خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      نه ولی پول داشتم میگرفتم
      بیا منو بزن
      واااا؟؟؟

بچه که زدن نداره...

خخخخ..شوخی میکنم...موفق باشی

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دکنر تا تاشی بهترینه هم جزوش هم کتابش

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من سال ۹۲ شاگردشون بودم.اگر تو درصد خوبی میخوای باااید تلاش کنی.اول بهشون اعتماد کن و به حرف بقیه کار نداشته باش.در مورد آزمون هرچی خودشون میگن انجام بده.بهتره بیشتر تمرکزتو بذاری رو اون قسمتایی که تدریس شده.<br>اینجوری نیس که بگم اون جزوه رو بخونی حتما درصد خوبی میزنی.بستگی به خودت داره.تو کلاس ما بودن کسایی که همین جزوه رو مبخوندن ولی درصدشون پایین بود.برای نتیجه گرفتن یر کلاس باید همه حواست به تدریس ایشون باشه.جزوه رو خیلی خوب بخونی و درک کنی نه فقط حفظش کنی.بعد تست بزنی.اگر وقت داشتی درسنامه کتابای دیگه رو بخون.مطمئن باش اگر خیلی خوب با ایشون پیش بری درصدتم عالی میشه.اگر خوب باشین قطعا نکته های خوبی بهتون میگن.بعدم درسای دیگه رم باید خوووب کار کنی.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      زیست هم کلاس میخاد مگه ؟

یه کتاب خوب تست گاج یا تانک تست بگیرید

یه کتاب خوب با نکات ترکیبی خوب مثل همایش بگیرید

بزارید کنار کتاب مدرسه و بخونید و تست بزنید هر نکته ای هم جدید بود بنویسید !

تمام !

زیست جنبه مفهومی حفظی داره شما بری سر کلاس شاید بفهمی یه چیزایی ولی فرداش یادت رفته چون اون استاد که کار حفظ کردن شما رو به عهده نداره شما خودت باید بخونی

واگرنه عمارلو ارامفر کرامت هر چی تو کتاب گفتن میخان سر کلاسم بگن دیگه پایه و اساس زیست که تغییر نمیدن !

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کسی دیگه نیست ؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من کلاس ایشون رفتم(هنوز تموم نشده)
      هرکس پستو میخونه لطفا سال دیگه نره
      همون کرامت خیلی بهتره
      94/12/26

7. Top | #22
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بعضی ها میگن خوب بعضی ها میگن بد

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      کسی کلاس زیست دکتر امین الرعایا رفته ؟
      راضی بودین امسال نتیجه گرفتین ؟
      ..من 2ساله ک شاگردایشون هستم به نظر من با قاطعیت میشه گفت ک اقای دکتر امین امین الرعیا بهترین استاد زییست هستن.. نحوه ی منحصربه فرد درس دادن و جزوه و تست های تالیفی ایشون واقعاا عااااااااالیه..مخصوصا جزوه های خلاصه ی همایش های جمعبندی ایشون....باورتون میشه کل زیست دوم با کل جانوری 3 پایه فقط 60 صفحست.بدون هیچ حذفیاتی..و اگه مسلط باشید به این جزوه نتیجه عالی میگیرید.تازه کلاسای نکته و تستشون ک امسال عالیییییییه..اصن قابل مقایسه با هیچکس نیست...من ازمون سنجش امروز که جامع کنکور بود 80 زدم.و اکثر ازمونای قلمم چی هم بالای 70 زدم...توی تهران کرج اهواز و سال اینده در تبریز کلاس دارن.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم ایشون بهترین استاد زیست کل کشور هستن... 😊💜نمیدونم چه جوری بعضیا میگن ایشون خوب نیستن... 😐من دو ساله شاگردشون هستم و سال اول به حرفشون گوش نکردم و ضربشم خوردم کنکور 45 درصد زدم
      اما امسال هر چی ایشون میگن عمل میکنم و اوضاع خوبی توی زیست دارم همین سنجش آخرم 80 درصد زدم که تراز 14100 داد😶
      به نظرم کارشون خیلی درستههههه و با خوندن جزوه هاشون حتی اگر کنکور سختم باشه نتیجه ی خوبی میگیرید... البته نا گفته نماند که فقط کسی قدر ایشون رو میدونه که خودشم تلاش و پشت کار داشته باشه... وگرنه از نظر اونایی که استاد باید بیاد زیست رو با سرنگ تزریق کنه بهشون و خودشون یه بارم سعی نمیکنن که بخونن قطعا استاد خوبی نیستن...
      😊به نظرم ارزششو داره سر کلاسشون بشینید چون به هدفتون میرسید اگه به حرفاشون گوش بدید😊😊😊😊بهتون قول میدم استاد بهتری از ایشون وجود نداره 😊

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همون طور که فکر میکردم از ایشون بهتر در کشور وجوووود نداره
      زیست سخت کنکور امسال رو به راحتی 77% زدم
      ایشون فوق العاده هستن و جزوه های کاملی دارن که حتی نیاز نیست با وجود جزوه های ایشون کتاب درسی رو بخونین
      به نظرم بهشون اعتماد کنین و کلاساشون رو شرکت کنین که بهتر از ایشون کسی نیست

12. Top | #27
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من رفتم عالی بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن