خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      داداش از اینکه از 40000 خودم رو رسوندم به 12000 تا 14000 راضیم ولی وقتی نگاه میکنم ببینم اشکالم کجاست چیزی متوجه نمیشم!!!
      منابعم خوبه چون از اون رتبه بالا رسیده به یه همچین رتبه متوسطی!
      نحوه خوندن و کیفیتشم نمیدونم
      اکه نحوه خوندنم بده؟ پس چرا یه رتبه افتضاح تبدیل شده به یه رتبه متوسط
      والا نمیدونم
      موندم داداش چیکار کنم؟؟؟!!
      برادرکسب هر رتبه ای روش خاص خودشو داره..اینکه منبعت شمارو تونسته برسونه به همچین رتبه ای و پیشرفت داشتین دلیل نمیشه که حتما اون منبع عالی بوده...شاید برای همینقدر پیشرفت کامل بوده...من توصیه میکنم شما یکبار با حوصله تاپیک های منو بخونین...بعد باز مشکلی بود سعی میکنم تلفنا حل کنم....کسی که بخواد مشکلش حل بشه باید تلاش کنه...پس تاپیک ها رو کامل و به ترتیب بخون....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ذوستان کانال ما در تلگرام
      drbahery
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان به نظر شما زیست و باید چند وقت یکبار تست زد ؟ یعنی مثلا میشه بلافاصله بعد از خوندن کتاب تست زد یا ابتدا باید به تسلط کامل رسید بعد تست زد ؟؟

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ?

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      ?
      تو تاپیک تست زنی بنده جواب سوالتون هست

ولی در کل برای زیتس همراه خوندن.بعد خوندن و تست مروری باید زد
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آپ
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش صفحاتتو سیو کردم بعد امتحان نهایی شروع کنم به خوندنشون منتها نمیدونم همه رو سیو کردم یا ن خواستی لینکاشونو بده
      داداش اینا کاملا دیگه؟!چون میخواستم مشاور خوب بگیرم برنامه ریزیو یادم بده
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید امروز روز شما باشد...

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. دوستان میشه در مورد املا به من کمک کنید؟!
      من از ادبیات فقط املا رو یکم مشکل دارم که کتاب خیلی سبزو واسش گرفتم اما یه سوالی پیش اومده: معنی همه لغات خارج از کتابشو باید حفظ کنم؟!

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      می تونه کسی به من جواب بده؟!

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Atiye a نمایش پست ها
      سلام. دوستان میشه در مورد املا به من کمک کنید؟!
      من از ادبیات فقط املا رو یکم مشکل دارم که کتاب خیلی سبزو واسش گرفتم اما یه سوالی پیش اومده: معنی همه لغات خارج از کتابشو باید حفظ کنم؟!
      خب دوست عزیز مسلما خوندن همه لغات مهمه ..کنکوره دیگه از همه جا سوال میده ...بهت پیشنهاد میکنم سعی کنی همرو بخونی خوندن لغت که سختتر از حفظ کردن فرمول نیست !موفق باشید.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fafaaa77 نمایش پست ها
      خب دوست عزیز مسلما خوندن همه لغات مهمه ..کنکوره دیگه از همه جا سوال میده ...بهت پیشنهاد میکنم سعی کنی همرو بخونی خوندن لغت که سختتر از حفظ کردن فرمول نیست !موفق باشید.
      مسلما همه لغات کتاب درسی مهمه. اما من لغات خارج از کتاب املای هفت خوان خیلی سبزو پرسیدم، که کم هم نسیتن!
      پیروز باشید

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      UP!

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اگه سوالی بود نقل قولم کنید
      سلام آقا سعید لطفا ببین روشت رو درست فهمیدم
      برای شروع پیش خوانی تقسیم فصل به چند مبحث مطالعه یک مبحث با تست آموزشی پس از مبحث تست آموزشی از آن مبحث مبحث بعد همین طور و زدن تست آموزشی از اول و بعد اتمام درس روز اول مرور تورق بعد چشمی هنگام خواب مرور شبانگاهی و صبح مرور صبح گاه.ی جلسه بعد قبل شروع خواندن مرور از اول بعد تست مروری و درس روز مثل اولین روز بعد اتمام فصل مرور اصلی و بعد تست آزمونی بعد مرور نموداری.
      یک چیز دیگه تست مروری به روش آزمونی است برای آن کتاب تست های پراکنده دارد چگونه آزمونی بزنیم؟
      مرور اصلی بعد اتمام فصل فقط به همان فصل مرتبط است؟
      ویرایش توسط mjplv : 19 خرداد 1395 در ساعت 11:59

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mjplv نمایش پست ها
      سلام آقا سعید لطفا ببین روشت رو درست فهمیدم
      برای شروع پیش خوانی تقسیم فصل به چند مبحث مطالعه یک مبحث با تست آموزشی پس از مبحث تست آموزشی از آن مبحث مبحث بعد همین طور و زدن تست آموزشی از اول و بعد اتمام درس روز اول مرور تورق بعد چشمی هنگام خواب مرور شبانگاهی و صبح مرور صبح گاه.ی جلسه بعد قبل شروع خواندن مرور از اول بعد تست مروری و درس روز مثل اولین روز بعد اتمام فصل مرور اصلی و بعد تست آزمونی بعد مرور نموداری.
      یک چیز دیگه تست مروری به روش آزمونی است برای آن کتاب تست های پراکنده دارد چگونه آزمونی بزنیم؟
      مرور اصلی بعد اتمام فصل فقط به همان فصل مرتبط است؟
      سلام.بله به ترتیبی هستش که نوشتم.ابتدا پیش خوانی کن فصل رو.بعد شروع کن به خوندن.مبحث بندی کن و هر مبحث رو توی یک رو مطالعه بکن.موقع مطالعه تست آموزشی کار کن.وقتی مبحث امروز رو تموم کردی مرور تورق و چشم بسته بکن.بعد درسهارو به همین ترتیب ادامه بده تا شب.کل دروس رو مرور شب بکن .صبح وقت بیداری مرور صبح بکن.امروز باید مبحث دوم رو بخونی ولی قبلش مبحث اولی که دیروز خوندی رو سریع مرور اصلی بکن.و بعد برو مبحث دوم.وقتی مباحث تموم شد و فصل به پایان رسید کل فصل رو به یکباره مرور اصلی بکن و بعد از آن تست آزمونی بزن براش.و فصل رو تو یه برگه به صورت نموداری خلاصه کن.که وقتی رفتی فصول بعدی هر از چند گاهی که حس کردی این فصل داره فراموش میشه یه چند دقیقه وقت بدی و این فصل رو مرور کنی.همینطور هر از چند گاهی برای فصول قبلی تست مروری بزن تا مرور بشن.تست مروری بصورت بدون زمان باشه.ینی از نوع تست آموزشی و جهت یادآوریه.
      سوالات شما:
      1.خیر به روش آموزشی.
      2.بله فقط همان فصل رو مرور اصلی میکنید.برای فصول قبلی که خوندید مرور نموداری و تست زنی مروری گذاشته ایم.درضمن ماهی یکبار هم میتونین چند روز رو هیچ چیز جدید نخوندید و برای فصول قبلی تست بزنید و همینطور مرورشون کنید.که کلا یا اوری بشن و درصد تسلتتون در آونها بره بالاتر.
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مابقی دروس قرار نمی گیره؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن