خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضے نمایش پست ها
      کســــــــــــــــی دیگه نیست که خبر داشته باشه و جواب ما رو بده خواهش میکنم
      بینم آیا مدارک دیپلم قبلیم هنوز هستش یا باطل شده؟؟؟؟؟؟؟ ترو خدا زود جواب بدین
      دیپلم قبلیت ؟
      چرا باید باطل شده باش ؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا جواد داداش توکه زحمت کشیدی جواب دادی اینم جواب بده
      من دیپلم اولم ریاضی بوده و اقدام کردم برای گرفتم دیپلم تجربی ثبت نامم کرده بودم تو بزرگسالان و یک امتحان هم رفتم و بقیه رو نرفتم ایا منم باید طبق اون بند در دفترچه کنکور عمل کنم؟؟که کسانیکه بیش از یک دیپلم احذ کردن صفرا دیپلم مرتبط با گروه ازمایشی مورد استناد هست ... یا اینکه من دیپلم دومم که تجربی هست رو نمیه کار ول کردم متونم با دیپلم اولم که ریاضیه در گروه ازمایشی تجربی شرکت کنم و کنکور بدم؟؟

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیپلم قبلیم ریاضی بوده و اقدام به گرفتن دیپلم مجدد در تجربی کردم گفتم بینم هنوز هستش دیپلم قبلیم یا از بین رفته و دیگه ارزشی نداره منظورم این بوده البته من یک امتحان رو رفتم سر جلسه و بقیه رو نرفتم در دیپلم دوم که تجربی بوده

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستا وقتی دیپلم مجدد میگیرین. نمراتی که تطبیق میزنین برای سنجش ارسال میشه یا نمیشه؟
      بر می خیزم!

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضے نمایش پست ها
      اقا جواد داداش توکه زحمت کشیدی جواب دادی اینم جواب بده
      من دیپلم اولم ریاضی بوده و اقدام کردم برای گرفتم دیپلم تجربی ثبت نامم کرده بودم تو بزرگسالان و یک امتحان هم رفتم و بقیه رو نرفتم ایا منم باید طبق اون بند در دفترچه کنکور عمل کنم؟؟که کسانیکه بیش از یک دیپلم احذ کردن صفرا دیپلم مرتبط با گروه ازمایشی مورد استناد هست ... یا اینکه من دیپلم دومم که تجربی هست رو نمیه کار ول کردم متونم با دیپلم اولم که ریاضیه در گروه ازمایشی تجربی شرکت کنم و کنکور بدم؟؟
      اگ دیپلم ریاضی داری هر دیپلم دیگ ای بگیری و بخوای کنکور تجربی بگیری فقط میتونی با همون دیپلم ریاضیت کنکور تجربی بدی!
      اگ دیپلم ریاضی داشته باشی و دیپلم تجربی بگیری و بخوای کنکور تجربی بدی فقط میتونی با دیپلم تجربیت کنکور بدی !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یکی به سوال من جواب بده.نمرات تطبیقی تو دیپم دوم به سنجش ارسال میشه؟
      بر می خیزم!

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      دوستان یکی به سوال من جواب بده.نمرات تطبیقی تو دیپم دوم به سنجش ارسال میشه؟
      فک کنم ارسال نمیشه .... چون تو سایت ساهت هم زده که نمرات تطبیقی ارسال نمیشه .. سایت ساهت سایتیه که سوابق تحصیلی اونجا هستن

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب پس اگه بیایم دیپلم مجدد بگیریم ولی همه دروس رو تطبیق بزنیم. در واقع تاثیر معدل رو دور زدیم.
      بر می خیزم!

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.bahtiyar نمایش پست ها
      خب پس اگه بیایم دیپلم مجدد بگیریم ولی همه دروس رو تطبیق بزنیم. در واقع تاثیر معدل رو دور زدیم.
      احتمالا .. ولی بیشتر تحقیق کن ... مثلا اگر دیپلم تجربی داری و میخای دیپلم مجدد ریاضی بگیری در کنکور تجربی شرکت کنی نمیشه ... باید دیپلمت مرتبط باشه کنکورت البته این برای کسانیکه بیش از یک دیپلم اخذ کردن ... یکم دردسر داره البته اگر مدیر و کارکنان بزرگسالان منطقتون آدم باشن مثل مال ما نباشن زیاد کار سختی نیست .

10. Top | #55
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منطقی هستن. من شهریور امتحان عربی-زمین-ریاضی دارم. و دی ماه زیست
      بر می خیزم!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن