خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      با کمک هاتون به این نتیجه رسیدم

برای نهایی:
      برای تست(امسال):

سال کنکورم:(رفتم با کامل مقایسه کردم فکر کنم بهتره)

دوستان انتخاب هام خوبند؟؟؟

3 تا کتاب فقط برای عربی ؟؟؟

چی بگم والا ....... اگه نظر من رو می خواین به این شکل عمل کنین :

برای امتحان نهایی مطالعه دقیق و کامل کتاب درسی + حل نمونه سوالات امتحانی 5 سال گذشته ان شا الله شما رو به نمره 20 خرداد ماه می رسونه

برای کنکور هم مطالعه یکی از سه کتاب ( عربی خیلی سبز / عربی سفید / عربی کامل گاج ) ان شا الله شما رو به درصد بالا می رسونه

همین قدر کافیه ...... توصیه می کنم وقتتونو روی درس های دیگه بگذارین

سوالی هم داشتین در خدمتتون هستم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها

3 تا کتاب فقط برای عربی ؟؟؟

چی بگم والا ....... اگه نظر من رو می خواین به این شکل عمل کنین :

برای امتحان نهایی مطالعه دقیق و کامل کتاب درسی + حل نمونه سوالات امتحانی 5 سال گذشته ان شا الله شما رو به نمره 20 خرداد ماه می رسونه

برای کنکور هم مطالعه یکی از سه کتاب ( عربی خیلی سبز / عربی سفید / عربی کامل گاج ) ان شا الله شما رو به درصد بالا می رسونه

همین قدر کافیه ...... توصیه می کنم وقتتونو روی درس های دیگه بگذارین

مرسی داداشی از کمکت

ولی من شنیدم دیگه با حل نمونه سوالات قبل نمیشه به 20 رسید؟؟من رو میخام سال کنکور بگیرم فقط میخام 2 تا کتاب بگیرم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      مرسی داداشی از کمکت

ولی من شنیدم دیگه با حل نمونه سوالات قبل نمیشه به 20 رسید؟؟من رو میخام سال کنکور بگیرم فقط میخام 2 تا کتاب بگیرم

حالا من نمی دونم شما این مطلب رو از چه کسی شنیدین ولی به هر حال اگه سوالات مثلا خرداد 94 رو بررسی کنیم متوجه میشیم که اگه تمام قسمت های کتاب درسی رو خوب خونده باشیم

به راحتی می تونیم به نمره 20 برسیم .... در نهایی اصلا سوالی خارج از کتاب نمیاد فقط بعضی قسمت ها که به سال اول و دوم ربط داره بچه ها رو دچار مشکل می کنه چون اون قسمت ها رو

فراموش کردن پس خوبه که قبل امتحان ی مرور سریع روی قواعد اول و دوم داشته باشیم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      برای سال سوم‌ خودم اموزش عربی خیلی سبز داشتم،مولف خانم غزال موسوی
      فوق العاده بود،عالی،به حدی خوندمش که از شدت برگ برگ شدن نابود شد
      نهایی بخاطر یه بی دقتی ۱۹/۷۵ شدم ازمونا هم زیر هشتاد نمیزدم
      کتاب خیلی خوبیه،تو خریدنش شک نکنید.
      سیر تا پیاز گاج هم برای سال اول و دوم داشتم اونم خیلی خوب بود،سومشو نداشتم،اما حتما باید خوب باشه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها

حالا من نمی دونم شما این مطلب رو از چه کسی شنیدین ولی به هر حال اگه سوالات مثلا خرداد 94 رو بررسی کنیم متوجه میشیم که اگه تمام قسمت های کتاب درسی رو خوب خونده باشیم

به راحتی می تونیم به نمره 20 برسیم .... در نهایی اصلا سوالی خارج از کتاب نمیاد فقط بعضی قسمت ها که به سال اول و دوم ربط داره بچه ها رو دچار مشکل می کنه چون اون قسمت ها رو

فراموش کردن پس خوبه که قبل امتحان ی مرور سریع روی قواعد اول و دوم داشته باشیم

شما برای نهایی کتابی رو توصیه می کنید؟

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      اموزش عربی خیلی سبز اخر هر درس تست داره،نیازی به کتاب تست جدا نیست

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این چطوره؟؟؟نظرتون درباره تستاش؟
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهسابانو نمایش پست ها
      این چطوره؟؟؟نظرتون درباره تستاش؟

خانم زهره تاج ابادی 59 منطقه ازش استفاده کرده بودند

خدا رو شكر من عربيم قوي بود .

درس عربي براي تست زدن يه سري تكنيك لازم داره كه به تدريج توي آزمونا بهش مي رسيد ( اگه نياز داريد بفرماييد تا بهتون بگم )

حتما به لغات آخر كتاب تون توجه كنيد و حداقل يه تصويري از لغت و معنيش رو تو ذهن تون داشته باشيد . تا آخر سال تكرار ميشن و تو ذهن تون تثبيت ميشن.

قواعد عربي رو بايد خيلي خوب كار كنيد . يادتون باشه عربي نقطه ضعف خيلي هاس . پس قوي بودن تو اين درس امتياز بالايي بهتون ميده .

من از كتاب جامع نشرالگو استفاده ميكردم و تمام تست هاش رو مطابق برنامه ي آزمونم ميزدم . در درجه ي اول جزوه ي دبيرتون ر بخونيد و بعد بريد سر حل تست .

نكات عربي اكثرا توي تست ها پنهان ميشن و نبايد از تست زدن غافل بشين . كار زياد ميخواد و همچنين مستمر .

مطابق برنامه آزمون تون بريد جلو و تست قواعد و ترجمه كار كنيد .

براي متون درك مطلب هم يه كتاب درك مطلب چاپ كرده نشرالگو كه ميتونه كمك تون كنه . اومده همه ي متن هاي كنكورها و آزمونهاي سنجش رو جمع آوري كرده . اونم اگه بتونيد روزي

1-2 متنش رو بزنيد و هم چنين چون تو آزمونها تكرار ميشه ميتونيد تست زني تون رو تقويت كنيد.

این هم بررسیش

مولف: مصطفی خاکبازان
      بررسی بر اساس چاپ سال 93
      کتاب های عربی 2 و عربی 3 در سالهای اخیر دستخوش تغییراتی شدند و این تغییرات به صورت حذف مطالبی از کتاب های درسی بود( حال جمله . بخشی از منادا. بخشی از ترجمه ها و …. ) لذا لازم بود که کتاب های کنکوری نیز در این زمینه بروز رسانی شوند و این کتاب هم بروز شد اما مقداری دیر .(به طوریکه داوطلبان اکثرا منابع خود را خریداری نموده بودند)
      درسنامه های این کتاب به درستی تالیف نشده اند و بیشتر برای دوران مرور مناسب هستند . درسنامه های این کتاب بیشتر بصورت نمودار های ساختاری هستند که نکات مختلف روی آنها پیاده شده اند و اشاره ای به کاربردها و شیوه استفاده از نکات در بسیاری از بخش های کتاب نشده است . مثلا ادوات جزم را با ذکر مثال معرفی کرده اند و درباره نکات مختلف آنها اشاره زیادی نکرده اند.
      بخش عظیمی از تست های این کتاب از کنکور های سراسری و آزمایشی قدیمی هستند و باید توجه داشت که سطح سختی سوالات این کنکور ها از کنکور های اخیر پایین تر است و لذا بهتر است که این تست ها بروز یا حذف شوند که در این کتاب این اتفاق نیفتاده است.
      تفکیک سوالات این کتاب به صورت درس درس است و سوالات ، موضوعی تفکیک نشده اند . این موضوع یک ایراد محسوب نمی شود اما بهتر بود که سوالات ،موضوعی تفکیک شوند تا داوطلبان بهتر به مبحاثی که در آنها مشکل دارند پی ببرند.
      سوالات تالیفی زیادی در این کتاب وجود دارد که می توانند مکمل های خوبی برای تست های سراسری باشند . چرا که گاهی تست های خلاقانه جدید در کنکور مطرح می شوند.
      پاسخ های تشریحی تقریبا به کلید سوالات اشاره کرده اند که داوطلبان با مطالعه آنها میتوانند دلیل نادرستی سوالات خود را دریابند و به طور کلی این پاسخ ها را قابل قبول میدانیم.
      در مورد بروز رسانی باید بگوییم که بروز رسانی این کتاب ضعیف است و دیر بروز می شود (اما داوطلبان 95 میتوانند از این کتاب استفاده کنند )
      به طور کلی مزایا و معایب این کتاب را به صورت زیر خلاصه می کنیم:
      مزایا: تست های مناسب . پاسخ های قابل قبول
      معایب:درسنامه ضعیف . بروز رسانی کم
      امتیاز ما به این کتاب از 10 : 7.2

منبع:کنکور سخت! | بررسی جامع کتاب های کنکوری

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yaas نمایش پست ها
      اموزش عربی خیلی سبز اخر هر درس تست داره،نیازی به کتاب تست جدا نیست
      شما امسال نهایی دادید؟

من میخام بیشتر تست بزنم؟؟؟

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      با از هم ازتون ممنونم

سیر تا پیاز یادم رفته بود میرم کتاب فروشی این 2 تا رو مقایسه میکنم با هر کدوم راحت تر بودم میخرمش

جامع خیلی سبز رو هم حتما میگیرم

داداش سجاد8MIT8 ماجراهای من و درسام رو تعریفشو خیلی شنیدم؟ به نظرت برای بقیه ی درسا هم خوبه؟

داداشی من که با سبک درسنامه های کتاب های ماجراهای من و درسام خیلی سبز خیلی حال کردم

کتاب های خیلی خوبیه ، به نظر خودم بهترین مرجع بعد از سوالات نهایی سالهای گذشته ، کتاب های ماجراهای
      من و درسام هستند ، پیشنهاد من برای نهایی ماجراهای من و درسام خیلی سبز هستند

تا آخرای تابستون برای درس های دیگه هم چاپ میشه
      موفق باشی داداش

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستانمن واقعا گیج شدم به نظرتون بین این کتابا کدوم واسه من( امسال میرم سوم عربیم خوبه) مناسبه؟نمی خوام الکی کتاب اضافه بگیرممنتظر کمکتون هستم
      سلام،براي نتيجه گرفتن تو درس عربي يه گزينه ي ديگه هم داري :مي توني فيلم هاي آموزشي ناصح زاده را رايگان دانلود كني و كنار فيلمش جزوه هم هست، از صفر صفر عربي را شروع مي كنند و همه چي را تدريس مي كنند،بعد خودشون تو كلاس كتاب براي تست و تمرين بيشتر هم معرفي مي كنند كه تست هاش را تو كلاس رفع اشكال مي كنند،رايگانه ، امتحان كردنش خالي از لطف نيست
      تحصیل رایگان در دبیرستان و کنکور با دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف.

امام صادق (ع) :
      اگر عدالت در میان مردم برقرار شود، همه بی نیاز می شوند و به اذن خداوند متعال آسمان روزی خود را فرو می فرستد و زمین برکت خویش را بیرون می ریزد( کافی ج 3، ص 568 )

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آموزش عربی 3 الگو.

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج عربی سفید
      مشاور

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      گاج عربی سفید
      چرا کامل نه؟

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      چرا کامل نه؟
      چون سفید مال ماهینی هست اپدیت تر هست و همراه سی دیش غوغا میکنه
      مشاور

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن