خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 155 از 155
    1. Top | #151
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      کار گرافیکی که میکنم ولی رم 12 و حافظه اس اس دی رو نمیشه بیخیال شد !! میگم یکی بهم گفت این سری از لپتاپا n551jq هم صفحه لمسی داره هم غیر لمسی !! درست گفته ؟!! الان این n551jq صفحه هاشون بالاخره ماته یا براق ؟!!

n551jq کدوم یکی از نمایشگر های این فیلم آپارات رو داره ؟!!

تفاوت نمایشگر TFT و IPS در لپ تاپ
      به نظرم رم 12 چیز زیاد مهمی نیست وقتی که نتونید ازش استفاده کنید...بازم من ترجیح میدم کارت گرافیک قویتر باشه تا رم...در مورد صفحه لمسی این مدل نداره و مات هستش.

سایت دی جی کالا زده TFT ولی طبق سایت Asus از نوع IPS هستش که صفحه های بهتری هستن.
      تو زندگیم هیچ چیز برام ترسناک تر از صدای بالا اومدن ویندوز XP با ولوم اسپیکر تا آخر نبود ...

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      حالا زندگی چجوری آموخت ؟!!! دیلینک چرا میگن بهتره ؟!! مگه چه فرقی با تیپی داره ؟!!! من که فک کنم تیپی بهتره !!! هم از نظر ظاهر هم کارایی !!
      باورت نمیشه اگه بگم!! به ســـخـــتـــی!!
      دیلینک با گذشت زمان افول نمیکنه و همچنان خوب میمونه! در حالی که تی پی عمر مفیدش تا یک سال برسه خیلیه!! من و دوستم با هم مودم گرفتیم، اون تی پی و منم دی لینک! مال من با اینکه 24ساعت روشته هنوز مشکلی نداره ولی مال دوستم الان وقتی باهاش پینگ میگیرم شدیدا نوسان داره!
      البته این نقد واسه خرید ارزون قیمته! وگرنه تو گرونا هر کدوم سرین واسه خودشون!!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

3. Top | #153
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      باورت نمیشه اگه بگم!! به ســـخـــتـــی!!
      دیلینک با گذشت زمان افول نمیکنه و همچنان خوب میمونه! در حالی که تی پی عمر مفیدش تا یک سال برسه خیلیه!! من و دوستم با هم مودم گرفتیم، اون تی پی و منم دی لینک! مال من با اینکه 24ساعت روشته هنوز مشکلی نداره ولی مال دوستم الان وقتی باهاش پینگ میگیرم شدیدا نوسان داره!
      البته این نقد واسه خرید ارزون قیمته! وگرنه تو گرونا هر کدوم سرین واسه خودشون!!
      خب منم نمیخوام ارزون بگیرم که !!! تو مایه های 100 150 این حدودا !!

4. Top | #154
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      خب منم نمیخوام ارزون بگیرم که !!! تو مایه های 100 150 این حدودا !!
      ارزون مودما همین قیمته!!
      گرون منظورم حدود 300 400 و اینا بود!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

5. Top | #155
      xak
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. یه لپتاپ مناسب برای دانشجوی پزشکی،که سبک و کوچیک و جمع و جور باشه و حافظه ی زیادی داشته باشه و سریع کار کنه.

چی بخرم ؟؟ قیمتش هم ترجیحا دور و بر 1.5 میلیون، و نهایتا تا 2.5 میلیون تاکید بر 1.5 هست!

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن