خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 37 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 546
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.لطفا درصورت امکان به سوالات من پاسخ بدین 1_کتاب درسی شیمی پیش روچطوری تهیه کنم. 2_به نظرشما میشه بجای خودکتاب درسی ازیک کتاب کمک آموزشی که درسنامه جامع ودقیق بخصوص منطبق باتغییرات کتاب درسی شیمی پیش دانشگاهی امسال رو داره استفاده کنم؟3_شماچه کتابی تواین زمینه پیشنهادمیکنید؟(اخه من چندسال پیش فارغ التحصیل شدم)ممنون

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط باران پاییزی نمایش پست ها
      سلام دوستان.لطفا درصورت امکان به سوالات من پاسخ بدین 1_کتاب درسی شیمی پیش روچطوری تهیه کنم. 2_به نظرشما میشه بجای خودکتاب درسی ازیک کتاب کمک آموزشی که درسنامه جامع ودقیق بخصوص منطبق باتغییرات کتاب درسی شیمی پیش دانشگاهی امسال رو داره استفاده کنم؟3_شماچه کتابی تواین زمینه پیشنهادمیکنید؟(اخه من چندسال پیش فارغ التحصیل شدم)ممنون
      سلام!
      الان که کتاب در سایتchap.sch.ir هست ولی از 15 شهریور هم کتاب فروشی ها میارن...درمورد سوال دومتون به نظر من خیر! نمیشه..چون من کتاب امسال رو دیدم در حفظیات خیلی تغییر کرده پس میطلبه که شما کتاب درسی رو بدقت بخونید
      کتاب خیلی سبز و گاج میتونه خوب باشه /نظر خودم اینه که واسه خرید کتاب پیش 1 عجله نکنید! فعلا پایه رو خوب بخونید تا کتابای بازار بیشتر بیان بیرون و قدرت انتخاب خوب داشته باشید
      سوالی بود در خدمتم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      من شیمی سه مبتکران دارم اما احساس میکنم تستاش زیاد اپدیت نیست ( علی رغم اینکه درسنامه هاش عالیه ) حالا میخوام شیمی سه خیلی سبز بخرم ولی دوستانی که این کتاب رو خوندن و دارن چند تا درخواست دارم

درباره تست های سطح z نظرتون چیه چقدر سخت هستند و آیا میتونن کافی باشن برای کنکور ؟

درباره کیفیت و تعداد تست ها نظرتون چیه آیا تست های خلاقانه داره یا تکراری هستن ؟

و اما یه درخواست از دوستانی که این کتاب رو دارن لطفا از قسمت درسنامه انواع واکنش ها (فصل اول )و تست های انواع وانکنش ها برام در صورت امکان عکس بزارید تا ببینم چطوره چون نمونه صفحاتی که توی سایتش هست برای یه فصل دیگست ( چون میخوام انلاین سفارش بدم نمیخوام برم کتابفروشی و نگاه کنم )

@forgotten

اولین چیزی که دوس دارم بدونی اینه که شیمی3 کنکور خیلی سخت نشده و اگه مسائل شیمی3 رو هم بررسی کنیم حتی آسونتر از سالالی91و92 شده...نظر من در انتخاب منبع اینه که بری کتابفروشی و هر دو تا کتاب رو ورق بزنی ببینی کدوم به درد خودت میخوره! سطحz مسائل خیلی خوبی داره و ایده بسیار خوبیه از خیلی سبز و کلا من کتاب شیمی3 سبز رو خیلی بیشتر از مبتکران دوس داشتم(هر دوتاش رو خوندم)
      الان خوندم که نمیتونی کتاب فروشی بری، خب کتاب خیلی خوبیه و من تاییدش میکنم! به ضمانت من بگیر، پشیمون نمیشی! پاسخ تشریحیاش هم خوبه
      من کتابام رو همرو دادم به خیریه و الان چیزی دستم نیست وگرنه اون چیزایی رو ک میخواستی رو قرار میدادم

من ی باز خیلی سبز رو نگاه کردم از لحاظ درسنامه ای چیزی نداشت مبتکران بهتر بود.حالا به نظرت برای تست های قوی تر بگیرم خیلی سبزو؟یا گاج بگیرم؟

4. Top | #19
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من
      شیمی 2 الگو
      شیمی 3 خیلی سبز
      شیمی پیش خیلی سبز

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EDGE98 نمایش پست ها
      من ی باز خیلی سبز رو نگاه کردم از لحاظ درسنامه ای چیزی نداشت مبتکران بهتر بود.حالا به نظرت برای تست های قوی تر بگیرم خیلی سبزو؟یا گاج بگیرم؟
      از نظر من خیلی سبز تموم اونچه رو که برای کنکور لازمه رو داره پس این مقایسه رو درست نمیدونم!درضمن خ
      ودم هم گاج رو نخوندم! حالا میبینم بهتون اطلاع میدم!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من واسه شیمی دو مبتکران و صفر کلوین دارم..شیمی 3 خیلی سبز و پیشم احتمالا خیی سبز میگیرم..

مشکلم اینه که توی این دو سال اصلا معلم شیمیه خوبی نداشتیم...متن کتابم که اصلا کار نکردیم و حاشیه و چیزی رو علامت نزدیم...یعنی کتابام دست نخوردس

راستش اصلا نمیتونم کتاب درسیو بخونم کلا ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا ولی حس خوبی ندارم بش...متنشم که عالت نزدم..بازش میکنم اصن نمیدونم کجاهاش مهمه..
      کتابی هست که متن و حاشیه ها رو داشته باشه؟؟؟ آموزش نه ها...کتابی که فقط متن و حاشیه و توضیحات کتاب درسیو داشته باشه

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0020 نمایش پست ها
      من واسه شیمی دو مبتکران و صفر کلوین دارم..شیمی 3 خیلی سبز و پیشم احتمالا خیی سبز میگیرم..

مشکلم اینه که توی این دو سال اصلا معلم شیمیه خوبی نداشتیم...متن کتابم که اصلا کار نکردیم و حاشیه و چیزی رو علامت نزدیم...یعنی کتابام دست نخوردس

راستش اصلا نمیتونم کتاب درسیو بخونم کلا ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا ولی حس خوبی ندارم بش...متنشم که عالت نزدم..بازش میکنم اصن نمیدونم کجاهاش مهمه..
      کتابی هست که متن و حاشیه ها رو داشته باشه؟؟؟ آموزش نه ها...کتابی که فقط متن و حاشیه و توضیحات کتاب درسیو داشته باشه
      کتاب که هست مثه حفظیات شیمی لقمه مهر و ماه دکتر صالحی راد اما به نظرم کتاب درسی رو باهاش دوس باش
      معلم ما هم کتابو نگفت اما واقعا باهاش دوست شدم...باید دیدت رو عوض کنی نسبت به کتاب نه اینکه کتاب کمک آکوزشی بگیری

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      سلام!
      الان که کتاب در سایتchap.sch.ir هست ولی از 15 شهریور هم کتاب فروشی ها میارن...درمورد سوال دومتون به نظر من خیر! نمیشه..چون من کتاب امسال رو دیدم در حفظیات خیلی تغییر کرده پس میطلبه که شما کتاب درسی رو بدقت بخونید
      کتاب خیلی سبز و گاج میتونه خوب باشه /نظر خودم اینه که واسه خرید کتاب پیش 1 عجله نکنید! فعلا پایه رو خوب بخونید تا کتابای بازار بیشتر بیان بیرون و قدرت انتخاب خوب داشته باشید
      سوالی بود در خدمتم
      خیلی ممنون ازراهنمایی خوب شما.من هم درنظردارم اگه خدابخوادمثل شما داروسازی قبول شم.لطفادرصورت امکان من رو دررسیدن به این هدف برای انتخاب منابع خوب راهنمایی کنید.ممنون

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0020 نمایش پست ها

من برای کنکور 94 فقط شیمی جامع گاج رو خوندم. کل کتاب توش هست و نیازی به خوندن کتاب نیست
      من خودم اصن کتاب درسی رو باز نکردم.
      درسنامه هاش عالیه. مسئله هارو هم خوب توضیح داده
      با حجم زیاد و شوخی هایمسخره مبتکران و خیلی سبز حال نمیکنم

امسال 55 زدم.
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون ازراهنمایی خوب شما.من هم درنظردارم اگه خدابخوادمثل شما داروسازی قبول شم.لطفادرصورت امکان من رو دررسیدن به این هدف برای انتخاب منابع خوب راهنمایی کنید.ممنون
      خواهش میکنم..سوالاتتو رو در مورد انتخاب منابع شیمی فقط در همین تاپیک بپرسید ، پاسخ داده میشه...ان شا الله که به هدفتون هم برسید!

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برای دروس پایه شیمی چه کتابی رو به عنوان منبع آموزشی وچه کتابی برای تست پیشنهادمیکنید؟(راستی نظرشما درباره شیمی جامع مهروماه چیه؟!]میدونم کتابهای مبتکران برای آموزش خوبه ولی من زیادفرصت برای مطالعه چهارکتاب قطور شیمی مبتکران روندارم

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      برای دروس پایه شیمی چه کتابی رو به عنوان منبع آموزشی وچه کتابی برای تست پیشنهادمیکنید؟(راستی نظرشما درباره شیمی جامع مهروماه چیه؟!]میدونم کتابهای مبتکران برای آموزش خوبه ولی من زیادفرصت برای مطالعه چهارکتاب قطور شیمی مبتکران روندارم
      بله خب 4 کتاب قطور زیاده..پس سعی کن با تست زدن یاد بگیری مطالب رو اگه وقتت محدود تره..فیل شیمی مبتکران رو بخونید(با توجه به اینکه دارو میخواید و شیمی ضریبش 12 هستش، به شیمی باید اهمیت و وقت بیشتری اختصاص بدید)
      شیمی جامع مهر و ماه کتاب خوبی نیست..اول اینکه میگن پاسخنامش بده، بعدم میگن انگار توش فقط سوالای قلمچیه و تالیفی نداره

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      خدا رو شکر امسال یه دبیر عالی داریم( آقای میر عباسی ، میگفت که آقای بازرگانی و علمداری معلماش بودن).

کتاب هم فار رو معرفی کرده ولی ... برای من سخته ... من یه مبتکران دارم مال سال 93. چون تا حالا تست کنکور کار نکردم اول باید یه 3-4 دقیقه ای فکر کنم تا سوال و خواسته ی سوال رو بفهمم تازه اونموقع شروع به حل سوالات کنم! تازه اونم اگه بلد باشم. در کل میتونم بگم شیمی من متوسطه و شاید هم ضعیف چون شیمی و هندسه دو تا درسی هستن که من تا حالا تست های کنکور رو کار نکرده بودم .

حالا به نظرتون اول مبکتران بخونم ؟ یا جزوه ی دبیرمون؟ تست از کدوم بزنم؟ اصلاً فار مناسبه؟ ( تورو خدا نگید نه چون دیروز خریدم)

کلاً راهنماییم کنید چیکار کنم خودمو بکشم بالا! خیلی سرعتم پایینه! خیلی!

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EMPEROR نمایش پست ها
      سلام.
      خدا رو شکر امسال یه دبیر عالی داریم( آقای میر عباسی ، میگفت که آقای بازرگانی و علمداری معلماش بودن).

کتاب هم فار رو معرفی کرده ولی ... برای من سخته ... من یه مبتکران دارم مال سال 93. چون تا حالا تست کنکور کار نکردم اول باید یه 3-4 دقیقه ای فکر کنم تا سوال و خواسته ی سوال رو بفهمم تازه اونموقع شروع به حل سوالات کنم! تازه اونم اگه بلد باشم. در کل میتونم بگم شیمی من متوسطه و شاید هم ضعیف چون شیمی و هندسه دو تا درسی هستن که من تا حالا تست های کنکور رو کار نکرده بودم .

حالا به نظرتون اول مبکتران بخونم ؟ یا جزوه ی دبیرمون؟ تست از کدوم بزنم؟ اصلاً فار مناسبه؟ ( تورو خدا نگید نه چون دیروز خریدم)

کلاً راهنماییم کنید چیکار کنم خودمو بکشم بالا! خیلی سرعتم پایینه! خیلی!
      کلا نا همسو با دبیرتون کار نکنید..این کار خیلی ضرر داره...پس به نظرم اولویتت رو جزوه دبیرت باشه(اگه وقت کردی درسنامه مبتکران) چون میگی کندی باید خیلی بیشتر تست بزنی، خیلی زیاد...به نظرم از همین تابستون شروع کن هفته ای حداقل 8 ساعت شیمی بخون که نصفش آموزش باشه نصفش تست...با مبتکران شروع کن!
      فار واسه بعد از عید خوبه! همونطور که گفتی فار سنگینه پس الان نمیتونه مناسب باشه! با یه سیر خوب بخونی و به مهارت بالا برسی، ان شا الله بعد از عید از پس فار بر میای

15. Top | #30
      k97
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببخشید میخواستم بدونم شیمی پیش2 هم تغییرات داشته؟
      اگه تغییر داشته باشه نمی تونم از کتاب پارسال استفاده کنم؟

صفحه 2 از 37 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

http، فقط، فار، فرقی، قلمچی، قوی، قصد، لطفا، ممنون، من، منابع، منابع شیمی، منابعم، منبع، منطقه، منظم، مهر، مهر و ماه، مو، موندم، مونده، میگی، میترسم، میخوام، میخواد، میشه، مگه، ماه، مبتکران، مثلا، مجازه، مسائل، مشکلی، معرفی، نمیفهمم، نمیان، نمیدونم، چون، چیه؟، نیاز، چیزی، چکار، نگرفتم، چاپ، نداره، نداری، نداشته، چرا، نشر، نشر الگو، نظر، نظرتون، هم، همه، هنوز، هیچی، ها، های، هاتون، هر، هست، هستی، وقت، وقتی، واسه، یه، یا، کم، کمک، کنم، کنید، کنکور، کنار، که، کار، کاری، کتاب، کتاب تست، کتابی، کدامین، کردن، کسایی، گونه، گرفتن، پیشنهاد، پارسال، پرس، پس، پشت، پشت کنکور، yahoo، آموزش، آدم، آذر، الگو، اموزش، امید، انگاری، اول، ای، این، اینه، اینجا، اگه، از، ازم، استفاده، استارت، اشکال، بنده، به، بهت، بهتون، بهتر، بهترین، بین، بیشتر، بگم، بگیرم، بپرسید، بالا، باش، باشیم، ببین، بخونم، بدم، برم، برنامه، برا، بررسی، بزن، بزارم، بس، بصورت، بعد، توجه، تاپیک، تست، تستهای، تصاویر، جو، جور، جامع، جایی، جدید، جدا، حفظیات، حالا، حرفه، خوندن، خواستی، خوب، خوبه، خوبه؟، خود، خیلی، خیلی سبز، خیال، خدا، دوستان، دیگه، دادن، دارم، داره، داشته، در، درس، درسنامه، درصد، رفع، رفع اشکال، رو، روند، ریاضی، راهنمایی، راجع، راحت، رسیدن، زیاد، زیادی، زدم، سنگین، سوالای، سال، سبز، سخته، شمار، شیمی، شیمی کنکور، شده، شروع، شرایط، عایا

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن