خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پشت کنکور موندن و پزشکی قبول شدن واسه پول یا ...

سال دوم دبیرستان موقع انتخاب رشته به حرف خانوادم گوش دادم و به خاطر آینده مالی از علاقم که رشته ی ریاضی بود گذشتم و سال چهارم به تجربی تغییر رشته دادم و امسال 6000 منطقه ی 2 آوردم حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟ چه رشته ای رو بخونم!! به کارای بیمارستانی هم علاقه ای ندارم!! بشینم واسه ی سال بعد!! پزشکی آزاد قبول میشم؟ میدونم اگه بمونم پشت کنکور سال بعد رتبم زیر 2000 هم میاد!! نظرتون؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kamy نمایش پست ها
      سال دوم دبیرستان موقع انتخاب رشته به حرف خانوادم گوش دادم و به خاطر آینده مالی از علاقم که رشته ی ریاضی بود گذشتم و سال چهارم به تجربی تغییر رشته دادم و امسال 6000 منطقه ی 2 آوردم حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟ چه رشته ای رو بخونم!! به کارای بیمارستانی هم علاقه ای ندارم!! بشینم واسه ی سال بعد!! پزشکی آزاد قبول میشم؟ میدونم اگه بمونم پشت کنکور سال بعد رتبم زیر 2000 هم میاد!! نظرتون؟
      با این رتبه به نظرم چیز خوبی قبول نمیشی بمون و خوب بخون و اگه علاقه نداری مثلا برو تو فازای تحقیقی مثه بیوتکنولوژی یا مثلا داروسازی که کمتر با جو بیمارستان درگیرن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به خود شخص داره شدیدا که بمونه یا نه . من خودم اگه بودم میموندم . چون اگه واقعا بخونی ارزش داره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      با این رتبه به نظرم چیز خوبی قبول نمیشی بمون و خوب بخون و اگه علاقه نداری مثلا برو تو فازای تحقیقی مثه بیوتکنولوژی یا مثلا داروسازی که کمتر با جو بیمارستان درگیرن
      مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ...Rahim... نمایش پست ها
      بستگی به خود شخص داره شدیدا که بمونه یا نه . من خودم اگه بودم میموندم . چون اگه واقعا بخونی ارزش داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن