خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چیزی که من میدونم اینه که هر کار غیر عادی در سال کنکور عواقب خطرناکی از جمله دانشگاه غیر دولتی و سربازی داره پس برو مدرسه .... ضرر نمیکنی !!!!

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ...Rahim... نمایش پست ها
      داداش دقیقا داری راهی که من پارسال رفتم رو میری .
      اول اینکه بگم حتما اگه میتونی این کار رو بکن و مدرسه نرو چون من کردم (تا حدودی البته . که الان میگم) و خیلی هم نتیجه میده به شرطی که واقعا خودت درسخون باشی .
      من اواخر مهر فهمدیم مدرسه داره وقت میگیره ازم رفتم دنبال غیر حصوری اول .
      بابام رفت آموزش و پرورش و هر مدرسه ای که بگی پرسید ولی گفتن غیر قانونیه نمیشه غیر حضوری برداشت . مدرسه ما 5 روز تو هفته بود دیدم نمیشه کاریش کرد گفتم حداقل برم این مدرسه هایی که 3 روز تو هفتس و فقط پیش رو درس میدن (یعنی کلاس کنکور ندارن) .
      حالا اگه گفتی چی شد آزمون 25 مهر تو کلاس اول شدم با فاصله زیاد (کلاس داغون بودا نه این که من خوب باشم ) هیچی دیگه مدرسه پرونده رو نمیداد ! گفت بیا همینجا هفته ای 2 روز غیبت کن یعنی 3 روز تو هفته بیا . که منم همین کارو کردم تازه یه هفته در میون 1 روزم بیشتر نمیرفتم میشد هفته ای 2 روز .
      که خیلی هم به نفعم شد واقعا جلوی وقت زیادی تلف شدن رو گرفت . خیلی زور داره 5 روز تو هفته !

فقط نکته بدش این بود که بقیه بچه ها هم شروع کردن به اعتراض و مادر پدرشون میومدن میگفتن چرا این پسره مدرسه نمیاد بچه ما هم نمیخواد بیاد که البته حق میدم بهشون ولی خب دهن من این وسط سرویس میشد هی وسط کلاس ناظم منو میبرد جلو مادر پدره میگفت الکی بگو سر کار میرم

در کل پیشنهادم بهت اینه که اگه مایه داری برو غیر انتفاعی به احتمال زیاد اگه خوب پول بدی میزارن کلا نیای .... وگرنه یا باید آشنا داشته باشی یا مثل من بشه داستانت یا اینکه تهش برو یه مدرسه که فقط چهارم باشه و کنکوری درس ندن که تعداد روزش تو هفته کم باشه
      اول می خوام بگم برات یه تشکر بفرستم! ایناهاش:
      http://www.pixiv.net/member_illust.p...st_id=33510768

والا من واقعا عزمم جزمه که مدرسه رو نرم و بخونم. حالاقضیه این جاست که اتفاقا منم شاگرد اول مدرسمون ام (خارجیا می گن valedictorian. خیلی هم دید منفی دارن نسبت به این جور آدما! البته این دید دوطرفه‌اس!). ولی خب مدرسه من تیزهوشانه و دولتی نیست، برای همین شاید خیلی هم حساس نباشن، و تازه هنوز ثبت نام من کامل هم نشده.
      چون من سربازی رو معافم، فکر کنم داوطلب آزاد بهترین راه برای من باشه که تازه قانونی هم هست.
      ولی خب اگه بشه با مدرسه کنار بیام به نظرم از همه بهتره! مثلا این داوطلب آزاد ترمیه و باید حتما بعضی کتاب ها رو برای ترم اول تموم کنی، که چون من تو خوندنم سمبل نمی کنم یه کم شاید اذیتم کنه (البته اگه مدرسه نرم به نظرم راحت بشه تمومشون کرد).
      من حتی حاضرم همون مدرسه بمونم بخونم (این جوری تازه اون مشکل روحیه هم برات پیش نمیاد! مجبور می شی به خوندن!)، تو کتابخونه ای جایی. بدیش اینه که ما کتابخونه درست حسابی هم نداریم.
      والا من نمی دونم ما چند روز تو هفته کلاس داریم و آیا کلاسای کنکوری هم داریم یا نه. مطمئناً کلاس اضافه داریم چون هر سال داشتیم (تیزهوشانه دیگه، بیشتر وقتت رو می گیره!). هیچ علاقه ای ندارم که برم سر کلاسای یه مدرسه دیگه. باز کلاسای مدرسه خودم یااقل 10 درصد بازدهی داره.
      منم فکر کنم مشکل اصلی با بقیه بچه هاست. من همین الان یه دوستی دارم که گفته هر جوری هست همین مدرسه خودمون می مونه و بدون اجازه هم که شده جیم می کنه. کلا تو بچه هامون آدم پایه برای جیم زیاد داریم که خیلی هاشون هم اصلا برای درس جیم نمی کنن. همین امسال من و چند تا از بچه ها به بهانه المپیاد جیم می‌کردیم، یه سری آدم الاف هم می رفتن خونشون!
      شما که با پدر و مادرا صحبت می کردی، واقعا خام می شدن و باور می کردن کار می کنی؟ بماند که آدمای این جوری باس برن «از راه دور»!

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      چیزی که من میدونم اینه که هر کار غیر عادی در سال کنکور عواقب خطرناکی از جمله دانشگاه غیر دولتی و سربازی داره پس برو مدرسه .... ضرر نمیکنی !!!!
      موفقیت بزرگ همت بزرگ و ریسک پذیری هم می خواد. وقتی می خوای بری شریف، و شریف فقط 25 نفر برای رشته ات می گیره، و 40 نفر المپیادی هم می خوان برن همون رشته... اون وقته که مدرسه رو غیرممکن می بینی!

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fify نمایش پست ها
      موفقیت بزرگ همت بزرگ و ریسک پذیری هم می خواد. وقتی می خوای بری شریف، و شریف فقط 25 نفر برای رشته ات می گیره، و 40 نفر المپیادی هم می خوان برن همون رشته... اون وقته که مدرسه رو غیرممکن می بینی!

هر جور خودت میدونی عمل کن .... اگه میبینی نری به نفعته نرو ولی از راه قانونیش اگه کج رفتی بدون با کله میری تو دیوار !!! موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خودم با مدرسه صحبت كردم (مدرسه نمونه) و اونا هم اجازه دادن،
      رتبم هم شد 442 شد
      به همه اونايي كه مدرسه فوق العاده ندارن توصيه ميكنم همينكار رو بكنن به هزار و يك دليل،
      مدرسه اگه واقعا فوق العاده نباشه واسه يه شخص كنكوري ضرري بيش نيست...

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkurbank نمایش پست ها
      من خودم با مدرسه صحبت كردم (مدرسه نمونه) و اونا هم اجازه دادن،
      رتبم هم شد 442 شد
      به همه اونايي كه مدرسه فوق العاده ندارن توصيه ميكنم همينكار رو بكنن به هزار و يك دليل،
      مدرسه اگه واقعا فوق العاده نباشه واسه يه شخص كنكوري ضرري بيش نيست...
      می شه بپرسمچی بهشون گفتی که راضی شدن؟
      واقعا مدرسه کلا الکیه. به نظر من بهترین کار اینه که خودت بخونی، سوالات رو یه جا بنویسی بعد اگه تونستی یه دو سه جلسه معلم خصوصی بگیری سوالات رو برطرف کنی. تازه سوالات رو از اینترنت هم می شه پرسید! بماند که بیشتر معلمای مدرسه وقت ندارن یا به هر دلیلی سوالات رو جواب نمی دن! کلا مدرسه فقط ضرره.

7. Top | #22
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

حالا اصن با مدرست حرف نزدی؟؟ شاید بدونِ چون و چرا قبول کنن که اینطور داری سخت میگیری...
      بگو قبول بشم بنفع شمام هست،بگین از کلاساتونم استفاده کردم
      برو مدرسه بزرگسال هم خرجش کمتره، هم کلاسی تشکیل نمیشه، هم امتحاناش هم کمکی داری....
      من رفتم،راضی هم بودم.
      یه چی تو مایه های مدرسه ی پیام نوره کتابو میگیری میخونی بعد میری رفع اشکال اگر دلت خواست،بعدشم آزمون

با دلام*_*

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      می شه بپرسمچی بهشون گفتی که راضی شدن؟
      واقعا مدرسه کلا الکیه. به نظر من بهترین کار اینه که خودت بخونی، سوالات رو یه جا بنویسی بعد اگه تونستی یه دو سه جلسه معلم خصوصی بگیری سوالات رو برطرف کنی. تازه سوالات رو از اینترنت هم می شه پرسید! بماند که بیشتر معلمای مدرسه وقت ندارن یا به هر دلیلی سوالات رو جواب نمی دن! کلا مدرسه فقط ضرره.
      خيلي حرف خاصي نزدم فقط توجيحشون كردم كه كنكور با همچين مدرسه عطيقه اي جور در نمياد
      و واسه اين كار حتي تعهد نامه كتبي ازم گرفتن كه رتبم زير 1000 بياد
      ولي خب خداروشكر اونا هم تقريبا راحت قبول كردن...

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کتی ملیح نمایش پست ها

حالا اصن با مدرست حرف نزدی؟؟ شاید بدونِ چون و چرا قبول کنن که اینطور داری سخت میگیری...
      بگو قبول بشم بنفع شمام هست،بگین از کلاساتونم استفاده کردم
      برو مدرسه بزرگسال هم خرجش کمتره، هم کلاسی تشکیل نمیشه، هم امتحاناش هم کمکی داری....
      من رفتم،راضی هم بودم.
      یه چی تو مایه های مدرسه ی پیام نوره کتابو میگیری میخونی بعد میری رفع اشکال اگر دلت خواست،بعدشم آزمون
      من گفتم اول یه کم اطلاعات داشته باشم بعد برم بحث کنم. شاید قبول کنن ولی خب من چشمم اب نمی خوره راحت قبول کنن. بعدشم اگه بشه راحت داوطلب آزاد گرفت خب من که سربازی ندارم می رم داوطلب ازاد می **** و خلاص. مدرسه هم اصلا بگه من همه کلاسا رو بودم! واسه من چه فرقی می کنه! بعدشم مدرسه دولتی تیزهوشان واقعا چه نیازی به خوب جلوه دادن داره؟

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خيلي حرف خاصي نزدم فقط توجيحشون كردم كه كنكور با همچين مدرسه عطيقه اي جور در نمياد
      و واسه اين كار حتي تعهد نامه كتبي ازم گرفتن كه رتبم زير 1000 بياد
      ولي خب خداروشكر اونا هم تقريبا راحت قبول كردن...
      والا مدرسه ما این جوری راضی نمی شه (امسال مثلا رتبه های 29 منطقه 2 تجربی و 171 ریاضی از مدرسه ما بودن ). باید تعهدنامه رتبه زیر 10 بهشون بدم! ولی خب جای گفتن داره که مثلا من همین رتبه 171 رو می شناختم و اینا خودشون می خوندن نه این که مثلا معلم براشون معجزه کرده باشه. همین تابستون بچه هامون دارن کلاس بهترین معلم دیفرانسیل سهر رو می رن (طرف از اون اسم دار هاست!). چی کار می کنه حالا؟ فقط می شینه تست می نویسه پای تخته و وقت حل هم نمی ده و خودش حل می کنه و بعد هم مشق شب می ده. خب آقای محترم، یه کتاب آموزش نشرالگو یا یه گاج نقره ای همین کار رو بهتر هم انجام می ده! بدون وقت مرده! تازه این بهترین دبیر شهره! امسال سر کلاس دینی درباره حقوق طلبه ها صحبت می کردیم! یه تست هم نزدیم!
      بعدشم بدی کار این جاست که من تنها نیستم و یه نفر دیگه هم به قول خودش عمرا بیاد مدرسه (مگه کلاس فیزیک!). المپیادی هم بود (41 مرحله 3 کامپیوتر شد و هی بهش ندادن). بعدشم اگه این تعهدنامه دقیقا چه تاثیری داره؟ یعنی مدرکت رو نمی دادن مثلا؟ یا صرفا نشریفاتی بود؟

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      والا مدرسه ما این جوری راضی نمی شه (امسال مثلا رتبه های 29 منطقه 2 تجربی و 171 ریاضی از مدرسه ما بودن ). باید تعهدنامه رتبه زیر 10 بهشون بدم! ولی خب جای گفتن داره که مثلا من همین رتبه 171 رو می شناختم و اینا خودشون می خوندن نه این که مثلا معلم براشون معجزه کرده باشه. همین تابستون بچه هامون دارن کلاس بهترین معلم دیفرانسیل سهر رو می رن (طرف از اون اسم دار هاست!). چی کار می کنه حالا؟ فقط می شینه تست می نویسه پای تخته و وقت حل هم نمی ده و خودش حل می کنه و بعد هم مشق شب می ده. خب آقای محترم، یه کتاب آموزش نشرالگو یا یه گاج نقره ای همین کار رو بهتر هم انجام می ده! بدون وقت مرده! تازه این بهترین دبیر شهره! امسال سر کلاس دینی درباره حقوق طلبه ها صحبت می کردیم! یه تست هم نزدیم!
      بعدشم بدی کار این جاست که من تنها نیستم و یه نفر دیگه هم به قول خودش عمرا بیاد مدرسه (مگه کلاس فیزیک!). المپیادی هم بود (41 مرحله 3 کامپیوتر شد و هی بهش ندادن). بعدشم اگه این تعهدنامه دقیقا چه تاثیری داره؟ یعنی مدرکت رو نمی دادن مثلا؟ یا صرفا نشریفاتی بود؟
      در اصل صرفآ تشريفاتي...

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در اصل صرفآ تشريفاتي...
      با توجه به این خبر، منم باید همین کار رو بکنم...

آپدیت: این سایت می گه الان همه باید روزانه معمولی رو برن و هر جیم کردنی غیرقانونیه و اگه کشف بشه مدرکت رو نمی دن. نظر شما چیه؟ اصلا این سایت معتبره خبرش؟ به روزه؟
      http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2390047

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با توجه به این خبر، منم باید همین کار رو بکنم...

آپدیت: این سایت می گه الان همه باید روزانه معمولی رو برن و هر جیم کردنی غیرقانونیه و اگه کشف بشه مدرکت رو نمی دن. نظر شما چیه؟ اصلا این سایت معتبره خبرش؟ به روزه؟
      90/8/10: Ԑ

آقا بجای اینکه بیای اینترنت انقدر فکر و ذهن و وقتتو تلف کنی برو این وقتو بذار بخون !!!! این همه ادم کلاس میرفتن تک رقمیم شدن !!!! شما دنبال دردسر یا بهونه میگردی مگه ؟!!! از ما گفتن بود ....

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      آقا بجای اینکه بیای اینترنت انقدر فکر و ذهن و وقتتو تلف کنی برو این وقتو بذار بخون !!!! این همه ادم کلاس میرفتن تک رقمیم شدن !!!! شما دنبال دردسر یا بهونه میگردی مگه ؟!!! از ما گفتن بود ....
      بعضی کار ها پاداش بزرگ تری از زمانشون دارن و دچار یه asymmetry هستن. ولی خب راست می کین شما، اینترنت یه فضای بدی داره که وقت بیشتر از حد لازم از آدم می گیره.

15. Top | #30
      Kkk
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من دقيقا همين مشكلو دارم،تيزهوشانها قبول نميكنن،دولتي قبول ميكنه،چقدر ميگيره؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن