خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط salehi نمایش پست ها
      باسلام من امسال چهارم دبیرستان بودم ورشته ام هم ریاضی بود دیپلم ریاضی هم داشتم امانتیجه دلخواه ام روتوکنکورکسب نکردم میخواستم کنکور۹۵روانسانی شرکت کنم۰آیابرای شرکت درکنکور۹۵برای رشته انسانی نیازی به گرفتن دیپلم انسانی هست یانه؟ممنون میشم اگه پاسخ بدید۰لطفاراهنمایی ام کنید
      سلام
      خیر نیازی به گرفتن دیپلم انسانی نیست
      شما میتونی با همون دیپلم ریاضی که داری در کنکور سراسری 95 گروه آزمایشی انسانی شرکت کنی
      موفق باشید

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      رشته خوبه
      ولی تو ایران خوب نیست
      رشته خوبه
      ولی کسایی میشناسم تنبل میان از تجربی-ریاضی به انسانی

چون ریاضیمون اسونه ریاضی رو بالا میزنن رتبه تاپ میارن
      آره خب رشته روانشانسی رشته خوبیه ، اما از نظر بازار کار در ایران زیاد جالب نیست

در مورد اینکه شما میگید از رشته های ریاضی و تجربی افراد تنبل میان و ریاضی انسانی رو چون آسونه بالا میزنن و رشته های تاپ قبول میشن باید خدمتتون عرض کنم ؛

اینکه ریاضی انسانی نسبت به حسابان و دیفرانسیل بچه های ریاضی آسون تر هستش درش شکی نیست ، اما خب شما
      اون طرف قضیه رو هم نگاه کن ، کسی که تا حالا فلسفه و منطق ، اقتصاد ، عربی اختصاصی انسانی ، تاریخ و جغرافیا
      و خیلی از درس های دیگه رشته انسانی رو که باهاشون آشنایی نداره باید بخونه ، خب اینم یه مشکل جدی برای اون شخص حساب میشه ، از طرفی درسته که زدن درصد بالا در ریاضی کنکور انسانی خیلی تاثیر داره ، اما بالا زدن درس های دیگه ای مثل اقتصاد و ... هم مهمه ، که واقعاً برای یه دانش آموز ریاضی یا تجربی که قبلاً این درس ها رو نخونده سخت و مشکله

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باتشکرازکسانی که به سوالم پاسخ دادن وخیالم روبابت دیپلم گرفتن راحت کردین۰

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      آره خب رشته روانشانسی رشته خوبیه ، اما از نظر بازار کار در ایران زیاد جالب نیست

در مورد اینکه شما میگید از رشته های ریاضی و تجربی افراد تنبل میان و ریاضی انسانی رو چون آسونه بالا میزنن و رشته های تاپ قبول میشن باید خدمتتون عرض کنم ؛

اینکه ریاضی انسانی نسبت به حسابان و دیفرانسیل بچه های ریاضی آسون تر هستش درش شکی نیست ، اما خب شما
      اون طرف قضیه رو هم نگاه کن ، کسی که تا حالا فلسفه و منطق ، اقتصاد ، عربی اختصاصی انسانی ، تاریخ و جغرافیا
      و خیلی از درس های دیگه رشته انسانی رو که باهاشون آشنایی نداره باید بخونه ، خب اینم یه مشکل جدی برای اون شخص حساب میشه ، از طرفی درسته که زدن درصد بالا در ریاضی کنکور انسانی خیلی تاثیر داره ، اما بالا زدن درس های دیگه ای مثل اقتصاد و ... هم مهمه ، که واقعاً برای یه دانش آموز ریاضی یا تجربی که قبلاً این درس ها رو نخونده سخت و مشکله

بله مهندس سجاد عزیز درس میگن هر رشته سختی های خودشو داره.منم تغییر رشته ای بودم و با تمرین تکرار ومطالعه تونستم تو رشته انسانی پیشرفت نسبی داشته باشم...

رشته روانشناسی تو ایران تازه داره جا میفته ولی اگه علاقمند رشتش باشی وجز 50 روانشناس خوب کشور که همه چیز ممکنه موفق میشی حالا سختیهای زیادی داره....ولی تحصیل تو خارج از کشور در این رشته اخذ بورس و...سخته واقعا سخته...خیلی پشتکار وتلاش میخواد...

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خیر,نیازی به گرفتن دیپلم جدید نیست.اما ممکنه یه مقدار از تاثیر سوابق تحصیلی بعضی درسا محروم بشی(مثل عربی اختصاصی,فلسفه و....)
      اما اصلا نگران نشو
      رتبه 1 کنکور انسانی 93رشته اش ریاضی بوده.و حتی سال جهارم هم ریاضی خونده اما توی کنکور انسانی شرکت کرد و یه رتبه عالی بدست آورد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)