خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

در پیش‌دانشگاهی، کانون سخت تره یا گزینه 2؟

سلام. می دونم نظرسنجیای کانون و گزینه همین الان تو سایت هست، ولی من می خوام نظر دوستان رو صرفا درباره سختی سوالا و شباهت این سختی به کنکور و کلا نظرشون درباره سوالا بدونم.
      اگه هم کسی برنامه طول سال پیش دانشگاهی کانون یا گزینه رو داره، لینکش رو بده، ممنون می‌شم چون همه هی می گن برنامه کانون خیلی شاخه، خب این برنامه چیه که این قدر شاخه؟ تند پیش می ره؟ تکرار می کنه؟

(در ضمن، جالبه که خود سایت کانون می گه حدود 75 درصد قبولی های شریف از کانون هستن. نظر شما در این مورد چیه؟ آیا فقط به خاطر تبلیغات گسترده کانون و دانشآموزای بیشترشه؟)

2. Top | #2
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      قلم چی خیلی بهتره
      در کل هر رتبه ای که تو قلم چی از مهر به بعد ک جامعه اماریش زیاد میشه بیاری 200 تا بالا یا پایین میشه رتبه کنکورت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مسلما کانون سوالاتش سخت ترن ولی با این سبک سوالات کنکور 94 کانون سوالاتش خیلی خوبن . گزینه 2 سوالاتش اسانن بجز درس فیزیک و یکم ریاضی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان من تو هردوشون شرکت کردم این تفاوتشون:
      گزینه 2:عمومی ها سخترن.فیزیک سخت.بقیه آسان
      قلم چی:عمومی ها آسان.ریاضی و فیزیک آسان.بقیه سخت

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم از نظر سوالات و محتواشون, کانون بهتره.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AM24 نمایش پست ها
      سلام
      دوستان من تو هردوشون شرکت کردم این تفاوتشون:
      گزینه 2:عمومی ها سخترن.فیزیک سخت.بقیه آسان
      قلم چی:عمومی ها آسان.ریاضی و فیزیک آسان.بقیه سخت
      برای من که رشته ریاضی‌ام فقط شیمی کانونه که شاید سخت تر باشه پس.
      هر کسی یه چیزی می گه والا. شما چه جوری سختی اینا رو با هم مقایسه می کنی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      به نظرم از نظر سوالات و محتواشون, کانون بهتره.
      می شه لطفا یه دلیلی چیزی هم بیارید؟ شما از چه لحاظ و چه جوری دارید سوالا رو مقایسه می کنید؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaghale13930 نمایش پست ها
      مسلما کانون سوالاتش سخت ترن ولی با این سبک سوالات کنکور 94 کانون سوالاتش خیلی خوبن . گزینه 2 سوالاتش اسانن بجز درس فیزیک و یکم ریاضی
      شما از چه لحاظ می گین کانون سخت تره؟ تو چه درسایی؟ و تو ریاضی کدوم سخت تره (البته شما تجربی هستین و اصلا فکر کنم کار ما بچه های ریاضی فرق کنه).

9. Top | #9
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اگه صرفا واسه سطح سوالات هستید خب هر روز بعد از امتحان می تونید سوالات رو از سایت کنکور بخرید و حل کنید . زیاد فرقی نمی کنه .
      فرقشون بیشتر توی برنامه و جامعه آماریشونه که کانون تو این زمینه خیلی سر تره .

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fify نمایش پست ها
      می شه لطفا یه دلیلی چیزی هم بیارید؟ شما از چه لحاظ و چه جوری دارید سوالا رو مقایسه می کنید؟
      سوالاي کانون پر نکته و پر محتوا هست. حتي اگرم نتوني پاسخ بدي, جواباشو بخوني نکته رو ميگيري و يه جا يادداشت ميکني.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      سوالاي کانون پر نکته و پر محتوا هست. حتي اگرم نتوني پاسخ بدي, جواباشو بخوني نکته رو ميگيري و يه جا يادداشت ميکني.
      بینید، چیز مهم تو یک آزمون، برای یادگیری، فقط سوالاته اونم در حین خود آزمون. شما اگه بخواید تست بزنید که خب یه کتاب خیلی سبزی گاجی چیزی برمیدارید و خلاص. نکته هم که تو همون کتابا فراوان ریخته و مهم یادگرفتنشونه.
      و سوالای همه موسسات نکته داره. اصولا سوال بی نکته که نمی شه طرح کرد.
      ویرایش توسط fify : 15 مرداد 1394 در ساعت 16:16

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fify نمایش پست ها
      بینید، چیز مهم تو یک آزمون، برای یادگیری، فقط سوالاته اونم در حین خود آزمون. شما اگه بخواید تست بزنید که خب یه کتاب خیلی سبزی گاجی چیزی برمیدارید و خلاص. نکته هم که تو همون کتابا فراوان ریخته و مهم یادگرفتنشونه.
      و سوالای همه موسسات نکته داره. اصولا سوال بی نکته که نمی شه طرح کرد.
      عذر میخوام اما این حرفتون کاملا اشتباهه
      ازمونای الان شما برای یادگیری هستش شما اصلا به این توجه نکنید ترازتون تو ازمونا چند شده تا قبل عید فقط به عنوان یه عدد بهش نگاه کنید ببینید الان برای ازمونایی که شما میدین مهم اینه که از این ازمون چندتا نکته یاد میگیرین
      من اول یه سوال بپرسم الان میخواین یاد بگیرین یا خودتونو بسنجین؟
      احتمال زیاد اکثریت میگن میخوایم یاد بگیریم پس شما وسط ازمون قطعا چیزی یاد نمیگیرین این بعد ازمون هستش که شما نکاتی رو از اون ازمون یاد میگیرین و برداشت میکنید
      نمیگم ازمونا مهم نیستن اتفاقا خود من به خاطر بی توجهیم به ازمونا اون چیزی که خواستم نشدم اما الان شما میخواین یاد بگیرین وقتی ازمون میدین مجبورین تو یه وقت محدود سوالی رو جواب بدین ولی وقتی دارین رو کتابی تست میزنید حتی ممکنه تا پنج دقیقه هم روش فکر کنید درسته ازمونای ازمایشی بهترینن برای یادگیری اما نه حین ازمون بلکه تا 24 ساعت بعد از تموم شدن ازمون شما باید حتما تمام نکات اون ازمون رو در بیارین و اشتباهاتتون رو بفهمین این میشه یه یادگیری خوب
      کنکوری های 95
      تا اخر تابستون اگه سوالی داشتین خصوصی بپرسین در حد توانم جواب میدم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      عذر میخوام اما این حرفتون کاملا اشتباهه
      ازمونای الان شما برای یادگیری هستش شما اصلا به این توجه نکنید ترازتون تو ازمونا چند شده تا قبل عید فقط به عنوان یه عدد بهش نگاه کنید ببینید الان برای ازمونایی که شما میدین مهم اینه که از این ازمون چندتا نکته یاد میگیرین
      من اول یه سوال بپرسم الان میخواین یاد بگیرین یا خودتونو بسنجین؟
      احتمال زیاد اکثریت میگن میخوایم یاد بگیریم پس شما وسط ازمون قطعا چیزی یاد نمیگیرین این بعد ازمون هستش که شما نکاتی رو از اون ازمون یاد میگیرین و برداشت میکنید
      نمیگم ازمونا مهم نیستن اتفاقا خود من به خاطر بی توجهیم به ازمونا اون چیزی که خواستم نشدم اما الان شما میخواین یاد بگیرین وقتی ازمون میدین مجبورین تو یه وقت محدود سوالی رو جواب بدین ولی وقتی دارین رو کتابی تست میزنید حتی ممکنه تا پنج دقیقه هم روش فکر کنید درسته ازمونای ازمایشی بهترینن برای یادگیری اما نه حین ازمون بلکه تا 24 ساعت بعد از تموم شدن ازمون شما باید حتما تمام نکات اون ازمون رو در بیارین و اشتباهاتتون رو بفهمین این میشه یه یادگیری خوب
      من با نظر شما متاسفانه مخالفم.
      منم آزمون رو برای یادگیری می دم (بیکار که نیستم برم این همه خودم رو استرس بدم و «سنجش» کنم!) ولی خب این یادگیری حین همون جلسه است. اصولا می گن «جوری تمرین کن که بازی می‌کنی و طوری بازی خواهی کرد که تمرین کرده‌ای». اینه که نکته درآوردن از آزمون برام اصلا مهم نیست بلکه سطح سوالا و شباهتشون به کنکور برام مهمه. هرچند شاید نظر شما هم در واقع همین باشه.
      شما برای چی این قدر اصرار دارید همه نکات یه آزمون رو آدم دربیاره؟ نکات که ریخته‌است . یک گاج نقره ای برداری صفحه به صفحه نکته‌اس.
      در ضمن برنامه کانون به نظر شما چه طور بود؟

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عمومی های گزینه 2 جالب تر بود.بخصوص ادبیاتش.فیزیک گزینه دو و کانون فک کنم در یه حد بود.تو بقیه اختصاصیا کانون سخت تر بود و در کل کانون از نظر من بهتره.البته بد نیست سوالای گزینه 2 هم کار شه
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در=fify;548208]من با نظر شما متاسفانه مخالفم.
      منم آزمون رو برای یادگیری می دم (بیکار که نیستم برم این همه خودم رو استرس بدم و «سنجش» کنم!) ولی خب این یادگیری حین همون جلسه است. اصولا می گن «جوری تمرین کن که بازی می‌کنی و طوری بازی خواهی کرد که تمرین کرده‌ای». اینه که نکته درآوردن از آزمون برام اصلا مهم نیست بلکه سطح سوالا و شباهتشون به کنکور برام مهمه. هرچند شاید نظر شما هم در واقع همین باشه.
      شما برای چی این قدر اصرار دارید همه نکات یه آزمون رو آدم دربیاره؟ نکات که ریخته‌است . یک گاج نقره ای برداری صفحه به صفحه نکته‌اس.
      در ضمن برنامه کانون به نظر شما چه طور بود؟[/QUOTE]

از اخر شروع میکنم ببین من خودمم همینو میگفتم اما منظور از نکته در اوردن این نیست که یه نکته مهم در بیاری اینم توش هست اما نکته هایی که از ازمون در میارین همون چیزایی هستن که من و شما از رو کتب کمک اموزشی خوب نخوندیم یا اصلا نخوندیم وگرنه خب جواب میدادیم همه سوالا رو
      در اصل شما بعد ازمون که دوباره سوالا رو نگاه
      کردی میگی خب من این سوالو اشتباه جواب دادم مگه نکتشو نمیگین خوندیخوندین؟خب لابد یه اشکالی تو خوندن بوده این میشه رفع اشکال
      یعنی شما اون 24ساعت بعد ازمون رفع اشکال میکنید میفهمید ایراد کار کجا بوده که یه سوال رو یا جواب ندادین یا اشتباه جواب دادین
      یه سوال : اگه سوالای ازمون رو بررسی نکنی ایا میتونی ایراد کارتو بفهمی؟
      خب اینجاست که تحلیل ازمون توی 24 ساعت میاد وسط و شما با حل کردن یا نگاه دوباره میفهمین ایراد کارتون کجا بوده
      پی نوشت1: ببخشید طولانی شد جوابم
      پی نوشت 2: فک کنم منظورمو بهتر از پست اول رسوندم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)