خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 247
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

شروع. دانشجویان پزشکی

دانشجویان پزشکی دیروز و امروز بیان نظراتشان را بگن در مورد چگونگی تحصیل در دانشگاه و اهمیت دروس و نحوه مطالعه دروس و ...
      ممنون از همکاریتون

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      دانشجویان پزشکی دیروز و امروز بیان نظراتشان را بگن در مورد چگونگی تحصیل در دانشگاه و اهمیت دروس و نحوه مطالعه دروس و ...
      ممنون از همکاریتون

Sent from my LG G3
      من پزشکی نیستم ولی هم دوران دانشگاه هم الان دوسته پزشک زیاد دارم.هیچی دیگه هفت سال باید فقط بدرسید.درسای کنکور دربرابرش مسخره بازیه.اگه برنامه ریزی نداشته باشی واسه درسات و تفریحاتت گیر میوفتی.خیلیا بودن مخصوصا رتبه خوبا از اول میومدن روزی 18 ساعت میدرسیدن کار خوبی نبود ولی عادت داشتن اکثرا هم همونا قبول میشدن تخصص.نمیخوام بترسونمتون ولی تو خوابگاه بیشتر معتادا پزشکی بودن چون واقعا سخت بود و اینام روحیه ضعیفی داشتن یا به زور خانوادشون میومدن پزشکی.در کل حواستون جمع باشه دکتر شدن سخته.
      ?

3. Top | #3

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      من پزشکی نیستم ولی هم دوران دانشگاه هم الان دوسته پزشک زیاد دارم.هیچی دیگه هفت سال باید فقط بدرسید.درسای کنکور دربرابرش مسخره بازیه.اگه برنامه ریزی نداشته باشی واسه درسات و تفریحاتت گیر میوفتی.خیلیا بودن مخصوصا رتبه خوبا از اول میومدن روزی 18 ساعت میدرسیدن کار خوبی نبود ولی عادت داشتن اکثرا هم همونا قبول میشدن تخصص.نمیخوام بترسونمتون ولی تو خوابگاه بیشتر معتادا پزشکی بودن چون واقعا سخت بود و اینام روحیه ضعیفی داشتن یا به زور خانوادشون میومدن پزشکی.در کل حواستون جمع باشه دکتر شدن سخته.
      خیلی توصیه هاتون مفید بود ...
      امیدوارم ( اگه قبول شدیم ) حواسمون باشه سیگاری یا بد تر از اون نشیم !

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad76 نمایش پست ها
      خیلی توصیه هاتون مفید بود ...
      امیدوارم ( اگه قبول شدیم ) حواسمون باشه سیگاری یا بد تر از اون نشیم !
      جدی میگم چون درسا سخته شبای امتحان برای اینکه بیدار بمونن بدرسن مواد گوناگونی مصرف میکردن اخرش تو علوم پایه گیر میکردن و معتادم که شده بودن.ولی اونایی که ایمان قوی داشتن پایه های خانوادگی قوی داشتن قلیونم نمیکشیدن.قلیون که مثله نقل و نبات هست به جون خودم همه چی از قلیون شروع میشه.
      ?

5. Top | #5

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من این معتاد شدن و اصلا درگ نمیکنم...
      ینی چی آخه؟
      خدمتم میخاستیم بریم پادگان همه میگفتن هرکی میره پادگان x معتاد بیرون میاد...
      ماکه رفتیم خبری هم نبود.. خیلیم حال داد خخخخخخخخخخ

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      من این معتاد شدن و اصلا درگ نمیکنم...
      ینی چی آخه؟
      خدمتم میخاستیم بریم پادگان همه میگفتن هرکی میره پادگان x معتاد بیرون میاد...
      ماکه رفتیم خبری هم نبود.. خیلیم حال داد خخخخخخخخخخ
      بخدا هم تو خدمت هم تو خوابگاه فراوون بودن.ولی اینکه هرکی میره معتاد میشه نه قبول ندارم
      ?

7. Top | #7

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جدی میگم چون درسا سخته شبای امتحان برای اینکه بیدار بمونن بدرسن مواد گوناگونی مصرف میکردن اخرش تو علوم پایه گیر میکردن و معتادم که شده بودن.ولی اونایی که ایمان قوی داشتن پایه های خانوادگی قوی داشتن قلیونم نمیکشیدن.قلیون که مثله نقل و نبات هست به جون خودم همه چی از قلیون شروع میشه.
      قبول دارم ... همه چی از قلیون شروع میشه ... خدا حفظمون کنه ( ایشالله )

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      قبول دارم ... همه چی از قلیون شروع میشه ... خدا حفظمون کنه ( ایشالله )
      ایشالا.همه چی به خود ادم بستگی داره.گفتم بهتون بدبینانه ترین حالتو بگم تا بدونید.وگرنه دانشگاه کلی سالن ورزشی داره که خود من تو اکثرشون عضو بودم.
      ?

9. Top | #9

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایشالا.همه چی به خود ادم بستگی داره.گفتم بهتون بدبینانه ترین حالتو بگم تا بدونید.وگرنه دانشگاه کلی سالن ورزشی داره که خود من تو اکثرشون عضو بودم.
      جدی ؟ اتفاقا این یکی دو روز دنبال این سوال می گشتم ! آیا در کنار درسای سنگینی که قراره بخونیم برنامه های تفریحی برامون می ذارن تا روحیمون تازه سازی بشه ؟ مثلا مسابقه فوتبال، اردوی علمی یا تفریحی یا .... ؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جدی ؟ اتفاقا این یکی دو روز دنبال این سوال می گشتم ! آیا در کنار درسای سنگینی که قراره بخونیم برنامه های تفریحی برامون می ذارن تا روحیمون تازه سازی بشه ؟ مثلا مسابقه فوتبال، اردوی علمی یا تفریحی یا .... ؟
      اره بابا مسابقات کشوری و جام رمضان البته زمونه ما رمضون زمستون بود یادش بخیر.درضمن همه ی سالناش رایگانه .ما همش تو استخر و زمین چمنش بودیم.
      ?

11. Top | #11

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره بابا مسابقات کشوری و جام رمضان البته زمونه ما رمضون زمستون بود یادش بخیر.درضمن همه ی سالناش رایگانه .ما همش تو استخر و زمین چمنش بودیم.
      خیلی خوبه ! ایول .. یکم دلم رو روشن کردید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایول تایپیک عالیه .
      فقط دانشجو پزشکی کم داریم به نظرم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...Rahim... نمایش پست ها
      ایول تایپیک عالیه .
      فقط دانشجو پزشکی کم داریم به نظرم
      خخخخخخ.آره اونایی که پزشکی میارن دیگه سر و کلشون تو انجمن پیدا نمیشه.خیلی کم میان.
      ولی اگه من قبول بشم سال بعد همین موقع در خدمت بچه های انجمن هستم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita75 نمایش پست ها
      خخخخخخ.آره اونایی که پزشکی میارن دیگه سر و کلشون تو انجمن پیدا نمیشه.خیلی کم میان.
      ولی اگه من قبول بشم سال بعد همین موقع در خدمت بچه های انجمن هستم
      این حرفت شبیه نامزدای انتخاباتی بود

این سوالای من رو یکی جواب نمیده؟
      عاغا ماکه از شهرستان حداقل 300 کیلومتر اون طرف تر میریم با خودمون چی ببریم؟
      پزشکی ها شروع ترمشون از کی؟
      دوستم میگفت(البته عمران خواجه نصیره) چهار شنبه صبح نتایجو گفتن شنبه ثبت نام بود یکشنبه شروع کلاس ها بود مال ما هم اینجوریه؟

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      این حرفت شبیه نامزدای انتخاباتی بود

این سوالای من رو یکی جواب نمیده؟
      عاغا ماکه از شهرستان حداقل 300 کیلومتر اون طرف تر میریم با خودمون چی ببریم؟
      پزشکی ها شروع ترمشون از کی؟
      دوستم میگفت(البته عمران خواجه نصیره) چهار شنبه صبح نتایجو گفتن شنبه ثبت نام بود یکشنبه شروع کلاس ها بود مال ما هم اینجوریه؟
      خیلی ببخشیدا! ولی دوست شما جوگیر بوده!

واللا ما که 26 شهریور ثبت نام شدیم راحت برگشتیم خونه و وسایل دیگمونو جمع کردیم اوایل مهر رفتیم دانشگاه!
      تازه اوایل مهر زود بود!!!! چون اصلا انتخاب واحد واسه ورودی های جدید به این زودیا انجام نمیشه آخه کلی باید بالاپایین کنن(ترم اول انتخاب واحد دست شما نیست و آموزش خودش واحد برمیداره)
      حالا این دانشگاهی که دوستتون بوده نمیدونم چجوری تو یه روز 10000 نام قبولی از سنجش گرفت! بعد همه رو تو یک روز ثبت نام کرد!! و بعد روز سوم واسه همه انتخاب واحد شد!!!! و ایشون فرداش رفت کلاس!!!!

بابا مگه اینجا آلمانه که انقدر زود کارا درست بشه و سر وقت انجام بشه!!!!

خیالتون راحت تا آبان کلاسای ترم اولیا شوخیه و جدی نیست!
      تازه اوایل مهر کلی اردو اجبرای اینا هست که کلا درس تعطیله

لطفا جوگیر نشین! دانشگاه اوایل ترم حلوا پخش نمیکنن!!!!

صفحه 1 از 17 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن