خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

سوال در مورد خوابگاه

سلام به همه شما عزیزانازتون یه خواهش دارم-تورو خدا اینجا کسی به من و امثال من توهینی نکنه و نسوزونه با حرفاش منو و امثال من رو-به خدا اصلا دلم نمیاد برم بخش سهمیه ها و پست های بچه ها رو راجب سهمیه ها بخونم-چون بدجور مارو سوزوندن با حرفاشون بیشتر کاربرا-حرفایی که خیلی هم به حق نیست-من نتونستم از کسی اطلاعاتی بگیرم و اومدم اینجا پست زدم-داداشای گلم من رتبه کنکور امسالم با سهمیه ایثارگران فرزند شهید 1500شده-و به خاطر یه سری مسائل رشته مدیریت و حسابداری تهران و رشت و اصفهان و همدان و کرمانشاه رو اولویت گزاشتم-میخاستم بدونم توی خوابگاه من میتونم اتاقی که بخام رو انتخاب کنم؟یا نه؟توی دانشگاه با امثال من چطوری برخورد میشه؟ البته من از ادمای خیلی مذهبی نیستم و احترام برا همه قائلم.ودر کل اگه میشه راجب موقعیت یه فرزند شهید توی دانشگاه از وضعیت خوابگاهش تا هرچی ک میدونین بگین برام-ممنون میشم کسایی که فقط اطلاع دارن نظر بنویسن-بازم ممنون از همه شما داداشای گلم

ببخشید یادم رفت بگم-رشتم تجربیه

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      توی دانشگاه اصلا مهم نیست چجوری اومدین دانشگاه و فقط عملکرد شما توی دانشگاه ارزش داره پس نگران نباشید
      فک نکنم خوابگاهتون تفاوتی با بقیه داشته باشید

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikarimi نمایش پست ها
      سلام به همه شما عزیزانازتون یه خواهش دارم-تورو خدا اینجا کسی به من و امثال من توهینی نکنه و نسوزونه با حرفاش منو و امثال من رو-به خدا اصلا دلم نمیاد برم بخش سهمیه ها و پست های بچه ها رو راجب سهمیه ها بخونم-چون بدجور مارو سوزوندن با حرفاشون بیشتر کاربرا-حرفایی که خیلی هم به حق نیست-من نتونستم از کسی اطلاعاتی بگیرم و اومدم اینجا پست زدم-داداشای گلم من رتبه کنکور امسالم با سهمیه ایثارگران فرزند شهید 1500شده-و به خاطر یه سری مسائل رشته مدیریت و حسابداری تهران و رشت و اصفهان و همدان و کرمانشاه رو اولویت گزاشتم-میخاستم بدونم توی خوابگاه من میتونم اتاقی که بخام رو انتخاب کنم؟یا نه؟توی دانشگاه با امثال من چطوری برخورد میشه؟ البته من از ادمای خیلی مذهبی نیستم و احترام برا همه قائلم.ودر کل اگه میشه راجب موقعیت یه فرزند شهید توی دانشگاه از وضعیت خوابگاهش تا هرچی ک میدونین بگین برام-ممنون میشم کسایی که فقط اطلاع دارن نظر بنویسن-بازم ممنون از همه شما داداشای گلم

سلام! حرف بقیه مهم نیست
      ما هر چی داریم از شهیدا داریم
      خونواده ی شهدا خیلی مزیتا دارن در انتخاب خوابگاه و ...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون داداش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عموما سال اول اتاقو خودشون انتخاب میکنن اما اگه ناراضی باشی از جو و اینا میتونی اتاقتو عوض کنی
      درضمن فک نکنم اگه خودت بگی کسی بفهمه اون موضوع رو و اینکه برخورد خاصی نمیشه.مثل بقیه.
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikarimi نمایش پست ها

تو دانشگاه بهترین دوست من سهمیه داشت!
      این چه حرفیه شما میزنین!؟
      تو دانشگاه محیط رفاقته! همش خاطرس که دیگه بدست نمیاد! اصلا کسی یادش نمیاد رتبه کنکورشو! چه برسه اخلاقشون به خاطر کنکور با هم فرق داشته باشه!
      حرفایی میزنینا!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش همه مثل شما نیستن-خیلیا چشم دیدن مارو ندارن-من خیلی از دوستام حرف شنیدم-که تو جای امثال مارو میگیری توی دانشگاه و حق مارو میخوری-هرچی میگم برای ما بنیاد شهید صندلی خریده و ما باشیم یا نه ظرفیت شما از اینی که هست بیشتر نمیشه بازم حرف خودشونو میزنن
      ممنون داداشای گلم-بازم منتظر هستم که اطلاعاتی بهم راجب سوالایی که داشتم بدین -هر چند ساعت یه بار میام و چک میکنم-منتظرم ممنون

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نگران نباش
      تو دانشگاه ، همکلاسی هات و استادا و ... اصلا نمیپرسن سهمیه داشتی ، نداشتی
      رتبتو هم نمیپرسن

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن