خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکوریای۹۵ برنامه ریزی مفید تابستان

سلام...من امسال میرم چهارم تجربی.دوتا ازامتحاناروگذاشتمه واسه شهریور.زیست وزمین.وبخاطراینا کل برنامم واسه تابستون بهم ریخت..واسترس دارم.حالا سوالی ک دارم اینه که بنظرتون اگه این تابستون اختصاصیاروتمام کنم باتوجه به اینکه پایم زیادقوی نیست امکان قبولیم هست واسه پزشکی دندانپزشکی؟چیکارکنم ؟چقدبخونم؟لطفاکمکم کنین

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      امکان قبولی هست یعنی چی؟؟؟ انتظار دارید مثلا ما بدون شناخت از سطحتون یه چیزی بگیم فقط که آروم شی؟؟؟
      با تلاش میشه به همه جا رسید..نظر من اینه که شما کل سال دوم رو تموم کن در کنارشم زمین و زیست رو بخون..زمین و زیست که کلا یه هفته بیشتر نمیشه خوندنش...اگه با برنامه دقیق پیش بری میرسی به هدفت..هر چی بیشترم بخونی نتیجت بهتر میشه
      اکثر بچه ها این تابستون رو سال دوم که قدیمی تر هست رو میخونن و قلمچی هم ترم1 رو درسای سال دوم رو میخونن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis98 نمایش پست ها
      سلام...من امسال میرم چهارم تجربی.دوتا ازامتحاناروگذاشتمه واسه شهریور.زیست وزمین.وبخاطراینا کل برنامم واسه تابستون بهم ریخت..واسترس دارم.حالا سوالی ک دارم اینه که بنظرتون اگه این تابستون اختصاصیاروتمام کنم باتوجه به اینکه پایم زیادقوی نیست امکان قبولیم هست واسه پزشکی دندانپزشکی؟چیکارکنم ؟چقدبخونم؟لطفاکمکم کنین
      شما ابتدا پایه رو بخون تا به حد قابل قبولی برسی
      نصف زمانی که برا انختصاصی میذاری برا عمومی بذار
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      12 سال سعی و تلاش کردید و حالا به اینجا رسیدید
      اما سال دوازدهم به اندازه همه اونها ارزش داره
      هرچقدر که امسال سعی کنید مرداد ماه آینده به همون اندازه نتیجه اش رو می بینید
      تا وقتی که تلاش نکردید از خودتون انتظار نداشته باشید که حتما پزشکی قبول بشید
      شاید آن روز که سهراب نوشت
      تا شقایق هست
      زندگی باید کرد
      خبر از رتبه و کنکور نداشت

========================
      این التهاب کنکور آخر کشد وجودم
      این غول بی سر و پا آخر کشد وجودم
      یا رب مگر گناهی دیدی ز بنده خویش
      این آتش گناهی است آخر کشد وجودم
      ========================
      وقت آن است بمیریم که مردن خوب است
      پشت کنکور بمانیم که ماندن خوب است
      سال اول اگرهم رتبه ی مان خوب نبود
      سال دوم به یقین زجر دیدن خوب است
      ========================
      همشون از خودمه ولی کپی رایت نداره

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      خیلی دنبال نتیجه نباشی...یه طوری درس بخون که ته سال حتی اگه پزشکی قبول نشی سرت رو بگیری بالا و بگی همه تلاشم رو کردم

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما بايد خيلي عادي با قضيه برخورد كني و برنامه كنكورت رو پيش ببري هفته امتحانات هم فقط بشيني اين دو امتحان رو بخوني....
      و اصلا ناراحتي نداره چون خيلي از كنكوري هايي كه موفق شدن اصلا كلا از مهر شروع كردن با اين تفاوت كه كمي بيشتر بهشون فشار مياد...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب من الان دارم زیست وزمینومیخونم.وکنارش لغات زبان وشیمی۲ وهندسه..گفتم بقیرو بزارم واسه بعدچهاردهم سخت بخونم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا اینکاری ک میکنم خوبه؟؟ درسای دوموسوم بجززیست وزمینو شیمیرو توی ۱۵ روزمیشه تمام کرد؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن