تا همین پارسال هر چه که توی بخش تفریح وسرگرمی ارسال میکردم جیک ثانیه بسته میشدند که آنچنان هم بنظرم پرت نبودند به اون صورت . ضمن اینکه هم توی بخش درسی فعال بودم هم بخش استراحت !! . خاطرم هست که گفتم حالا که مشکل هست اینجا ، بذار لااقل یه تاپیک دینی مذهبی با نظرسنجی بذاریم که اصلا وجهه تفرقه افکنانه و اینجور مسائل نداشت . درباره حج بود فقط ! / کل ملت یعنی تقریبا همه موافق بودند با این مسئله جز یکی دو نفر . در حالی که بحث داشت با رعایت ادب و خط قرمز های سایت و انجمن پیش میرفت . که یکباره یکی از اون عزیزانی که مخالف با نظرات بود وقتی دید که نظر اکثریت برخلاف نظر ایشون هست بدون هیچ دلیلی درخواست قفل تاپیک رو کرد . و متاسفانه ماسفانه متاسفانه چونکه درجه کاربریشون از من بالاتر و قدیمی تر هم بود صرفا با یک درخواست یکی از مدیران اونموقع که اسم نمیبرم اومد تاپیک رو بست . اون هم بدون هیچ دلیل روشنی و فقط صرفا درخواست یک نفر در مقابل چند نفر . هنوز هم که هنوزه نفهمیدم چرا بسته شد تاپیک . ضمن اینکه توی بخش های سرگرمی تاپیک میزدم قفل میشد + این موارد هم که سرگرمی نبودند قفل شد توی تاپیک پیشنهادات به آراز خان عرض کردم پارسال که از این به بعد هیچ تاپیک سرگرمی نمیزنم و داخل هیچ تاپیک سرگرمی جواب و پست ارسال نمیکنم . چونکه حقیقتا اینجوری فایده نداره .

بعدش هم که کلا تا تقریبا یک سال انجمن نیومدم به دلایل درسی و استرس زایی که وقتی اینجا میومدم و این همه دوستان فعال رو میدیدم بهم استرس بیخودی وارد میشد که خدایا من هیچی نمیدونم و چطور میخوام کنکور بدم . برای همین رفتیم درسمونو بخونیم بدور از استرس
این جریان رو بدون نام بردن از کسی گفتم چونکه با این تاپیکی که آقا سعید راه انداخته داغ دل ما تازه شد . که هرچی توی اون بخش های سرگرمی فعال بودیم جز اطلاف وقت ثمر دیگه ای نداشت . هرچند بنظرم لازمه این بخش ها برای یک نوع تنوع هم که شده و استراحت
ببخشید بابت پر حرفی