خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 68
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      نظراتتو دوست داشتم...عالی بودن...به نظر من نژاد پرستی یعنی یه فرد کودن و احمق بگه من از فلان نژاد هستم و ما برتریم....

نژادپرستی یعنی تحمیل عقاید و تاریخ و زبان یه ملت به ملت دیگر
      نژاد پرستی یعنی تاریخ سازی و اینکه بزرگترین امپراطوری هارو داشتن ولی همه ی این امپراطوریارو با اندیشه ی صلح گرفتنمگه داریم؟صلح و جنگ؟

نژاد پرستی یعنی تحقیر ملل دیگه و تمسخر آنها...

نژاد پرستی یعنی اینکه همه چیو برای خودت بدونی و خودتو نژاد برتر بدونی و بقیه رو احمق فرض کنی...

شهید رو همه دادن ولی اسمشون شهید نیست...هر کسی بخاطر مملکتش میجنگه...خون میده...بهتره این چیزارو با نژاد مقایسه نکنیم...

ممنون...
      داداش خیلی دوست دارم خیلی هم باهات رفیقم کمکمم خیلی کردی دمت گرم
      ولی یعنی تو میگی اگه وضعیت مارو آنگولایی ها هم داشتند باز اورانیم غنی می کردن و دارو می ساختن ؟ خودتو یعنی با یه آنگولایی برابر می دونی از همه لحاظ ؟
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Huot نمایش پست ها
      داداش خیلی دوست دارم خیلی هم باهات رفیقم کمکمم خیلی کردی دمت گرم
      ولی یعنی تو میگی اگه وضعیت مارو آنگولایی ها هم داشتند باز اورانیم غنی می کردن و دارو می ساختن ؟ خودتو یعنی با یه آنگولایی برابر می دونی از همه لحاظ ؟
      اگه کمکی کردم وظیفه بوده....

بله صددرصد...من مسلمونم....نژاد برتری وجود نداره....آنگولایی ها اگه ادمشو داشتن غنی سازی میکردن ولی خوب نداشتن...این ربطی به نزاد نداره....خیلی از دانشمندای غنی سازی هم اصلا اریایی نبودن...خیلی داشتیم که عرب بودن و یا هم نژاد من یعنی تورک بودن...

بذار یه چیزی بگم...نیاز به اثبات نداره....زبان تورکی ما بسیار قدرتمند تر و کامل تر از فارسیه...کل دنیا اینو میدونن و اثبات شدس.....یعنی طبق گفته های شما این یه ملاکی هستش که من تورک از یه فارس برترم؟بنظر این فکرارو باید گذاشت کنار....
      کشور من الان خیلی عقب مونده و این ربطی به نژاد نداره...مطمن باشین....این بی لیاقتی مسولینمونه...

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      شما مستند پیروزی اراده رو دیدی؟
      چهره آلمانیا رو توش میبینی داره داد میزنه که ما آریایی هستیم

اگه اونا آریائین...ایران یه دونه آریایی هم نداره
      سلام عزیز ، خوب مشخصه ایران بیابونیه ولی اونا تو قاره سبز هستند ، کلا پوست و بدنشون روشن تر از ماست. بعد اونا تداخل نژادی نداشتند اصلا ، ولی ایران یه مدت دست عربا و بخصوص طولانی مدت دست ترکها بوده ، به هر حال نژاد ها قاطی شدند ، ولی گفتم که همه بالاخره از یه طرف آریایی هستند ، حالا از یه طرفم نژاد های دیگه ، بقیه نژاد ها هم خوبه ،ترکا که کل ایرانو گرفتن الانم کسی از ترکا بد نمی گه و جایی هم ازشون مردم متنفر نیستن ، اینا هم نشونه اینه که ترکا آدمای خوبی هستند
      بعد فرهنگ ها هم کمی فرق داره خوب ، ولی به هر حال یه سایتی خوب نوشته بود ، عکس 2تا ایرانی زیر رو ببین شما:

این ایرانی نبود آلمانی بود
      خخخ
      باز این لینک میتونه کمکت کنه :ویژگی های ظاهری نژاد آریایی
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز ،حرف شما هم درسته ، ما هم که نگفتیم فرانسه و انگلیس و اسپانیا بد هستند ، من فقط از نژاد خودم دفاع کردم و با دلایلی که آوردم اثبات کردم جزء نژاد های برتر دنیا است،هوش هم که مشخصه دیگه مثلا میگن خرمشهر را خدا آزاد کرد ولی نقشه عملیات که از آسمون نیافتد رو زمین،اونو یه آریایی طراحی کرد یا همون هیتلر،الکی نیست داداش 1قاره رو تسخیر کنی(جز روسیه البته) حالا 1سال دستش بوده،یا کوروش بزرگ این همه کشور ازش پیروی کردند بدون جنگ و دعوا اینا همه هوشه ، مثلا خوب عربا پیامبر(ص) هست که با هوش و فراست بعضی جاهای عربستان رو بدون جنگ گرفت ولی مثلا فقط تو خود کشورش بوده ولی آریایی ببین کل جهانو گرفت،الکی نیست که هر روز یکی بیاد اینطوری جهانو بگیره 2بار که گرفتن مشخصه که هوششون هم خوبه ،من فقط 2تا نژاد عرب و یهود رو بد گفتم ، یهود بخاطر اینکه همش دنبال لابی و خیانت هستند ، همونطوری که آلمان تو جنگ جهانی1 با خیانت یهودیا شکست خورد یا یهودیا با خیانت به خشایارشا 70هزار ایرانیو کشتند(دومی رو فقط تو اینترنت خوندم دقیق نمیدونم چیه) ، عرب هم که مشخصه ! بقول یارو وقتی عربا به امام حسین که هم نژاد و هم دینشون (عرب - اسلام) بود رحم نکردن ، با ایرانیا ببین موقع حمله چیکار کردند که نه هم نژاد بودن و نه هم دین ،تو عربا فقط پیامبرا درست کار دراومدند
      بعد یه موقع میبینی مثلا مغول ها و مقدونی ها هوششون خوب بوده ، زورشم داشتن کل جهانو گرفتند
      ولی الان تو آسیا به اسکندر میگن اسکندر ملعون به مغولم که فحش خار مادر می کشن، البته شاید هیتلر هم همین وضعیت رو داشته باشه ولی من حرفم رو خودمون ایرانیاس ،
      دیگه شما تو کجای جهان این همه کتاب و داستان قدیمی درباره جوانمردی و درستکاری میبینی ، اینا میشه اساس یه نژاد دیگه

امیدوارم تک تکون به آریایی بودنتون افتخار کنید درسته 11-15% ایرانیا آریایی اصیل اند ولی مطمئن باشید همتون از ننه بابا یکیشون آریایی بودن و خواهند بود ، این همه تاریخ و تمدن و فرهنگ الکی نیست داداش همینطوری فکر کردید و بیخیال بازی کردید الان روز کوروش از تقویم پاک شد و مجسمه آریوبرزن رو دولت کشید پایین ، تو آذربایجانم که مجسمه فردوسی رو کندند
      مردم دیگه یه ذره شرف ندارند خدایی
      افرادی مثل کوروش و هیتلر (شخصیت های کاریزماتیک و نابغه نظامی ) تو تاریخ زیادن دوست عزیز و مطمئن باش هر کشوری این افراد رو داره و چیز خاصی نیست می تونم 10 نفر همین الان مثال بزنم براتون این چیزی نیست که بهش بهای خاصی بدید. عزیز وقتی ما احساس کنیم از بقیه باهوش تر و سرتریم یعنی تفرقه وقتی فکر می کنیم بین من و شما و افغانی و آفریقایی فرق هست یعنی تفرقه.ترک هام کنستانتینوپول رو گرفتن.(شهری که از موقع ساختش هیچ وقت سقوط نکرده بود اگر اشتباه نکنم حدود 600 سال). اگه اسکندر برای ما ملعونه خشایار شاه برای یونانی ها ملعونه(آتیش کشیدن آتن). جنگ یه چیز دو طرفس انتظار ندارید که یونانی ها بیان از خشایار شاه تقدیر کنند.
      پ.ن: کوروش و هیتلر رو صرفا از نظر کاریسما و هوش نظامی مقایسه کردم نه چیز دیگر.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Nokhbe نمایش پست ها
      افرادی مثل کوروش و هیتلر (شخصیت های کاریزماتیک و نابغه نظامی ) تو تاریخ زیادن دوست عزیز و مطمئن باش هر کشوری این افراد رو داره و چیز خاصی نیست می تونم 10 نفر همین الان مثال بزنم براتون این چیزی نیست که بهش بهای خاصی بدید. عزیز وقتی ما احساس کنیم از بقیه باهوش تر و سرتریم یعنی تفرقه وقتی فکر می کنیم بین من و شما و افغانی و آفریقایی فرق هست یعنی تفرقه.ترک هام کنستانتینوپول رو گرفتن.(شهری که از موقع ساختش هیچ وقت سقوط نکرده بود اگر اشتباه نکنم حدود 600 سال). اگه اسکندر برای ما ملعونه خشایار شاه برای یونانی ها ملعونه(آتیش کشیدن آتن). جنگ یه چیز دو طرفس انتظار ندارید که یونانی ها بیان از خشایار شاه تقدیر کنند.

طبق تاریخ سازی احماقانه در زمان پهلوی...که الان ویکی پدیاهم اونو نوشته خشایار شاه یونان رو با صلح گرفته...عجب داره...

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه کمکی کردم وظیفه بوده....

بله صددرصد...من مسلمونم....نژاد برتری وجود نداره....آنگولایی ها اگه ادمشو داشتن غنی سازی میکردن ولی خوب نداشتن...این ربطی به نزاد نداره....خیلی از دانشمندای غنی سازی هم اصلا اریایی نبودن...خیلی داشتیم که عرب بودن و یا هم نژاد من یعنی تورک بودن...

بذار یه چیزی بگم...نیاز به اثبات نداره....زبان تورکی ما بسیار قدرتمند تر و کامل تر از فارسیه...کل دنیا اینو میدونن و اثبات شدس.....یعنی طبق گفته های شما این یه ملاکی هستش که من تورک از یه فارس برترم؟بنظر این فکرارو باید گذاشت کنار....
      کشور من الان خیلی عقب مونده و این ربطی به نژاد نداره...مطمن باشین....این بی لیاقتی مسولینمونه...
      نه بابا داداش مسئولین خر کیه ؟ همش دسته مردمه
      الانم مردم راضی هستند باز امنیت هست تو پزشکی حرف اولو می زنیم دارو کم نیست یه چیز داریم از خودمون دفاع کنیم تو منطقه یه حرفایی می زنیم حالا شاید گرونیه و مسائل دیگه ولی مشخصه اگه مردم بخوان کسی نمی تونه کاری کنه
      آریایی ها تو ذاتشون هست و ترکا هم همینطور ، ترک اصلا نژاد بدی نیست ، ترکا هم جزء برتر های جهان هستند ، ولی مثلا شما می بینی تو تاریخ من البته تو جم tv دیدم ماهواره ولی فامیلمون تاریخشو خونده ، سلطان سلیمان واسه قدرت اومد بچه خودشو کشت ، اینا داداش یه ذره خوب نژادو لکه دار می کنه دیگه
      منظور منم از نژاد همون تاریخ و تمدن و فرهنگ مردم هست ،حالا نمیدونم شما خودت ترک هستی ترک رو تورک می نویسند ؟
      اگه آفریقا مردمش اراده کنند 1میلیارد جمعیته ، اون گروهک تروریستی کلا 10میلیون ، با سنگ حمله کنند گروهکارو از بین می برند قاره رو میارن بالا ، ولی چی ؟ نژاد و فرهنگ و تمدن ندارند ، از بسم که کثیفن هر سال یه انگل و میکروب جدید وارد جهان می کنند
      خداییش داداش قبول کن نژاد با نژاد فرق داره ، ترک و آریایی و انگلیسی و فرانسوی قابل مقایسه با آنگولایی و آمریکایی نیس
      مثلا چین و کره هوش و مغزشو دارن ، ولی حاضر نیستن واسه وطنشون خون بدن ، چین 10برابر ژاپن جمعیت داشت ولی تو جنگ جهانی اول ژاپن 2روزه نصفشو گرفت، بالاخره اونطوریم نیس که بگی همه برابرند

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طبق تاریخ سازی احماقانه در زمان پهلوی...که الان ویکی پدیاهم اونو نوشته خشایار شاه یونان رو با صلح گرفته...عجب داره...
      اگه منظورش از صلح سوزوندن کامل شهر آتن و کشتن مردمش بعدا باز سازی کردنه که هیچی.ولی جنگ همینه حلوا که پخش نمی کنن خشایار شاه هم یه آدم بوده و یه پادشاه با لیاقت + هر کسی اشتباه می کنه

8. Top | #53
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام عزیز ، خوب مشخصه ایران بیابونیه ولی اونا تو قاره سبز هستند ، کلا پوست و بدنشون روشن تر از ماست. بعد اونا تداخل نژادی نداشتند اصلا ، ولی ایران یه مدت دست عربا و بخصوص طولانی مدت دست ترکها بوده ، به هر حال نژاد ها قاطی شدند ، ولی گفتم که همه بالاخره از یه طرف آریایی هستند ، حالا از یه طرفم نژاد های دیگه ، بقیه نژاد ها هم خوبه ،ترکا که کل ایرانو گرفتن الانم کسی از ترکا بد نمی گه و جایی هم ازشون مردم متنفر نیستن ، اینا هم نشونه اینه که ترکا آدمای خوبی هستند
      بعد فرهنگ ها هم کمی فرق داره خوب ، ولی به هر حال یه سایتی خوب نوشته بود ، عکس 2تا ایرانی زیر رو ببین شما:

این ایرانی نبود آلمانی بود
      خخخ
      باز این لینک میتونه کمکت کنه :ویژگی های ظاهری نژاد آریایی
      شما همین دخترو میدیدین میگفتین آریائیه؟
      منم حرفم همینه
      شاید یه زمانی آریایی بودیم
      الان نیستیم
      میدونم دلت میخواد باشیم ولی نیستیم

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الانم مردم راضی هستند باز امنیت هست تو پزشکی حرف اولو می زنیم دارو کم نیست یه چیز داریم از خودمون دفاع کنیم تو منطقه یه حرفایی می زنیم حالا شاید گرونیه و مسائل دیگه ولی مشخصه اگه مردم بخوان کسی نمی تونه کاری کنه
      آریایی ها تو ذاتشون هست و ترکا هم همینطور ، ترک اصلا نژاد بدی نیست ، ترکا هم جزء برتر های جهان هستند ، ولی مثلا شما می بینی تو تاریخ من البته تو جم tv دیدم ماهواره ولی فامیلمون تاریخشو خونده ، سلطان سلیمان واسه قدرت اومد بچه خودشو کشت ، اینا داداش یه ذره خوب نژادو لکه دار می کنه دیگه
      منظور منم از نژاد همون تاریخ و تمدن و فرهنگ مردم هست ،حالا نمیدونم شما خودت ترک هستی ترک رو تورک می نویسند ؟
      اگه آفریقا مردمش اراده کنند 1میلیارد جمعیته ، اون گروهک تروریستی کلا 10میلیون ، با سنگ حمله کنند گروهکارو از بین می برند قاره رو میارن بالا ، ولی چی ؟ نژاد و فرهنگ و تمدن ندارند ، از بسم که کثیفن هر سال یه انگل و میکروب جدید وارد جهان می کنند
      خداییش داداش قبول کن نژاد با نژاد فرق داره ، ترک و آریایی و انگلیسی و فرانسوی قابل مقایسه با آنگولایی و آمریکایی نیس
      مثلا چین و کره هوش و مغزشو دارن ، ولی حاضر نیستن واسه وطنشون خون بدن ، چین 10برابر ژاپن جمعیت داشت ولی تو جنگ جهانی اول ژاپن 2روزه نصفشو گرفت، بالاخره اونطوریم نیس که بگی همه برابرند
      هر نژادی یه قیافه های خاصی داره ولی طبق قران همه یکسانن...همین....

درضمن ما تورک هستیم...ترک لهجه ی فارسی هستش

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا چرا فک می کنید ایران پادشاه بد نداشته اون موقع باید نسل ما هم لکه دار باشه نه؟ اونجوری نسل همه لکه داره دوست عزیز چه کارا که انسانا تو طول تاریخ نکردن لطفا قبل برداشت از نتیجه جنگ یه سرچ ساده بکنید ژاپن تو طول جنگ جهانی از نظر نظامی برتری واضحی نسبت به چین و آسیا داشته.و آفریقام که بحثش جداس یه جمله هست
      Pride comes before fall.

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      شما همین دخترو میدیدین میگفتین آریائیه؟
      منم حرفم همینه
      شاید یه زمانی آریایی بودیم
      الان نیستیم
      میدونم دلت میخواد باشیم ولی نیستیم
      ولی بخدا المانیها خیلی با ایرانیا فرق دارنا....کلا تو ایران تورکو فارسو عرب اکثرا شبیه هم هستن...بخصوص تورکها و فارسها که با هم مو نمیزنن و نمیشه تشخیص داد...البته عربها و کوردها رو تا یه جایی میشه از قیافشون تشخیث داد....ولی نژاد ایرانی در حال حاضر یه نژاد منحصر بفرده...چون کلا قاطی شدیمولی با المانیا شباهتی نیست...شما ببینیند اونا اکثرا زردن....حالا یکی دو نفر شبیهن..ین نشد که مدرک....

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Nokhbe نمایش پست ها

آره دوست عزیز ، خیلی از نژاد ها شرف دارن
      ولی چند تا ؟ دیگه بیشتر از 100 تا آدم بزرگ سراغ نداری که مردمشون هم فداکار و از جون گذر در راه وطن بودن
      فرضم بگیریم هرکدوم از یه کشور ، 82 تا کشور می مونه
      مثلا چین و کره و آنگولا و لیبی و تونس و امارات عربی و کویت و اینا شما می تونی بگی یکی که حداقل اسمش مطرح باشه
      والا خداشاهده از استاد دانشگاه 72 ساله پرسیدم یه دانشمند عربی بزرگ بگو نداشت ! مگر بیان ابن سینا رو بچسبونن به خودشون مثل خلیج فارس
      بالاخره اینا نژادم هست دیگه ، عربا الان رو ما سوارن از لحاظ پول ، ولی نه جربزه دارند برن 2تا جنگنده و دارو بسازن نه هوششون دارن ، ولی پولشون 10 تای ماست آبو از اروپا وارد می کنند ، اینا نژاده دیگه ، آدم اینو میبینه میگه نژاد عرب یه مشت آت و ***** ژن جمع شده توشون

13. Top | #58
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ولی چند تا ؟ دیگه بیشتر از 100 تا آدم بزرگ سراغ نداری که مردمشون هم فداکار و از جون گذر در راه وطن بودن
      مثلا چین و کره و آنگولا و لیبی و تونس و امارات عربی و کویت و اینا شما می تونی بگی یکی که حداقل اسمش مطرح باشه
      والا خداشاهده از استاد دانشگاه 72 ساله پرسیدم یه دانشمند عربی بزرگ بگو نداشت ! مگر بیان ابن سینا رو بچسبونن به خودشون مثل خلیج فارس
      بالاخره اینا نژادم هست دیگه ، عربا الان رو ما سوارن از لحاظ پول ، ولی نه جربزه دارند برن 2تا جنگنده و دارو بسازن نه هوششون دارن ، ولی پولشون 10 تای ماست آبو از اروپا وارد می کنند ، اینا نژاده دیگه ، آدم اینو میبینه میگه نژاد عرب یه مشت آت و ***** ژن جمع شده توشون
      شعر رو عربا ب فارسی زبانها یاد دادن

14. Top | #59
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لبنانیا و مصری ها و خیلی های دیگه هم عربن
      دانشمنداشونم تو کشور خودشون معروفن
      مثل ایرانیا
      میخوای یه عرب دانشمندم بگم؟خودتم میشناسیش:
      ابوالعلا معری
      ایشون کم کسی نبودن

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انسان به طور غریزی خودش رو از همه چیز و همه کس برتر می دونه واسه این برتری سعی می کنه بهونه بیاره.مثال زمان قرون وسطا فک می کردند زمین مرکز جهانه و همه چیز دورش می چرخه. قبل از تکامل فک می کردند که انسان ها موجودات خاصین دریغ از این که ما هم یکی از مخلوقات. دونه دونه این دیوار ها که برداشته شه میرسیم به نژاد که سعی می کنیم بین خودمون فرق ایجاد کنیم تا ثابت کنیم برتریم.شرف ما چیه؟ ما چه خدمتی به بشریت کردیم که بقیه انسان ها مانندشو انجام ندادن؟

ویرایش توسط The Darwinian : 07 شهریور 1394 در ساعت 01:01

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)