خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خط ویژه ریاضی...از حالا؟

سلام دوستان
      بنده سال دوممه میخوام کنکور بدم
      پارسال واسه ریاضی چندین کتابو امتحان کردم ولی همشون واسم گنگ بودن
      از کوله پشتی گرفته تا ....
      ولی توشون واسم این خط ویژه از همه راحت تر میومد
      به هر حال ریاضیم سفید موند!
      دوستان خوهشمندم اگه نظری دارین دریغ نکنین
      پیشاپیش ازتون تشکر میکنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      وقتی انقدر مشکل داری
      کارت با کتاب راه نمیوفته
      برو یه کلاس خوب

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خط ویژه درست هست واسه جمع بندیه ولی

هر دو جلدش کامل هست

ینی تمام مطالب رو پوشش داده و اینطور نیست چیزی از قلم افتاده باشه

ولی فک نمی کنم واسه شما مناسب باشه شما که میگی واست گنگ هست باید اول از یه کتابی مثل مبتکران استفاده کنی نوشته سعید بیاتی ...

سعی کرده هر مطلب رو با مثال های متعدد جا بندازه واسه شما مثال ! نه تست پیچیده ! بعد اروم اروم مثال ها رو سنگین تر کرده و هر مثال رو با 4 5 خط فارسی روان توضیح داده....

پس شما به اینجور کتابی احتیاج داری ....

توصیه میکنم اول هر مبحثی رو که خاستی کار بکنی باید گاج پرسمان بخونی بعدشم از همین مبتکران که گفتم بخونی عالی نتیجه میده
      ویرایش توسط altenrate : 14 مرداد 1394 در ساعت 21:38

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      وقتی انقدر مشکل داری
      کارت با کتاب راه نمیوفته
      برو یه کلاس خوب
      خب اگه میخواست با کلاس راه بیفته تو مدسه درست میشد دیگه
      البته معلما...
      به کلاس و این چیزا آشنا نیستم نمیدونم کجا برم!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      البته معلما...
      گفتم که کلاس خوب
      کلاس خوب به معلم خوب وابستس
      شما وقتی انقدر مشکل داری یعنی پایه مشکل داری
      باید از صفر شروع کنی
      مثلا اگر حدو بخونی یاد میگیری
      ولی وقتی مثلثات بلد نیستی تو حل سوالاتش به مشکل میخوری
      از پایه شروع کن
      از خود صفر
      با یه معلم خوب

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      البته معلما...
      دوست عزیز من بهت کتاب مبتکران رو پیشنهاد کردم و گفتم اولش با گاج پرسمان پیش خوانی کن بعد برو سراغ اون...

ولی اگه رفتی کتاب خونه و به هر دلیلی نپسندیدی .... این دو کتاب رو توصیه می کنم بری سمت افبا

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط altenrate نمایش پست ها
      دوست عزیز من بهت کتاب مبتکران رو پیشنهاد کردم و گفتم اولش با گاج پرسمان پیش خوانی کن بعد برو سراغ اون...

ولی اگه رفتی کتاب خونه و به هر دلیلی نپسندیدی .... این دو کتاب رو توصیه می کنم بری سمت افبا
      خیلی ممنون مد نظر قرار دادم
      در اولین فرصت میرم ببینم در حدم هست یا نه

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نظر من اینه کتابی که واسه جمع بندیه باید بعد از عید خونده بشه
      تعبیرم اینه شما 122 سال درس میخونی که پیشدانگشهای خوب باشی
      پیش هم درس میخونی که بعد از عید اکی باشی...عجله نکنید کتاب خط ویژه یا مثلا فیل باید بعد از عید خونده بشه...الان شما باید عمیق بخونید و بعد از عید عمیق رو سطحی دوره کنی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      بنده سال دوممه میخوام کنکور بدم
      پارسال واسه ریاضی چندین کتابو امتحان کردم ولی همشون واسم گنگ بودن
      از کوله پشتی گرفته تا ....
      ولی توشون واسم این خط ویژه از همه راحت تر میومد
      به هر حال ریاضیم سفید موند!
      دوستان خوهشمندم اگه نظری دارین دریغ نکنین
      پیشاپیش ازتون تشکر میکنم
      اره با کتابی که راحتی بخون حتی جمع بندی و.. فقط تست بزن
      مشاور

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.برای افرادی که ریاضیات ضعیفی دارن توصیه هایی دارم که اگر مراحل گفته شده رو طی کنید به درصد قابل قبولی در درس ریاضیات تجربی میرسید:
      ۱-کم حوصلگی رو بذارید کنار.شما برای موفقیت در کنکور لازمه ریاضی رو بلد باشید.پس حس نفرت از ریاضی رو از خودتون دور کنید و بهش به چشم ابزاری برای رسیدن به رشته و دانشگاه مورد علاقه تون نگاه کنید تا دیدید نمیتونید سوالی رو حل کنید تسلیم نشید و با آینده ی خودتون بازی نکنید.رمز موفقیت در ریاضی، ادامه دادن و جا نزدن هست.
      ۲-کتاب آموزش ریاضی سال اول دبیرستان منتشران
      شما باید ریاضیات مقدماتی رو یاد بگیرید .لازم نیست همه ی سوالات این کتاب رو جواب بدید.اونقدری که مطمئن بشید یاد گرفتید سوال حل کنید.
      ۳-دی وی دی ریاضیات پایه و پیش رهپویان دانش و اندیشه که کل ریاضیات تجربی رو با قیمت واقعا پایین که هر کسی توان پرداختش رو داره( ۷۰ هزار تومان) پوشش داده و مدرسش جناب آقای رحیمی هستن که با آرامش خاصی مباحث رو تدریس میکنن ، نکات تستی هم ارائه میدن و سوالات تشریحی و تستی زیادی حل میکنن میتونید مطمئن باشید که از نظر آموزش مشکلی نخواهید داشت.قیمت رو با قیمت محصولات مشابه بازار مقایسه کنید.
      ۴-کتاب های پرسمان ریاضیات سال به سال گاج
      بخاطر داشتن تمرینات کتاب درسی،سوالات تشریحی، سوالات امتحانی و تست های کنکور به همراه پاسخ های تشریحی مفصل با انجام کلیه ی محاسبات که مشکل اکثر داوطلبین در همین بخش انجام محاسبات هست و شما رو از هر کتاب دیگه ای بی نیاز میکنه.
      نکته ی خیلی خیلی مهم:
      شما با حل تمرینات کتاب درسی،سوالات تشریحی،سوالات امتحانی و در آخر تست های کنکور های سراسری قبلی به تسلط کافی برای درس ریاضی میرسید.پس وقت خودتون رو با تست های تالیفی کتاب های تستی معروف بازار تلف نکنید. چون برخلاف اون چیزی که فکر میکنید حل تست های تالیفی نه تنها کمکی به شما نمیکنه بلکه شما رو از مسیر کنکور دور میکنه. در مورد تست های کنکور آزاد سال های قبل هم این توضیحات صدق میکنه چون برخلاف تست های سراسری، فرمول محور هستن. اگر نگاهی به کارنامه های نفرات برتر کنکور چند سال اخیر بندازید میبینید که مثلا سال ۹۱ چندین نفر ریاضیات تجربی رو صد درصد زدن ولی الان کمتر کسی ریاضی رو صد میزنه.دلیلش هم گرایش داوطلبین سال های اخیر به سمت کتاب هایی مثل خیلی سبز و مهر و ماه و ...هست در حالی که سال های قبل رتبه های برتر، برای یادگیری ریاضی اول تمرینات کتاب درسی دوم سوالات امتحانی رو تمرین میکردن و بعد از تثبیت مطالب برای آشنایی با نحوه طرح سوالات کنکور، تست های سراسری سال های قبل رو کار میکردن.
      پس نه تست تالیفی و نه تست کنکور آزاد
      البته میتونین به این چیزهایی که عرض کردم توجهی نکنید و‌ مثل خیلی از داوطلبان بین منابع ریاضی سردرگم بشید و‌ آخرش هم نتیجه نگیرید. خود دانید.
      نقل قول چندگانه این پیام
      1
      سلام.برای افرادی که ریاضیات ضعیفی دارن توصیه هایی دارم که اگر مراحل گفته شده رو طی کنید به درصد قابل قبولی در درس ریاضیات تجربی میرسید:
      ۱-کم حوصلگی رو بذارید کنار.شما برای موفقیت در کنکور لازمه ریاضی رو بلد باشید.پس حس نفرت از ریاضی رو از خودتون دور کنید و بهش به چشم ابزاری برای رسیدن به رشته و دانشگاه مورد علاقه تون نگاه کنید تا دیدید نمیتونید سوالی رو حل کنید تسلیم نشید و با آینده ی خودتون بازی نکنید.رمز موفقیت در ریاضی، ادامه دادن و جا نزدن هست.
      شما باید ریاضیات مقدماتی رو یاد بگیرید .لازم نیست همه ی سوالات این کتاب رو جواب بدید.اونقدری که مطمئن بشید یاد گرفتید سوال حل کنید.
      ۳-دی وی دی ریاضیات پایه و پیش رهپویان دانش و اندیشه که کل ریاضیات تجربی رو با قیمت واقعا پایین که هر کسی توان پرداختش رو داره( ۷۰ هزار تومان) پوشش داده و مدرسش جناب آقای رحیمی هستن که با آرامش خاصی مباحث رو تدریس میکنن ، نکات تستی هم ارائه میدن و سوالات تشریحی و تستی زیادی حل میکنن میتونید مطمئن باشید که از نظر آموزش مشکلی نخواهید داشت.قیمت رو با قیمت محصولات مشابه بازار مقایسه کنید.
      بخاطر داشتن تمرینات کتاب درسی،سوالات تشریحی، سوالات امتحانی و تست های کنکور به همراه پاسخ های تشریحی مفصل با انجام کلیه ی محاسبات که مشکل اکثر داوطلبین در همین بخش انجام محاسبات هست و شما رو از هر کتاب دیگه ای بی نیاز میکنه.
      نکته ی خیلی خیلی مهم:
      شما با حل تمرینات کتاب درسی،سوالات تشریحی،سوالات امتحانی و در آخر تست های کنکور های سراسری قبلی به تسلط کافی برای درس ریاضی میرسید.پس وقت خودتون رو با تست های تالیفی کتاب های تستی معروف بازار تلف نکنید. چون برخلاف اون چیزی که فکر میکنید حل تست های تالیفی نه تنها کمکی به شما نمیکنه بلکه شما رو از مسیر کنکور دور میکنه. در مورد تست های کنکور آزاد سال های قبل هم این توضیحات صدق میکنه چون برخلاف تست های سراسری، فرمول محور هستن. اگر نگاهی به کارنامه های نفرات برتر کنکور چند سال اخیر بندازید میبینید که مثلا سال ۹۱ چندین نفر ریاضیات تجربی رو صد درصد زدن ولی الان کمتر کسی ریاضی رو صد میزنه.دلیلش هم گرایش داوطلبین سال های اخیر به سمت کتاب هایی مثل خیلی سبز و مهر و ماه و ...هست در حالی که سال های قبل رتبه های برتر، برای یادگیری ریاضی اول تمرینات کتاب درسی دوم سوالات امتحانی رو تمرین میکردن و بعد از تثبیت مطالب برای آشنایی با نحوه طرح سوالات کنکور، تست های سراسری سال های قبل رو کار میکردن.
      البته میتونین به این چیزهایی که عرض کردم توجهی نکنید و‌ مثل خیلی از داوطلبان بین منابع ریاضی سردرگم بشید و‌ آخرش هم نتیجه نگیرید. خود دانید.

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      نکته ی خیلی خیلی مهم:
      نقل قول چندگانه این پیام
      1
      نکته ی خیلی خیلی مهم:
      اولش ترقیب شدم ولی بعد از 10 ها بار دیدن این پست در تاپیک های مختلف شک کردم

کسی دی وی دی رهپویان گرفته؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز ۱-شک شما رو میذارم به حساب اینکه هر روز همه ی ما شاهد کلاهبرداری ها و سواستفاده هایی هستیم که از طرف هم وطنان عزیز و مسلمانمون اتفاق میوفته(متاسفانه) چیزی که مردم در کشورهای پیشرفته ی غربی(بلاد کفر!) باهاش خیلی کمتر مواجه میشن ۲-بنده این پست رو چند تا تاپیک کپی کردم که مطمئن بشم داوطلبینی که در ریاضی ضعیف هستن و به بخش ریاضی تجربی این سایت سر میزنن ببینن و از سردرگمی و نا امیدی خلاص بشن. وگرنه خدا رو گواه میگیرم این کار نفع مادی برام نداره. در ضمن اکثر داوطلبانی که ریاضیشون ضعیفه ، حوصله ی خوندن درسنامه های ریاضی رو ندارن.برای این افراد اگر وضع مالی خوبی دارن به ترتیب: دبیر خصوصی،کلاس کنکور،دی وی دی های معروف و البته گران قیمت بازار و اگر وضعیت مالی خوبی ندارن دی وی دی رهپویان و اگر همون رو هم نمیتونن تهیه کنن فقط با کتاب های پرسمان کار کنن هر چند قبلش باید ریاضیات سال اول رو خوب تمرین کنن تا مشکلات پایه ای( اتحاد،....) نداشته باشن.موفق باشید
      ویرایش توسط mortezanasser : 18 مرداد 1394 در ساعت 11:13

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
      دوست عزیز ۱-شک شما رو میذارم به حساب اینکه هر روز همه ی ما شاهد کلاهبرداری ها و سواستفاده هایی هستیم که از طرف هم وطنان عزیز و مسلمانمون اتفاق میوفته(متاسفانه) چیزی که مردم در کشورهای پیشرفته ی غربی(بلاد کفر!) باهاش خیلی کمتر مواجه میشن ۲-بنده این پست رو چند تا تاپیک کپی کردم که مطمئن بشم داوطلبینی که در ریاضی ضعیف هستن و به بخش ریاضی تجربی این سایت سر میزنن ببینن و از سردرگمی و نا امیدی خلاص بشن. وگرنه خدا رو گواه میگیرم این کار نفع مادی برام نداره. در ضمن اکثر داوطلبانی که ریاضیشون ضعیفه ، حوصله ی خوندن درسنامه های ریاضی رو ندارن.برای این افراد اگر وضع مالی خوبی دارن به ترتیب: دبیر خصوصی،کلاس کنکور،دی وی دی های معروف و البته گران قیمت بازار و اگر وضعیت مالی خوبی ندارن دی وی دی رهپویان و اگر همون رو هم نمیتونن تهیه کنن فقط با کتاب های پرسمان کار کنن هر چند قبلش باید ریاضیات سال اول رو خوب تمرین کنن تا مشکلات پایه ای( اتحاد،....) نداشته باشن.موفق باشید
      سلام
      با اجازتون 2 تا سوال دارم:

1- متوسطه رو چه رشته اي خوندين؟

2- دانشجوي سال چندم هست؟

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به نظر من بری کلاس بهتره
      بعد شما داری میگی که اگه کلاس بود من تو مدرسه میرفتم دیگه ولی الان تو کلاس شرط اصلی معلمه ممکنه معلمت خوب نبوده و مطالب رو خوب نگرفتی
      بعد برای کلاس هم باید از تو محلتون تحقیق کنی ببینی کلاس خوب کجا داره؟؟
      موفق باشی
      در ضمن سوالی چیزی داری من در خدمتم
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بهترین منبع اموزشی برای کسی که ضعیف هست پرسمان گاج هست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن