضمن توصیه می کنم بیش از حد لوازم تفریحی اطرافتون رو زیاد نکنید چون توی دانشگاه هم باید درس خند ... حتی بیشتر از سال کنکور ...

موفق باشید ...

پ . ن ؛ بازم بعد یک سال !

این پیشنهادی که دادن پیشنهاد خوبی بود ... این آویزا به کارم اومد حالا شما رو نمی دونم ولی اگه بتونید همراتون داشته باشید ضرر نمی کنید !!

ویرایش توسط moho : 21 مرداد 1395 در ساعت 02:46

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا نوشتی سوزن و قیچی و نخ؟!!!!! حتی ب نظر من بردن برس برای پسر ها مکروه میباشد خخخخخخخخحح ب خدا یکی از بچه ها میگفت خودشو هم اتاقیاش فقط بعد حموم موهاشونو شونه میکنن خخخخخخخ تازه این با کلاسشون بود خخخخخخ وسایل آشپزی؟؟؟ مگه داریم پسری ک آشپزی کنه؟!!!! اصن پسر اونه ک غذای مسخره ی دانشگاه رو با اشتیاق بخوره آخرش بگه کاش ی ظرف همرامون میکردن خخخخخخ بابا باریکلا پسرا ب فکر خودسازی افتادن! الان یاد یکی افتادم یعنی هر کی باهاش هم اتاقی ش برد کرده فکر کنم آشپزیش حرف نداره موقع رفتنت ی عکس از وسایل بذار میخوام مطمین شم خالی نبستی خخخخخخ

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت نمایش پست ها
      چرا نوشتی سوزن و قیچی و نخ؟!!!!! حتی ب نظر من بردن برس برای پسر ها مکروه میباشد خخخخخخخخحح ب خدا یکی از بچه ها میگفت خودشو هم اتاقیاش فقط بعد حموم موهاشونو شونه میکنن خخخخخخخ تازه این با کلاسشون بود خخخخخخ وسایل آشپزی؟؟؟ مگه داریم پسری ک آشپزی کنه؟!!!! اصن پسر اونه ک غذای مسخره ی دانشگاه رو با اشتیاق بخوره آخرش بگه کاش ی ظرف همرامون میکردن خخخخخخ بابا باریکلا پسرا ب فکر خودسازی افتادن! الان یاد یکی افتادم یعنی هر کی باهاش هم اتاقی ش برد کرده فکر کنم آشپزیش حرف نداره موقع رفتنت ی عکس از وسایل بذار میخوام مطمین شم خالی نبستی خخخخخخ
      بازم دود از کنده بلند میشه !!! ... دخترای الان که همش به آرایش و عروسک بازی و گوشی سرگرمند ... دور و بر آشپزی و کار خونه هم که ما شاء الله نمی رن ... بازم پسرا پسرن یه عذر موجه دارن واسه این کار ... ولی شما دخترا چی ؟؟؟ ... خخخخ ... بدجور کوبیدمتونا

پ . ن ؛ شوخی کردم به خودتون نگیریدا ...

موفق باشید ...

در پناه حق ...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یا خدا! موهو ناخنگیر نبریا مسخرت میکنن بردی نیمه شب آروم زیر پتو استفاده کن سوهان نبری بندازنت بیرون!!! حوله چرا؟! واستا ی گوشه خشک میشی دیگه! ملافه لازم نیست شلوارتو بنداز روت! جوراب نبریا دوستات میارن خخخخخخخخخخحخخ جدی من اصن باورم نمیشه این لیستو مامانت نوشته ولی ت فقط دو دست لباس ببر همین خودکار ک دخترا دارن بهت میدن برگه هم نمیخواد جزوشونو کپی کن مایع ظرف شویی نبریا همه ظرف شستنو میندازن گردنت اصن لازم هم نیست همه چیزو رو هم بریزید بخورید از نهایت ویتامین استفاده کنید اتو چیه؟؟؟؟؟ این ی وسیله ی کاملا دخترونست! لباساتو بذار زیرت صاف میشه خخخخخخخخخخخخخ خدایا توبه این پسرا دارن ب کجا میرن خخخخخخخخخخ حالا ترم اوله ترم بعدی میبینمت
      چوب لباسی هم لازم نیست بنداز رو سر دوستات خشک ش
      ویرایش توسط طراوت : 17 مرداد 1394 در ساعت 10:36 دلیل: چوب لباسی یادم رفته بود :))

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اینم رعایت کپی رایت ؛

در پناه حق ...
      البته اگه اخر هفته حوصله غذا پختن نداشتینو (واز غذای دانشگاه هم خسته نشده باشین) چهارشنبه ژتون دوستانتونو جمع کنین و برا اخر هفته هم همون چهار شنبه بگیرین وبزارین یخچال تا بعدا کارتون راحت شه

صفحه 1 از 34 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن