خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question ببینم میتونین این سوالای ریاضیو حل کنین

dsc_0291.jpg

دوستان این سوالا نه سختن نه آسون ...یه جورایی آدمو درگیر میکنن...ازتون میخوام راه حل هاتونم بگید .

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      واسه سوال 1: من عددها رو چک میکنم معمولا! مثلا -3 رو بندازی تو معادله صدق میکنه پس 1و2و3 حذف میشن و جواب میشه 4
      واسه سوال 2: همه تابع ها رو رسم کن! معلومه که-x خودش و معکوسش منطبقن
      واسه سوال 3 هم بازم رد گزینه:
      iهمرو امتحان میکنیم میبینیم 3 جواب میده

واسه سوال4: هی باید از 1 عدد بندازی ببینی چی میشه اگه دقت کنی از 9 به بعد صورت و مخرج منفی میشن و عدد های زوج و فرد حاصل رو منفی و مثبت میکنن و مثلا 11و13و15و.... عبارت رو منفی میکنن پس بیشمار جوابه

ببین من نصف سوالارو تو ریاضی اینطوری حل میکردم هم زمان کم میبرد و هم همیشه جواب میده
      توی پیش دانشگاهی دیگه دنبال راه حل تشریحی نباش!
      فقط این روش تمرینیه(خیلی تمرین میخواد)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جوابها به تربیب :
      4
      4
      2
      4

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      واسه سوال 1: من عددها رو چک میکنم معمولا! مثلا -3 رو بندازی تو معادله صدق میکنه پس 1و2و3 حذف میشن و جواب میشه 4
      واسه سوال 2: همه تابع ها رو رسم کن! معلومه که-x خودش و معکوسش منطبقن
      واسه سوال 3 هم بازم رد گزینه:
      iهمرو امتحان میکنیم میبینیم 3 جواب میده

واسه سوال4: هی باید از 1 عدد بندازی ببینی چی میشه اگه دقت کنی از 9 به بعد صورت و مخرج منفی میشن و عدد های زوج و فرد حاصل رو منفی و مثبت میکنن و مثلا 11و13و15و.... عبارت رو منفی میکنن پس بیشمار جوابه

ببین من نصف سوالارو تو ریاضی اینطوری حل میکردم هم زمان کم میبرد و هم همیشه جواب میده
      توی پیش دانشگاهی دیگه دنبال راه حل تشریحی نباش!
      فقط این روش تمرینیه(خیلی تمرین میخواد)

اینا همیشه جواب میده ؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جواب1:
      روش 1: -1 رو امتحان می کنیم که اختلاف بین گزینه هاست و معلوم میشه که گزینه چهار درسته
      روش2:بدیهی است که عبارت داخل قدر مطلق مثبت و یک عدد مثبت از منفی بزرگ تر است پس چهار درسته
      جواب2:
      روش1:رسم نمودار (که فکر کنم از همه ی راه ها راحت تره)
      روش2:تک تک ضابطه های گزینه ها رو معکوسش رو بدست بیاری و با اصل ضابطه مقایسه کنید هر کدوم که مساوی بودن جوابه که تو اینجا گزینه چهاره
      جواب 3:
      همونطور که دوست عزیزمون گفتن امتحان گزینه ها یکی از راه حل هاست ولی اگه دقت کنید در صورت سوال گفته تابع f خطیه و به صورت ax +b است بنابراین با جاگذاری این رابطه در دو رابطه صورت سوال ضابطه تابع بدست میاد
      جواب 4:
      اگه یکم زرنگ بازی دربیاری اون عبارتی که در کسر ضرب شده یکی درمیان منفی یک و مثبت یک میشه پس کسر چه منفی باشه و چه مثبت یکی در میان علامت جملات عوض میشه پس بینهایت جمله منفی و مثبت داریم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezashojae نمایش پست ها
      جواب1:
      روش 1: -1 رو امتحان می کنیم که اختلاف بین گزینه هاست و معلوم میشه که گزینه چهار درسته
      روش2:بدیهی است که عبارت داخل قدر مطلق مثبت و یک عدد مثبت از منفی بزرگ تر است پس چهار درسته
      جواب2:
      روش1:رسم نمودار (که فکر کنم از همه ی راه ها راحت تره)
      روش2:تک تک ضابطه های گزینه ها رو معکوسش رو بدست بیاری و با اصل ضابطه مقایسه کنید هر کدوم که مساوی بودن جوابه که تو اینجا گزینه چهاره
      جواب 3:
      همونطور که دوست عزیزمون گفتن امتحان گزینه ها یکی از راه حل هاست ولی اگه دقت کنید در صورت سوال گفته تابع f خطیه و به صورت ax +b است بنابراین با جاگذاری این رابطه در دو رابطه صورت سوال ضابطه تابع بدست میاد
      جواب 4:
      اگه یکم زرنگ بازی دربیاری اون عبارتی که در کسر ضرب شده یکی درمیان منفی یک و مثبت یک میشه پس کسر چه منفی باشه و چه مثبت یکی در میان علامت جملات عوض میشه پس بینهایت جمله منفی و مثبت داریم

میشه سوال سه رو بیشتر توضیح بدید متوجه نشدم دقیقا ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن