خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinae2011 نمایش پست ها
      به همین خیال باش با چهار تا نامه مسخره هم برداشته نمیشه یعنی نمیزاریم برداشته بشه
      رو دارین والا لابد میخواین بنویسین ما دانشجویان پولی و زوری وارد شده به پزشکی خواهان احقاق حق از دست رفتمون هستیم!
      همینکه نذاتتیم تهران رو یکی کنند همینکه به امید خدا برای مهر جول و پلاس بین الملل ها از دانشکده پزشکی بهشتی برداشته بشه برن ورامین و خیلی چیزای دیگه خوش کار مثبته
      بهتره یک بار بیای ببرمت سر کلاسامون بفهمی نظر اساتیدمون راجع به بین ملل ها چیه!!!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaaRshD نمایش پست ها
      سال 86 که من کنکور دادم یه سری از دوستام بودن که رفتن سمت این دانشگاه ها ! بعد ها که صحبت کردیم گفتن که خودشون از دانشگاه زنگ زدن بیاین واسه ثبت نام ! میگفتن تو کلاس ما رتبه 40 هزار هم بود که پزشکی قبول شده بود ! دلیلش هم این بود که کسی از این واحد ها خبری نداشت و انتخاب رشته نکرده بودن ! واسه همین هم خالی مونده بود و مجبور بودن دانشجو جذب کنن ! رتبه 85 هزار هم داروسازی قبول شده بود ! یعنی دیگه فوق العاده افتضاح .. ولی از سال 90 خیلی اوضاع قرق کرد ! رتبه های پذیرش یکم معقول تر شدن ولی خب همچنان بودن کسایی که با پارتی و پول تو تکمیل ظرفیت میرفتن تو ! حالا ظرفیت های ازاد رو بزاریم کنار که تقلب توش بیشتر بود ! همین ها بعد دو سال اومدن دانشگاه مادر ! نمره هاشون از 0.25 بگیر تا 5-6 ! یعنی بهترینشون به زور 10 میگرفت .. ولی خوشبختانه یه حرکت مثبتی رو تو رشته های پزشکی اجرا میکنن اونم امتحانات دوره ای هست البته چدا از علوم پایه که یه سریهاشون اونجا غربال میشن ! تا رسیدن به عمومی باید 3 بار امتحان بدن که تو این امتحانا خیلی ها غربال میشن و میمونن اونایی که واقعا درس خونن !

درسته نکته منفی ـش ظلمیه واسه اونایی که شب و روز درس خوندن ! ولی نکته مثبتش اینه که باید یه بودجه ای باشه که اینها رو پرورش بده و این بودجه باید از این طریق بدست بیاد ! چاره ـی دیگه ای نیست ! شخصا از این روش استقبال میکنم !

حالا از سال 93 مثل سراسری پذیرش رو شروع کردن که تعداد اینایی که با پارتی و پول میرن تو کم شده ! بیشتر تو تکمیل ظرفیت اینها اعمال میشن ! البته این دفعه پول کارساز نیست باید پارتی کلفت داشت !
      ازشون میشناسم سر کلاس پرسیده استاد!!! سیتوپلاسم چیه؟!؟!؟!؟!؟!
      موافق کدوم طرح پا برجا موندن یا اعتراض بهشون؟ دو پلو نوشتی

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      رو دارین والا لابد میخواین بنویسین ما دانشجویان پولی و زوری وارد شده به پزشکی خواهان احقاق حق از دست رفتمون هستیم!
      همینکه نذاتتیم تهران رو یکی کنند همینکه به امید خدا برای مهر جول و پلاس بین الملل ها از دانشکده پزشکی بهشتی برداشته بشه برن ورامین و خیلی چیزای دیگه خوش کار مثبته
      بهتره یک بار بیای ببرمت سر کلاسامون بفهمی نظر اساتیدمون راجع به بین ملل ها چیه!!!

شما هم خودتو بزار جای کسی که سر مرز هستش و نمیخواد دوباره کنکور مجدد بده
      همین افراد اگه اینجا نتونن بخونن میرن خارج پولشونو میدن اونور درس میخونن خب چکاریه همینجا بخونن
      الان هم چون متمرکز شده دیگه هیچ بهانه ای نیستش و کسی با 15000 که سهله با 4000 هم نمیتونه بشینه سر این کلاسا رتبه 3000 یا 3500 هم کم رتبه ای نیست نمی تونیم بگیم اینا تنبلن بازم تلاششون رو کردن اگه رتبه یکش 12 ساعت میخونده اینا اقلا 6 ساعت روزی میخوندن

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ازشون میشناسم سر کلاس پرسیده استاد!!! سیتوپلاسم چیه؟!؟!؟!؟!؟!
      موافق کدوم طرح پا برجا موندن یا اعتراض بهشون؟ دو پلو نوشتی
      ببخشید شما الان با پذیرش دانشجوی جدید مشکل دارید یا با افرادی که در حال حاضر ذر حال درس خوندن در پردیس اند؟
      اگه پردیس جمع بشه افراد در حال تحصیل در این رشته چه کنند؟

بزرگ ترین آزمون ایمان زمانی است
      که آنچه می خواهید را به دست نمی آورید
      با این حال قادرید بگویید:
      خدایا شکرت

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh 75 نمایش پست ها
      ببخشید شما الان با پذیرش دانشجوی جدید مشکل دارید یا با افرادی که در حال حاضر ذر حال درس خوندن در پردیس اند؟
      اگه پردیس جمع بشه افراد در حال تحصیل در این رشته چه کنند؟
      دیگه اونایی که پذیرش کردند رو که نمیشه اخراج کرد! حداقل دیگه گسترشش ندن و جدید نگیرن!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حدود 600 بودم من!!! فک کنم تفاوت داشته باشه با 3000

7. Top | #22

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه عزیزم تفاوت نداره........
      واقعا تفاوت نداره..........
      یعنی اون تفاوتی که تو فکر میکنی نداره.....
      من نمیدونم تو پیش خودت چی فکر کردی، دیگه تو این مملکت همه میدونن که کنکور کلا یه روش ارزیابی غلطه. دلیل نمیشه که چون شما 600 شدی از 3000 شایستگیت واسه پزشکی خوندن بیشتره....
      نمونش خود من. امسال چون سرباز بودم بدون اینکه فیزیک و ریاضی و عربی و ادبیات و زبان رو بخونم و برا زیستم فقط وقت کردم کتاب درسی رو بخونم و حدود 20% تستای گاج و بزنم... شدم 3000
      شک ندارم سال دیگه زیر 500 میارم....
      آخه کسی که میشینه با یه سال مث ... خوندن و دی وی دی دیدن و 1000 بار آزمون آزمایشی دادن سرعت تست ش رو بیاره بالا یعنی پزشک موفقی خواهد شد؟
      اصلا میخام بدونم تکنیک تست زنی و قلمچی دقیقا تو کدوم تشخیص بیماری و عمل جراحی کاربرد داره؟؟؟؟
      کنکور علم و استعداد نیست....
      کنکور صرفا تکنیک تست زنی و یه سری مهارت خاصه که هیچ جای زندگی به جز همون سر آزمون بدرد نمیخوره....
      من خودم مخالف دانشگاه بین المللم اما حرفای شما هم خیلی ظالمانست.
      رتبه برتر کنکور بودن اصلا و ابدا ملاک علم و استعداد نیست....

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...
      ویرایش توسط sn912sajjad : 14 مرداد 1394 در ساعت 03:40

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      چی میخونی چ دانشگاهی؟؟؟

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کی میگه 3هزار شایستگی پزشکی خوندن رو نداره؟؟؟
      الان امثال آقا سجاد که مدرک کارشناسی دارن اومدن تجربی..پس یعنی رقابت بسیار فشردست و بچه های بین الملل هم به هیچ وجه ضعیف نیستن...

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      نه عزیزم تفاوت نداره........
      واقعا تفاوت نداره..........
      یعنی اون تفاوتی که تو فکر میکنی نداره.....
      من نمیدونم تو پیش خودت چی فکر کردی، دیگه تو این مملکت همه میدونن که کنکور کلا یه روش ارزیابی غلطه. دلیل نمیشه که چون شما 600 شدی از 3000 شایستگیت واسه پزشکی خوندن بیشتره....
      نمونش خود من. امسال چون سرباز بودم بدون اینکه فیزیک و ریاضی و عربی و ادبیات و زبان رو بخونم و برا زیستم فقط وقت کردم کتاب درسی رو بخونم و حدود 20% تستای گاج و بزنم... شدم 3000
      شک ندارم سال دیگه زیر 500 میارم....
      آخه کسی که میشینه با یه سال مث ... خوندن و دی وی دی دیدن و 1000 بار آزمون آزمایشی دادن سرعت تست ش رو بیاره بالا یعنی پزشک موفقی خواهد شد؟
      اصلا میخام بدونم تکنیک تست زنی و قلمچی دقیقا تو کدوم تشخیص بیماری و عمل جراحی کاربرد داره؟؟؟؟
      کنکور علم و استعداد نیست....
      کنکور صرفا تکنیک تست زنی و یه سری مهارت خاصه که هیچ جای زندگی به جز همون سر آزمون بدرد نمیخوره....
      من خودم مخالف دانشگاه بین المللم اما حرفای شما هم خیلی ظالمانست.
      رتبه برتر کنکور بودن اصلا و ابدا ملاک علم و استعداد نیست....
      موافقم..کنکور خیلی آزمون علمی نیست..وقتی یه نفر از سال دوم میاد منبع تستی میپرسه یعنی چی؟؟؟ یعنی داره میگه من روباتم..هی تست بدید...خلاقیت آموزش و .... میمیرن بعد از یه مدت
      رشته پزشکی آدم باهوش میخواد ولی کنکور آدمای باهوش رو غربال نمیکنه
      l

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      درمورد اینکه گفتی سیاست غلط وزارت بهداشت باید بگن که اگه داری میری دانشگاه نباید این حرف رو بزنی داینامیک جان
      بودجه میدن به دانشگاها؟؟؟ بودجه که میدن وسط راه دزدیده میشه!
      خب دانشگاه بیچاره واسه چرخوندن کارا باید پول داشته باشه..این پول داره از بین المللا تامین میشه...کشور اسالمی هستیم و دنبال پیشرفت علمی هم هستیم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه تفاوتی نداره ...
      یعنی شما فکر میکنید که کسی که 3000 اورده کم زحمت کشیده ؟ خیلی از این افراد چون نمیخوان یکسال دیگه اینهمه استرس رو تحمل کنن به بین الملل رو میارن . تعدادی از بین الملل ها هم افرادی هستن که مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر رو دارن و مجبورن ...
      مطمئن باشید لیاقتش رو هم دارن !
      خیلی جالبه شما با این لحن صحبت میکنید ...

13. Top | #28

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      موافقم..کنکور خیلی آزمون علمی نیست..وقتی یه نفر از سال دوم میاد منبع تستی میپرسه یعنی چی؟؟؟ یعنی داره میگه من روباتم..هی تست بدید...خلاقیت آموزش و .... میمیرن بعد از یه مدت
      رشته پزشکی آدم باهوش میخواد ولی کنکور آدمای باهوش رو غربال نمیکنه
      l
      آفرین.....
      خیلی زیبا گفتین
      ببینید کلا ما کجای کشورمون درسته که اینجا دزست باشه؟
      ما توقعی نداریم واقعا ولی....
      درستش اینه که هر دانشگاه برای ورودیهاش برنامه جدا داشته باشه....
      مثلا هیئت علمی رشته های مختلف مثلا پزشکی تو چندین مرحله بیاد متقاضیا رو غربال کنه...
      یه ااستاد داشتم میگفت خارج که تحصیل میکردم گوگل میخاست چندتا کارمند استخدام کنه. 6-7 تا مرحله داشت غربالشون... ما هم واسه خنده رفتیم مرحله اول رو!
      میگفت وقتی رفتم تو گفتم یا خدااااا باور کن الان معماهای حل نشده انشتین رو بزارن جلومون!!! میگفت در کمال تعجب یکی از تستای مرحله 1 این بود: از این اسباب بازیایی هست که بچه ها باهاش خونه میسازن میدادن و بعد یه نمونه از پیش ساخته شده هم میزاشتن جلومون و باید تو یه زمان خاص ما هم عین همونو میساختیم!!!
      شاید خنده دار باشه... ولی ببینید گوگل چطوری و با چه ظرافتی استعداد یابی میکنه!!!!!!!!!!
      این یکی از چندین تست مرحله اولش بود....

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      آفرین.....
      خیلی زیبا گفتین
      ببینید کلا ما کجای کشورمون درسته که اینجا دزست باشه؟
      ما توقعی نداریم واقعا ولی....
      درستش اینه که هر دانشگاه برای ورودیهاش برنامه جدا داشته باشه....
      مثلا هیئت علمی رشته های مختلف مثلا پزشکی تو چندین مرحله بیاد متقاضیا رو غربال کنه...
      یه ااستاد داشتم میگفت خارج که تحصیل میکردم گوگل میخاست چندتا کارمند استخدام کنه. 6-7 تا مرحله داشت غربالشون... ما هم واسه خنده رفتیم مرحله اول رو!
      میگفت وقتی رفتم تو گفتم یا خدااااا باور کن الان معماهای حل نشده انشتین رو بزارن جلومون!!! میگفت در کمال تعجب یکی از تستای مرحله 1 این بود: از این اسباب بازیایی هست که بچه ها باهاش خونه میسازن میدادن و بعد یه نمونه از پیش ساخته شده هم میزاشتن جلومون و باید تو یه زمان خاص ما هم عین همونو میساختیم!!!
      شاید خنده دار باشه... ولی ببینید گوگل چطوری و با چه ظرافتی استعداد یابی میکنه!!!!!!!!!!
      این یکی از چندین تست مرحله اولش بود....

تفاوت ها زیاده..بهتره بهش فکر نکنیم...کشورمون خیلی با ایده آل هایی که جووناش انتظار دارن فاصله داره و به خاطز همین هم میرن از کشورشون و هیچ حسی هم نسبت بهش نخواهند داشت

15. Top | #30

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدمت و خیانت واحدهای بین الملل
      امیدوارم حداقل متن رو تا آخر بخونید و بعد شروع به مخالفت بفرمایید.!
      خیلی زمان زیادی نیست که واحدهای بین الملل شروع به فعالیت کردن و طبیعتا هنوز فارغ التحصیلان اونها از دانشگاهاون یبه صورت فله ای!!! یعنی همون روشی که وارد شدن! خارج نشدن. اما هم میبینیم و هم هممون میدونیم مخصوصا در سالهای گذشته چه قشری وارد این واحدهای پولکی و از اساس و بنیان غلط اندر غلط شدن. متاسفانه سیاستهای غلطی که وزارت بهداشت دنبال کرد منجر به بوحود اومدن شرایط فعلی شد.
      روزگاری با رتبه 15000 هم وارد بین الملل میشدن و امروز با رتبه 3000 شاید تفاوت رقمی زیاد باشه ولی واقعا با همون منطقی که 15 هزار نباید حق تحصیل در رشته پزشکی رو میداشت رتبه 3 و 5هزار و اینطور رتبه ها هم نباید بتونن همون رشته ای رو بخونن که فردی میاد با زحمت زیاد و شب نخوابی و تلاش فراوون بهش میرسه. مزیت این دست افرادی که در این نوع واحدها تحصیل میکنند و تنها امتیازی که هست اینه که پول میدن وارد میشن وگرنه بار علمی قدیمی تر ها که کاملا تعصیل و حدیدها هم بازم در حد پزشکی خوندن نیستند متاسفانه. تمام اینها به کنار پرروی و گستاخی این دست افراد که فکر میکنند دانشگاهها روی پول اینها میچرخه و نداشتن بار علمی کافی و توان همپایی کردن با بچه های که با رتبه و عرضه خودشون وارد رشته شدن نه با زور پول! همگی دست در دست هم داده به مهر که میهن ما را کند ویران!
      دانشگاهی که روزگاری ملاک رودش علم بود امروز متاسفانه ملاک ورودش شده پول! خوشبختانه جلوی روند گسترشش گرفته شد و اگر نبود مقاومت جانانه بچه های دانشگاه تهران و شهید بهشتی این مهم هم اتفاق نمی افتاد. اما بحث اینه که همین واحد های فعلی هم باید برچیده بشن. کسی که توان علمی خوندن تست و درس زیست شناسی همین دبیرستان رو نداره با چه منطقی میخواد درسهای سنگین پزشکی رو بخونه؟ کسی که به زور و زحمت هزارجور معلم و کلاس و کوفت و زهر مار آخر آخر هنرش شده 5000 با چه عدالت و منطقی باید کنار کسی بشینه رتبش شده 500! اونم بدون امکانات . هممون داریم میبینیم اکثر بچه های دانشگاههای خوب معمولا از یک سطح کاملا معمولی هستند و با زحمت و و تلاش خودشون وارد رشته شدن و اکثریت بچه هایی که میرن بین الملل هم از چه طیفی هستند. که بحز کلمات لوس! درس نخون و تنبل بنده واژه های بهتری نمیتونم پیدا کنم که به کار ببرم. من شاید این مورد به شخصه ابتلا به شخصیم نباشه. ولی دلم میسوزه خیلی هم میسوه وقتی دوستم که با رتبه بسیار خوبش رو میبینم با پدر مستخدم! که رتبه و رقمی آورد بغض تو چشماش جمع میشه میگه احساس میکنم تلاشم به هدر رفته! یکی که نباید توی عمر رنگ دانشگاه ما رو به چشم هم میدید با ده برابر و صد برابر رتبه من اومده نشسته توی کلاسای همین دانشگاه!
      به راستی سیاسدت های ضد عدالتی وازرتین محترم! تا کجا قراره ادامه داشته باشه؟ اون از طرح بومی گزینی که عملا شانس بچه های شهرستانی برای ورود به دانشگاههای تهران رو کم میکرد اینم از طرح دانشگاههای آبکی ببخشید پولکی که با حیثیت علمی رشته داره بازی میکنه.
      من توصیه میکنم نامه بچه های پزشکی رو که خطاب به وزارت بهداشت نوشته شد رو به دقت بخونید و ببینید حرف کسانی که با عرضه و توان خودشون وارد رشته شدن چیه؟
      حالا باز اگر هم گذاشتن این بین الملل ها یا هر کوفت و زهر کاری که اسمش هست حداقل بفرستن همون ده حکوره هایی که از اول بودن! مسخرشو دراوردن . بینالملل بهشتی مگه قرار نبود قرچک ورامین باشه!! به چه حقی یه عده تنبل اندر تبل هرروز بجای سوار ماشین شدن و حرکت به شمت ورامین سوار میشن به سمت ولنجک!!! دانشگده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی!
      بچه هایی که پزشکی میخونن و هنوزم دغدغه برچیده شدن این واحدها رو دارند انشا الله داریم با همکاری بقیه بچه های دانشگاههای مختلف اعم از سراسری و آزاد که حداقل از روز اول همینا بودن روال خودشونو داشتن و همین آزاد الان مثل سترسری های مختلف پذیرش داره و کلا حسابش با بین المل ها تفاوت داره یک طومار مینویسیم بلکه این دفعه یک ضربه مهلک و تمام کننده بر پیکرده این سیاست غلط وزارت بهداشت زده بشه.
      در حال حاضر بچه های دانشکده پزشکی علوم پزشکی تهران و ایران امر خوبی در همکاری داشتن . بهشتی هم بندگان خدا پارسال تمام سعی خودشونو کردن و واقعا به گردن همه حق پیشکسوتی دارن! اونا وظیفه و جبران کم کاری بقیه رو خیلی وقت پیش انجام دادن
      دوستان عزیز پول در هیچ کجای دنیا حتی امریکا که دیگه مهد سرمایه داریه لاک ورود به رشته ای که با جون آدما سروکار داره نیست! آزمونی دارند به نام ام کت که بسیار هم سخته تا قبول نشی خبری نیست از ورود نه اینکه هرکی از اون طرف اومد بگه باشه قبول نشدم/ خب فدای سرم میرم واحد بین الملل علوم پزشکی هاروارد مدیکال اسکول!!!
      راستی داداش عنوان تاپیکت روانیم کرد.... آدم با این همه ادعا حداقل یکم خلاقیت به خرج میدادی!!! (به دل نگیر)
      من خودم وقتی رتبمو دیدم تصمیم داشتم سال دیگه بخونم واسه زیر 500 چون امسال با این شرایط (امسال چون سرباز بودم بدون اینکه فیزیک و ریاضی و عربی و ادبیات و زبان رو بخونم و برا زیستم فقط وقت کردم کتاب درسی رو بخونم و حدود 20% تستای گاج و بزنم... ) شدم 3000 مطمئنم بودم سال دیگه راحت زیر 500 میارم.
      امابنا به دلایل زیر:
      1- نامردا اومدن امسال واسه لیسانسای روزانه شرایط رو خیلی سخت کردن (هزینه اندازه پردیس) وقتی دیدم اینا شب میخابن صب پا میشن قانون جدید میزارن پیش خودم گفتم به اینا اعتبار نیست ... حالا گیریم زیر 500 هم آوردم یهو سال دیگه خواب دیدن که لیسانسا کلا حق ندارن بیان پزشکی!!! والا ماکه شانس نداریم... با چند نفر هم مشورت کردم همینو گفتن!
      2- هزینه گزاف بین الملل
      احتمالا مجبورم همین امسال برم دانشگاه آزاد...
      اما:
      خدا کنه من و تو سال های آینده زمان امتحان تخصص همینجا تو این سایت این روز رو یادمون بیاد....
      بهت ثابت میکنم که یه دانشگاه آزادی هیچی از تو کمتر نداره که هیچ بلکه .....
      خدا کنه اون روز بیاد..................

ویرایش توسط sn912sajjad : 14 مرداد 1394 در ساعت 04:46

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن