خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان برای ازاد فقط با ازمون هاروزدم .....پدرم اصرارداره حقوق وحسابداری بدون کنکورم بزنم ولی شک دارم هنوز....حق من این نیس واقعا....

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببین بیا واقع بین باشیم ، هدفت از درس خوندن چیه ؟ آیا شما می خواید بعد از تموم شدن درستون مشغول کار بشید یا صرفا یه مدرک دانشگاهی می خواهید ؟،

خیلی از خانم ها ، بخصوص تو شهرستان های کوچیک و یا با شرایط خانوادگی خاص هدف اصلیشون از تحصیل اشتغال نیست ( بر خلاف 99 درصد آقایون )

اگه هدفت اشتغاله من می گم خوندن حسابداری آزاد ( حتی بدون کنکور ) بهتر از اقتصاد سراسریه در غیر اینصورت همون اقتصاد سراسری رو بخون

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط stephanie نمایش پست ها
      ببین بیا واقع بین باشیم ، هدفت از درس خوندن چیه ؟ آیا شما می خواید بعد از تموم شدن درستون مشغول کار بشید یا صرفا یه مدرک دانشگاهی می خواهید ؟،

خیلی از خانم ها ، بخصوص تو شهرستان های کوچیک و یا با شرایط خانوادگی خاص هدف اصلیشون از تحصیل اشتغال نیست ( بر خلاف 99 درصد آقایون )

اگه هدفت اشتغاله من می گم خوندن حسابداری آزاد ( حتی بدون کنکور ) بهتر از اقتصاد سراسریه در غیر اینصورت همون اقتصاد سراسری رو بخون
      @شاداب شریعتی

بله شاداب جان،منم کاملا با این حرف استفانی موافقم. شما اگر درجه ی اول کار برات مهم باشه بعدش علاقه، بنظرم حسابداری بعدش علوم از تو اولویت کاری قرار دارن.که از نظر شخص خودم، حسابداری رو ترجیح میدم چون رشته ایه که همه جوره براش کار هست.از پشت میز نشینِ رده بالاش گرفته تا پایین.
      بعدش خالا اگر انقدر مهم بود برات و علاقمند به اقتصاد هم هستی، بعد از کار گرفتنت،چندسال دیگه که از این همهمه ی کنکور آزاد شدی، اقتصاد رو هم بخون.چه اشکالی داره که آدم دوتا مدرک داشته باشه!اصن شاید تا اون موقع از اقتصاد بدت اومد،دیگه بهش فکر نکردی.

با دلام*_*

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stephanie نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها
      @شاداب شریعتی

بله شاداب جان،منم کاملا با این حرف استفانی موافقم. شما اگر درجه ی اول کار برات مهم باشه بعدش علاقه، بنظرم حسابداری بعدش علوم از تو اولویت کاری قرار دارن.که از نظر شخص خودم، حسابداری رو ترجیح میدم چون رشته ایه که همه جوره براش کار هست.از پشت میز نشینِ رده بالاش گرفته تا پایین.
      بعدش خالا اگر انقدر مهم بود برات و علاقمند به اقتصاد هم هستی، بعد از کار گرفتنت،چندسال دیگه که از این همهمه ی کنکور آزاد شدی، اقتصاد رو هم بخون.چه اشکالی داره که آدم دوتا مدرک داشته باشه!اصن شاید تا اون موقع از اقتصاد بدت اومد،دیگه بهش فکر نکردی.
      اصلی ترین هدفم از درس خوندن اشتغاله استفانی...نه صرفا گرفتن یه مدرک وبعدم بشینم خونه.....کارکردن خیلی برام مهمه من حتما باید برم سرکار....
      حسابداری سراسری اصفهان وکرمانشاه روزدم.....اصفهان نیارم کرمانشاه حتما میارم ولی ازاد بروجرد متنفرم ازدانشگاش واقعا....البته اگه قرارباشه شهردیگه برم رشته های بهترقبول میشم مثل بهداشت عمومی بعضی جاها صنایع غذایی بوعلی همدان گیاه پزشکی تبریز و........ولی پدرم نمیذاره.....
      حالا نتایج بیاد باز بامشاور میحرفم
      مرسی از راهنمایی هاتون بچه ها

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من معدلم 19/15 ه ....سال دومم بود که کنکوردادم ولی واقعا یکسالواستراحت بودم وهیچی نخوندم چون اصلا برنامم کنکور95بود ولی پشیمون شدم....حالا انتخاب رشته کردم هم برای سراسری هم ازاد....ترازمم 6500شده بود.....خانوادم نمیذارن شهردیگه برم به همین خاطرهم توانتخاب رشته ازادهم درسراسری اولویت های اولمو بروجرد زدم شهرخودم....حالا راهنمایی که من ازتون میخوام...سراسری بروجرد فقط رشته شیمی محض واقتصاد داره...من هردورومیارم ب اقتصادم علاقه دارم ....منتهی پدرم چون خودش کارش دانشگاهه ازاده میگه بیا پیش خودم ....علوم ازمایشگاهی ممکنه قبول نشم دراونصورت مجبورم رشته هایی مثل حقوق بودن کنکور وحسابداری واینا....برم....ولی با اینکه برای کنکور زحمت نکشیدم ونخوندم زورم میبره ازادبرم....شمابودین چکارمیکردین؟؟؟
      ببخشیدخیلی طولانی شد....
      هرجا که دلت میره برو
      اگر طبق خواسته ی دلت انتخاب رشته نکنی و قبول شی چیزیو ک نمیخوای..... آدم موفقی نخواهی شد
      صلاح مملکت خویش خسروان دانند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن