خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

تجربه شیرین خرید اینترنتی کتاب ؛ انتشارات نشرالگو

سلام دوستان.
      اول اینکه هدف من از زدن این تاپیک صرفا به اشتراک گذاشتن تجربه خودم از خرید اینترنتی کتاب هست نه تبلیغ واسه هیچ موسسه و انتشارات خاصی.
      تا حالا 4 مرتبه از سایت نشر الگو خرید کردم. البته همیشه تو OFF های 20 درصدیش کتاب خریدم که از نظر هزینه بصرفه تر بیاد.
      اخرین باری که کتاب خریدم حدود دو هفته پیش بود و کتاب زیست سوم + زیست پیش 1 رو سفارش دادم.
      روز بعد از سفارشم کتابهام برام ارسال شد و 4 روز بعدشم بدستم رسید. اما وقتی پاکت رو باز کردم دیدم اشتباها برام زیست دوم رو فرستادن بجای زیست پیش 1. ینی درواقع داخل پاک زیست دوم + زیست سوم بود ( سفارش من زیست سوم + پیش 1 بود )
      زنگ زدم به انتشارات و موضوع رو با داخلی 101 ( خانم صالحی ) درمیون گذاشتم.
      ایشون به من گفتن شما کتابی که اشتباه فرستادیم برامون پست کن منم زیست پیش 1 رو تا نیم ساعت دیگه برات میفرستم.
      راستش من اون روز دیگه روم نشد بگم پول پست کتابی که براتون میفرستم رو بهم بدین چون کار پسندیده ای نبود بخاطر 7-8 هزار تومن پول بی ارزش از حقوق اون کارمندی کم بشه که حواسش نبوده و اشتباهی یه کتاب دیگه فرستاده.
      بهرحال من کتاب رو براشون فرستادم و دیروز براشون رسیده بود. کتاب زیست پیش 1 هم که اونا واسه من فرستاده بودن دیروز رسید.
      همین دیروز خانم صالحی مجددا از انتشارات به من زنگ زدن و پیگیری کردن که ببینن ایا کتابی که برام فرستاده بودن رسیده یا خیر. که البته منم تایید کردم و گفتم که همین امروز بدستم رسیده. دیگه درمورد پول و اینا هم بحثی نشد.
      تا اینکه امروز باهام تماس گرفته شد و شماره کارت از من درخواست کردن واسه واریز پول پستی که دادم.
      کمتر از 10 دقیقه هزینه پست رو هم برام واریز کردن و من حسابی شرمنده شدم.

تا حالا از گاج و نشرالگو و خیلی سبز خرید داشتم. بهترین نمره رو از نظر بسته بندی به گاج میدم. کتابارو میکنه داخل کارتن ضدگلوله ینی گلوله معمولی که چه عرض کنم فک کنم اگه با گلوله ضدهوایی هم هدف گرفته بشه طوریش نمیشه
      از نظر خدمات و پشتیبانی و پاسخگویی به نشرالگو میدم.
      از نظر تنبلی و حیرون کردن هم به خیلی سبز دو بار سفارش دادم ینی منو پیرم کردن تا کتابا بدستم رسید ولی اینکه همیشه اون 20 درصد تخفیفش برجا هست خودش یه مزیته.

اینم یه تجربه از خرید اینترنتی کتاب بود. نشرالگو واقعا انتشارات فوق العاده ایه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از الگو خرید کردم کتابهای دین و زندگی موضوعی و آرایه های ادبی جلدشون داغون بود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      من از الگو خرید کردم کتابهای دین و زندگی موضوعی و آرایه های ادبی جلدشون داغون بود
      اگر پاره باشن براتون عوض میکنن
      کافیه با همون شماره داخلی که گفتم تماس بگیرین و موضوع رو بهشون بگین
      بعدشم نه تنها واسه خرید از الگو بلکه هر انتشاراتی حتما تو قسمت توضیحات خرید ذکر کنید که کتاب پاره و ظاهر نامناسب نفرستن براتون

4. Top | #4
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انتشارات خوبیه ولی برای از دست ندادن بازار کتاب زیست امسال خیلی زود کتاب ها رو چاپ کرد که با توجه به تغییرات کتاب زیست 1 و2 ویرایش خوبی انجام نداده

من از هر کتاب 2 فصل رو خوندم ،دستی ویرایش کردم بعضی تست ها رو !!!!

البته این کمترین کاری بود که واسه شما انجام دادن و در حقیقت وظیفه شون بوده ولی خوب چون اینجا ایرانه....

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      بهترین نمره رو از نظر بسته بندی به گاج میدم. کتابارو میکنه داخل کارتن ضدگلوله ینی گلوله معمولی که چه عرض کنم فک کنم اگه با گلوله ضدهوایی هم هدف گرفته بشه طوریش نمیشه
      خخخخ آره پسر!دهنت سرویس!دهنشون سرویس! من کل کتاب های فیزیک میکرو رو سفارش دادم + جامع زبان ودینی
      اینارو چاپیده بودن تو یه کارتون خفن!!دوتا کاور هم روش!!
      بسته هم دوبار تومده بود در خونه ما نبودیم زنگ زذن به گوشی گفتن خودتون بیاید و...
      رفتم گفتم بسته من کو؟
      حالا بسته بندی هم یجوری بود!! یه جوری بم نگا میکردن که خخخخخ

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      اگر پاره باشن براتون عوض میکنن
      کافیه با همون شماره داخلی که گفتم تماس بگیرین و موضوع رو بهشون بگین
      بعدشم نه تنها واسه خرید از الگو بلکه هر انتشاراتی حتما تو قسمت توضیحات خرید ذکر کنید که کتاب پاره و ظاهر نامناسب نفرستن براتون
      نه والا جلد برای من زیاد مهم نیست وگرنه حتما میدادم تعویضش کنن.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گاج از همه بهتره هم زود میفرستن هم سالم میرسه کتابا
      والا من هرچی کتاب از الگو خریدم درب و داغون بدستم رسیده!!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم از الگو خریدم البته یه شماره بهشون دادیم هی وقت و بی وقت اس ام اس تبلیفاتی میفرسته یکی نیس بگه اقا ما کنکور دادیم تموم شد

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از 4 تا سایت خرید کردم
      گاج
      خیلی سبز
      نشر دریافت
      مهروماه
      گاج بسته بندیش خیلی خوبه اما مثل لپ لپ میمونه کتابا ممکنه مشکل فنی داشته باشند مثلا من خرید بدی از گاج داشتم واسه همین دیگه اینترنتی ازشون نمیخرم.کتاب فیزیک پایه 2 جلدی نقره ای رو خریدم یکیش پر صفحه سفید بود تماس گرفتم گفتن با مسئول انبار صحبت کنید با یک آقای بداخلاق صحبت کردم که نمیدونم چرا طلبکار بود خلاصه گفت با پست عادی بفرست ما هم یکی دیگه میفرستیم .اما چند ساله پست عادی نداریم که من نمیدونستم خلاصه 7 تومن خرجم شد برای پست .نه عذرخواهی نه برگشت پول.راستش رعایت ادب برام مهمتر بود که دیدم خبری ازش نیست.

خیلی سبز خیلی خوب بود بسته بندیش به لطف پست جویده شده بود اما اون که تقصیری نداشت رنگ بستش خیلی خوشگل بود نمیدونم زرد بود یا سبز فسفری تازه رایگان ارسال شده بود.در کل perfect

نشر دریافت فقط یک ایراد داشت اونم هزینه پست بود.الان بالای 30 تومن رایگان ارسال میکنه .کتاباش مشکلی نداشت اینو مطمئنمچون چند بار ازشون خرید کردم .فقط مشتریش رو حفظ نمیکنه مثلا بین من و کسی که تا حالاخرید نکرده فرقی قائل نیست.

مهر و ماه که گل سرسبده ارسال رایگان- گاهی تخفیف- کتاب بدون نقص .دیگه چی بگم perfect

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmn نمایش پست ها
      انتشارات خوبیه ولی برای از دست ندادن بازار کتاب زیست امسال خیلی زود کتاب ها رو چاپ کرد که با توجه به تغییرات کتاب زیست 1 و2 ویرایش خوبی انجام نداده

من از هر کتاب 2 فصل رو خوندم ،دستی ویرایش کردم بعضی تست ها رو !!!!

البته این کمترین کاری بود که واسه شما انجام دادن و در حقیقت وظیفه شون بوده ولی خوب چون اینجا ایرانه....
      واقعا ؟!!!یعنی الگو ویرایش جدید برای کنکور 95 نیست؟ میخواستم بخرمش خوب شد گفتی.توی سایتشون که نوشتن ویرایش جدید 3 بعدی اون ویرایش جدید نیست؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      منم امروز دوتا کتاب از الگو به دستم رسید
      گسسته و شیمی 2
      من کتابخونه بودم مادرم تحویل گرفته بود
      خودم بودم برگشت میزدم
      شیمی 2 پاره شده بود
      گسسته هم تا خورده بود
      مادرم میگه پاکتش هم پاره شده بوده
      تو پلاستیک بوده گره زدن
      فردا باید زنگ بزنم واسم عوض کنن

12. Top | #12
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      واقعا ؟!!!یعنی الگو ویرایش جدید برای کنکور 95 نیست؟ میخواستم بخرمش خوب شد گفتی.توی سایتشون که نوشتن ویرایش جدید 3 بعدی اون ویرایش جدید نیست؟
      بله برای منم نوشته بود منم تیرماه سفارش دادم که کنکور95 هم آخر کتاب داره
      مطالب و شکل های جدید اضافه شده ولی بعضی قیدها و مطالبی که حذف شده توی سوال ها یا گزینه ها هنوز وجود داره حداقل 10 تا 15 موردش رو من پیدا کردم
      حالا شاید برای مهرماه بازم ویرایش بشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmn نمایش پست ها
      بله برای منم نوشته بود منم تیرماه سفارش دادم که کنکور95 هم آخر کتاب داره
      مطالب و شکل های جدید اضافه شده ولی بعضی قیدها و مطالبی که حذف شده توی سوال ها یا گزینه ها هنوز وجود داره حداقل 10 تا 15 موردش رو من پیدا کردم
      حالا شاید برای مهرماه بازم ویرایش بشه
      این خیلی بده آخه من پارسال تانک تست داشتم اینقدر از مطالب محذوف تست داده بود که اعصابم خرد شد حتی برخی تستهاش مربوط به کتاب دهه 80 بود .متاسفم برای این کارشون.پس برای زیست چی کار کنم

14. Top | #14
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      این خیلی بده آخه من پارسال تانک تست داشتم اینقدر از مطالب محذوف تست داده بود که اعصابم خرد شد حتی برخی تستهاش مربوط به کتاب دهه 80 بود .متاسفم برای این کارشون.پس برای زیست چی کار کنم
      اگه یه دور کل کتاب ها رو خوندید بهترینش همین الگو هست چون ترکیبی زیاد داره نکته ها رو هم حوب پوشش داده بعد آزمون های مختلف رو بزنید و n بار کتاب رو دوره کنید اگر هم زود تمومش کردید فاگوزیست رو بگیرید روزنامه وار بخونیدش (نخونید هم اتفاق خاصی نمی افته)

منم شرایطم مثل شماست ولی دارم با همین الگو کنار میام و خودم دستی ویرایش می کنم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      باید تایپیک جدا راجع به زیست بزنم اونجا دعوتتون میکنم برای تبادل نظر .نمیخوام موضوع استارتر رو بد پیش ببرم.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن