خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 146
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      در یک کلام پردیس همون خریدن صندلی افراد دیگه هست
      البته هیچ تقصیری بر گردن داوطلب نیست چون اگه اون نره یکی دیگه با رتبه بدتر و ضعیف تر می ره بلکه تقصیر مسئولین هست و چه بسا 10 سال دیگه تخصص هم بین الملل بزنه چون هیچی توی این کشور بعید نیست
      ضرب المثل معروف پول پول میاره واقعا صادقه

Sent from my LG G3
      البته اون روزی که تخصص بین الملل بشه دیگه باید فاتحه نظام سلامت این کشور رو خوند.
      همین دیروز خواهر من دچار دل درد شد در شهر اصفهان رفتیم پیش یه فوق تخصص گوارش دقت کنید فوق تخصص با 20 سال سابقه کار.به خواهرم گفت برو بخواب بیمارستان الزهرا تا آپاندیستو عمل کنیم.خواهرم گفت آقای دکتر از کجا معلوم که آپاندیس باشه.گفت اگه بود که هیچ اگه نبود درشو میدوزیم.خواهرم گفت آقای دکتر در گونیو هم به همین راحتی نمی شکافنو بعد بدوزن.القصه خواهرم رفت سونو و سی تی اسکن و کاشف به عمل اومد که چیزی نبوده.
      اما در مورد بین الملل و پردیس و کنکور اون خواهری که رتبت شده 220 مطمئن باش اگه کنکور روزت نبود 2200 میشدی و مجبور بودی یه دانشگاه سطح پایین بخونی یا پردیس بخونی یا سال دیگه.مطمئن باش خیلی ها حقشونو از کنکور نمی گیرن چون کنکور از ریشه و بنیه غلطه ولی متاسفانه جایگزین دیگه ای نداره.در ضمن یه تست که سهل 10 تا تست هم نمیتونه تفاوت ها را مشخص کنه.
      سال 81 یه نفر با رتبه 6000 ریاضی دانشگاه امیر کبیر واحد تفرش قبول میشه اساتید پی به نبوغش میبرن و اونو منتقل می کنند به خود دانشگاه امیر کبیر و اون شخص صاحب نقره جهانی در ریاضی میشه.آیا این شخص آدم غیر مستعدی بوده که رتبش شده 6000؟

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نمی دونم این صحبت شما در مورد قبولی با چنین رتبه هایی در پردیس دانشگاه تهران و شهید بهشتی چقدر درسته،ولی پیزی که یادمه این آخری که وزیر بهداشت رفته بود به دیدن دانشجوهای پزشکی بیشترین اعتراض دانشجوها سر همین قضیه بود،اگه مطلب شما درست باشه اون دانشجوها پنین اعتراضی نمی کردن.
      امادر مورد بودن پردیس باید بگم کار درستی هست به شرطی که داوطلبی با هر رتبه ای قبول نشه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط darroudi نمایش پست ها
      نمی دونم این صحبت شما در مورد قبولی با چنین رتبه هایی در پردیس دانشگاه تهران و شهید بهشتی چقدر درسته،ولی پیزی که یادمه این آخری که وزیر بهداشت رفته بود به دیدن دانشجوهای پزشکی بیشترین اعتراض دانشجوها سر همین قضیه بود،اگه مطلب شما درست باشه اون دانشجوها پنین اعتراضی نمی کردن.
      امادر مورد بودن پردیس باید بگم کار درستی هست به شرطی که داوطلبی با هر رتبه ای قبول نشه
      توی پست اول منبع حرفام رو مشخص کردم ( سایت کانون ) . درسته اعتراض زیاد بوده ولی بیشتر اعتراضا برای دانشجو هایی بوده که الان سال های آخر پزشکی هستند و با افرادی با رتبه بالای 20000 هم دوره هستن . اتفاقا خود آقای وزیر هم در آخرین صحبت در جواب این دانشجوها گفتن که ما این قضیه رو تعدیل کردیم به طوری که الان با رتبه های 200 300 هم ما دانشجوی پزشکی پردیس داریم .

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خوشبحال کسانی که با زحمت و تلاش خودشون وارد دانشگاه میشن و نه با سهمیه هیئت علمی و ایثارگران و یا با پول

ان شا الله که این افراد در زندگیشون موفق باشند

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parsa001 نمایش پست ها
      توی پست اول منبع حرفام رو مشخص کردم ( سایت کانون ) . درسته اعتراض زیاد بوده ولی بیشتر اعتراضا برای دانشجو هایی بوده که الان سال های آخر پزشکی هستند و با افرادی با رتبه بالای 20000 هم دوره هستن . اتفاقا خود آقای وزیر هم در آخرین صحبت در جواب این دانشجوها گفتن که ما این قضیه رو تعدیل کردیم به طوری که الان با رتبه های 200 300 هم ما دانشجوی پزشکی پردیس داریم .
      کسی که با رتبه ی بالا 20000 قبول میشه که بحثش جداست!!! کلا حرفی دربارشون نزنیم راحت تریم!!!
      اما درسته که پذیرفته شدن بهتر شده ولی هنوز هم ناعدالتی هست! بلاخره جای یه رتبه ی بهتر رو گرفته!!! نمیدونم والا.شاید من بد به قضیه نگاه میکنم. چی بگم دیگه.خسته شدم از این سهمیه و قبول شدن های عجیب!!!
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها
      خوشبحال کسانی که با زحمت و تلاش خودشون وارد دانشگاه میشن و نه با سهمیه هیئت علمی و ایثارگران و یا با پول

ان شا الله که این افراد در زندگیشون موفق باشند
      انشا الله ! ولی اونی که 3 ساله زحمت کشیده ولی توی اون 4 ساعت یه اتفاقی براش افتاده و نتونسته به حقش برسه آیا حق نداره حتی با دادن پول هم این شانس بهش داده بشه که خودشو اثبات کنه ؟ به نظر شما میشه بدون زحمت کشیدن رتبه 1000 اورد ؟ قطعا نمیشه ...

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      کسی که با رتبه ی بالا 20000 قبول میشه که بحثش جداست!!! کلا حرفی دربارشون نزنیم راحت تریم!!!
      اما درسته که پذیرفته شدن بهتر شده ولی هنوز هم ناعدالتی هست! بلاخره جای یه رتبه ی بهتر رو گرفته!!! نمیدونم والا.شاید من بد به قضیه نگاه میکنم. چی بگم دیگه.خسته شدم از این سهمیه و قبول شدن های عجیب!!!
      ببین داداش بحث سهمیه که کاملا جداست چون اونا حتی حق بچه های پردیس و هم می خورن ! ولی این که میگی جای کسی رو گرفته درست نیس یا حداقل تقصیر داوطلب نیس ... شاید اگه به قول شما این قضیه نبود و همه ظرفیتا دولتی بودن شرایط یه جوری می شد که همونی هم که الان می خواد با کلی پول پردیس بخونه بتونه یه دولتی خیلی خوب قبول شه !

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انشا الله ! ولی اونی که 3 ساله زحمت کشیده ولی توی اون 4 ساعت یه اتفاقی براش افتاده و نتونسته به حقش برسه آیا حق نداره حتی با دادن پول هم این شانس بهش داده بشه که خودشو اثبات کنه ؟ به نظر شما میشه بدون زحمت کشیدن رتبه 1000 اورد ؟ قطعا نمیشه ...
      من خودم رتبم 1000 شده راضی نیستم جای کسی که 200 شده بشینم تو دانشگاه بهتر !
      خب عزیز من مگه بقیه آدم نیستن ؟ اونی که 200 شده استرس نداشته ؟ ربات بوده ؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک میکنی چن نفر از اونایی که پول میدن همچین اتفاقی براشون افتاده!!!؟؟؟
      فک کنم به تعداد انگشتای دست هم نمیرسه!!!
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

10. Top | #40
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      البته اون روزی که تخصص بین الملل بشه دیگه باید فاتحه نظام سلامت این کشور رو خوند.
      همین دیروز خواهر من دچار دل درد شد در شهر اصفهان رفتیم پیش یه فوق تخصص گوارش دقت کنید فوق تخصص با 20 سال سابقه کار.به خواهرم گفت برو بخواب بیمارستان الزهرا تا آپاندیستو عمل کنیم.خواهرم گفت آقای دکتر از کجا معلوم که آپاندیس باشه.گفت اگه بود که هیچ اگه نبود درشو میدوزیم.خواهرم گفت آقای دکتر در گونیو هم به همین راحتی نمی شکافنو بعد بدوزن.القصه خواهرم رفت سونو و سی تی اسکن و کاشف به عمل اومد که چیزی نبوده.
      اما در مورد بین الملل و پردیس و کنکور اون خواهری که رتبت شده 220 مطمئن باش اگه کنکور روزت نبود 2200 میشدی و مجبور بودی یه دانشگاه سطح پایین بخونی یا پردیس بخونی یا سال دیگه.مطمئن باش خیلی ها حقشونو از کنکور نمی گیرن چون کنکور از ریشه و بنیه غلطه ولی متاسفانه جایگزین دیگه ای نداره.در ضمن یه تست که سهل 10 تا تست هم نمیتونه تفاوت ها را مشخص کنه.
      سال 81 یه نفر با رتبه 6000 ریاضی دانشگاه امیر کبیر واحد تفرش قبول میشه اساتید پی به نبوغش میبرن و اونو منتقل می کنند به خود دانشگاه امیر کبیر و اون شخص صاحب نقره جهانی در ریاضی میشه.آیا این شخص آدم غیر مستعدی بوده که رتبش شده 6000؟
      بله پارسال رتبه من بالای 2000 شد.آزاد هم قبول شدم.پردیس که اصلا نزدم.
      اون یک نفری که شما میگی استثناست.به هرحال فیلتر دانشگاه برای مملکت ما کنکوره.سعی کنیم دورش نزنیم!

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین داداش بحث سهمیه که کاملا جداست چون اونا حتی حق بچه های پردیس و هم می خورن ! ولی این که میگی جای کسی رو گرفته درست نیس یا حداقل تقصیر داوطلب نیس ... شاید اگه به قول شما این قضیه نبود و همه ظرفیتا دولتی بودن شرایط یه جوری می شد که همونی هم که الان می خواد با کلی پول پردیس بخونه بتونه یه دولتی خیلی خوب قبول شه !
      با همه ی حرفتون موافقم به جز قسمت اخرش. منطقه ی 3 بالای 1000 قبولی پزشکی نداره(این تقریبا حداکثره). اونموقع طرف با 2000 تقریبا همه جارو میتونه بره. اما اگه کل سهمیه دولتی بود این فرد با رتبه 2000 هیچ دانشگاه پزشکی قبول نمیشد! فوقش میخواست طرف با رتبه 1100 که قبلا قبول نشده بود قبول شه. نه اینکه با 2000 هر جا خواست بزنه و بره درس بخونه...
      انیشتین

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...Rahim... نمایش پست ها
      من خودم رتبم 1000 شده راضی نیستم جای کسی که 200 شده بشینم تو دانشگاه بهتر !
      خب عزیز من مگه بقیه آدم نیستن ؟ اونی که 200 شده استرس نداشته ؟ ربات بوده ؟
      من نمیگم اونی که رتبه خوب اورده استرس نداشته ! اتفاقا آفرین بهش که تونسته بیاره ! ولی فک کنم همه ی مشاورا متفق القول هستن سر این موضوع که 1000 نفر اول از لحاظ سطح علمی تفاوت چندانی با هم ندارن و همه چی به اون 4 ساعت و کنترل شرایط بر می گرده . اگه کسی واقعا شایسته نباشه میره توی دانشگاه و نمیتونه خوب کار کنه ! اونجا زمین می خوره ...

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      به نظر من فرق خاصی بین رتبه ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ کنکور، یا ببن ۵۰۰ و ۱۵۰۰ نیس. لزوما کسی که رتبه ش خوب میشه تو دانشگاه موفق نمیشه و لزوما کسی که تو دانشگاهش موفقه تو کارش موفق نمیشه. ایا همه پزشکان متخصص به نام و زبده ما فارغ التحصیل تهران و بهشتی اند؟
      بیشتر اعتراض پزشکان بخاطر زیاد شدن ظرفیتها و متزلزل شدن جایگاهشون و احتمالا کاهش درامدشون در اینده س.
      این درست نیس که نگاه از بالا به پایبن به بقیه داشته باشیم. رتبه های برتر لزوما باهوش نیستن و کسی که رتبه ش میشه ۵۰۰۰ ابدا خنگ نیس. اگر هوش و استعدادی هم برا کسی هس، لطف خداست و این لطف میتونست شامل هر کس دیگه ای هم بشه‌ پس مغرور شدن به چیزی که مال خودمون نیس مسخره س.. همیشه یادمون باشه دست بالای دست بسیار است و تفاخر و غرور نتیجه ش چیزی جز منفور شدن نیس
      .دوستی که پزشکی دولتی قبول شدی مبارکه ولی متواضع باش و بقیه رو پایینتر از خودت ندون
      .نظر من درمورد پردیسم اینه که پردیس پزشکی خیلی هم بد نیس. رتبه های خوبی برمیداره، به علاوه رو مدرکشونم مینویسن پردیس.
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند
      ویرایش توسط sepanta1990 : 15 مرداد 1394 در ساعت 01:37

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بله پس ظاهرا برای همه دانشجوهای پردیس اتفاقی افتاده سر جلسه کنکور!ببینید کنکور فقط سواد نیست،یه پکیج از خیلی چیزا مثل سواد،روحیه و اعتماد به نفس،حال خوب،توانایی استفاده از سواد و اطلاعات و...
      هرکسی واسه قبولی باید همه اینهارو باهم داشته باشه.اینکه حالم بد شد بهونس.منم پارسال(93) سرگیجه وحشتناکی گرفتم سر جلسه کنکور و رتبه مورد نظرمو نیاوردم.تاوانشم دادم که یک سال دوباره درس خوندن بود،چون انتظار داشتم از خودم.

15. Top | #45
      nsR
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اونایی که میگن پردیس نا عادلانست همین عدالت رو در مورد پدراتون بسنجین پدر اونی که میفرسته پردیس کلی عرق ریخته و کار کرده تازه الانم که هرکی هرکی رو نمیگیرن اون پدره هم موقع کارکردن آرزوش بوده واسه بچش خرج کنه الانم موقعیت این کار پیش اومده بچشم اگه واقعا با پول اومده باشه نمیتونه از درسای دانشگاه بربیاد پس لطفا مغز مردم رو الکی پر نکنین که به اون بدبختا بدبین بشن.ببخشید طولانی شد!!!!

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن