خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 144
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taker190 نمایش پست ها
      السلام
      خب همه چیز توی عنوان تاپیک موجوده.
      فقط اینو بگم که این سوال رو از دکتر علیرضا تو همون تاپیک"یه توضیح کوچیک ..." پرسیدم که ایشون هم سردرگم کار وزارت بهداشته و نتوسنت جواب بده
      ممکنه وضع پزشکی هم مثل بعضی رشته های مهندسی بشه؟؟؟؟؟
      انشا... من امسال پزشکی مهر/بهمن شهرمو میارم. همونی که میخواستم
      دوست من تو چیکار به این حرفا داری؟
      یه سال تلاش کردی و درس خوندی بهترین رشته رو هم تو شهر خودت قبول شدی. از الان فکر 7 سال دیگه ای؟؟؟ باور کن تنها نهادی که بهترین وزرا رو در سال های اخیر داشته وزارت بهداشت بوده. و به موقعش خوب پشت پزشکا در اومده. مثلا اگه یه نفر بیاد بهت بگه تا 7 سال دیگه پزشکی اشباع میشه و برای تو کار نیست میخوای چیکار کنی؟
      1-دندانپزشکی : با این همه دانشجوی داخل و خارج و شاخه های کمتر برای تخصص نسبت به پزشکی !
      2-داروسازی: که خودمون رو گول نزنیم کسی که وارد این رشته میشه واقعا اینده شغلی خیلی مشخصی نداره(فابل توجه کسانی که میگن داروخونه میزنیم بگم به همین سادگی ها نیست.
      3-گزینه سوم هم که میشه فیزیو ، هوشبری ، علوم ازمایشگاه ، پرستاری . که واقعا با این رتبه و شرایط حیفه این رشته ها رو انتخاب کنی.

توکل به خدا کن و برو پزشکی و فقط رو درست تمرکز کن. انشالله خدا به هممون کمک کنه...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      والا با این مواد غذایی که دارن به خوردمون میدن و همچنین با این هوای پاکی که وجود داره...مخصوصا تهران!!! میشه یکم به آینده ی پزشکی اعتماد کرد!!!! جدی میگم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up
      لطفا دوستان دیگه هم نظرشون رو بدن. بویژه دانشجو های رشته های دیگه...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه هر سال 5000 پزشک تولید میشه
      چقدر هر سال به جمعیت کشور اضافه میشه ؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad96 نمایش پست ها
      دوست من تو چیکار به این حرفا داری؟
      یه سال تلاش کردی و درس خوندی بهترین رشته رو هم تو شهر خودت قبول شدی. از الان فکر 7 سال دیگه ای؟؟؟ باور کن تنها نهادی که بهترین وزرا رو در سال های اخیر داشته وزارت بهداشت بوده. و به موقعش خوب پشت پزشکا در اومده. مثلا اگه یه نفر بیاد بهت بگه تا 7 سال دیگه پزشکی اشباع میشه و برای تو کار نیست میخوای چیکار کنی؟
      1-دندانپزشکی : با این همه دانشجوی داخل و خارج و شاخه های کمتر برای تخصص نسبت به پزشکی !
      2-داروسازی: که خودمون رو گول نزنیم کسی که وارد این رشته میشه واقعا اینده شغلی خیلی مشخصی نداره(فابل توجه کسانی که میگن داروخونه میزنیم بگم به همین سادگی ها نیست.
      3-گزینه سوم هم که میشه فیزیو ، هوشبری ، علوم ازمایشگاه ، پرستاری . که واقعا با این رتبه و شرایط حیفه این رشته ها رو انتخاب کنی.

توکل به خدا کن و برو پزشکی و فقط رو درست تمرکز کن. انشالله خدا به هممون کمک کنه...
      راست میگه دیگه . پزشکی هم بخواد از این داستانا واسش پیش بیاد که دیگه بقیه رشته ها چی بگن پس ؟
      هرچی هم که باشه بازم بهترین انتخابیه که میشه الان کرد . پیشنهاد بهتری کسی داره ؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم مثل شما فکر میکردم پزشکا زیادن وبیکار میمونن ولی یه امار عجیب.....میدونستین به ازای 700 نفر ایرانی یه پزشک هست؟درحالی که باید به ازای هر 7 نفر یه پزشک باشه
      .. نميدانم پس از مرگم چه خواهد شد ... نميخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ... ولي بسيار مشتاقم ... که از خاک گلويم سوتکي سازد ... گلويم سوتکي باشد به دست کودکي گستاخ و بازيگوش ... تا که پي در پي دم گرم خويش را بر گلويم سخت بفشارد .... و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ... تا بدين سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را ...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من حرفی ندارم ! خدایی وقت هم ندارم 4 صفه رو بخونم

عزیز دل با سواد بیکار نمیشه

مهم ترین درسِ ما زیست شناسی ی استاد خیلی فوق العاده داره که لیسانس زیست شناسیِ استاد پناهی شایق (من یکی آرزوم بود ک شاگرد ایشون باشم !)
      از اون طرف هم 19 هزار پزشک عمومی بیکار داریم ، من با اینهمه ادعا اگه به تهش نرسیدم ب درد لای جرز میخورمُ همون بهتر بیکار باشم

اول کار دارید جا میزنید که ! ، درس بخونید تلاش کنید موقع انتخاب رشته پزشکی نزنید موفق باشید دوستام
      گه ملحد و گه دَهری و کافر باشد
      گه دشمن خلق و فتنه پرور باشد
      باید بچشد عذاب تنهایی را
      مردی که ز عصر خود فراتر باشد

دکتر شفیعی کدکنی

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه معشوق پر از عیب باشه عاشق این عیب ها را همه حسن می بینه چون عاشقه.
      باید عاشق باشی حالا تو هر زمینه ای.معذرت میخوام واقعا منو ببخشید ولی اگه کسی دزدی هم می کنه اگه با عشق و علاقه انجامش بده موفق میشه تو کارش.
      اگه کسی با میل و رضایت قلبی هر کاری رو انجام بده مادیات که یکی از نتایجشه به خودی خود تامین میشه.ولی مهمترین نتیجه کاری که ما با عشق انجام میدیم آرامش روحی و رضایت قلبی از عملکرد خودمونه.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      اگه معشوق پر از عیب باشه عاشق این عیب ها را همه حسن می بینه چون عاشقه.
      باید عاشق باشی حالا تو هر زمینه ای.معذرت میخوام واقعا منو ببخشید ولی اگه کسی دزدی هم می کنه اگه با عشق و علاقه انجامش بده موفق میشه تو کارش.
      اگه کسی با میل و رضایت قلبی هر کاری رو انجام بده مادیات که یکی از نتایجشه به خودی خود تامین میشه.ولی مهمترین نتیجه کاری که ما با عشق انجام میدیم آرامش روحی و رضایت قلبی از عملکرد خودمونه.
      حاجی ناموساً یه لحظه فکر کردم تاپیک مربوط به ادبیات فارسیه
      حرف شما درست ، همه ی این عشق و عاشقی ها قبول ، ولی به هر حال کسی که این همه درس میخونه انتظار یک درآمد خوب و کار عالی داره .
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa7 نمایش پست ها
      حاجی ناموساً یه لحظه فکر کردم تاپیک مربوط به ادبیات فارسیه
      حرف شما درست ، همه ی این عشق و عاشقی ها قبول ، ولی به هر حال کسی که این همه درس میخونه انتظار یک درآمد خوب و کار عالی داره .
      من یه دوستیدارم فوق شریف مهندسی صنایع خونده الان سربازه طرح وزارت علوم توی یه دانشگاه غیر انتفاعی توی یه شرکتی هم کار می کنه ماهانه 10 میلیون درمیاره.این شرکتی که کار می کنه یه آگهی داد 500 نفر رزومه دادن فقط رزومه این دوست ما قبول شد در زمینه برنامه ریزی تولید.چند وقت پیش می خواست از این شرکت بیاد بیرون اما شرکت قبول نکرد گفت تو بری ما هم باید بریم.ساعتی 15 هزار تومن دوستمونو کردن ساعتی 30 هزار تومن.میدونی چرا؟چون واقعا عاشق کارشه.در زمان تحصیلش روی یه موضوعی کار کرد و موضوع پاین نامش شد و شد یه موضوع ناب.
      یه دوست دیگه هم دارم فوق صنایع از صنعتی اصفهان داره عسلویه کار می کنه ماهی نهایت 2.5
      یه دوست دیگه هم دارم 8 تا isiداره داره اداره هواشناسی کار میکنه.
      اگه کارتو با عشق انجام بدی حتی اگه آمپول زن هم باشی مطمئن باش موفق خواهی شد.

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid94 نمایش پست ها
      من یه دوستیدارم فوق شریف مهندسی صنایع خونده الان سربازه طرح وزارت علوم توی یه دانشگاه غیر انتفاعی توی یه شرکتی هم کار می کنه ماهانه 10 میلیون درمیاره.این شرکتی که کار می کنه یه آگهی داد 500 نفر رزومه دادن فقط رزومه این دوست ما قبول شد در زمینه برنامه ریزی تولید.چند وقت پیش می خواست از این شرکت بیاد بیرون اما شرکت قبول نکرد گفت تو بری ما هم باید بریم.ساعتی 15 هزار تومن دوستمونو کردن ساعتی 30 هزار تومن.میدونی چرا؟چون واقعا عاشق کارشه.در زمان تحصیلش روی یه موضوعی کار کرد و موضوع پاین نامش شد و شد یه موضوع ناب.
      یه دوست دیگه هم دارم فوق صنایع از صنعتی اصفهان داره عسلویه کار می کنه ماهی نهایت 2.5
      یه دوست دیگه هم دارم 8 تا isiداره داره اداره هواشناسی کار میکنه.
      اگه کارتو با عشق انجام بدی حتی اگه آمپول زن هم باشی مطمئن باش موفق خواهی شد.
      دوست عزیز در مطلب شما تناقض های بسیاری به چشم میخورد.بسیار بسیار
      بر می خیزم!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      دوست عزیز در مطلب شما تناقض های بسیاری به چشم میخورد.بسیار بسیار
      تو این که بعضی ها روحیه ی کاذب میدن شکی نیست اما مشکل این حرف دوستمون چی بود؟ دقیقا کجاش تناقض داشت؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز هم امکان داره هم نداره..
      رشته ی مهندسی عمران که حدود 14 15 سال پیش جزو رویای هر رشته ریاضی ای بود در حال حاضر به رشته ای تبدیل شده که بازار کارش رو ،کسانی که حتی مدرک دیپلمه هم ندارند تصرف خودشون کردن.
      بازار کاری غیر منظقی ای در مهندسی عمران حکم فرماشده چون نظارت اصولی وجود نداره ..
      اما رشته ی پزشکی رشته ای هستش پر احساس و با ظرافت کاری احساسی.
      واسه کار پزشک میشی؟واسه درآمد؟پس باید دورشو همین الان یک خط مشکی بکشی..باید دور پزشکی ای رو که کسانی وجود دارند که با این که قبول نشدن اما کتب پزشکی رو میگیرن و با جون و دل میخونن خط بکشی.
      درسته مرد ها باید به دنبال کار بگردند.با اوضاع درس خوندن در پزشکی طرف فرصت نداره به چیز دیگه ای جز درسش فکر کنه.اما امکان داره..امکان داره که همزمان به کار مشغول شد و تنها به علاقه ی قلبی از این رشته اکتفا کرد تا در صورت بدشانسی از افت بازار کار ،ناامیدی نیاد گلوگیرمون شه..
      باتشکر
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taker190 نمایش پست ها
      السلام
      خب همه چیز توی عنوان تاپیک موجوده.
      فقط اینو بگم که این سوال رو از دکتر علیرضا تو همون تاپیک"یه توضیح کوچیک ..." پرسیدم که ایشون هم سردرگم کار وزارت بهداشته و نتوسنت جواب بده
      ممکنه وضع پزشکی هم مثل بعضی رشته های مهندسی بشه؟؟؟؟؟
      انشا... من امسال پزشکی مهر/بهمن شهرمو میارم. همونی که میخواستم
      عزیز من به نظر شما چرا کنکور هر سال داره سخت و سخت تر میشه؟ چرا امتحان نهایی دارن سخت تر میشه؟!اونم ماله تجربی فقط!!! خود سازمان و سنجش داره کاری میکنه ک مردم دیگ نیان طرف پزشکی.دارن کاری رو میکنن که در ده ی 70 انجام دادن.انقدر کنکور حقوق رو سخت گرفتن الان خیلی کم میرن طرف حقوق نسبت به پزشکی

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظرم این خیلی بحث چرتی میاد. اونایی که بخاطر پول میخوان پزشکی بخونند باید از خودشون خجالت بکشن.... ماجرای اصفهان عاقبت نگاه درامد محور داشتن به پزشکیه
      ما توی خونواواده مون دو تا پزشک خوب داریم.... هر جفتشون میگن این کار عشقه... نه پول. درسته نیاز مالی ندارند ولی واقعا مشخصه به خاطر پول نیومدن.... هر ماه حداقل یه هفته اشو توی طرح های جهادی میرن دهاتها ویزیت رایگان میکنن، دارو هم خودشون میخرن از جیب خودشون میبرن. اونوقت ما یه سری کنکوری اینجا جمع شدیم و درباره درامد پزشکی حرف میزنیم. واقعا اگه صادق باشیم با خودمون ماها هیچی نمیشیم از بین بچه های انجمن چند درصد موفق میشن؟ ایکاش عاشق بودن وعشق به کمک کردنو یاد بگیریم.

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)