خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 146
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      در یک کلام پردیس همون خریدن صندلی افراد دیگه هست
      البته هیچ تقصیری بر گردن داوطلب نیست چون اگه اون نره یکی دیگه با رتبه بدتر و ضعیف تر می ره بلکه تقصیر مسئولین هست و چه بسا 10 سال دیگه تخصص هم بین الملل بزنه چون هیچی توی این کشور بعید نیست
      ضرب المثل معروف پول پول میاره واقعا صادقه

Sent from my LG G3
      داوطلب که تقصیری نداره به خودی خود . منتها این نوع ورود غلطه. پذیرش در ازای شهریه نباید دیگه به این صورت باشه. الان در اکثر کشورهای دنیا حتی برای پذیرش دانشجو با شهریه های گزاف چند صد هزار دلاری فیلترهای سنگینی هست. منتها متاسفانه در ایران....
      یکی از دوستان من میگفت بیکی از این بین الملل ها گفته دانشگاه و بیمارستان با شهریه ما ساخته میشه! استادشون هم جواب داده بود عزیزم با 400 میلیون و 500 میلیون اتاق بیمارستانی هم ساخته نمیشه چه برسه بیمارستان.
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      نه کی چنین چیزی گفته رتبه 2170 کاملا عادلانست بشینه کنار شما درسشو بخونه! فرق چندانی نداره اصلا. زدن دو تا تست از کی تا حالا شده ملاک برتری. کنکور غیر استانداره و کسی هم که جون میکنه رتبه بهتر میاره رتبش غیر استاندارد هست نباید از این حرفا بزنه. اینکه درس خونده به خودش مربوطه. اینکه برای همون دو تا تست چقد بدبختی کشیده اصلا مهم نیست.
      هااا؟!این حرفتون جدیه؟!

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      هااا؟!این حرفتون جدیه؟!
      کنایه و طعنه بود

رفع اسپم:ممکن حق رتبه 1000 کمتر بوده باشه اما حق خیلیا مثل ما هم میتونه کمتر باشه البته به نظر خودمون چون کنکور فقط درس نیست و استرس و کنترل اون هم خیلی مهمه این اتفاق افتاده و قبول دارم غیر استاندارده اما چون برای همه هست پس نمیشه گفت خیلی از عدالت به دوره

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.
      ویرایش توسط amin dehghan : 15 مرداد 1394 در ساعت 00:33

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هااا؟!این حرفتون جدیه؟!
      آره دیشب جمعیتی داشتند هوار میزدند سر من کی گفته رتبه 500 نباید گنار رتبه 5000 بشینه اصلا مگر رتبه 500 میفهمه رتبه 5000 چقدررررررر سختی کشیده برای این رتبه گل گلی.
      + کنایه بود خانوم دکتر. باید انتظار داشته باشیم تو رومون از این حرفا هم بزنن.

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داوطلب که تقصیری نداره به خودی خود . منتها این نوع ورود غلطه. پذیرش در ازای شهریه نباید دیگه به این صورت باشه. الان در اکثر کشورهای دنیا حتی برای پذیرش دانشجو با شهریه های گزاف چند صد هزار دلاری فیلترهای سنگینی هست. منتها متاسفانه در ایران....
      یکی از دوستان من میگفت بیکی از این بین الملل ها گفته دانشگاه و بیمارستان با شهریه ما ساخته میشه! استادشون هم جواب داده بود عزیزم با 400 میلیون و 500 میلیون اتاق بیمارستانی هم ساخته نمیشه چه برسه بیمارستان.
      الان برای انگلیس اگه اشتباه نکنم باید 2 سال کالج گذروند و بعد از اون 2 سال یه سری امتحانات خیلی سخت داد و درصورت قبولی شهریه پزشکی سالی 20هزار پوند به بالاست.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یعنی دندون پردیس تهران از دندون دانشگاه ازاد تهران رتبه بالاتری میخواد؟یه کم غیر قابل قبوله ها
      ?

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان برای انگلیس اگه اشتباه نکنم باید 2 سال کالج گذروند و بعد از اون 2 سال یه سری امتحانات خیلی سخت داد و درصورت قبولی شهریه پزشکی سالی 20هزار پوند به بالاست.
      دختر عموی من انگلستان هست رشتشم همینه. ضمن سختی بسیار زیاد و قبولی زیر 2% !!! افراد متقاضی در دانشگاهها شهریه های بسیار گزافی هم باید پرداخت کرد اما تازه همش بعد از امتحان! هیچگونه روشی هم برای ورود غیر از این امتحانات نیست یا قبول میشه یا نمیشه
      آمریکا هم از انگلیس بدتر
      فرانسه از هر دو تا بدتر
      آلمان از همش بدتر! تا حدی که دانش آموز کافیه دو سه تا نمره 17 به معادل ایران التبه چون اونجا اینطوری نیست داشته باشه رنگ پزشکی خوندنم به چشم نمیبینه.

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آره دیشب جمعیتی داشتند هوار میزدند سر من کی گفته رتبه 500 نباید گنار رتبه 5000 بشینه اصلا مگر رتبه 500 میفهمه رتبه 5000 چقدررررررر سختی کشیده برای این رتبه گل گلی.
      + کنایه بود خانوم دکتر. باید انتظار داشته باشیم تو رومون از این حرفا هم بزنن.
      البته به نظر من رتبه 5000 هزار هم رتبه خوبیه ولی واقعا بی انصافیه رتبه 500 رو بذاریم کنار 5000.متاسفانه اینجا خیلی چیزا سرجای خودشون نیستن...

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      یعنی دندون پردیس تهران از دندون دانشگاه ازاد تهران رتبه بالاتری میخواد؟یه کم غیر قابل قبوله ها
      ایشون تلاش دارن قانع کنن دوستان رو.عنوان متنشون هم به نظرم باید عوض کنن:باید نگاهتون رو عوض کنید نسبت به پردیس!!!
      من با خود پردیس مشکلی ندارم حرف من اینه که باید جدا باشن،همین.

10. Top | #25
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دختر عموی من انگلستان هست رشتشم همینه. ضمن سختی بسیار زیاد و قبولی زیر 2% !!! افراد متقاضی در دانشگاهها شهریه های بسیار گزافی هم باید پرداخت کرد اما تازه همش بعد از امتحان! هیچگونه روشی هم برای ورود غیر از این امتحانات نیست یا قبول میشه یا نمیشه
      آمریکا هم از انگلیس بدتر
      فرانسه از هر دو تا بدتر
      آلمان از همش بدتر! تا حدی که دانش آموز کافیه دو سه تا نمره 17 به معادل ایران التبه چون اونجا اینطوری نیست داشته باشه رنگ پزشکی خوندنم به چشم نمیبینه.
      آره آلمان که معدل بالا میخواد.
      فرانسه رو هم شنیدم خیلی سخته.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      البته به نظر من رتبه 5000 هزار هم رتبه خوبیه ولی واقعا بی انصافیه رتبه 500 رو بذاریم کنار 5000.متاسفانه اینجا خیلی چیزا سرجای خودشون نیستن...
      بحث همونه1 امکانات دانشگاهها برای خودشونه هموطنرو که بیمارستانهای دانشگاه آزاد از سراسری جداست و هر دو امکانات جداگانه خودشون رو دارند. وگرنه رتبه 5000 هم بالاخره ..... خوب یا بدشو من نمیدونم ولی امکانات 500 برای 500 هست نه برای 5000
      اینجا هیچی سرجاش نیست.
      دیشب هم گفتم این افراد مدعی هستند این پول میرن خارج خرجش میکنند جدای از بحثهایی مثل مشکلات دوریو زبان و سایر شرایط و پذیرش ندادن کشورهای درست حسابی به این سطوح وقتی کسی بره خارج زمانی که برگرده یا اصلا بره هر کشوری باید یک ری آزمونهای معادل ازی انجام بده . اروپا و امریکا که از اساس خیلی راغب به حذب غیر نیتوها نیستن و مسیر به شدت سخته و به عینه خیلی رتبه های برتر کنکور هم دیدم موندن توش تطبیق مدارک بقیه که دیگه.....
      ولی همین ایران هم باید امتحاناتی رو داد تا ارزشیابی بشن.
      قابل توجه که در امتحان ارزشیابی امسال طیف عمده ای کسانی که خارج خونده بودند(اذربایجان و .....) نتونستند در آزمون حتی نمره 8 بگیرند.
      دکتر هاشمی گفت اگر فردی رو شانسی بیاریم سر جلسه میتونه 5 یا 6 بگیره این افراد حتی دو نمره بالاتر از اون هم نگرفتن و تحصن میکنند مدرک تایید کنیم که اگر صد روزم تحصن کنند مدرکی تایید نمیشه.

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدایی من زورم میاد با رتبه 240 حتی دانشگاه مشهد هم نمیتونم برم(تهران و شهید بهشتی و ایران رو بذارم کنار!!!). اونوقت طرف با 1800 میتونه مدرک شهید بهشتی بگیره!!!
      تازه در ازای پولی که میدن دیگه طرح ندارن(اینو من شنیدم و زیاد مطمئن نیستم)
      یعنی در اصل طرح رو خریدن.ما هم اگه بخوایم طرح ندیم باید همین پول رو بدیم!! پس چه تفاوتیه بین من با اون؟؟؟!!! بله.من رتبه ی بهتری دارم و زحمت بیشتری کشیدم!!!!
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بحث همونه1 امکانات دانشگاهها برای خودشونه هموطنرو که بیمارستانهای دانشگاه آزاد از سراسری جداست و هر دو امکانات جداگانه خودشون رو دارند. وگرنه رتبه 5000 هم بالاخره ..... خوب یا بدشو من نمیدونم ولی امکانات 500 برای 500 هست نه برای 5000
      اینجا هیچی سرجاش نیست.
      دیشب هم گفتم این افراد مدعی هستند این پول میرن خارج خرجش میکنند جدای از بحثهایی مثل مشکلات دوریو زبان و سایر شرایط و پذیرش ندادن کشورهای درست حسابی به این سطوح وقتی کسی بره خارج زمانی که برگرده یا اصلا بره هر کشوری باید یک ری آزمونهای معادل ازی انجام بده . اروپا و امریکا که از اساس خیلی راغب به حذب غیر نیتوها نیستن و مسیر به شدت سخته و به عینه خیلی رتبه های برتر کنکور هم دیدم موندن توش تطبیق مدارک بقیه که دیگه.....
      ولی همین ایران هم باید امتحاناتی رو داد تا ارزشیابی بشن.
      قابل توجه که در امتحان ارزشیابی امسال طیف عمده ای کسانی که خارج خونده بودند(اذربایجان و .....) نتونستند در آزمون حتی نمره 8 بگیرند.
      دکتر هاشمی گفت اگر فردی رو شانسی بیاریم سر جلسه میتونه 5 یا 6 بگیره این افراد حتی دو نمره بالاتر از اون هم نگرفتن و تحصن میکنند مدرک تایید کنیم که اگر صد روزم تحصن کنند مدرکی تایید نمیشه.
      یکی از فامیلای ما هند داروسازی میخوند پدرش دراومد تا ایران مدرکشو تایید کرد.بالاخره باید یه نظارتی باشه روی دانش آموخته های خارج دیگه.

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      خدایی من زورم میاد با رتبه 240 حتی دانشگاه مشهد هم نمیتونم برم(تهران و شهید بهشتی و ایران رو بذارم کنار!!!). اونوقت طرف با 1800 میتونه مدرک شهید بهشتی بگیره!!!
      تازه در ازای پولی که میدن دیگه طرح ندارن(اینو من شنیدم و زیاد مطمئن نیستم)
      یعنی در اصل طرح رو خریدن.ما هم اگه بخوایم طرح ندیم باید همین پول رو بدیم!! پس چه تفاوتیه بین من با اون؟؟؟!!! بله.من رتبه ی بهتری دارم و زحمت بیشتری کشیدم!!!!
      مشخصه که شما زحمت بیشتری کشیدی،هیچکس هم نمیتونه منکر این موضوع بشه.
      منم با نظر شما موافقم،باید فرقی باشه بین رتبه شما با کسی که چند برابر شده.

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه کی چنین چیزی گفته رتبه 2170 کاملا عادلانست بشینه کنار شما درسشو بخونه! فرق چندانی نداره اصلا. زدن دو تا تست از کی تا حالا شده ملاک برتری. کنکور غیر استانداره و کسی هم که جون میکنه رتبه بهتر میاره رتبش غیر استاندارد هست نباید از این حرفا بزنه. اینکه درس خونده به خودش مربوطه. اینکه برای همون دو تا تست چقد بدبختی کشیده اصلا مهم نیست.
      حرف شما درسته و ملاک تفاوت افراد در چارچوب کنکور دقیقاً همین رتبه هست حتی کسی که سر جلسه یک تست رو سفید گذاشته و دیگری اون رو غلط زده متفاوت هستند ولی به نظر من اون کسی که از این فرصت استفاده می کنه تقصیری نداره بالاخره هر کسی برای موفقیت از همه راه هایی که در دسترسش هست استفاده می کنه و انتقاد شما باید از کسانی باشه که این فرصت ها رو مهیا کردن نه کسانی که ازش به هر دلیلی استفاده کردن شاید شما هم اگر جای اون افراد بودید و امکانات استفاده از این روش رو داشتین راه آسون تر رو انتخاب می کردین.
      البته بنده خودم رو هنوز در سطحی نمیدونم که برای اینجور مسائل تصمیم گیری کنم و این فقط نظر شخصیم بود.

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن