خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      مبتکران شیمی معروف ترین کتاب کنکوره
      تالیف بهمن بازرگانی
      به راحتی گیر میاد

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چند منبعی بودن یکم مشکل سازه .. اینجوری برو پیش :
      1- کتاب درسی رو بخون
      2- درسنامه مبترکانو بخون (حتما بگیر مبتکرانو)
      3- بلافاصله یا یکی دو روز بعدش اگه خواستی تستارو بزن واسه تست زنی سعی کن کتاباتو اولویت بندی کنی .. با هر بار مرور به ترتیب اولویت کتابایی که داری تستاشونو بزن در فواصب زمانی تا تسلطت حفظ بشه ...
      نحوه ی مطالعه و تست زنی هم در لینکای زیر توسط دوست عزیزم توضیح داده شده حتما کامل بخونش :
      http://forum.konkur.in/thread28970-2.html#post544290

http://forum.konkur.in/thread28889-6.html#post544291

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته...
      خیلی ممنون!
      درواقع پشیمون شدم از زدن این تایپک
      یه چیزیو که باید خیلی دقت کنیم اینه که افراد باهم متفاوتن!جمعیت کشور ما!هفتاد ملیون نفرو هفتاد ملیون دنیا!جهان...هفت ملیارد ادمو هفت ملیارد دنیای متفاوت!
      نه اینجا بلکه خیلی جاهای دیگه دیدم سریع قضاوت میکنن افراد ...این اصلا درست نیست...توهینه!
      ولی خیلی خوشحال شدم از اینکه افراد برای هم دل میسوزوننو سعی میکنن راهنمایی کنن همو...
      منم سعی میکنم قضاوت نکنم!
      موفق باشید

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.من از شیمی 3 شروع کردم و از مبتکران تا واکنش نویسی خوندم.به نظرتون شیمی3 رو تموم کنم بعد برم سراغ شیمی 2 یا موازی هم بهتره؟اگه قسمت های حفطی رو سرسری بخونم که مشکلی پیش نمیاد؟

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      سلام.من از شیمی 3 شروع کردم و از مبتکران تا واکنش نویسی خوندم.به نظرتون شیمی3 رو تموم کنم بعد برم سراغ شیمی 2 یا موازی هم بهتره؟اگه قسمت های حفطی رو سرسری بخونم که مشکلی پیش نمیاد؟
      در تابستون موازی رفتن توصیه نمیشه..یه کتاب رو تموم کنید تا اعتماد به نفستون بالا بره و بگید الان 30 دردص کنکورو بستم...در ترم1 هم تصمیم بگیرید که کدو زوج درس رو بزنید(اکثرا شیمی2 میزنن ولی شما چون با شیمی3 شروع کردی احتمالا باید شیمی 3 رو بزنی!)

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه قسمت های حفطی رو سرسری بخونم مشکلی پیش نمیاد؟
      ویرایش توسط broslee : 21 مرداد 1394 در ساعت 16:33

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      اگه قسمت های حفطی رو سرسری بخونم مشکلی پیش نمیاد؟
      مشکل پیش میاد!
      کنکورای اخیر دارن در مطالب حفظی سختتر میشن!
      کتاب رو شخم بزن! حتی مثلا فرمول همه ترکیباتم یاد بگیر! کسی فکر نمیکرد ولی در ریاضی 94 ساختار گلوکوز هم سوال شد(همونطور که قبلا آسپیرین هم سوال شده بود9

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امممم درسته!
      پس اینجوری شد که قبل از کلاس یه دور جاییو که قراره درس بدن بخونمو بعدشم درسنامه مهروماهو... احتمالا پنج شنبه بعدش همون قسمتو از کتاب درسی و میکرو !قبل از امتحانا هم کتابو هرکدوم از این منابع که بهتر بود...
      درمورد مبتکران...همین کتابا خوبه دیگه!خیلی سبزم باشه برا تابستون!الان خوبه دیگه؟!
      یه چیز دیگه!من فلانی نیستم که با چند ماه موفق بشم... با شناختی که روی خودم دارم باید زود تر شروع کنم!درضمن از همین امسال که برای کنکور نمیخونم... بیشتر سعی میکنم بفهمم و معدلمو خوب نگهدارم!
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن